Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape 1x16 A Human Reaction

1x16 A Human Reaction

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 02.1.2007 15:52:27
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vím, že tenhle díl není žádná novinka, ale já jsem se na FS teprve začal dívat a tehle díl byl teda hodně dobrej. Nejvíc mě asi dostala ta scéna jak johna zavolali na ošetřovnu a tam ležel Rygel s tím rozpáraným břichem. Hodně dobrej díl.

A co na něj říkáte vy?
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 02.1.2007 16:03:39
McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, tenhle díl mě naprosto dostal. Nejdřív jsem si říkala, že by se dostal domů...no jo, ale co pak?? Seriál končí??? NE, NE, NE. Fakt dost dobrý díl. Stejně jako ty jsem taky právě začala. A ta scéna mě taky dost dostala. Ale taky to jak Aeryn oblíkli do těch květovaných šatů. :lol: :rflmao: :thumleft:
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Příspěvek 02.1.2007 16:08:52
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A taky bylo dobrý jak se s ním loučili a D´Argo mu poprvé (myslim) řekl Johne.
jo a s tím jak se vrátil domů jsem si myslel, že se něco stane a on se nakonec rozhodne vrátit na Moyu.

A ještě mě dostalo "Sparky"
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 02.1.2007 16:24:15
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Popravdě, já jsem byla nadšená, že se vrátil domů, protože jsem si tak říkala, jestli se mu to někdy povede a jak se na něj budou tvářit a tak. Koukla jsem se na IMDB a zjistila jsem, že jeho otec bude v 10 epizodách,

Toto je spoiler!!!:
ale ve většině je to zástupce té rasy, co stvořila tu realitu


Aspoň si to myslím, když tak mě někdo vyveďte z omylu :wink: Ale bez spoilerů, prosím :wink:

Jinak docela mě to s Rygelem dostalo, pořád jsem si říkala, že to není možný. Je to takový malý, sobecký šmejd, ale všichni ho mají rádi :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.1.2007 16:53:35
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jen pro zajímavost -

Toto je spoiler!!!:
On se jednou dostane domů a nebude to v posledním díle seriálu, dokonce to ani neukončí nějak příběh!


Neboli, Farscape není Vojádžr. ;-)

Jinak ten díl se mi líbil tou atmosférou, kdy se ignorantským lidem dostali do rukou mimozemšťani. Ta paranoia, jak Crichtona hned zavřeli a zjišťovali, jestli je člověk byla úsměvně pravdivá :lol:
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 02.1.2007 17:14:11
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale taky je to svým způsobem smutný. Lidi prostě nejsou připravení. Jsou paranoidní, zaseklí ve svých žabomyších válkách.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.1.2007 17:24:02
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě se tam ještě líbilo, že vlastně Pozemšťani jsou ti zlí- né tady nějá malá, zelená příšerka, né nějaj velikán s hlavou jak chobotnice. A dobře to doplňovaly ty urážky D´Arga typu "Zvířata" nebo ta věta " a nebo jak řekla Areyn:"Ani dozorci by nezabili svého vězně kvůli studiu."
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 02.1.2007 20:17:18
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je pravda, ze tenhle dil je, jak se pozdeji ukaze, absolutne zlomovym. Nebudu tu psat nic konkretnejsiho a pak to davat skryte jako spoiler (pac si to stejne kazdej vzdycky precte :) ), reknu jen ze ten herec, kterej tam hraje Johnova otce, se tam jeste opravdu objevi a sehraje nemalou ulohu.
A co se tyce zmineneho Rygela, s nim to je jak na horsky draze. Kdyz uz si myslite, ze je mozna i hodnej, ohleduplnej a statecnej, tak vas zase usvedci o opaku, ale jde o to, ze tam ty svetly momenty jsou a to ho dela strasne zajimavym. Jak jednoduse do serialu prisel (jako helium prdici parchant), tak slozite po konci serialu budete vzpominat, cim vsim vlastne on dokazal bejt. Pro me jednoznacne jedna ze zasadnich postav (on je jedna z hlavnich postav, ale nekteri ho nepokladaji za dulezityho - podle me ho akorat nepochopili).
Obrázek

Příspěvek 04.1.2007 14:47:36
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No Rygel je skutečně parchant, u kterýho nevíte, kdy vám vrazí nůž do zad, a přitom stále zůstává člen "posádky". Něco jako Vala v SG-1, než se z ní stala jen komická postava. Docela je mi líto, že jsme se do konce seriálu nestihli nikdy podívat na jeho návrat na Hinerii. By the Yotz... ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 04.1.2007 16:24:17
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jojo, ty díly, kdy se John "dostane nedostane" domů jsou super.:-) Rozhodně je zajímavé vidět reakce lidí na Zemi na mimozemšťany... rozpáranej Rygel je typickej případ. Takhle bych to viděla já, že to opravdu dopadne. A začali s tím, kdo byl nejmenší a nejmí'n podobnej člověku.

Klenotko, máš se ještě na co těšit:-)

Podle mě je dost šílenej díl 3.06 - Eat Me.... nedávno jsem si ho znovu pustila a běhal mi opět mráz po zádech .... přemýšlela jsem, zda nejsem ve filmu 28 dní poté.... (nebo jemu podobném)
Obrázek

Příspěvek 04.1.2007 18:25:03
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No je pravda, že druhý díl "dostane nedostane na Zemi" jménem Won't Get Fooled Again je poměrně dost lepší... řekl bych, že vedle Crackers Don't Matter je to nejvtipnější díl. Pokud vám nevadí ujetý trpaslíkovský humor, tak to bude IMO i jedna z nejlepší věcí, co jste kdy viděli ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 04.1.2007 18:42:43
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, Won´t get fooled again je správně švihlý díl. Celou epizodu vlastně nikdo neví, která bije. :D Ale teď jsem viděla 3x13-Scratch N´Sniff a to je taky správně ulítlý. :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 17.2.2007 01:53:10
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak dneska jsem to viděl (Won´t get fooled again) a bylo to teda o hodně švihlejší.
A Nejlepší jako vždy (raděj to dám do spoileru ať se s toho nestane to co z topicu Family Ties)

Toto je spoiler!!!:
Scorpius a John
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 02.3.2007 16:47:31
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
No je pravda, že druhý díl "dostane nedostane na Zemi" jménem Won't Get Fooled Again je poměrně dost lepší... řekl bych, že vedle Crackers Don't Matter je to nejvtipnější díl. Pokud vám nevadí ujetý trpaslíkovský humor, tak to bude IMO i jedna z nejlepší věcí, co jste kdy viděli ;-)


Nesouhlasím. "Won't Get Fooled Again" není lepší než "A Human Reaction". Ten první je jenom střelený (až na to, že se tam potvrdí Johnovy obavy a dostane nepříliš příznivou odpověď), kdežto ten druhý je hluboký a "pravdivý" = tak by to mohlo být. Je z něj cítit mnohem větší beznaděj. Nejen pro Johna, ale pro celé lidstvo.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Farscape

cron