Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Oblíbené Epizody- původně 1x22 Family Ties

Oblíbené Epizody- původně 1x22 Family Ties

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 25.1.2007 08:28:44
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A nezapomněls na Out of their Minds? Nebo ten není tvůj oblíbený funny díl?

Nedá mi to a zase zmíním John Quixote, což je podle mě podceňovaný díl.
Toto je spoiler!!!:
Hlavně se mi moc líbí, jak se tam poprvé objeví ten zlobr a prohlásí: "Honey, we're out of ice!". No a pak samozřejmě černý rytíř Rygel.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 25.1.2007 16:59:21
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Scratch and Sniff, to vede u mě.

Toto je spoiler!!!:
D´Argo a John na flámu, ty správné hlášky jak o "bad guy" a "někdo jako ona je na každé planetě" :lol: Namaskovaný D´Argo, scéna ve výloze... :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 25.1.2007 17:48:39
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na Outy jsme pozappměl, ale není to můj neoblíbenější díl.
Toto je spoiler!!!:
Teda, je velmi dobrý, a Crichton opět přesvědčil, že myslí jako chlap :lol: ale ten díl mi nepříjde až tak zábavný, je tam dost technoblábolů, na Farscape teda. Taky mi při tom všem dělalo problém si uvědomit kdo je kdo.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 25.1.2007 17:49:49
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:lol: Doufám, že mě nezbičuje nějaký moderátor, ale opravdu mi takhle spoiler diskuze příjde hodně :lol: ... změňte někdo název topicu, takhle to je všechno hrozně OT k Family Ties :)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 25.1.2007 19:02:02
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem to nazval Oblíbené epizody- původně..., ale poraďte mi prosím nějakej lepší název.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 25.1.2007 19:10:59
Sokoro Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 230
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
OffTopic(aneb Neumime se ovladat) (:
Rodney: "Patnact? Kam chodite na tyhle nesmyslny cisla?"

Příspěvek 08.2.2007 21:54:01
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak už jsem konečně viděl Look at the princess a bylo to teda skvělý. Nejvíc se mě líbila ta scéna jak byl John na tý lodi s tím dozorcem ta teda neměla chybu nebo objímačka se Scorpiem.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 10.2.2007 02:16:31
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A kdyz jsme jeste v LATP - co rikas na jeho super pozu pri sochareni :D (takhle to snad nikomu nespoilnu) At vzpominam na jakoukoliv scenu z celyho serialu, tak stejne proste musim konstatovat, ze jsem snad nikdy nevidel, aby hercovi takhle moc sedla role... Ale to jsem trochu OT, jen me to tak napadlo.
Obrázek

Příspěvek 14.2.2007 09:28:53
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo, ta poza byla úplně super, protože si všichni mysleli jak to bude vážné a potom ty zvednuté prsty do véčka a pak se to pokazilo. Jinak si nedokážu představit, že by tam na něj někdo v týhle poloze čuměl 80 let!! :D
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 16.2.2007 13:15:52
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano bylo velice důstojná poloha.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 19.2.2007 11:16:59
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já ti tak závidím, kolik toho máš ze seriálu ještě před sebou. Já to do sebe nahustila během 10 dnů a poslední epizody, finále, během jednoho dne, musím si to pustit znovu, ale už to nebude totéž. Pro mě byla nej 2. série, i když Look at the Princess stojí dost mimo hlavní proud, a ten konec je tak dojemný :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.2.2007 11:58:22
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Z jakého důvodu je pro tebe nej 2. série? Rozhodně ti to nemíním vyvracet (já osobně se pořád nemůžu rozhodnout), prostě se ptám, jestli máš nějaké "argumenty".
A proč považuješ LATP za "mimo hlavní proud"?
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 19.2.2007 13:00:13
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že už jsem to tu někde psala v tom mém shrnutí. Druhá série je skvělá, kromě snad dvou dílů tam nejsou vyloženě špatné díly. Rozjíždí se tam spousta věcí, načatých v první sérii-problémy s Craisem, Moyin nestálý potomek, všechno se tam rozrůstá a zase spojuje, zamotává...ve třetí sérii se to zamotalo až moc a podle mě to s tím
Toto je spoiler!!!:
Johnovým rozdvojením dost, no nechci říct pokazili, ale bylo to hodně divné a přišlo mi to dost účelové, aby lidi prostě jen dostali dvojitou dávku dobrodružství a mohli natáhnout milostnou linii Johna a Aeryn.
A čtvrtá série už zase nemá úplně švih, i když posledních několik závěrečných epizod se dá svou dokonalostí snad srovnat jen s DS9.

