Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Oblíbené Epizody- původně 1x22 Family Ties

Oblíbené Epizody- původně 1x22 Family Ties

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 02.3.2007 15:23:39
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak hodnocení Farscapu, GENIALNI a NEOBVYKLý, dokoukal sem všechny serie i film (díky Klenotko) a musím říct že se pro mě úplně změnil názor na Bena, od nenáviděného kvůli Jackovi a jeho nic moc hraní teda v 9 serii, kdy mu psali sceny jako pro RDA, ale po shlédnutí jeho Johna Critona skvělý herec a již ho nepomlouvám a Claudie ala Vala ala Aeryn měl sem jí rád už předtím, ale ted je pro mě jednou z nej postav v scifi světě!! Doufám že někdy natočí pokráčko!
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 02.3.2007 16:00:38
Anubis.22 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 70
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
John Skylark píše:
2 Anubiss.22:
No teda, dát mému oblíbenému "A Human Reaction" jenom 4/10 ? :)

A jak se tak dívám na to tvoje hodnocení, tak je tam hodně dílů poměrně nízko - to by mě zajímalo, jak hodnotíš díly BSG, když tvrdíš, že FS je lepší a dáváš mu takovéhle hodnocení...


No, já se snažím hodnotit objektivně, jak to cítím.
Pokud jde o A Human Reaction, dal jsem mu 4 ale hodně slabou.
Každému se líbí něco jiného, ale já nemám rád díly jak se někomu zdá že je doma a ve skutečnosti je někde zajmutej, v jakémkoliv seriálu. To samí jak Home v Atlantis, tyto díly se mi prostě nelíbí.

A chtěls hodnocení BSG, tak ho sem dávám. Třetí řadu jsem zatím neviděl.
1x00 - Pilot, Part I 7
1x00 - Pilot, Part II 8
1x01 - 33 6
1x02 - Water 6
1x03 - Bastille Day 5
1x04 - Act of Contrition 6
1x05 - You Can't Go Home Again 8
1x06 - Litmus 5
1x07 - Six Degrees of Separation 6
1x08 - Flesh and Bone 5
1x09 - Tigh Me Up, Tigh Me Down 4
1x10 - The Hand of God 9
1x11 - Colonial Day 6
1x12 - Kobol's Last Gleaming, Part I 7
1x13 - Kobol's Last Gleaming, Part II 8


2x01 - Scattered 8
2x02 - Valley Of Darkness 7
2x03 - Fragged 7
2x04 - Resistance 7
2x05 - The Farm 6
2x06 - Home, Part I 6
2x07 - Home, Part II 6
2x08 - Final Cut 7
2x09 - Flight of the Phoenix 7
2x10 - Pegasus 8
2x11 - Resurrection Ship, Part I 8
2x12 - Resurrection Ship, Part II 8
2x13 - Epiphanies 6
2x14 - Black Market 3
2x15 - Scar 4
2x16 - Sacrifice 6
2x17 - The Captain's Hand 8
2x18 - Downloaded 7
2x19 - Lay Down Your Burdens, Part I 8
2x20 - Lay Down Your Burdens, Part II 10
Ale to je OT.


Jinak s hodnocením seriálů to je tak že FS je na druhém místě, BSG na třetím, na čtvrtém SGA a na pátém SG1. A to jsem ještě neviděl Firefly, včera jsem ho dostahoval.

A ve Farscape jsem teď u LATP part 2 , a nejlepší díl co tam zatím byl je díl Out Of Their Minds. Prostě nejlepší spolu s The Hidden Memory. Hodnocení druhé řady sem hodím až na ni dokoukám.

Příspěvek 02.3.2007 16:06:33
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tady si někdo spletl topic...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 02.3.2007 16:23:27
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nic proti, ale tvy prumerny hodnoceni obou rad BSG je vyssi nez 1.rada FS... To budou nejaky chyby ve vypoctu :)

A Skylarku, kdyz mu nikdo nevymluvi, ze Farscape a jiny serialy jsou na trochu jiny urovni nez ta Andromada, tak je zbytecny se ho ptat, proc Jeremiah Crichton ma skoro 2x lepsi hodnoceni nez Human reaction :shock: ... Ale proti gustu zadny disputat, kazdej ma hold jinej vkus.
Obrázek

Příspěvek 02.3.2007 16:24:55
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
2 Raynor: Nespletl. Já se ho ptal na hodnocení BSG. Jenom jsem tím nemyslel, že ho má napsat zrovna sem...

