Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Jak jste se dostali k Farscape?

Jak jste se dostali k Farscape?

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.11.2006 16:52:57
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sem můžete napasat jak jste se dostali k skvělému seriálu Farscape. To, že je to docela neznámý seriál způsobí asi že zde budou samí zajímavý příspěvky.

No, tak, já jsem se dostal k Farscape...No tak jednomu kamarádovy poradil někdo n foru aby si to stáhl, on stáhl první díl, já jsem to viděl, a líbilo se mi to a tak stáhl další a od té doby si myslím že to je nejlepší seriál.
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 13.11.2006 11:18:08
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já na jednom fóru četl příspěvek, kde kdosi psal, že je zajímavé, že všechny dobré sci-fi seriály mají v názvu "Star" - Startrek, Stargate, Battlestar Galactica...
A kdosi mu na to odpověděl, že to přeci není pravda, že fůra supr seriálů v názvu ono "Star" nemá - např. The 4400, Farscape, Firefly....
Mě to docela zaujalo a protože jsem tehdy měl dost rychlé připojení, začal jsem to všecko tahat. Pak jsem to zhlédl a od té doby jsem nic lepšího než Farscape neviděl.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 27.11.2006 23:11:43
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja na jednom foru narazil na prispevek od Lt.Sharka, ktery odkazoval primo na tu stranku, kam jsme pozdeji s ostatnimi tvorili titulky... Uz predtim jsem o Farscapu slysel, ale nebyt tohoto okamziku, asi bych se na nej neodhodlal - takze to ja povazuji za znameni zhury, za ktere jsem moc a moc vdecny.

Příspěvek 28.11.2006 09:55:08
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já o Farspace dlouho věděl, že něco takovýho existuje, a že prej je to hodně kvalitní. A když Lapidušáci o něčem říkají, že je to kvalitní, tak to bývá pravda. Takže když se moje DS9 chýlilo ke konci 6. řady, tak jsem požádal jistého tlkouneva, aby mi to smahnul a poslal poštou, protože mojí linkou by to trvalo roky. A díky za to ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 28.11.2006 15:08:45
Anubis22

Odpovědět s citací
 
Tak já to napíšu přesně. Na fóru jsem slíchával o nějakým Farscape a že je to dobrý. Ale pokládal jsem to jen za nějakej další pokus o dobrý sci-fi. Pak jsem ale začal přemýšlet o tom že neznám žádný další pořádný sci-fi, tak jsem věnoval trochu větší váhu těm zvěstím o FS.
Ale impuls ke stažení jsem dostal až 26.9, a bylo to tohle. Jakýsi uživatel xXx napsal v topicu Hodnocení Andromedy tenhle příspěvek:
...a koho bavi andromeda,tak at si skusi stahnout Farscape...taky dobrej seriál

Tak jsem se teda rozhodl že si to stáhnu. Né z toho že bych si myslel že to u mě Andromedu překoná, ale spíš z touhy po nějakým novím seriálu. Tohle doporučení jsem ale vzal vážně a tak jsem stáhl pilot. No a byl dobrej. Pak jsem to vypálil kamarádovy, toho to chytlo ještě mnohem víc než mě a tak to ztahuju celí. Bojím se ale že to nestihnu protože do měsíce mi rapidně zpomalijou net, takže si to budu muset asi od někoho nechat vypálit.
Tak to je asi všechno.

Příspěvek 15.12.2006 18:43:07
zavosek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jak ja?hledal sem plakaty na sg a na scifi.com sem nasel i na farscape tak sem stahl pilotni dil a uz to jelo :)
i love scifi my favourite serials are:
1:sg-1 & sga
2.farscape
3.battlestar galactica
4:firefly a 4400
5.futurama
6.babylon 5 & heroes
7.eureka
8.jericho
9.andromeda

Příspěvek 15.12.2006 18:53:36
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem se Farscapem poprvé setkal tady na fóru. Tak jsem chtěl zjistit co to je a tak jsem začal pátrat a našel jsem nějakou stránku o tom. A potom jsem stáhl první díl a ten se mi líbil a tak jsem začal stahovat další.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 16.12.2006 20:54:03
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to jsi docela šťastnej, já FS půjčil kámošům, a jednomu to nejde vůbec (ehm) a druhýmu se to nelíbí. Hold ta lhůta na aklimatizaci je vážně asi u FS nutná.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 16.12.2006 22:15:11
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ono za to možná mohl i fakt, že mě baví praktický jakýkoliv seriál, kde se létá vesmírem.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 17.12.2006 08:04:55
Drekorian Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Farscape je bezesporu vynikající... (hodnocení vs. SG-1 se vyhýbám, jeden by musel prohrát a to není fér)

K Farscapu jsem se dostal přes Mitchella. Mitchell mi přišel jako dost zajímavá postava v SG-1 a rozhodl jsem se něco si o něm přečíst. Ze spousty článků jsem se dozvěděl, že Ben Browder a Claudia Black hráli dříve spolu v "kontroverzním" seriálu Farscape.

