Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Oblíbené Epizody- původně 1x22 Family Ties

Oblíbené Epizody- původně 1x22 Family Ties

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 17.3.2007 19:35:56
Anubis.22 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 70
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak, dokoukal jsem další sezónu, takže sem dám svoje pravidelné hlášení.

Nejprve hodnocení:

Season Of Death 7
Suns & Lovers 5
Self Inflicted Wounds, Part I - Coulda, Woulda, Shoulda 5
Self Inflicted Wounds, Part II - Wait For The Wheel 6
Different Destinations 6
Eat Me 8
Thanks For Sharing 5
Green Eyed Monster 5
Losing Time 4
Relativity 4
Incubator 9
Meltdown 4
Scratch & Sniff 4
Infinire Possibilities, Part I - Daedalus Demands 7
Infinire Possibilities, Part II - Icarus Abides 8
Revenging Angel 9
The Choice 3
Fractures 7
I Yensch You Yensch 7
Into The Lion's Den, Part I - Lambs To The Slaughter 9
Into The Lion's Den, Part II - Wolf In Sheep's Clothing 10
Dog With Two Bones 5

Dodatky k různým dílům.

Eat Me - Tenhle díl jsem viděl už kdysi, a tehdy jsem ho pokládal za blbost, když jsem ho ale teď viděl podruhé a spolu s ostatními díli, byl to dost dobrý díl, a skvělá hudba.

Incubator - Tenhle díl řadím jako třetí nejlepší v sezóně, opravdu se povedl, a krom toho mám moc rád postavu Scorpia/Harveyho, takže už kvůli němu to byl super díl.

Revenging Angel - Povedený díl, nebyl tak vtipný jako ty v druhé řadě, ale byl opravdu dobrý, a opět dobrá hudba. A byl velice originální

Into The Lion's Den - Super, mega, extra dvojdíl obzvláště druhá část je úžasná. Nemůžu se rozhodnout jestli dostane druhé nebo první místo, jednoznačně je ale jeden z nejlepších dílů Farscape.

Shrnutí třetí série...
Nejlepší díl třetí série je Into The Lion's Den, Part II, za ním Incubator, a pak asi Into The Lion's Den, Part I.
Opět tady nebyl žádný opravdu šaptný díl, celkově bylo těch horších také mnohem míň, ale i těch opravdu dobrých ubylo, a většina dílů je zhruba průměrná.
Nejhorší díl byl The Choice, Relativity a Meltdown.

Celkové shrnutí...
Farscape se v téhle sérii v hodnocení nijak nepohnulo, je stabilně vysoko na druhém místě.
Nejlepším dílem Farscape je teď Into The Lion's Den, Part II, The Hidden Memory, Out Of Their Minds.
Nejhorším dílem FS stále zůstává Rhapsody In Blue, I, E.T., a A Human Reaction.

No, takže já se teď pustím do čtvrté sezńy, a uvidíme co bude dál...

A ještě dodatek: Nemáte někdo soundtrack Farscape Classics vol.2? Ta hudba v Into The Lion's Den, Part II je úžasná, nemáte ho prosím někdo?

Příspěvek 18.3.2007 00:49:53
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak mě napadá, že jenom podle toho hodnocení se dá celkem udělat obrázek o povaze, věku a zkušenostech hodnotícího... (To nemyslím jako kritiku, prostě je to konstatování)
Třeba The Choice je pro mě moc dobrý díl a Dog With Two Bones je nádherný díl. BTW jsem někde četl, že ta scéna s mincí je nejdelší scéna se dvěma herci a bez dialogů, která se kdy v seriálu objevila.
Celkově se mi třetí sezóna FS asi líbí nejvíc.