2 Anubis.22: No, jak se na to tak dívám, tak kdybys spočítal průměrné hodnocení pro BSG, tak vyjde líp než pro FS. Ale nepočítal jsem to, možná je to clam.
Toto je spoiler!!!:
(Pro ty, kteří by mě chtěli napadnout za to, že tady zase przním češtinu, tak tohle je narážka na jeden díl FS :))


EDIT: Než jsem to dopsal, Poe Lagger mě předběhl.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 02.3.2007 16:55:01
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2Spike Kree: Nemáš zač, je super šířit víru dál. Zvládl jsi to ještě rychleji než já, máš můj respekt :lol: A nechceš ještě Dr.Who? :) Jsem v tomhle ohledu dooost přesvědčivá, Blackthunder by mohl vyprávět :lol:

Je super, že někdo změnil díky FS pohled na Bena. Mně nijak nevadil ani předtím, jen mi jeho postava v SG1 přišla dost zbytečná a nevýrazná a když jsem shlédla FS, ukázalo se, že je to skvělý herec a v SG1 od té doby hledám záblesky FS :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.3.2007 19:28:31
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2Klenotka: mozna nekdy az budu mit cas, ted se soustredim na dokoukani vsech serii Star Treku, chybi mi par dilu TNG a neco Z DS9, pote uvidime.

Farscape je jeden z nej serialu strasne mi pripomina v necem Cervenyho trpaslika, ma me nejvetsi ohodnoceni. Doporucuji vsem kteri nemaqji radi Mitchela jako sem nemel ja, uvidite ze zmenite nazor aspon na Bena a pro fanouskyy Valy ala Aeryn, je to narez!
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 02.3.2007 19:40:49
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak jsem dokoukal druhou séria musím říct, že závěr byl naprosto parádní

Toto je spoiler!!!:
(Snad jenom mě našvalo že 2x22 končilo pokračování příště)


Jo a tak jsem taky skusil epizody ohodnotit a vyšlo toto (hodnocení 1-10 (10 je nejlepší):

1x01 Premiere 6
1x02 I, E.T 6
1x03 Exodus from genesis 7
1x04 Throne for a loss 8
1x05 Back And Back And Back To The Future 9
1x06 Thank God It's Friday Again 7
1x07 PK Tech Girl 9
1x08 That Old Black Magic 6
1x09 DNA Mad Scientist 9
1x10 They've Got a Secret 6
1x11 Till the Blood Runs Clear 7
1x12 The Flax 8
1x13 Rhapsody in Blue 2
1x14 Jeremiah Crichton 3
1x15 Durka Returns 9
1x16 Human reaction 10
1x17 Through the looking glass 8
1x18 Bug's life 8
1x19 Nerve 9
1x20 Hidden memories 10
1x21 Bone to be wild 6
1x22 Familly ties 9

2x01 Mind the baby 8
2x02 Vitas mortis 2
2x03 Taking the stone 2
2x04 Crackers don't matter 10
2x05 The Way We Weren't 9
2x06 Picture if you will 6
2x07 Home on the remains 8
2x08 Dream a little dream8
2x09 Out of their minds 8
2x10 Look at the princess, part I. - A kiss is just a kiss 9
2x11 Look at the princess, part II. - I do... i think 9
2x12 Look at the princess, part III. - Maltese Crichton 9
2x13 My three Crichtons 6
2x14 Beware of dog 7
2x15 Won't get fooled again 10
2x16 The Locket ( U tohoto dílu si nejsem jistej)
2x17 The Ugly truth 8
2x18 A Clockwork Nebari 9
2x19 Liars, Guns & Money, Part I - A Not So Simple Plan 9
2x20 Liars, Guns & Money, Part II - With Friends Like These 8
2x21 Liars, Guns & Money, Part III - Plan B 9
2x22 Die me, dichotomy 10

Možná to bude takový jednostraný hlasování, ale mě se prostě líbily skoro všechny díly. No tak vznášejte námitky.