A proč je LATP mimo hlavní proud? No, je tam sice Scorpius a tak, ale myslím si, že to zase nějak nemělo větší vliv na děj. Kdyby tu Johnovu dceru nějak ještě zmínili, nebo celou tu událost vůbec, ale oni ne. Proto si myslím, že je to opravdu trochu mimo.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.2.2007 19:05:57
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Já ti tak závidím, kolik toho máš ze seriálu ještě před sebou. Já to do sebe nahustila během 10 dnů a poslední epizody, finále, během jednoho dne, musím si to pustit znovu, ale už to nebude totéž. Pro mě byla nej 2. série, i když Look at the Princess stojí dost mimo hlavní proud, a ten konec je tak dojemný :wink:


No dneska snad už uvidím 2x17 The Ugly truth, ale nejvíc natěšenej jsem na teď na 2x18 A Clockwork Nebari. Už jenom kvůli tomu názvu.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 19.2.2007 21:00:48
Anubis.22 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 70
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já už taky koukám na Farscape, ale žádnej spěch jako někdo.
Hezky jednu, dvě, tři epizody za den, žádnej spěch, občas okořenit jiným seriálem, nikam nespěchám.

Prostě si to vrcholně užívám.
Teď jsem u dílu 1x09, je to velice dobré, v hodnocení to předhonilo BSG, na první místo ale pořád zdaleka nemá.

Takže hezky p o m a l u a žádný spěch.

A zatím nejlepší díl je asi 1x07 PK Tech Girl. Hodnocení 9/10.

Příspěvek 19.2.2007 21:42:28
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já ti ručím za to, že než dojdeš k 1x20 (a překonáš Rhapsody in Blue a Jeremiah Crichton :? ), tak to nejen překoná Galacticu, ale bude na prvním místě. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.2.2007 10:06:21
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak manželka taky začala koukat na Farscape, což je celkem překvapující, vzhledem k tomu, že nesnáší Aeryn (nebo to aspoň doteď tvrdila). Zatím se jí to docela líbí, nejradši má Zhaan a konečně jí dochází, odkud beru všechny ty hlášky, co používám :-). Možná na to hledí jenom proto, že je nemocná a děsně se nudí. Ale předvčerem dočetla nějakou tu "knihu" pro ženy a byla dost znechucená, takže se její vkus možná opravdu mění (zatím to vypadá, že k lepšímu).
Včera večer jsme shlédli 1x12 - Rhapsody in Blue a jí se to líbilo, mě (na třetí shlédnutí) taky.

To Anubis.22: Jestli se ti líbil 1x07 - PK Tech Girl, tak to se ti nejspíš bude líbit i 1x13 - The Flax.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 22.2.2007 22:48:20
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak už jsem se svým tempem shlídl 2x18 A Clockwork Nebari a byl to podle mě jeden z nejlepších dílů sezony, akorát mě tam naštvala jedna věc a to

Toto je spoiler!!!:
ten odboj. Jinak konečně tam bylo vidět i "Vyplachování mozků".


Jinak doufám, že Nebari budou i v dalších dílech. Podle mě jedna z nelepších ras Farscapu.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 23.2.2007 16:21:19
Sokoro Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 230
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Raynor: nepis dva prispevky pod sebe
(az to bude opraveno, tak tohle smazte pls)
Rodney: "Patnact? Kam chodite na tyhle nesmyslny cisla?"

Příspěvek 23.2.2007 16:43:11
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
ve třetí sérii se to zamotalo až moc a podle mě to s tím
Toto je spoiler!!!:
Johnovým rozdvojením dost, no nechci říct pokazili, ale bylo to hodně divné a přišlo mi to dost účelové, aby lidi prostě jen dostali dvojitou dávku dobrodružství a mohli natáhnout milostnou linii Johna a Aeryn.


