Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape !Otevřeně o FS, aneb spoiler vedle spoileru!

!Otevřeně o FS, aneb spoiler vedle spoileru!

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 09.1.2007 16:58:38
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě se Locket dost líbil. Byl místy zdlouhavý, ale jak se k sobě Aeryn s Johnem na té planetě chovali, to bylo skvělé. A jak mu pak Aeryn umřela, to mě rozbrečelo, i když jsme věděl, že to tím neskončí a že "zase" ožije.
BTW v US fórech Locket docela boduje.
Naposledy upravil John Skylark dne 09.1.2007 17:04:36, celkově upraveno 1
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 09.1.2007 17:03:03
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jediný díl, který jsem nedokoukal byl 'Lhář D'Argo navštěvuje Luxanskou stařenu'. Vypnul jsem po pár minutách a neměl jsem odvahu/čas to pustit znova.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 09.1.2007 17:43:05
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ao moc jsi nepřišel.
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 09.1.2007 22:54:43
Chaotic Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka: Scratch N´Sniff aj.. tak tahle episoda mi pro změnu vůbec nesedla... Jak v "dojezdu" John vypráví Pilotovi o tom, proč porušil jeho zákaz o vstup na loď s tím, jak se strašně s D'argem ožrali, jak ukradli Chi a tu "noname" a pod... Hlavně mi ale bylo líto Pilota, jak musel poslouchat ty jeho ožralecké kydy :)

Poe Lagger: Hmm, taky mi to přišlo divný.. jen si nemůžu vzpomenout ve kterém díle to říkal, jestli už jak přifrčel poprvé z červí díry ze setkání s "agentem "Smithem" " či dokonce předtím (to by byl problém vysvětlit to bez toho, aby viděl paralelní reality)

John Skylark: Dobré bylo jak mu řekla že v tom medailonku je její jediná životní láska a Chriton se tam raději nechtěl podíval (a když chtěl, tak už byl obrázek v čudu)

Raynor: Ten díl byl docela v poho. S tou stařenou je tam jen chvíli, bo ona omládne a pak si to spolu rozdávaj o 106 čímž nám ale příběh nekončí... :idea:

Dost se mi líbil začátek "Thank God It's Friday Again", jak John utíká před rozzuřeným D'argem, ale jakmile přiletí na planetu, tak díky tomu že si D'argo přihnul, jsou "nelepší" kámoši :lol:
Obrázek
Vše je o úhlu pohledu...

Příspěvek 10.1.2007 14:13:36
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2Raynor: Jo, tahle epizoda s tou Luxankou a ta následující "Taking the stone", byly jediné dvě z druhé série, které jsem měla nutkání vypnout. Byla jsem teda trochu vedle z Johnova nového image :D Ale myslím, že tím to zase až tak nebylo :D

Jinak včera jsem si večer pustila znovu PKW, protože jsem v sobotu neměla čas si to pořádně vychutnat.
Napadlo mě, jak se tady diskutovalo o pokračování, tak jediní oficiálně mrtví jsou jen Jool a pak samozřejmě Zhaan. Sikozu neumřela, končí to tam, jak jí Grunschlik říká "hlupačko" a víc o ní nevíme, takže je podle mě víc než živá. A D´Argo, počítám, že by si nedali tolik práce s loučením atd., kdyby nechtěli, aby fakt umřel, ale zase...neviděli jsme ho umřít. Jen slyšíme výstřely, pak tam lidi naskáčou do sítě a nazdar, ale D´Arga ve skutečnosti mrtvého nevidíme. Je možné, že by ho Scarrani zachránili? Myslím, že by pro ně mohl být zdrojem informací. I když to je spíš takový výstřel do tmy. Ovšem i bez D´Arga by mohli jet dál. Je tu Jothee a zbytek posádky. A to, že má John s Aeryn syna, to je přece jedno. Aeryn ukázala, že jí mateřství nijak neomezuje, a John má aspoň motivaci v ochraně rodiny. A co se toho míru týče-Scarrani i Peacekeepers byli pod tlakem a jestli je Eidelonů tak málo, tak nevěřím, že by mohli mít zase takový vliv. Navíc je tu plno dalších ras a postav, které mají nedořešenou minulost. Takže já doufám :D
Na druhou stranu, je to perfektně ukončené, ale 4 série jsou prostě málo, navíc, když minisérie by sama vydala za celou sérii.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 10.1.2007 14:24:08
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ten mir je spis zalozenej na strachu z totalni zkazy, Scarranum i Dozorcum doslo, ze takhle by brzo znicili nejen sebe, ale i vsechno kolem... Moc stabilni do bucoucna se mi to ale taky nezda, je to docela otevreny. O tom D'Argovi jsem to cetl na zahranicnich forech, skoro zadnej z fanousku neveri, ze je D'Argo mrtvej, a panuje presvedceni, ze kdyby mel nekdy Farscape vstat z mrtvych, tak D'Argo se "vrati"...
Uz je to nejaka doba co jsem PKW videl, ale pokud me pamet nesali, tak ani o Rygelovi neni 100% jasny, jestli se vratil do Hynerie, naposled o tom byla zminka snad kdyz si poustel ten hologram Bishana, ale pak uz se o tom snad nemluvilo, takze on taky neni mimo hru. A o Chiane se taky nic nevi - tzn ze kdyby autori chteli, tak se vazne muzou vratit s kompletnim tymem.