Jak si to tak čtu, tak i z mých příspěvků se dá udělat docela jasný obrázek o mé povaze :wink: .
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 18.3.2007 01:40:52
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přiznám se, že když jsem The Choice viděla poprvé, moc se mi to nelíbilo, protože jsem byla ještě překvapená semletá předchozími epizodami. Oddechová Revenging Angel předchozímu dvojdílu na působivosti nic neubrala. Můj názor na 3. sérii je známý, i na to, co se tam stalo, ale tahle epizoda byla jiná hlavně proto, že to bylo prudké zpomalení po velké jízdě třetí sérií. Hlavně to bylo obrovské sólo pro Claudii, která snad poprvé ve FS měla celou epizodu pro sebe a Ben tam prakticky není. Když jsem si to pak pustila podruhé (a zatím naposledy), samostatně, sice s předchozí znalostí děje, ale bez většího ovlivnění sledováním, tak se mi to hrozně líbilo. Prakticky z toho kape ta bolest, co Aeryn cítí ze ztráty Johna. Ona nebyla zvyklá milovat a někomu se takhle oddat a když to poprvé v životě udělala, tak ho ztratila. Moc emotivní.

Dog with two bones? Někdo může podotknout, že je to sci-fi, ne telenovela, ale jak už víme, drama, vztahy a city se se sci-fi nutně vylučovat nemusí a tady to bylo skloubeno perfektně. Navíc je to doplněno smutným rozcházením posádky, která spolu sice byla jaksi z donucení, ale tři roky na jedné lodi zanechají následky. Navíc, a to je jen můj názor, byla tahle epizoda tak trochu předehrou k Terra Firma. John si tady uvědomuje, že i kdyby se dostal zpátky na Zem, už to jeho domov nebude a už vůbec ne Aeryn, která prostě nebude chtít být paničkou z předměstí. John tak sice přemýšlí o Aeryn na Zemi, ale zároveň přemýšlí i o sobě a o možnosti cítit se na Zemi jako doma potom, co zažil.
Mno, tak asi tak :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.3.2007 15:07:39
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
The Choice... možná to přišlo jenom mě, ale tahle episoda vypadá jako klip od Björk. Člověk by se musel nadopovat nějakým kontrabantem, aby mu to přišlo výborné. Nebýt toho, že tam Claudia vystupuje v pěkném oblečení, tak bych u toho asi usnul.

Pes s dvěma kostmi mi přišel naopak velmi dobrý. Říkejte mi romantik, ale v té scéně s mincí a hlavně v té scéně "Aeryn je..." jsem byl šokován a skoro jsem i uronil slzu.
Nakonec, třeba by mě bavila i Esmeralda :lol:
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 19.3.2007 16:29:32
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hele, neurážej :) . Mě se to moc líbilo. Taky se považuju za romantika a z tohohle dílu cítím obrovskou beznaděj. A já mám tyhle beznadějné a smutné věci rád (např. miluju atmosféru Planescape: Torment). Hlavně scéna, kdy si Aeryn představuje Johna a on jí říká, že nemá doufat - že je mrtvý, mě dostala. Claudia to zahrála výborně.
BTW žádný klip od Björk jsem neviděl.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 19.3.2007 16:44:01
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím. Prostě neříkám, že Choice byla špatná episoda, ale byla extrémně... jiná. Vůbec kdo nemá ve Farscape halucinace a (sebe)vražedné chování, jako by nebyl...

Vždycky se mi hodně na FS líbily Johnovy maniakální sny, kdy o všechno přichází. Klasický tragický magor-hrdina. Už jen proto se mi Dog líbí :-) ... a samozřejmě:
"Revenge is a dish best served immediately."

Neviděl jsi Björk? Tak use that frakkin' YouTube ;)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 19.3.2007 19:41:45
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele ak sice ještě jsem neskoukl celou třetí řadu, ale nevydržel jsem z těch všech vašich hodnocení a dám sem mé hodnocení první jedenáctky (1-10 1 docela i blbost 10 nejlepší):

3x01 Season of death 9
3x02 Suns and lovers 7
3x03 Self inflicted wounds, part I. - Could'a, would'a, should'a 8
3x04 Self inflicted wounds, part II. - Wait for the wheel 8
3x05 Different destinations 9
3x06 Eat me 7
3x07 Thanks for sharing 7
3x08 Green eyed monster 7
3x09 Losing time 8 (dal bych šest, ale ty dva body navíc jsou kvůli
Toto je spoiler!!!:
dějové linii se Scorpym

3x10 Relativity 7
3x11 Incubator 9

Jinak Podle mě 3x11 Incubator je zatím jedna z nejlepších epizod.

