Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Budou nové epizody?

Budou nové epizody?

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 24.7.2006 00:42:26
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jak to vidíte vy? Já jsem si tak hledal na netu a našel jsem spekulace o nových dílech. Zakládají se na rozhovorech Bena Bowdera a Claudii Black pro nějaký scifi magazín.
Ovšem vypadá to pouze na takové přání, že herci by chtěli natáčet, producent by souhlasil (prý se čeká kolik vydělá PK wars na dvd).

http://www.watchfarscape.com/
Tady najdete nějaké info, jestli vás to zajímá.

EDIT: Odkazy patri do CODE! Shorty
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 24.7.2006 08:53:27
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Taky jsem o tom něco zaslechl. Rozhodně bych se nezlobil :D. Prý se to možná rozjede, až se dotočí SG-1 a Browder a Black budou volní.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 24.7.2006 09:46:53
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
otázkou zůstává,kdy Sg-1 skončí :?:
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 24.7.2006 17:44:59
Beliu Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já si nemyslím že SG jen tak skončí, možná kdyby Valu a Mittchela zabili, ale pochybuju, fanoušci by se asi vzbouřili

Příspěvek 25.7.2006 09:15:28
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hm, a já jsem četl rozhovor s Bowderem, že pokud by bylo natáčení Farscape odkývnuto, tak by mu před SG1 i s Claudií Black dali přednost. I když ono by se to dalo určitě skloubit. A kdyby ne, tak SG má prostě smůlu (proč by mi to už nevadilo? :) )
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 25.7.2006 10:31:45
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Naprostý souhlas!! Kam se hrabe SG-1 na Farscape :D.
... Tak a teď mě tady ukamenujou... Ale třeba ne, sem chodí málokdo :).
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 25.7.2006 14:59:56
kamencan Airman
Airman

Příspěvky: 39
Bydliště: Najmenšie mesto v SVK!!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
10 tonové blok po tebe hádzať. :hlaseni: :twisted: :palka: :box: :shooting: :boj:
Dôveruj, ale preveruj.
"Včera nás bolo 10, dnes už iba 9."
Ja mám HDD -240GB. Koľko utiahne to "jesenné lístie" = windows?

Příspěvek 25.7.2006 22:19:37
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Však oni by si do Stargate sehnali někoho jiného, stejně to je tak nekonečné, že už nedokážou vymyslet silnější nepřátele. A tam by moc nevadilo, kdyby dva herce nechali zemřít. Ve Farscape jsou klíčoví, tam jsou zapotřebí. A navíc Farscape je lepší.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 25.7.2006 23:13:18
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se rád podívám na obojí. Každé má něco do sebe. Každopádně Farscape jim sedí víc.
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 26.7.2006 12:20:40
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To jo. Ale teď jsem viděl SG-1 10x02 a Vala zase září :D. Claudia je skvělá herečka, i když ve Farscape má opravdu větší prostor pro hraní.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 28.7.2006 18:34:56
Beliu Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no jo hraje takovou Chianu ala stargate, aspoň je tam nějaká vtipná figurka, když jacka povýšili, každopádně sg mám ráda, ale raději bych měla další série Farscape

Příspěvek 29.7.2006 18:46:54
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno, jelikož SG1 má nízkou sledovanost, scifi ch. chce aspoň 2M lidí, a na to dost chybí, tak už se uvažuje o ukončení, 11. řada asi nebude. Možná by Farscape potom měl docela šanci.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 29.7.2006 19:16:02
Ares Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 1
Bydliště: Praha P-town
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lidi nestrašte o ukončení SG1 a SGA to bych se pos... to se nesmi stat jej to ne to ne..
Má víra v Origin je neochvějná!!!