Jo jinak, (aby jste si teda udělali přehled) jsem to změnil z hodnocení 1-5 na hodnocení 1-10
[/quote]
Naposledy upravil Pan Citron dne 19.3.2007 20:34:08, celkově upraveno 1
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 05.3.2007 08:36:03
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vzhledem k tomu, žes to viděl zatím jednou, tak nemám námitek :). Po opětovném shlédnutí některých dílů jejich hodnocení roste. Aspoň u mě (a samozřejmě pokud ještě může růst). I když i tak je v mém hodnocení Rhapsody in Blue výš než Jeremiah Crichton.
A co myslíš tím, že si nejsi jistý u The Locket ? Tak napiš rozsah (třeba 1 -5 :D ).
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 05.3.2007 13:15:22
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já si ještě jednou rejpnu - když jsem tvrdil, že pomáhá podívat se na Farscape aby jste brali Mitchella, tak jste mě div ne lynčovali ;)

Jinak jsem rád, že se naše řady rozšířily o dalšího nadšeného diváka.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 06.3.2007 16:02:18
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
proč se nemůžu rozhodnou nad The Locked? Já prostě nevím mám z toho dílu takový smíšený pocity. Prostě. fakt nevím.

Toto je spoiler!!!:
Jinak už jsem začal sledovat třetí sezónu a vypadá zatím hodně dobře.
Nejvíc mě teda potěšilo, že Wayne Pygram (Scorpy - předpokládám, že to víte, ale co kdyby) je v hlavních titulcích, i když hned po druhým dílu mi to přišlo trochu zbytečný.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 07.3.2007 10:53:06
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já taky přispěju mojím hodnocením. 1-10 (10 je nejlepší, 5 je průměr, 1 - fůj)

Premiere 9
I, E.T. 3
Exodus from genesis 4
Throne for a loss 9
Back and back and back to the future 9
Thank god It's Friday. Again. 3
PK Tech Girl 7
That Old black magic 6
DNA Mad scientist 4
They Have got a secret 5
Til the blood runs clear 7
Rhapsody In Blue 4
The Flax 7
Jeremiah Crichton 4
Durka Returns 9
A Human Reaction 4
Through The Looking Glass 5
A Bug's Life 9
Nerve 8
The Hidden Memory 8
Bone To Be Wild 5
Family Ties 9
6,27

Mind The Baby 9
Vitas Mortis 3
Taking The Stone 1
Crackers Don't Matter 7
Picture If You Will 5
The Way We Weren't 9
Home On The Remains 5
Dream A Little Dream 6
Out Of Their Minds 7
My Three Crichtons 3
Look At The Princess, Part I - A Kiss Is But A Kiss 5
Look At The Princess, Part II - I Do I Think 6
Look At The Princess, Part III - The Maltese Crichton 7
Beware Of Dog 8
Won't Get Fooled Again 7
The Locket 6
The Ugly Truth 5
A Clockwork Nebari 8
Liars, Guns & Money, Part I - A Not So Simple Plan 9
Liars, Guns & Money, Part II - With Friends Like These 9
Liars, Guns & Money, Part III - Plan B 9
Die Me Dichotomy 7
6,41

Season Of Death 8
Suns & Lovers 3
Self Inflicted Wounds, Part I - Coulda, Woulda, Shoulda 6
Self Inflicted Wounds, Part II - Wait For The Wheel 6
Different Destinations 8
Eat Me 3
Thanks For Sharing 7
Green Eyed Monster 5
Losing Time 4
Relativity 4
Incubator 6
Meltdown 3
Scratch & Sniff 2
Infinire Possibilities, Part I - Daedalus Demands 9
Infinire Possibilities, Part II - Icarus Abides 9
Revenging Angel 8
The Choice 2
Fractures 8
I Yensch You Yensch 4
Into The Lion's Den, Part I - Lambs To The Slaughter 9
Into The Lion's Den, Part II - Wolf In Sheep's Clothing 10
Dog With Two Bones 2
5,73

Crichton Kicks
What Was Lost, Part I - Sacrifice 7
What Was Lost, Part II - Resurrection 5
Lavas A Many Splendored Thing 9
Promises 5
Natural Election 7
John Quixote 4
I Shrink Therefore I Am 8
A Perfect Murder 6
Coup By Clam 4
Unrealized Reality 4
Kansas 8
Terra Firma 9
Twice Shy 9
Mental As Anything 5
Bringing Home The Beacon 5
A Constellation Of Doubt 8
Prayer 9
We're So Screwed, Part I - Fetal Attraction 3
We're So Screwed, Part II - Hot To Katratzi 7
We're So Screwed, Part III - La Bomba 9
Bad Timing 9

Peacekeepers Wars, part 1 10
Peacekeepers Wars, part 2 10
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 07.3.2007 11:53:46
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zase místy dost překvapivé... :) Třeba podle
http://www.watchfarscape.com/forums/showthread.php?t=11519
je AHR (A Human Reaction) nejoblíbenější epizodou 1. série. Nejspíš to souvisí s věkem a mentalitou diváků.

