Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape S01x20 - Hidden Memory

S01x20 - Hidden Memory

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 15.7.2006 11:07:08
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tahle epizoda končí tím jak Crichton klečí u lůžka zraněné Giliny. V dalších dvou epizodách už Gilina ani ten otrok, co ho zachránili nejsou a ani zmínka o nich. Uteklo mi něco, blbě jsem si všiml, nebo prostě jen tak zničehionic zmizí?

Příspěvek 15.7.2006 16:44:43
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Gilina umřela (to ti nedošlo?) a Stark tam zase bude, neboj... Užiješ si ho víc, než je zdrávo (při sledování 4x07 jsem ho chtěl uškrtit - měl štěstí, že jsem za ním nemohl do monitoru :) ).
Naposledy upravil John Skylark dne 15.7.2006 20:13:08, celkově upraveno 1
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 15.7.2006 17:18:41
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já neříkám že mi to nedošlo, ale jelikož zmizela ona i stark, tak mi to přišlo takový divný, bez zmínky. A jelikož načínám druhou řadu tak jsem chtěl naznačit jestli tam bude dodatečně naznačeno nějaké zmrtvýchstání, či něco (ve stylu v předchozích epizodách jste viděli :) )
Tak dík za naznačení :)

Příspěvek 15.7.2006 18:12:41
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Gilina tam už opravdu nebude. Je to sice hezká holka, ale s Aeryn se měřit nemůže.
Toto je spoiler!!!:
Zmrtvýchvstání se dočkáš spíš u Starka.
Naposledy upravil John Skylark dne 15.7.2006 20:13:46, celkově upraveno 1
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 15.7.2006 19:59:13
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno já nevím, jak jsem viděl ten díl kde se setkali Crichton s Gilinou (mně se strašně líbí jak to jméno zní :) ) tak to bylo z toho monitoru úplně cítit to napětí a jiskření mezi něma. Ne že bych vyhledával romantické filmy, ale už jsem takových situací ve filmu pár viděl (kdo ne, že :) ) a tadyten díl by mohl sloužit jako učebnice pro hollywoodské filmaře.

Příspěvek 15.7.2006 20:10:00
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak daleko jsi říkal, že jsi ve Farscape? Toho jiskření bude ještě hodně. Akorát ne mezi Johnem a Gilinou :) . BTW: Mě se Gilina taky líbí (líbila), ale na Aeryn prostě nemá (sorry, že s tím pořád otravuju, ale nemůžu si pomoct - miluju Aeryn!!! - asi tak, jak Klenotka Rodneyho :) ). Jo a všiml sis, jak Aeryn žárlila, když nachytala Johna s Gilinou v 1x07 - PK tech girl? :)

A máš pravdu v tom, že by se ostatní filmaři měli od tvůrců Farscape učit. Tak věrohodně podané reakce a tak skvěle zahrané postavy jsem snad ještě neviděl (vzpomeň si na to, až budeš sledovat díl 3x15).
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 15.7.2006 20:34:28
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mám teď rozdívaný 02x01, jsem v půlce musel jít s dětma ven a vrátil jsem se teď, takže kdoví kdy to zhlédnu. 3x15 říkáš, no jestli se tam za měsíc, dva dostanu :(, škoda že ten den není nafukovací, se mi ještě nestalo získat na tv takovou závislost, to se povedlo jenom Farscape.

Příspěvek 15.7.2006 21:00:51
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
S dětma, říkáš? Tak to se mě ještě netýká... Možná za pár let. Manželka by sice už byla, ale zatím není byt a tudíž ani děti. I když ona už je strašně chce....
A co tvoje manželka, ta Farscape nesleduje? (moje ne, ta žárlí na Aeryn :) ).

Hele, bojový úkol - rozšířit Farscape v českých krajích. Nikdo to tu moc nezná, to musíme napravit :wink: .
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 15.7.2006 22:47:37
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
manželka sleduje akorát Rodinná pouta :) To je jenom jednou za týden, to stihne.

Je to OT, ale jestli chcete děti, minimálně padesát kilometrů od rodičů, i kdyby byli sebelepší, jinak se z toho zblázníte.

Farscape šířím, i když jenom mezi lidma v práci, tady z těch vesničanů by to nikoho nebavilo, a já jsem abstinent, takže tady u nás na Moravě se mě bojí že je to nakažlivé, tím pádlem nemám zas tak moc známých. (ono to opravdu tak funguje - nejdeš do hospody, tak jseš podivín).