Na Warku, kde jsem ho poctivě tahal bylo varování, ať si stáhnu aspoň pět dílů a pak hodnotím. Zamiloval jsem se už po dvou (nemůžete hodnotit seriál podle pilota... tam je pouze nastíněna zápletka do budoucna). Nejvíc mě mrzí, že to skončilo a s koncem seriálu zemřela postava Johna Crichtona - nejlepší sci-fi komik všech dob.

Oblíbený díl: Crackers don't matter
Oblíbené postavy: John Crichton, Ka D'argo, Harvey (pokud nevíš, kdo to je, lískni si :twisted: )

Příspěvek 17.12.2006 11:11:54
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
U me nadeje jeste nezemrela, na ruznejch rozhovorech sami herci rikaji, ze by se k Farscapu klidne vratili, ale ze to cele zavisi na jedne osobe - Brianu Hensonovi. Sice jsou to uz dva roky, ale taky to jsou teprve dva roky, nikdy nemuzeme vedet, kdy se i v nem neco zlomi a rozhodne se pro oziveni (druha otazka je, o cem by to bylo, ale to se resi v jinym topicu a mne je to stejne jedno :) ).
Obrázek

Příspěvek 17.12.2006 12:53:47
Drekorian Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Prave... Farscape je ukonceny - Mezi Scarrany a Peacekeepery zavladl mir.

Crichton a Aeryn se konecne oprostili od boju a snad na nejake klidne a nenapadne obchodni planetce vychovavaji sveho syna.

Zhaan je mrtva.

D'argo je mrtvy.

Rygel znovu ziskal hyneriansky trun.

Chiana pochopila na cem v zivote opravdu zalezi.

Jool je mrtva.

Sikozu je mrtva.

Scorpius... Scorpius ztratil smysl zivota... jeho pomsta nikdy nedojde naplneni.

Crais je mrtvy...

Talyn je mrtvy...

A Moya? Buhvi, co se stalo s Moyou...

Herci? Ben a Claudia hraji v SG-1 a mozna budou hrat i v tretim serialu... o ostatnich nevim nic.

Příspěvek 17.12.2006 18:43:52
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak ten mir mezi Scarrany a Dozorci se mne osobne zas tak pevnej nezda, jelikoz byl zalozenej vlastne na hrozbe zniceni vesmiru cervimi dirami - ale Crichton uz je neovladal, takze ja bych tomu miru moc nefandil.

A Crichton s Aeryn mozna utekli z toho centra deni a nejde po nich ani jedna z tech dvou stran, ale to neznamena, ze se nemuze objevit nekdo dalsi. Krom toho, i kdyz celej serial po nich sli aspon Dozorci (Scarrani az pozdeji), tak spousta dilu byla o nekomu uplne jinym, jako napr Maldis, Nam Tar, Zenetani, T'raltixx apod... Tady bych taky nehazel flintu do zita. A oni dva zustali na Moye, takze Moya i Pilot jsou taky plne ve hre.

A nesmime zapominat na D'Arga juniora, o nem by urcite pripadny pokracovani bylo, to by taky mohlo bejt zajimavy.
Stary/mrtvy postavy by nahradily jiny postavy a nemuselo by to bejt tak spatny.
Tady nejde o to, jestli by bylo co natacet, ale jestli se Hensonovi chce natacet. Napadu ma urcite spousta, neni to zadnej amater, ale jde o to, jestli se chce znova vratit k jiz ukoncenymu serialu. Ale to jsou jen polemiky, nekdo proste doufa, ze to bude pokracovat, nekdo doufa v opak. Ja patrim do prvni skupiny :)
Obrázek

Příspěvek 19.3.2007 06:02:50
Wedge Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 28
Bydliště: Momentálně USA, NY
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem poprvé viděl Farscape na FF 2006 (konkrétně DNA Mad Scientist). Ani né rok na to o něj náhodou znovu zavadím a kompletně ho stáhnu.
A stálo to za to!!!

Příspěvek 19.3.2007 17:29:17
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se dostal k Farscapu přes těchto 8 písmen:
Toto je spoiler!!!:
K
Toto je spoiler!!!:
L
Toto je spoiler!!!:
E
Toto je spoiler!!!:
N
Toto je spoiler!!!:
O
Toto je spoiler!!!:
T
Toto je spoiler!!!:
K
Toto je spoiler!!!:
A

:D:D
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 22.5.2007 13:22:49
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem na tom obdobně- neměl jsem na co koukat a když o tom na srazu
Toto je spoiler!!!:
Klenotka s Tillionem
tak básnili, tak jsem neodolal a taky jsem si to stáhnul :D
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 09.11.2007 13:09:57
Janet Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 18
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nejjednoduší to je když jste fanoušek SG1 konkrétně jedné hezké ukecané mimozemšťanky :D :D :D hledala sem něco o Claudii Black, našla seriál kde hraje i s "Mitchellem" a závislost byla na světě již po znělce :D akorát je mi líto D'arga :(
.::Missed me?::.