Asi mě donutíte sem dát i moje hodnocení. Ale ve srovnání s těmi vašimi bude dost jednotvárné. :)
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 07.3.2007 13:13:30
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
John Skylark píše:
Nejspíš to souvisí s věkem a mentalitou diváků.

Taky to nejak nechapu, ale mozna to bude i zaujatosti :) ... Pac my dva jsme jina vekova skupina a s mentalitou se asi taky budem lisit, ale neco mi rika, ze nase hodnoceni by bylo podobny ->

John Skylark píše:
Asi mě donutíte sem dát i moje hodnocení. Ale ve srovnání s těmi vašimi bude dost jednotvárné. :)

Taky si myslim... U drtivy vetsiny bych dal 9-10 (mozna nekde i 8 ), u par dilu bych sel niz, ale zase pod 5 bych nesel nikde. I kdyz dily typu Jeremiah Crichton nebo Taking the stone, nejsou moc povedeny, furt tam je Cricthon a jeho hlasky. Kdybych nejakymu dilu mel dat treba jenom 1-3, tak tim bych ho vlastne prirovnal k nejhorsim moznejm serialum, co existujou (ja nevim, treba Odpadlik)... I kdyz se mi ty dily nelibily, tak na to jsem zas moc objektivni a furt bych se radsi dival na Taking the stone, nez treba na Teletubbies (nic mensiho nez 1 v rozsahu 1-10 neni, takze tomu rozumim tak, ze ti lide, kteri nekterym dilum dali 1, by radsi volili treba prave Teletubbies nebo vlastne cokoliv jineho).
Obrázek

Příspěvek 07.3.2007 15:33:09
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tou mentalitou jsem myslel jinou mentalitu diváků u nás a v USA (odkud je to fórum, na které jsem odkazoval :) ). Rozhodně to nebylo myšleno jako urážka kohokoliv tady (ani v USA). V US je hodně takzvaných "shippers", kteří, jak víme, jsou posedlí vztahem hlavních či jiných postav (v našem případě Johna a Aeryn) a jejich oblíbené jsou ty díly, kde se postavy k sobě mají, či kde se mezi nimi něco zásadního stane. A to se tady stalo... :)
Já sám se za takového diváka nepovažuju, na druhou stranu očekávám něco víc, než jenom vesmírné bitky (bez těch se klidně obejdu, pokud lze napětí navodit jinak).

Jinak souhlasím. Hodnocení 1 znamená odpad. A já nemůžu označit za odpad žádný díl Farscape (ani Stargate, Startreku, 4400, BSG...). Když budu chvíli přemýšlet, možná na něco s hodnocením odpad přijdu.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 07.3.2007 17:38:58
Anubis.22 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 70
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak, podávám pravidelné hlášení.

Právě jsem dokoukal druhou sérii.

Takže, druhá série je torchu lepší než první a tak nějak se to rozjíždí.
Moje hodnocení epizod je takové...

Mind The Baby 8
Vitas Mortis 3
Taking The Stone 4
Crackers Don't Matter 8
The Way We Weren't 9
Picture If You Will 8
Home On The Remains 6
Dream A Little Dream 3
Out Of Their Minds 10
Look At The Princess, Part I - A Kiss Is But A Kiss 6
Look At The Princess, Part II - I Do I Think 7
Look At The Princess, Part III - The Maltese Crichton 7
My Three Crichtons 3
Beware Of Dog 7
Won't Get Fooled Again 10
The Locket 5
The Ugly Truth 4
A Clockwork Nebari 6
Liars, Guns & Money, Part I - A Not So Simple Plan 8
Liars, Guns & Money, Part II - With Friends Like These 9
Liars, Guns & Money, Part III - Plan B 9
Die Me Dichotomy 8


Dodatky k různým dílům.
Taking The Stone- Povedený díl čím víc na něj myslím tím se mi zdá lepší. Kazí ho jen Chiany blbej červenej účes. Nevím co proti němu všichni mají.