No tak jsem to změnil z 1-5 na 1-10 (to samý jsem udělal i u těch předchozích
Naposledy upravil Pan Citron dne 19.3.2007 20:37:12, celkově upraveno 3
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 19.3.2007 20:11:59
Anubis.22 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 70
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hele, nechci ti do toho kecat, ale nechtěl bys začít hodnotit spíš 1 -10? Ono to 1-5 je hrozně obecný, a když se ti líbí většina dílů tak má všechno 4-5 a dobré a velice dobré díly tím od sebe téměř v hodnocení nerozlišíš. Takže by bylo opravdu dobré hodnotit to 1-10, kvůli standartizaci hodnocení a přehlednosti.

PS: Musíš uznat že z toho že všechny díly mají 4-5 bodů se toho moc o tvé oblíbenosti určitých epizod moc nedozvíme. To rovnou můžeš hodnotit jen stupnicí 1-2.

PPS: Týjo, já tě předběh v rychlosti sledování, teď jsem u 4x09.

Příspěvek 19.3.2007 20:27:11
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Anubis.22: No jo, ale já to totiž nestahuju tak rychle.

Ok teda tak to jdu změnit.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 22.3.2007 11:49:20
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
Neviděl jsi Björk? Tak use that frakkin' YouTube ;)

I can't - company policy. Na diskuse a ČSFD se dostanu, na YouTube a většinu ostatních stránek ne. Ne že by mi to nějak vadilo (myslím to YouTube) - v práci se pracuje :-).
A doma net nemám, takže tak.

A abych nebyl jen OT, tak jsem teď viděl The Choice znova a musím si stát za svým - skvělý díl.

Dále, pro všechny, kteří tohle budou číst: Ohodnoťte Farscape na ČSFD. Ať má víc hlasů.
Naposledy upravil John Skylark dne 26.3.2007 07:27:14, celkově upraveno 1
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 25.3.2007 22:16:06
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak jsem už viděl 3x13 Scratch 'n' sniff a 3x16 Revenging angel a teda další z šílených dílů Farscapu, ani nevím, který z nich byl víc. A ti animáci teda neměli chybu i když původně jsem si myslel, že ten díl bude celej animovanej, ale to je jedno, i tak to bylo dostatečně šílený. Jinak k oboum dílům bych dal nejmíň 8/10, ale v konečným hlasování si to ještě rozmyslím.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 25.3.2007 23:09:27
Anubis.22 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 70
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak podávám poslední hlášení, se spožděním, farscape jsem dokoukal už ve čtvrtek.
Hodnocení dílů.

Crichton Kicks 8
What Was Lost, Part I - Sacrifice 8
What Was Lost, Part II - Resurrection 9
Lavas A Many Splendored Thing 7
Promises 7
Natural Election 6
John Quixote 6
I Shrink Therefore I Am 7
A Perfect Murder 1
Coup By Clam 6
Unrealized Reality 5
Kansas 7
Terra Firma 7
Twice Shy 7
Mental As Anything 4
Bringing Home The Beacon 6
A Constellation Of Doubt 6
Prayer 7
We're So Screwed, Part I - Fetal Attraction 8
We're So Screwed, Part II - Hot To Katratzi 9
We're So Screwed, Part III - La Bomba 10
Bad Timing 9


Peacekeepers Wars, part 1 10
Peacekeepers Wars, part 2 10



Dodatky k různým dílům:

What Was Lost-
Pěkný dvojdíl, a pěkné představení Grayzy.

John Quixote-
Přestože vtipné díli ve farscape bývají úžasné, tento mě sklamal, přesto že byl dobrý, čekal jsem víc.

A Perfect Murder-
Nejhorší díl Farscape, opravdu, tohle byla hrůza. Strašné. Každý z těch horších dílů něco zachraňovalo, ale tenhle je teda hroznej.

We're So Screwed-
Skvělí trojdíl, úžasné, a moc se povedl. Sice nebyl nejlepší, ale moc dobré.

Peacekeepers Wars-
Moc dobrý a skvělé zakončení FS. Nebylo to to nelepší z něj, ale přesto úžasné.