Ted me napadlo pridat do tveho seznamu oficialne mrtvych jeste Harveyho :) , ale kdyz si vzpomenu, kolikrat ho Scorpy ressurectnul, tak ho odtamtud zase skrtam :D
Obrázek

Příspěvek 10.1.2007 15:01:42
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vážně si nejsem jistý, že chci, aby Farscape pokračoval s D'Argem, s válkou PK a Scarranů atd. Mě se to líbí jak je ukončený, v nejlepším se má přestat a polovina věcí co tady píšete by IMO z řady skvělých momentů v PKW udělala zpětně spíše směšné momenty.

Kdyby se Farscape mělo vrátit, tak bych byl pro The Next Generation koncept. Tedy mladý D'Argo, syn Crichtona a Aeryn. Byla by to sice úplně nová crew a možná by to nebylo tak kvalitní, ale já opravdu nechci vidět pokračování Peacekeeper Wars ve kterém by shodili poloviny jeho odkazu.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 10.1.2007 15:18:20
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nic by shazovat nemuseli, Matrix 2 a 3 (rikam zrovna tuhle serii, protoze original je zakonceny) taky zakonite nemusel bejt kravina (to, ze byl, je vec jina). Jde o zpracovani a uchopeni za spravnej konec. Treba by to i kvalitou zastinilo PKW a pak, pokud bys na to koukal, by sis rikal, jeste ze do toho sli (jsou to spekulace, ale ne nemozny).
Tvuj nazor ti nevyvracim, urcite je to dobrej nazor, takhle je Farscape skvelej. Ale kdo rika, ze nemuze bejt jeste lepsi - je to riziko (pripadnym pokracovanim muzou, jak rikas, "zdiskreditovat" celej serial), jinak se to ale zjistit neda. Ted jde o to, jestli Brian Henson chce nebo nechce riskovat.
Podle me nejaky napady ma, ale asi si jako ty rika, jestli stojej za to, aby kvuli nim zase rozpletl ten jiz upleteny pribeh. Ale co my vime, co ma jeste v zasobe, asi bychom se meli nechat prekvapit :arrow:
Obrázek

