Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape S04x17 - A constellation of doubt

S04x17 - A constellation of doubt

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak se vám líbil tenhle díl? Mě teda moc. Je to snad můj nejoblíbenější - ten pořad ze Země, který tam John sleduje, je tak realistický, tak opravdový, že mě při sledování tohohle dílu pořád běhal mráz po zádech. Ten chlápek, co to uvádí, je takový zatracený xenofobní manipulátor, že se snad tvůrci museli inspirovat ve skutečném světě :D.

A Johnovo odmítání vzdát se je prostě úžasné, hlavně jeho dialog s Chianou:
Ch: When will you give up?
J: I don't ....

A ten konec....
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 12.8.2006 10:14:41
Zilas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jj ten díl je moc dobrej zase jeden z těch psycho :D
Na tomhle dílu se mi hodne líbí výkon Browdera je to fakt vinikající herec, i když nevím proč ale v SG1 předvádí pravý opak :?
Nemůžu si pomoc ale v SG1 mě přinde že Browder vůbec neumí hrát a jeho postava ač by měla být vidět a měla by se rozvíjet (prosazovat) díl od dílu tak jenom upadá :(
Ale stejně si myslím že je to kvůli tomu že mu tam nechtějí dát prostor.
Jinak Vala je dokonala co predvadi Claudia Black je prostě SUPER výkon :shock:

Příspěvek 20.8.2006 20:10:43
acidoracle Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: FR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V SG bude Mitchell jeste dlouhou dobu ten, ktery nahradil O'Neila. Myslim, ze to dost omezuje jeho prostor k hrani, protoze si nemuze dovolit byt o moc hodne jiny nez O'Neil.
Myslim, ze ve Farscapu je zajimave, jak se meni Johnova nalada. Nekdy je vazny, nekdy zase vtipkuje...
Obrázek
John Crichton: I've almost cracked "Wormholes for Dummies"

Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
John Skylark píše:
Jak se vám líbil tenhle díl? Mě teda moc. Je to snad můj nejoblíbenější - ten pořad ze Země, který tam John sleduje, je tak realistický, tak opravdový, že mě při sledování tohohle dílu pořád běhal mráz po zádech. Ten chlápek, co to uvádí, je takový zatracený xenofobní manipulátor, že se snad tvůrci museli inspirovat ve skutečném světě :D.

A Johnovo odmítání vzdát se je prostě úžasné, hlavně jeho dialog s Chianou:
Ch: When will you give up?
J: I don't ....

A ten konec....


Sice pravda od založení tohoto topicu už uplynul téměř rok, ale myslím, že je to jedno. Tenhle díl se mi taky hodně líbil. A ten konec. To mě fakt naštvalo a zároveň potěšilo. Už jsem se totiž lekl, že tam Scorpy nebude.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 20.6.2007 20:23:16
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem se začal na Farscape dívat odzačátku, jen teda vybrané episody, a musím se stále klanět jeho geniálnosti :-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 21.6.2007 03:05:26
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kéž by se klanělo víc lidí. :)
Hallowed is Farscape! (promiň, Citrone, ale kam se hrabou ORI :lol: )

I po roce od prvního shlédnutí tohoto dílu a několikanásobném shlédnutí vybraných dílu FS je 4x17 u mě stále na prvním místě. To Johnovo téměř zoufalství a jeho odmítání se vzdát navzdory všemu a všem mě fascinuje. A jeho rozhodnutí na konci se spojit se Scorpiem a dát mu to, kvůli čemu ho celý seriál honí výměnou za pomoc Aeryn... "God have mercy on my soul." Obětuje celý vesmír, jen když ji dostane zpátky.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 21.6.2007 10:51:07
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2John Skylark: Pokud je to Farscape tak to s tebou stoprocentě souhlasím. Hallowed is Farscape!!
Jinak abych to vysvětlil s tím naštváním na tom konci. Tak mě jen naštvalo, že to skončilo zrovna v tom nejlepším řekl bych. John jde prostě jak už jsi říkal jde za tím Scorpym (a ještě to, že Scorpy ani nepromluvil tomu dodalo takovou tu vážnost) a žádá ho o "pomoc", "výměnu" teď mě nenapadá jak bych to nazval. Jo byl skvělej, i když teda mě osobně se trochu víc líbily 4x11 Unrealized reality, ale rozhodně bych mu nedal hodnocení 9/10. Určitě jasná Desítka.
Jo a ještě se mi líbilo jak chytře udělali, aby CB mohla v tomto díle hrát.

No zkoušel jsem tu scénu najít na Youtube, ale našel jsem jenom tohle music video, ale řekl bych je dobrý:
http://www.youtube.com/watch?v=S01XJF1tuXA
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 24.6.2007 23:41:23
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Super díl, moc se mi líbil
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Farscape