Out Of Their Minds- Nejlepší díl druhé řady, zasmál jsem se u něj tak jako nikde jinde. Navíc i děj byl skvělí, prostě super. Oproti Stargate kde jsou vtipné díli spíš trapné a nikdy nepřesáhli hodnocení 7, tenhle díl byl plný dobrého a kvalitního humoru, a i příběh byl kvalitní.

Look At The Princess- Tenhle trojdíl se mi moc nelíbil, přesto se ale řadí k tomu lepšímu, zvlášť konec part2 a začátek part3 jsou super. Celkově však takový průměr.

Won't Get Fooled Again- Další šok. Jak jsem tady psal že díly kde se hrdinům jakéhokoli seriálu zdá že jsou doma nemám rád, tehle je obrovská vyjímka. Je to naprosto úžasný díl. První třetina ještě nic moc, ale pak se to skvěle rozjede. Druhý nejlepší díl sezóny.

Liars, Guns & Money- Tenhle trojdíl je mnohem lepší než trojdíl LATP, a také se řadí k tomu nejlepšímu. A v druhé části jsem opravdu v některých okamžicích koukal s otevřenou pusou a ani jsem nedejchal.

Die Me Dichotomy- Velmi dobrý závěr série, sice jsem čekal ještě lepší a víc Scorpiuse, ale přesto se povedl.

Shrnutí druhé série...
Takže, nelepší díl druhé série je Out Of Their Minds, a za ním Won't Get Fooled Again. Na třetím místě pak trojdíl Liars, Guns & Money.
V téhle sérii nebyl žádný opravdu špatný díl, všechny celkem povedený.
Nejhorším dílem je asi Vitas Mortis, pak Dream A Little Dream, a My Three Crichtons.

Celková shrnutí...
Farscape je v hodnocení seriálů stále na druhém místě, ale tak nějak se už ustálilo a výš už neleze. Stále je dole pod prvním místem, a velice vysoko nad třetím místem, což znamená nad BSG.
Njelepším dílem FS je zatím stále The Hidden Memory, těsně vedle Out Of Their Minds. Za nimi pak Won't Get Fooled Again.
Nejhorším dílem FS zůstává Rhapsody In Blue, I, E.T., a A Human Reaction.

Pro některé rejpaly: Toho že průměr na sezónu u FS je nižší než průměr na sezónu BSG jsem si dobře vědom, ale v celkovém hodnocení je FS lepší, nejspíš kvůli tomu že zatímco v BSG je neustále taková ušláplá a depresivní atmosféra, FS je takový pěkně uvolněný. Navíc vesmír BSG je jinak téměř nevyužitelný, zatímco FS vesmír má ještě mnoho využití.
Navíc, průměry a hodnocení všech epizod a seriálů mám pěkně srované v přehledné tabulce a o všem mám v tomhle hned přehled.

Tak, a teď začnu třetí sezónu FS, jinak už je dostahovaný i Firefly, takže až skončím FS, budu mít co dělat. Teď stahuju DVDripy SG1 7,8,9 SGA 1,2 sezóny,(zatím mám jen TVripy) A pak stáhnu asi Babylon 5, ale to není ještě vůbec jisté.

Příspěvek 08.3.2007 15:51:32
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
Tak já si ještě jednou rejpnu - když jsem tvrdil, že pomáhá podívat se na Farscape aby jste brali Mitchella, tak jste mě div ne lynčovali ;)


Hele měl bych takovej dotaz, sem se to totiž taky trochu hodí, ale o ci tady jde přesně s tím Camem? Jakože všichni byli v devátý serii SG-1 na*raný, že RDA odešel a přišel tam BB?

Jinak dokoukal jsem dvojdíl Self inflicted wounds (3x03, 3x04) a když ho celkově hodnotím je to další z skvělej díl. Určitě bych mu dal tak 4,5/5.
Naposledy upravil Pan Citron dne 08.3.2007 17:57:37, celkově upraveno 1
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 08.3.2007 17:20:27
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mrkni do Pokecu o nových dílech SG-1. Tam je téma o tom, jestli je Mitchell lepší než O'Neill. A hodně lidí tam na Mitchella nadává.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 09.3.2007 19:43:22
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak já bych teda dovedl najít dost odpadových episod v FS, převážně v 1. řadě a části 2. řady. Nekonečně nudné episody typu D'Argo a babička, Through The Looking Glass nebo The Flax vyzdvihuje jenom to, že se tam později něco začalo dít. U SGčka si tím tak nejsem jistý, protože i když je kvalitou pod FS, tak řada episod mi příjde ... jako že nápad je dobrý, ale prostě zpracování mělo být daleko lepší.

