Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Hodnocení Farscape

Hodnocení Farscape

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Jak se vám líbý seriál Farscape - Známky jako ve škole.

Nejlepší seriál ze všech !
18
16%
1
52
47%
2
20
18%
3
13
12%
4
2
2%
5
0
Žádná hlasování
Nejhorší fůůůj!
6
5%
 
Celkem hlasů : 111

Příspěvek 26.7.2007 00:09:28

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tu je nejaké nové info ohľadne pokračovania. Vyzerá to veľmi veľmi sľubne.
http://community.tvguide.com/blog-entry/TVGuide-News-Blog/Tv-Guide-News/Exclusive-Farscape-Producer/800019251
CSFD alias FlashFXP

Příspěvek 26.7.2007 08:35:04
Dr.Snak Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 146
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Henson hopes the webisodes will lead to a TV sequel.

Wow takže jestli jsem všechno dobře pochopil, tak FS nemusí skončit webepisodama, ale je naděje, že by se vrátil s novou sérií do TV, je to tak?

Příspěvek 26.7.2007 08:55:22
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zatím žádné info o Aeryn, Ben neříká nic určitého... Musím bohužel konstatovat, že ve mě začíná hlodat pochybnost - bude tam vůbec John a Aeryn? Jestli ne, tak se jim na to můžu vykašlat :cry:
Navíc délka 3-5 minut na díl, to je nějak málo.

Ale třeba to fakt přejde k dalším sériím. I když pořád platí, že bez hlavního páru to bude o ničem.

PS: Sorry za skeptický příspěvek, mám náladu pod psa. :roll:
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 26.7.2007 09:37:13
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Uprimne, ja z toho mam stejny pocit :( I kdyby to bylo 5 minut, tak dohromady cela "serie" bude mit delku jedny klasicky epizody - takze bude to bude 10 miniaturnich pribehu, coz by bylo o prdu, nebo to bude jedna rozkouskovana epizoda, coz je jeste horsi.
A presne jak rikas, jestli nebude Aeryn a hlavne Crichton, tak od toho ani nic necekam a radsi se znova budu divat na starej dobrej (starej vybornej) Farscape se vsim, co k nemu patri. Jestli to ale ma slouzit jako most mezi zapomnenim a znovuozivenim, znamenajicim dalsi rady se starymi znamymi, tak jim to i odpustim.
Obrázek

Příspěvek 26.7.2007 19:07:24

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tento rok končí na Sci-fi Channele Battlestar Galactica a podľa mňa sondujú aká by bola odozva na oživenie Farscape (a ak nie sú už totálne debilní, tak sa toho chytia kreténi), keďže na internete funguje stále obrovské množstvo fanúšikov a podľa mňa ich je ďaleko viac ako keď sa seriál ešte vysielal, čo je paradox, ale veľa ľudí vrátane mňa Farscape objavilo až po zrušení seriálu. Určite by mal väčšie ratingy ako Atlantis, hravo. Mňa by tiež pokračovanie bez Claudie a Bena veľmi nebavilo, keďže som to sledoval hlavne kvôli nim dvom, ale keďže verím Brianovi Hensonovi a ten by sa do toho asi nepúšťal, keby tam nebola reálna šanca na znovuoživenie seriálu. Ben by sa mohol pripojiť, čo sa tíka Claudie neviem, objavil som nejaké informácie, že by mala hrať v nejakom novom seriály, mal by sa volať LIFE, ale neviem nič bližšie, ani či sa to už natáča a ani akú veľkú úlohu by tam mala hrať. Ak niekto vie niečo konkrétnejšie, nech dá vedieť. Ja som stále optimista, uvidíme ako to dopadne.
Tu je ukážka z toho seriálu.
http://www.youtube.com/watch?v=NPFiKY-MkC0&mode=related&search=
CSFD alias FlashFXP

Příspěvek 01.8.2007 15:58:38
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dr. Modřenka: ještě něco? :wink:

OT promazán

Příspěvek 01.8.2007 21:07:38
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
OT znovu promazán! Nevím, co se tu stalo a rozhodně to není nic osobního proti Dr.Modřenkovi. Jenom sem OT prostě nepatří. Pokud si chceš s někým něco vyřídit osobně, udělej to prosím v soukromí a nepiš to sem, abys nevyvolával zbytečné spory a hádky. Díky.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 01.8.2007 21:30:50
Dr. Modřenka Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 164
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dobře, tak teď k tématu:
Kdysi jsem Farscape hodnotil jako nejlepší seriál všech dob, ale dnes by to hodnocení bylo podstatně nižší!
Konichiwa!