Příspěvek 10.1.2007 16:09:06
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Souhlas s Poe Laggerem. Myslím, že se z FS ještě dá plno věcí vykřesat, a kvalitních. Kdyby se to dobře napsalo, což u FS nebyl zatím problém, tak by to mohli i zvládnout. A kde je psáno, že by to muselo být o Scarranech a Peacekeeperech? Neříkám, že se mají v každé sérii tasit s novým nepřítelem alá SG, ale jak jsem psala, je tu toho plno nedořešeno-Maldis, spousta pirátských a nepřátelských ras. On i ten Scorpius může být ještě zajímavý. Nemyslím, že by z toho míru byl dlouho odvázaný, Scarrany nenávidí a nejspíš by je nejradši viděl všechny hezky pod kytičkama.
Spekulace, spekulace. Ale četla jsem starší rozhovor s Benem, někdy z loňského června a říkal, že to právě záleží na Brianovi a ten by zájem i měl, jen by to muselo najít podporu, stanici atd. A navíc se Ben s Claudií musí vyvázat ze smlouvy s SG1, a protože se budou točit ještě filmy, tak by to stejně bylo tak příští rok.
Ano, je to dokonale zakončené, krásně, skvěle, ale i tak...kdyby tu byla i 1% šance, že to bude staré dobré FS, chtěla bych to zkusit.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 10.1.2007 16:29:35
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já bych taky byl pro to, aby se to zkusilo. Z těch nepřátel mě napadají třeba Nebari nebo ta rasa, co obchoduje se zbraněmi, jak je chytili a vyslýchali v "The ugly truth".
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 10.1.2007 16:41:16
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo jo, ten abstak je proste moc silnej :D
Je zajimavy zamyslet se zpetne nad Maldisem jako o potencialnim staro-novym nepritelem (za predpokladu, ze by se pokracovalo) - ale ma to podle me minimalne 2 negativa:
1) Zhaan, objekt jeho prvni pomsty, tzn ted jeste upgradla pomstychtivost, je mrtva a nevim jestli by mu to stalo za to, vybit si to na jejich "slabych" druzich
2) Je prilis mocnej, kdyby si s nasima dobrodruhama zbytecne nehral, tak nemaj nejmensi sanci. A John tam sice namita, ze bez jejich zloby nebo emoci nebo co on to vubec sal, bude slabej, ale co mu brani nasat energii na nekom uplne jinym, pak je rozmaznout jako mouchy a jit sat zase na nekom jinym... Ne ne, je to moc velkej borec, mel by si jit zahrat s Ori z SG, to by byl vyrovnanej match :)

Ale je pravda, ze nepratel se tam da najit spousta, i jen z tech, co uz se v serialu objevili. Dam priklad (a opravte me nekdo, pokud bude spatnej) - Natira. Pokud vim, Stinova uschovna byla sice rozstrilena, ale to bude podobnyho jako s D'Argem, taky jsme ji nevideli umrit. Scorpius byl urcite nakrklej na ni, ona zase na Crichtona, motiv by taky mela (nebo se zniceni zakladny, ktera by znicila i Velitelskej kriznik Dozorcu, nepocita? :) ) ... A to jsem rekl prvni postavu, co me napadla, jak rika Klenotka, variant je nespocet. Ale aby to neznelo, ze tu poucujeme Raynora (myslim ze to nepotrebuje :) - spis to zas rozvadime do obyc.diskuze), je jasny, ze z toho muze vzniknout nejaka slatanina, ale i ja stojim za Klenotcinou posledni vetou.
No, ale takhle jsme vsichni generalove, ze jo :D

Edit: Az ted jsem si precetl ten tvuj prispevek Skylarku - na Nebari jsem uplne zapomnel - a pokud je pravda to, jak znicili Zelbinion, tak to je nejzarnejsi priklad za vsechny :wink: .
Tamto se jmenovali myslim Halosani nebo tak neco... Ti jsou taky neodhaleni, pravda pravdouci.
Obrázek

Příspěvek 10.1.2007 19:50:57
Chaotic Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ježiš, hlavně nevzkřište FS s tím, že Maldis je nedořešený a pod... Čtvrtá sérka byla už docela dojezd, ale další agónii alá SG bych fakt nerad a řekl bych, že to by se z 5té série FS stalo. Už vidím jak zrovna kojící Aeryn střílí s vervou hrdé matky stovky nepřátel... Dítě na palubě v jakémkoliv nedospělém věku ve vesmírném seriálu = holé neštěstí!!! Tady se někdo nepoučil z nejnenáviděnější postavy staré Galacticy?
Může mi někdo říct okolo čeho by se 5tá sezóna točila? Vemte si, že posádka Moyi jsou po PKW vesmírní superhrdinové ježichž sláva samožřejmě o5 stoupla... takže co za scénáře by byly hodny jejich postavení?
Takže jednoznačně (i přes bannery typu Wanted season 5) 5tou sezónu NE, spin-off ano.

Spin-off skrývá neskutečné množství příběhů, které by mohly být zaplácnout absťák po další sérce. Mohla by tam být třeba část posádky z Moyi a další jen jako guesti na hostování, anebo by tam nemuseli být vůbec.