Shrnutí:
Čtvrtá řada opět super, ale hodnocení nezdvyhla.
Nejlepší díl čtvrté řady:
We're So Screwed, Part III - La Bomba
We're So Screwed, Part II - Hot To Katratzi
What Was Lost, Part II - Resurrection

Nejhorší díl:
A Perfect Murder
Mental As Anything
Unrealized Reality

Celkové shrnutí:
Nejlepší díl:

The Lion's Den, Part II,
The Hidden Memory,
Out Of Their Minds.
We're So Screwed, Part III
Incubator

Nejhorší díl:
A Perfect Murder
Rhapsody In Blue,
I, E.T., a
A Human Reaction

Mou nejoblíbenější postavou ve FS je Scorpiu/Harvey, a za ním Dominar Rygel.

Celkově, Farscape je na druhém místě v celkovém hodnocení, na první místo stále zdaleka nemá.

1.Na to zdaleka nikdo nemá
2:Farscape
3.BSG
4.SGA
5:SG1

Tak, a já jdu koukat na Firefly.

Příspěvek 25.3.2007 23:20:01
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co se me tyce, u tebe druhy misto staci, to beru jako vitezstvi :lol: ...

Jinak poznamecka - Ten dil se nejmenuje "A perfect murder", ale "A prefect murder". Ten nazev mrvi drtiva vetsina lidi, takze to neber osobne :wink:
Obrázek

Příspěvek 26.3.2007 07:34:31
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To Poe Lagger: Jo. Včetně mě. :)
To Anubis.22: Zase bych s mohl s tvým hodnocením polemizovat, ale radši toho nechám. Každopádně jsem rád, že se ti to líbilo a doufám, že přibudou další takoví.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 28.3.2007 08:56:48
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle mě nebyl prefect murder tak špatnej. líbila se mi tam hodně ta přestřelka na konci.
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 01.4.2007 20:31:18
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak jsem se konečně se svou závratnou rychlostí dostal k Into the lion's den a musím teda říct, že to byla bomba. Ta první část ještě by takovej rozjezd, ale hodně se mi líbil ten jejich příchod na
Toto je spoiler!!!:
velitelskej křižník.

No a potom ta druhá část ta už se blížila skoro k dokonalosti a to především
Toto je spoiler!!!:
v závěrečných scénách uvnitř vybuchujícího velitelského křižníku.

Jinak ještě jsem si uvědomil proč se první epizoda třetí řady (nepopočítám 00) jmenuje Season of death. Jo tohle by rozhodně nejlepší díl Farscapu. Konkurovat mu v celkové atmosféře může snad jenom Hidden memories.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 23.4.2007 17:52:31
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak jsem se po dlouhé době nějak dodíval na třetí řadu a tady je moje hodnocení:

3x01 Season of death 9
3x02 Suns and lovers 7
3x03 Self inflicted wounds, part I. - Could'a, would'a, should'a 8
3x04 Self inflicted wounds, part II. - Wait for the wheel 8
3x05 Different destinations 9
3x06 Eat me 7
3x07 Thanks for sharing 7
3x08 Green eyed monster 7
3x09 Losing time 8
3x10 Relativity 7
3x11 Incubator 10 (po dlouhé úvaze jsem se rozhodl hodnocení změnit z 9 na 10)
3x12 Meltdown 6
3x13 Scratch 'n' sniff 9
3x14 Infinite possibilities, part I. - Daedalus demands 8
3x15 Infinite possibilities, part II. - Icarus abides 7
3x16 Revenging angel 8
3x17 The choice 6
3x18 Fractures 8
3x19 I-Yensch, You-Yensch 8
3x20 Into the lion's den, part I. - Lambs to the slaughter 9
3x21 Into the lion's den, part II. - Wolf in sheep's clothing 10
3x22 Dog with two bones 7

No tak zajímají mě vaše názory na hodnocení, který je možná takový přímočařejší.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 23.4.2007 22:51:03
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak ja bych skoro u vsech dilu dal vic (aspon tech 9 :D ), ale kdyz to vezmu objektivne, tak jsem docela prekvapenej u hodnoceni dvojdilu Infinite possibilities... Hlavne ten druhej dil je tak emotivni, ze bych dal snad i tech povestnych "11 z 10"...