Příspěvek 09.11.2007 17:20:08
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak teda od začátku. Jednou jsem si nechala vypálit SG1 9. řadu a kamarád mi na zbylé místo na DVD č. 2 vypálil ten dvoudílný film Peacekeepers Wars. Koukla jsem a celkem se mi to líbilo, ale vcelku jsem pochopitelně nebyla v obraze. Chtěla jsem si tedy seriál stáhnout, ale rychlost mého připojení by asi způsobila doživotní stahování. Pak jsem pozapomněla, ale protože Mitchell (Ben Browder) je fakt kus, tak zase ne úplně. A taky mám dost ráda Klaudii... V SG1 se mi hrozně líbila, tak sjem si řekla, že ve Farscapu to musí být super dvojka... No a nakonec jsem přemluvila jednu slečnu z tohoto fóra (ne Klenotku, ta má u mě na svědomí BSG:-)), aby mi to poslala výměnou za SG a pak jsem zažila 14 dní euforie, protože mě to tak chytlo, že jsem nedělala (kromě chození do práce) nic jiného. Pak jsem se samozřejmě na filmy koukla novýma očima a pak znovu a znovu a na seriál taky a ..... šmarjá jsem už závislá na dalším seriálu!!!

Je to vynikající seriál, i když nemá v názvu STAR.
Obrázek

Příspěvek 09.11.2007 17:55:20
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A já ho dostala od Fazuliny, výměnou za BSG :wink:
Ben se mi v SG1 líbil, ale u FS jsem prostě už jenom tupě zírala :D Zamilovala jsem si to skoro okamžitě a už mě to nepustilo. Měla jsem snahu si to teď celé pustit znovu, ale dostala jsem se někam do půlky druhé série, protože mezi těmi seriály, co teď běží a na to, že toho mám plno okolo, prostě není čas :(
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.11.2007 20:34:33
Janet Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 18
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ono stejně tak do půlky druhé série je to nej :D další díly sou taky dobrý ale první série mě nadchla asi nejvíc :) ale ta hudba u znělky se čím dál víc zlepšovala :lol:
.::Missed me?::.

Příspěvek 03.12.2007 20:36:32
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se k Farscape dostala jako mnozí - mám blog o StarGate a tak sháním všechno hercích z SG... Dozvěděla jsem se, že Claudia a Ben spolu hrají v seriálu, který prý stojí za to vidět, tak jsem nejdřív šla na youtube na trailery... chytlo mne to a už to bylo :P
Obrázek

Příspěvek 05.1.2008 11:19:21
Zizi Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 532
Bydliště: Piešťany (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja som sa k Farscape dostala ešte len nedávno. Dievčatá na tomto fóre o tom tak často rozprávali, že som začala byť zvedavá o čom to vlastne je. No a potom ma prekvapila jedna kamoška, ktorá mi na Vianoce darovala prvú sériu - vraj ak sa mi zapáči zoženie mi aj ďalšie. Zatiaľ som teda len na nejakej štvrtej epizóde, ale tie ďalšie série si zohnať dám :)
I´m damn proud member of SheppofilclubObrázek
Obrázek

Příspěvek 06.1.2008 16:35:19
upi Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 390
Bydliště: mrtě daleko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja se dostal k farscape tim nejnecekanejsim způsobem, širou náhodou sem oběvil tady na foru drsnaka ktery o farscape chtel delat web, takze sem vlastne udelal web o necem co sem nikdy nevidel :-)

zati sem u osme epizody a celkem pohoda :-)
http://farscape.kvalitne.cz
:-)
Obrázek
--- stargate.sk ---

Příspěvek 13.2.2008 15:40:00
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já sem se dostaal k Farscape tak že sem se bavila s jedním klukem a on pořád na foru říkál jak je to dobrý a tak sem se ho zeptala zda by mi nemohl něco z toho poslat a tak poslal a já sem ze začátku říkala taková kravina no a tet bych to už nikdy netvrdila. Tet už sem v půlce 4 řady a mooooc se mi to libí. a dokonce sem k tomu přivedla i sého tátu .On ríká že nikdy neviděl tak praštěnej seriál jako je tohle

Příspěvek 13.2.2008 18:10:13
JaharX Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já se k Farscape dostal taky tady přes fórum.
Když už jsem neměl na co koukat tak sem si tady četl a náhodou jsem narazil tady na někoho kdo má seriály v podpisu(je někde vějš)
btw stejně sem objevil i BSG a 4400
Who controls the Past, comands the Future.
Who comands the Future, conquers the Past.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Farscape

cron