Už vidím jak v jednom trojdíle Rygel charismaticky zabíjí svého bratrance a lid mu provolává slávu. Hynerie po boku s Dozorci vedenými Scorpim, Luxany a pod podniká křížovou výpravu na Skaranskou domovinu přičemž jde i po spojencích. (s vychutnáním si Charidů jež požírali Hyneriany) Mezitím genetika scaranů sklízí úspěchy s křížením s ostatními druhy a maskováním jejich druhových rysů že všichni vypadají jak Sebacani a vedou partyzánskou válku hluboko v teritoriu spojenců. Díky technologii Furlow jež pracovala na Johnově raketoplnánu a dávala technologii Scaranům se jim konečně podaří vytvořit stabilní červí díru. Díky poslednímu konfliktu zbývá na domovině Sebacanů jen pár lodí, čehož využijí Scaranští agenti a pokoušejí se vytvořit dvoubodovou červí díru, která by vytvořila průchod k Sebacanské domovině ze Scaranské loděnice s připravenou vyhlazovací flotilou. Scorpi díky svým kamarádům po celém vesmíru odhalí jejich plán a tak spěchá s částí armády ke Scarenské loděnici uzavřít tamní tunel. Čas plyne a plyne, atd, atd, atd... Až to končí tak, že. Scaranští agenti zadávají koordináty pro vytvoření červí díry, přičemž loděnice již svou otevřela. Agentům se podaří vytvořit stabilní "východ" a posílají signál flotile k pohybu. Celá ohromná vyhlazovací flotila vstupuje do červí díry, ale něco se zvrtne. Někdo udělal chybu, "východ" u Sebacanské domoviny se začne hroutit, narůstá gravitace, velký třesk a fuu vznikla nám černá díra... Celá vyhlazovací flotila v jednom okamžiku přestane existovat a na Sebacanskou domovinu začíná působit ona černá díra. Zbytky Scaranů jsou rozprášeny, ale při cestě z5 Scorpi zjistí, že se jsou po cestě stále nějaké gravitační poruchy. Vydá se tedy k jedné a scannery mu nahlásí že to je černá díra. V tu chvíli začínají registrovat mnohočetná volání o pomoc, z planet u kterých jsou taky Black Hole. Sebacanský domovský svět oněmní když na něj začne působit dilatace času z černé díry.
Tak... tohle roztáhněte do 14cti episod (a ne trojdílu), dál přidejte 8 vycpávek a máte první sérii spin-offu.
Série druhá. Přestože všechno vypadá ztraceno, Scorpi je správnej chlapák a ví si s problémem rady... zvedne telefonní sluchátko a zavolá si Johna o pomoc, který mu jako správnej klaďas výjde vstříc a společně pátrají po tom, jak evakuovat planety, bez toho aby uvízli v jejich čase, či gravitaci černé díry.
Série třetí a konečná. John a Scorpi naleznou způsob na záchranu v paralelní dimenzi (v posledním dílu). Vesmír je zachráněn, všichni jdou domů.(nebo ne?)
Série/Minisérie/Film po 2 letech relativního míru přicházejí ti kdož žijí za červími děrami a chcou zničit všechny co s nimi přišli do kontaktu... hau máme příběh a mě došel čas. hotovo :)
Obrázek
Vše je o úhlu pohledu...

Příspěvek 10.1.2007 20:49:57
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Beres to prilis skepticky, ironicky a s ohledem na to, jak to dopadlo v jinych serialech. Farscape je ale zcela neobvykly a Henson je, jak nam jiz ukazal, schopny vytvorit neco, co nikdo neceka.
Takze to jednoznacny "NE" je tvoje "ne" (a mozna jeste Raynorovo, ale ten podle me se spis boji, aby to nedopadlo spatne, nez ze by to vylozene nechtel, ale to je muj pocit), myslim, ze vetsina fanousku veri v Hensonovy schopnosti.

Jak jsme videli, autori meli dej naplanovany mnoho dilu dopredu (hlavni dejovou linii nekolik rad dopredu), tzn. ze museli mit pripraveno neco na 5. a dalsi rady. Jelikoz jim to ale prerusili, tak tyhle plany odpadly a byly narychlo zalepeny naplasti v podobe PKW. Jestli je PKW naplast, tak by me docela zajimal ten puvodni plan. Proto ja nerikam ANO nebo NE, nebo ze to bude SKVELY ci SPATNY, ja bych si dosavadni rady nejakou pripadnou dalsi horsi zkazit nenechal. Zminil jsem tu Matrix. Reloaded a Revolutions byly kraviny nejvetsi, ale to nic nemeni na tom, ze puvodni Matrix byl prelomovej. Risk je zisk.
Ale proc ja to vubec pisu, kdyz mi stejne zase napisete, ze to na 100000% proste bude sracka :lol:
Obrázek