Příspěvek 12.8.2007 12:50:00

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže mám jednu novinku. Je to presne tak ako som dúfal, výkonný producenti Sci-fi Chanelu sa vyjadrili, že webizódy idú urobiť preto, aby zistili aký je záujem o Farscape a ak by bol dostatočne veľký (v čo verím), tak sú pripravený na TV návrat. Aby zistili záujem, zriadili na oficiálnej stránke možnosť sa zapísať, aby vám zasielali všetky novinky ohľadom Farscape. Tu je link:

http://www.scifi.com/farscape/


Takže všetci scaperi sa choďte rýchlo zapísať a povedzte to každému komu záleží na návrate Farscape, nech je čo najväčšia odozva.
Ak má niekto fan stránku o Farscape, tak vedľa zápisu je možnosť dať link na vašu stránku.
CSFD alias FlashFXP

Příspěvek 12.8.2007 16:05:16
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Parada :wink: Chvalim a dekuju za prehled, uz se tesim na prichozi maily.
Obrázek

Příspěvek 13.8.2007 10:13:27
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Super. Už jsem se jim tam taky upsal. Na ty webizody jsem teda zvědavý, jenom doufám, že zájem bude dostatečný a budou točit dál.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 26.8.2007 17:14:31
redkaf Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak doufám že se další série dočkáme... Představoval bych si to tak o 5 let později (smlouva o míru nemohla fungovat déle) a webisody by mohli sloužit každá jedné (dvoum) postavám aby jsme se dozvěděli co s nima bylo.

Dále pevně věřím že D'argo je naživu (třeba ho zachránila Sikozu :cry: ), protože jsme ani jednoho neviděli umřít a už se dostali z horších situací...

A teď k druhé věci, koukal jsem s mamkou znovu na Farscape a musim říct že podruhé to bylo asi lepší. Do Look At The Princess to mamka brala jako průměrný seriál, ale potom jsme zvládali 2-3 díly denně a jednou i 8! Akorát u filmu jí naštvali D'argo a Sikozu, a Sikozu asi víc, protože si jí celkem oblíbila....A musim říct že nesnášela Scorpiho, snad není postava v jakémkoliv seriálu kterou by víc nesnášela.... :lol:

Příspěvek 27.8.2007 00:01:19
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:shock: Scorpy? Vždyť to je nejlepší postava Farscapu. No teda podle mě samozřejmě.

Hele a k tomu D´Argovi (radši to dám do spoileru co kdyby)
Toto je spoiler!!!:
Ono i kdyby ho třeba zachránila třeba Sikozu, tak si nemyslím, že by měli dostatek času se dostat se z té planety, myslím, že by je dřív pohltila ta černá díra. Podle mě by to prostě nestihli.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 31.8.2007 20:27:24
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
K novému seriálu: nejsem proti, jsem rád, díval bych se i kdyby tam nebyli browder a black, ale nebylo by to ono. viděl bych to asi tak, že už jsou všichni starší, john a aeryn vychovávaj to děcko a tak. sice by to tak byla kravina ale pokud by tam byly peacekeepeři...
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 19.9.2007 16:29:13
Dr.Snak Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 146
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lidičky prosím vás nevíte někdo kdy zhruba by měly ty web episody být?
Minulý týden jsem totiž FS dokoukal a nějak mám pořád abstinenční příznaky...fakt se mi s tímhle seriálem těžko loučilo....
Taky škoda, že jsem hlasoval někdy na konci 1. řady, to jsem dal 1, kdybych hlasoval teď tak dám rozhodně Nejlepší seriál ze všech !, fakt jsem nic nepšího neviděl.... :cry:

Příspěvek 19.9.2007 20:39:17

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hehe! :D Som rád, že ťa to chytilo. A vidím, že si asi aj fanúšikom Claudie. Pokiaľ ide o webizódy, tak tie tak skoro nebudú. Pred pár dňami sa Brian Henson vyjadroval k tejto téme a práve teraz sú vo fáze písania scenára, mimochodom na ňom spolupracuje aj Rockne S. O'Bannon, ktorý písal aj pôvodný Farscape, tak to snáď bude stáť za to. Osobne s webizódami tohto roku nerátam.
CSFD alias FlashFXP

Příspěvek 19.9.2007 20:41:53
LaCoret Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevim, nemuzu se dockat pokracovani.
Osobne bychrad videl Rygel dostane domu a nakope bratrankovi zadek, cekal jsem na to dve serie a doufam, ze to do jedne epizody daj, ale je tam hodne dalsiho materialu ktery mne zajima, treba Nebari a ten jejich zombii virus, nebo pruzkumnici co nabourali do Moy u cervi diry ve 4 serii, ale pokud tam nebudou dozorci tak se to hodi jen na tech par minut.