Hele měl bych takovej dotaz, sem se to totiž taky trochu hodí, ale o ci tady jde přesně s tím Camem? Jakože všichni byli v devátý serii SG-1 na*raný, že RDA odešel a přišel tam BB?

Spoustu lidí srovnává Mitchella a Jacka a přiznejme si, že charakter Mitchella je jen stín charakteru Crichtona. Že postava Mitchella byla do seriálu velmi špatně implementována (byť se to postupně zlepšuje). No a nevím jak vám, ale mě příjde, že Mitchell je totéž co Crichton mínus láska k Aeryn a plus vojenské 'ctnosti'... tedy, že se scénáristi SG při psaní Mitchella rozhodli to dost okopírovat z Farscape (možná neúmyslně, i když, kdo ví) a že tedy vidět FS a oblíbit si tam Browdera je nutné pro to, aby jste měli rádi i Mitchella. Já Mitchella snášel před FS a teď po FS ho beru úplně jinak.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 09.3.2007 19:56:10
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ja BB nemohl ani cítit, ale Vala se mi zdála velmi sympatická a tak jsem si nakonec podlehl a pořídil FS a zkoukl, během 2 týdnů vše i film, poté jsem Aeryn, tedy Claudii uprimne zboznoval a tesil se na Valu a BB alias Critona jsem si zalíbil a už mi nevadí ani jako Mitchel což mi dřív dost lezlo krkem, ted dost v sg1 vidím náznaky Critona. btw víte že Claudie Black bude hrát v jednom z březnových dílů Dresdena?
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 09.3.2007 19:56:59
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo já jsem se chtěl jenom zeptat , páč mě Browder nikdy nevadil a jediný na co jsem si musel asi tak dva díly deváté série zvyknout byl jeho hlas.

Jo a viděl jsem 3x05 Different destinations a řekl bych, že další z dobrej dílů. Třetí série fakt rozjíždí parádně.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 10.3.2007 15:20:39
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
... Nekonečně nudné episody typu D'Argo a babička, Through The Looking Glass nebo The Flax ....

Cože?! :shock: Teh Flax je podle tebe nekonečně nudná epizoda? Já jsem se při ní hodně nasmál a "úsměv na tváři mi vydžel celý díl". Stejně tak Through the Looking Glass mě rozhodně nenudila.
Evidentně máme každý jiný vkus. Já si ale stojím za svým, že žádná epizoda Farscape není odpad, ani Vitas Mortis, ani Taking the Stone. Howgh!! 8)
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 10.3.2007 22:00:17
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Upřímně, o čem je Flax? Možná to bylo tím, že jsem se na to koukal na jeden zátah a už mě to tolik nebavilo, ale Crichton a Aeryn pachtící se na lodi a k tomu D'Argo a Pošuk (jméno si nepamatuju) pachtíci se na druhé lodi celý díl a k tomu klasické rozhodování "mám se vydat pro přítelé nebo pro tu loď" pro mě nenahradila ani ta scéna mezi Crichtonem a Aeryn ;) Through the Looking Glass byla sice vtipná, ale zase taková straně moc ujetá episoda. Nebyla ujetá jako Road Runner díl, který měl nějaký význam, tahle byla prostě jenom ujetá, navíc často nebylo příjemné se na to dívat nebo to poslouchat :-) Každopádně no flame, FS je perfektní.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 10.3.2007 22:20:35
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A co treba
Toto je spoiler!!!:
Rygel vymejslici super fintu jak vyradit ze hry piraty... ta epizoda se mne osobne taky libila... Nejlepsi bylo kdyz D'Argo vpadl do te "nedokoncene milostne sceny" a John na nej neco jako "Co ti trvalo tak dlouho?!" a ten pohled Aeryn... A zaverecny "I love you" od toho 'Posuka' :) uz bylo uplne uchylny :lol: ...
Podle me to patri mezi ty lepsi dily 1.rady... Ale to je urcite vec nazoru, kazdej ma rad jinej humor a jinej zanr, hlavne ze se shodneme na FS jako celku :wink:
Obrázek

Příspěvek 10.3.2007 22:24:07
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jo, byly tam dobré scény (taky jsem si tady všiml, že tam u Rygela hraje podobná hudba jako v HOMAM3 :lol: ), ale celkově byl ten díl prostě pro mě nemasný a neslaný.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Farscape

cron