Příspěvek 29.7.2006 19:19:40
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
SGA bude, ale protože Sg1 má nízkou sledovanost, tak už to asi nemá smysl. Navíc, když se ta nějak posouvá vysílání druhé poloviny na Scifi to jistě sledovanosti moc nepřidá.
Ale zase by mohli vznikonout nové seriály, lepší s invencí (třeba Farscape). Přece jen Sg už je dost vyhořené.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 29.7.2006 21:45:08
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já už dřív někde četl, že desátá řada SG-1 bude poslední. Opravdu už to nějak upadá a bez Jacka to prostě není ono. A jak se nám teď SG-1 a Atlanits prolínají, tak to možná dopadne tak, že bude jeden seriál a bude tam všecko dohromady. A Vala s Mitchellem někam zmizí a půjdo točit Farscape :) .
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 05.8.2006 11:42:06
mojmirus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Videl jsem asi 6 dilu Farscape a sledovat to budu az bude veliky nedostatek scifin. Ja tomu rikam MUPPET Show :P . SG1 je uz daleko slabsi nez bylo a navic s prichodem trapneho pokusu o kopii Jacka. :roll:
Ale pokud to bude jako treba s Adromedou, kde 1. rada byla des a ostatni byly profi, tak to snad preziju. Ted se chystam na Babylon5

Příspěvek 05.8.2006 12:35:08
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je mi líto, ale určitě se těš na seriál Star wars, ten bude plný super efektů od IL&M.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 05.8.2006 12:39:49
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Johny, posílám ti na mail přečasované a vystříhané titulky na 4x14, měl jsem nějakou dvd verzi, ve které bylo pravděpodobně hodně vystříhaných scén(cca 2 minuty), tak jsem se s tím teď mořil.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 05.8.2006 12:47:40
acidoracle Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: FR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Farscape mam opravdu rad, ale nevim, zda by to byl dobry napad ho protahovat jako SG-1. Myslim, ze konecna mini-serie (The Peacekeepers Wars) krasne serial zakoncila :wink:

Příspěvek 05.8.2006 16:23:22
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
rowdy píše:
Johny, posílám ti na mail přečasované a vystříhané titulky na 4x14, měl jsem nějakou dvd verzi, ve které bylo pravděpodobně hodně vystříhaných scén(cca 2 minuty), tak jsem se s tím teď mořil.


OK. Díky. Mrknu na to (až bude čas) a pak to pošlu adminovi na farscape.babylon5.sk.
Nevíš náhodou, co to přesně bylo za verzi? Já obvykle dělám jenom FOV verze - tam by nemělo být vystříhané nic.
Naposledy upravil John Skylark dne 05.8.2006 18:34:22, celkově upraveno 2
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 05.8.2006 17:24:39
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přesně nevím, ale na spoustu dílů mi seděli ty titulky bobye, takže asi něco takového.
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 10.8.2006 09:50:59
Zilas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
John Skylark píše:
No já už dřív někde četl, že desátá řada SG-1 bude poslední. Opravdu už to nějak upadá a bez Jacka to prostě není ono. A jak se nám teď SG-1 a Atlanits prolínají, tak to možná dopadne tak, že bude jeden seriál a bude tam všecko dohromady. A Vala s Mitchellem někam zmizí a půjdo točit Farscape :) .


JJ myslím že to prolínání je úmyslné a že to směřuje k tomu že se tyto dva serály spojí. Jinak je v tom teď pěknej guláž člověk neví jestli se dívá na SG1 nebo SGA :lol:

Příspěvek 11.11.2006 14:04:48
zavosek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
pochybuju ze budou nove dily farscape zkoncil 2 filmy peacekeeper war a ti 2 hrdinove sou ted v sg-1 takze..?asi tezko ale je to velika skoda
i love scifi my favourite serials are:
1:sg-1 & sga
2.farscape
3.battlestar galactica
4:firefly a 4400
5.futurama
6.babylon 5 & heroes
7.eureka
8.jericho
9.andromeda

Příspěvek 12.11.2006 16:43:05
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, nevadilo by mi, kdyby SG-1 i Atlantis skončilo a natáčelo by se další Farscape.
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 12.11.2006 16:48:52
zavosek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
zdenous píše:
No, nevadilo by mi, kdyby SG-1 i Atlantis skončilo a natáčelo by se další Farscape.


me by to vadilo pre je sg lepsi serial nez farscape vis!!
i love scifi my favourite serials are:
1:sg-1 & sga
2.farscape
3.battlestar galactica
4:firefly a 4400
5.futurama
6.babylon 5 & heroes
7.eureka
8.jericho
9.andromeda

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Farscape