Toto je spoiler!!!:
Mě naopak se ta dvojitá linie líbila, protože kdyby tam byl jen jeden John Crichton, nikdy by nemohl umřít. Takhle jsme si aspoň vyzkoušeli, jaké to je, když hlavní hrdina umře, stejně jako např. v Double Jaopardy v SG1, kde umřeli Ti "androidi" SG1..., ale tam to nebylo tak dojemné, protože tam bylo jasné, kdo je pravý a kdo umělý. Tady byli oba Johnové v podstatě "originály", takže jsme si užili regulérní smrt hlavního hrdiny v půlce seriálu, což se nám v jiném nepoštěstí:-).


Nemůžu říct, který díl je můj úplně nejoblíbenější, mě se seriál líbil moc jako celek, ale rozhodně bych našla pár nejméně oblíbených epizod (pro mě). Moc se mi nelíbily ty, kde je to jakoby napůl parodie nebo komedie nebo co, např. napůl kreslené nebo ta s Donem Quijotem....

Vyplachování mozků od Nebari bylo dost nechutné:-)...
Obrázek

Příspěvek 23.2.2007 16:47:35
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A to bylo jenom krátkodobý (alespoň co jsem zatím viděl). Jak asi vypadá dlouhodobější?
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 23.2.2007 16:55:34
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, to bylo pěkně nechutný, jak jim vytáhly ty oči z důlků....fujky, fuj :)

Jinak si myslím, že Chiana je vedle Johna a Aeryn jednou z nejzajímavěji se vyvíjejících psotav v seriálu. Zatímco John se tak trochu hne k "horšímu" a Aeryn se citově mění, Chiana se z původní sobecké sólistky vyvine v jednu z postav, které milují loď a každého na palubě, bez ohledu na to, kdo to je a co dělá. A myslím, že k Moye měla podobný vztah jako Aeryn. I když je v ní pořád to staré já, tak ve většině moměntů je to na ní vidět.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 24.2.2007 12:50:22
Anubis.22 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 70
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak ve farscape stále pokračuju. Teď jsem koukl na díl 1x20 a dal jsem mu 10/10, čímž se zařadil jako zatím nejlepší díl.
Celkově se Ferscape dostalo v celkovém hodnocení velice vysoko nad BSG která je na třetím místě. Na první místo ještě stále nemá, ale zatím je jasné že se řadí za jeden z nejlepších seriálů. Zatím hodnocení stále roste, uvidíme co bude dál.

Takže jsem právě dokoukal 1 řadu, závěr byl skvělí, a já tady teď zveřejním své hodnocení každého dílu. u každého je to 1-10.

Premiere 7
I, E.T. 4
Exodus from genesis 8
Throne for a loss 8
Back and back and back to the future 8
Thank god It's Friday. Again. 5
PK Tech Girl 9
That Old black magic 6
DNA Mad scientist 6
They Have got a secret 5
Til the blood runs clear 6
Rhapsody In Blue 3
The Flax 6
Jeremiah Crichton 7
Durka Returns 9
A Human Reaction 4
Through The Looking Glass 5
A Bug's Life 6
Nerve 9
The Hidden Memory 10
Bone To Be Wild 4
Family Ties 9

Tak, a já zítra začnu druhou řadu.

Příspěvek 02.3.2007 09:23:58
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak já se včera dodíval na Pk wars a musím teda říct že hodnocení obou částí bylo 10/10. Vážně, ty vesmírný bitvy byly super a i když v seriálu moc vesmírnejch bitev nebylo, teď se předvedli. Efekty nevypadaj počítačově, jako v jednom nejmenovaném seriálu ale reálně, což je dobrý.
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 02.3.2007 12:19:07
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
2 Anubiss.22:
No teda, dát mému oblíbenému "A Human Reaction" jenom 4/10 ? :)

A jak se tak dívám na to tvoje hodnocení, tak je tam hodně dílů poměrně nízko - to by mě zajímalo, jak hodnotíš díly BSG, když tvrdíš, že FS je lepší a dáváš mu takovéhle hodnocení...
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Farscape

cron