Jinak ja jsem skoncil asi pred 4 mesici a abstinencni problemy neodeznely ani ted.
O Farscape jsem se dozvedel dva mesice pred maturou a na uceni jsem se vybod, jak jinakmohlo dopadnout skola versus Farscape, no a den po mature jsem skoukl PW.

Příspěvek 19.9.2007 21:48:29
Dr.Snak Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 146
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj chytlo mě to moc, jsem fanda Claudie i Bena, oba jsou ve FS úplně úžasní :D
Jinak jsem si stáhl i hru FS
http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/f/farscape.html

předpokládám, že zde nemůžu dát odkaz na stažení, takže případným zájemcům pošlu SZ s odkazem.... :)

Příspěvek 20.9.2007 09:32:48
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Stojí ta hra za to? Možná bych to taky zkusil. Mám toho teď sice hodně (k hraní :D ), ale Farscape je Farscape.

Jinak pokud jsi ještě nehodnotil na ČSFD, tak je nejvyšší čas :) .
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 20.9.2007 17:33:04
Dr.Snak Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 146
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já jsem ji hrál zatím jenom tak 10min. a moc mě nechytla, ale už z principu ji chci dohrát....:)
No vidíš to na csfd jsem úplně zapomněl:)

Příspěvek 20.9.2007 19:06:59
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
LaCoret: Tak to jsme na tom podobne. Ja teda skoncil pred rokem, ale ani po takove dobe me abstinencni priznaky neutichly. A kdyz ja maturoval, tak vrcholily nase prekladatelske manie, takze pred maturitou jsem se sice snazil nechat Skylarka a peala bojovat samotne, lec u me take Farscape vyhral a nechal jsem toho az pred svatakem. Ale jak vidno zvladli jsme maturitu navzdory FS oba, takze i ostatnim muzeme tuto techniku doporucit, ne? :)

Jinak tu hru jsem zkousel prave hned po maturite, kdyz bylo casu hodne a byl jsem nejvice opojen svetem Farscapu, ale i presto jsem ji okamzite zanechal. Dle meho nazoru to neni vyvedena hra...
Obrázek

Příspěvek 25.9.2007 18:53:13
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mám zasebou zatím jen dvě epizody, ale hodnotím to za dva. Je to takoví spojení všech sci-fi seriálů do jednoho + něco navíc :lol:

Pokud by se našla nějaká dobrá duše, která by mi to chtěla poslat v DVDripech se sedícíma titulkama na DVD (kompletní) rád to uvítám, samozřejmě že ne zadarmo :wink:
Obrázek

Příspěvek 26.9.2007 19:56:34
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak to můžeš hodnotit po dvou epizodách, člověče? Vždyť jich to má 88. :roll:

Co se týká toho zaslání, tak to by snad šlo. Celkem se to vejde na 8 DVD (i se závěrečným filmem - PKW). Titulky sedí, jsou k tomu i anglické, ale u nich není časovaní vždy zaručeno. Pokud máš zájem, detaily bych radši dohodl přes mail.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 28.9.2007 00:12:40
lord Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Seriál to je skvělej a nebýt B5 tak i nejlepší, bohužel mám špatnou verzi 4s a PKW, nehodil by mi sem prosím někdo funkční torrent na 4s a PKW, který maj rip sedící s titulky?

:roll:

Příspěvek 28.9.2007 08:50:58
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevim jestli se sem muzou psat odkazy na torrenty, tak to reknu takhle:

Pro 4. radu vjed na isohunt, tam napis farscape+fov, ze seznamu si vyber ten nejvetsi, ma to 30.26GB a jmenuje se to "Farscape season 1 - 4.DVDrip". A z toho uz si vyber jen ty dily 4. rady.

Pro PKwars najdi taky na isohuntu peacekeeper+river, vyber si "Farscape Peacekeeper Wars" velky 1.37GB a to si stahni.

Pokud sedej ty verze, ktery jsou u toho napsany, tak na to titulky stazeny z
http://farscape.babylon5.sk/
musej sedet.
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Farscape

cron