Příspěvek 10.1.2007 22:17:35
Chaotic Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Beru to tak, že děj musí gradovat, ne stagnovat, anebo stát... Musí to být lepší a větší než minule... (Jedna řada oddechovek = nejeden hřebíček do kinematografické rakve)

Poe Lagger píše:
Ale proc ja to vubec pisu, kdyz mi stejne zase napisete, ze to na 100000% proste bude sracka :lol:

:lol: :lol: :lol: Proč o píšeš?.... Proč to nenapsat ;)

Jinak co se týče matrixu, jednička byla nevšední, průlomová, zajímavá, na dvojku se nedalo čumět, ale trojka byla vyloženě vynikající. (Shodou okolností jsem souběžně koukal na LOTRa a musím říct, že jediný koukatelný LOTR je FOTR. TT a RK jsou (spolu s MIB 2) ty největší propadáky za které jsem kdy uvalil v kině peníze. Z otřesné nedůvěry nabité z druhých dílů LOTRu i Matrixu jsem 3tí díly odložil až o 2 roky a v případě Matrixu jsem byl narozdíl od LOTRu nadšen) Spousta squělých okamžiků z nichž u nejednoho jsem byl totálně paf. (např. jak se stroje probourávaly do doků Sionu a jak všechny obranné věže začly na to místo prasklinek pálit... huuu to byla scéna)

Proč si myslím, že by 5tá sezóna neuspěla? Jednoduše proto, že laťka příběhů FS je hodně vysoko a zvlášť když je naše posádka superheroes, tak by to nemuselo být to pravé ořechové. A hlavně nevěřím tomu proto, že u jiných seriálů když se něco natahuje, tak to vesměs dopadne nízkou sledovaností a zrušením, nebo je to přímo katastrofa. B5 sezóna 5 je těžká dojezdovka, kterou následuje film A Call to Arms na nějž navazuje těžkej propadák Crusade... V SG1 máme brutální dojezd sérii 9átou a 10tou (a bude mučena ještě filmem) Star Trek Enterprise je seriál o dojezdu sám o sobě a to ani nezmiňuju BSG1980... Našlo by se toho spousta, co když bylo protahováno, nikdy to nedosáhlo ani z dálky původní úrovně a bylo to vesměs nevalně akceptováno, nebo rovnou strháno.

Takže FS jako Dalas ne děkuji! (A otvírat na 5tou sérku nový příběh, který by se musel do dvacátého druhého dílu i podstatně dovyřešit, či nějak zatutlat pro případ že by to byla série poslední, bo by studia čekala s obědnáváním dalších řad na sledovanost, taky nebude ono (nedejbože že by chtěli dělat větší dojezdovku než 4tou sérii a PKW))

P.S. Všechno se docela rychle okouká, tak proč to protahovat.
Obrázek
Vše je o úhlu pohledu...

Příspěvek 10.1.2007 23:05:01
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jo, jsou to vazne jenom spekulace, zavreme to tak, ze nekteri nas blahove veri a nekteri blahove neveri :D
Natahovani SG mi taky dost vadi, do ty 4.rady to nemelo konkurenci, par dalsich rad to jeste stale byl velice nadprumerny serial, ale v mych ocich dost zesedivel, a ty posledni rady jsou uz docela podprumerny s vyskytem par dobrych dilu. Odchod Jacka byl zasadni (ac je Crichton moje absolutne nejoblibenejsi filmova/serialova postava, Mitchel na Jacka nema) a ty dalsi postavy (Teal'c, Sam, Daniel) jsou uz strasne okoukany bez spetky inovace.
(ty dalsi serialy hodnotit nemuzu, pac jsem je bud videl jen okrajove - ST, nebo vubec -BSG)

Co se tyce Pana prstenu, tak s tim souhlasim, pamatuju, jak jsem byl celkem po prvnim dilu unesenej (coz jsem ani necekal, protoze jsem byl velmi zaryty fanda Tolkiena), ale nasledujici dva roky to absolutne zazdily :(

Ale u Matrixu se zase rozchazime, u me to melo klesajici tendenci jako u LOTRA - prvni dil bombastickej, druhej kdyz jsem prihmouril oci, tak to jeste jakz takz slo, ale jednou videt to stacilo, a u tretich dilu jsem litoval toho, ze jsem na to kdy koukal...

Ale sup sup zpatky zase k Farscapu, uz to tu moc odtahujeme :oops:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Farscape

cron