Příspěvek 16.7.2006 11:32:20
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No to mi povídej. Tady jdou kluci vždycky "na brífink" a já v hospodě nebyl, ani nepamatuju (když nepočítám polední návštěvy na menu). Víno mi taky nejede (a to jsem, prosím, z vinařského kraje a mí příbuzní mají dohromady asi 10 vinohradů a sklípků).
Ale zase je tu kupa kluků, co sledují ST, SG-1, SGA, BSG a tak, takže to asi není tak strašné. Bráchu jsem už k Farscape dotáhl, teď se možná chytne druhý.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 16.7.2006 18:14:43
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak to jsme asi ze stejného kraje, ten vinařský je jenom jeden (kopec u Mělníka nepočítám). Ale já jsem si udělal z nouze ctnost a jsem zapřísáhlý abstinent nekuřák (SxE). Stejně mi ten chlast nikdy nechutnal. (přestat kouřit ale bylo peklo). Tady by sče možná taky nějací sledovači našli, ale lidi co znám opravdu raději lapí v hospodě, takže takovéhle věci já nutím jen svým dobrým přátelům (a těch je jen pár).
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 18.7.2006 12:02:48
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ok, kde přesně bydlíš? A jak jsi pokročil s FS? :)
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 19.7.2006 19:06:34
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přesně nejjižnější moravské město (na nejsevernějším konci, nemám moc rád horko :) )

Teď jsem viděl 02x05, ale musím říct že to je snad první díl druhé série, který se mi hodně líbil. Ne že by se mi ty předtím nelíbily, ale nenadchly mě tak jako první série.

Jinak mám vynucenou pauzu, poněvadž jsme s dětma u babičky, tak až se zítra vrátíme, doufám že si aspoň jeden díl v noci dám (už mám absťák) :x
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 20.7.2006 09:08:58
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Které nejjižnější město myslíš? Já jsem od Kyjova (Milotice).
Tobě se nelíbil 2x04 - Crackers don't matter? Vždyť to bylo super :). The way we weren't je ale asi lepší, to jo. Počkej si na trojdíl Look at the princess, ten se ti líbit bude (doufám).
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 20.7.2006 18:11:51
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V Miloticích jsem jednou byl na nějakém punkoívém festivalu, a ve Vlkoši jsem pracoval tři roky. Ale teď bydlím v Lanžhotě. (předtím ve Veselí a v Nedakonicích).

Tak jsem to poletl, byl jsem u Picture if you will a ten se mi zatím líbil nejvíc. Ostatníí byly dobré, ale nebylo to už tak strhující. A taking the stone, to byl zatím nejhorší díl ze všech. Ale už jsem konečně doma, takže jestli ty moje holky brzo usnou (celý den jsem na tom pracoval), aby byly co nejutahanější), tak bych moh zvládnout aspoň tři díly.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 21.7.2006 08:35:31
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Taking the stone je fakt o ničem. A jestli máš ty původní titulky od Deiva2005, tak to jsou pro změnu nejhorší title ze všech (jestli si to budeš chtít vypálit, stáhni si z archivu moje opravené).
Picture if you will se mi moc nelíbilo, ale zase špatné to taky nebylo. Ale The way we weren't je podle mě lepší.
Naposledy upravil John Skylark dne 11.8.2006 13:42:29, celkově upraveno 1
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 21.7.2006 11:57:15
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím, mě na Way we weren´t docela štvalo že to vytahují tak pozdě. Kdyby to bylo někde v půlce první série, tak je to bomba, ale teď už to působí tak trochu rozpačitě. Ale jinak je to dobré, akorát že to podle mě přišlo moc pozdě.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 21.7.2006 12:00:10
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A dream a litle dreams sice taky není hned v návaznosti, ale je to tam tak trochu jakoby vysvětleno. A tak v půlce mě to dost chytlo, to je jeden z lepších dílů.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 09.8.2006 21:49:12
Elvisforever Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 3
Bydliště: Cania
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
John Skylark píše:
... Bráchu jsem už k Farscape dotáhl, teď se možná chytne druhý.

Chytil :D :D Sleuju to teprv tyden a pul (s tim ze cely minuly tyden a vikend sem byl na brigade) a prave sem dokukal na 2x14 Beware Of Dog a musim rict ze me to fakt chytlo cely ten serial :twisted:

Příspěvek 28.8.2006 23:23:59
Anubis22

Odpovědět s citací
 
Hmmm Dobrej seriál. Jen trochu divnější.
Naposledy upravil Anubis22 dne 04.12.2006 18:51:24, celkově upraveno 2

Příspěvek 30.8.2006 13:45:46
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak divnej? Proč divnej? Nějak to upřesni.
A kolik dílů jsi zatím viděl?
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 08.9.2006 07:15:34
moniq Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Rozhodně to není divný seriál, mě se moc líbí :D :D :D
naše fantazie a stejně tak prostory vesmíru jsou nezměrné
každá Cesta začíná prvním krokem...

Příspěvek 04.12.2006 18:51:42
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano, je skvělý ale je divný v dobrém slovasmyslu.
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Farscape

cron