Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Scorpius

Scorpius

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 22.7.2006 00:11:41
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem dokoukal Look at the princess (zatím nejlepší část FS, kvalitativně úplně někde jinde, bomba). A tak mi přišlo na mysl jaktože Scorpius může být ve společenství Sebaceanů generálem když je kříženec dvou ras? Já mám dojem že někde dřív říkali že PK musí být rasově čistý (v důsledku toho snad byl D´Argo falešně obviněn).
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 22.7.2006 16:10:18
Zilas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tenhle problém se řeší až v dalších dílech. Tam by jsi měl vše pochopit. V podstatě ho ze začátku alience PK využívala a pak se nějak dokázal probojovat na vyšší posty. Ale víc nebudu prozrazovat.

Příspěvek 07.11.2006 12:33:18
zavosek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no jehu matku znasilnil )jak se ta rasa jmenuje) si neumuzu vzpomenout no on kdyz byl mladej tak sebeceanum prozrazoval ruzny veci a tak se dostal vys a vys
i love scifi my favourite serials are:
1:sg-1 & sga
2.farscape
3.battlestar galactica
4:firefly a 4400
5.futurama
6.babylon 5 & heroes
7.eureka
8.jericho
9.andromeda

Příspěvek 14.12.2006 22:11:48
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Heh, jak tu kdosi zmínil, že Wayne Pygram hrál v Lostu, tak jsem teď při brouzdání na IMDB zjistil, že hrál Tarkina i v Star Wars E3 :-) Toho Tarkina, co se tam objevil asi jen na 3 sekundy (mám dojem), ale já si vždy myslel, že to je nějaké GCI...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 13.2.2008 21:08:13
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jééé Scorpi moje druhá nej postava z celého Farscape :lol: . Ze začátku sem ho tedy neměla moc v lásce :P

Příspěvek 15.2.2008 19:00:42
upi Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 390
Bydliště: mrtě daleko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
scorpy je boreček, zatim sem ho videl jenom v par dilech ( sem u 02x02 ) ale je to borec....... libi se mi ta vec co ma v hlave, i kdyz nevim co to je, ale když se nasere tak se uplne zmeni, proste boreček...
Obrázek
--- stargate.sk ---

Příspěvek 17.2.2008 12:17:15
tokrp Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to co má v hlavě je chladící stroječek (to jak tam strká ty trubičky). Protože jako Sebecean nesnáší horko, což mají zas ale rádi Scarani => Scorpi je hybrid
Jack: musím to vědět Danieli co znamená to jejich kree
Daniel: Pozor, poslyš, soustřeď se
Jack: něco jako haló..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Farscape

cron