Jinak ve zbytku myslim, ze to je docela i "zdravy" hodnoceni :wink:
Obrázek

Příspěvek 24.4.2007 15:25:55
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No popravdě když se na to tak dívám tak nechápu, že jsem tomu dal jenom sedm.
No to je jedno měnit to už nebudu, ale asi jo zasloužilo by si to víc, i když teda osobně mě v té druhé části chyběl Harvey, takže 11/10 bych tomu asi nedal.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 24.4.2007 18:48:37
Anubis.22 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 70
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jenom sedm?

Si ujasněme tohle:


Hodnocení
1- hrozně špatné, nokoukatelné
2- hodně špatné
3- špatné
4- ujde, bavilo mě to
5- průměrný, klasika, koukal jsem na to s velkým zájmem
6- dost dobrý
7- velice dobrý
8- naprosto skvělí
9- úžasný a dokonalí díl, bez jakékoliv chyby
10- naprosto, geniální, neopakovatelný, nejúžasnější díl co jde natočit, zpravidla je takových dílů velice, velice málo.

11- blbost, když bych začal dávat jedenáctky, proč nedát i dvanáctku atd... (stupnice končí 10, to znamená že 10 se rovná maximu, tomu nejlepšímu co existuje, takže dá se říct že když hodnotíte 11 tak to snižuje hodnocení 10 na 9 atd...) 11 jde označit maximálně tak jeden nejlepší díl seriálu.

Mimochodem, jste horší než já: mě kámoši pořád nadávaj jak jsem zaujatej že u mého nejoblíbenějšího seriálu nejdu pod hodnocení 4. A vy dáte u farscape minimálně 7. A prý že já to přeháním...
Koukněte na to trochu objektivně.

Příspěvek 24.4.2007 19:35:18
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já za to nemůžu, mě se prostě třetí serie strašně líbila. A opravdu mi tam nepřišlo, že by tam byla epizoda horší jak šest.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 24.4.2007 19:59:01
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Anubisi, ty si zas ujasni tohle: Andromeda je kvalitativne uplne nekde jinde nez Farscape, mezi nima jsou svetelny roky... To, ze na ni mas uchylku, je tvoje vec. Farscape je celosvetove uznavanej serial. Andromeda je celosvetove provarenej brak, jestli tohle nevidis, tak nejsi objektivni ty (a tim ti neberu to, ze se ti libi, jenom pak nemej reci o objektivite).

Ja na Farscape pohlizim stejne jako miliony ostatnich lidi na svete (a par lidi tady) jako na mistrovsky dilo, jestli ti tohle nejde pres nos, tak je to tvoje smula. A jestli nechapes ten vtip, jez s sebou prinasi tvrzeni, ze neco by mohlo dostat "11 z 10", tak to je taky tvoje smula (ostatni lidi na celym svete to chapou). A Pan Citron naopak ma uplne pohodovy hodnoceni, ja v tom zadnou zaujatost nevidim (tu vidim pouze u sebe, proto tu zadny hodnoceni nepisu).
Obrázek

Příspěvek 24.4.2007 20:39:54
Anubis.22 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 70
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já na to jen upozorňuju. Já jsem spokojenej se svím průměrem hodnocení celí andromedy 8,8.
Jo a taky jsme se trochu spletl. kontroloval jsem to, a u andromedy nemám nejnižší 4, ale 7, takže sorry, nevím, jak jsem si to mohl splést.

Příspěvek 24.4.2007 20:48:03
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele, to neres, vsichni mame svy oblibeny veci a urcite jsme za ne radi... Tady ani nejsme na nejakym odbornym krouzku, kde se hodnoti objektivne, tady vsichni hodnotej tak, jak se jim to libilo... Myslim ze trocha zaujatosti je pripustitelna :) ...
Obrázek

Příspěvek 25.4.2007 16:32:37
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Teda já si moc neumím představit, že bych hodnotil Farscape nezaujatě :) . Zase plný počet u všech dílů nehrozí, ale pod těch 7 bych šel výjimečně.

To Anubis.22: Prosím tě, dávej si pozor na rozdíl mezi měkkým i a tvrdým y. Když napíšeš "úžasný a dokonalí díl", tak to přímo bije do očí.

A s popisem bodu 5 "- průměrný, klasika, koukal jsem na to s velkým zájmem " bych si dovolil nesouhlasit. Když je průměrný, koukám možná se zájmem (jak kdy), ale rozhodně ne s velkým zájmem :)
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Farscape

cron