Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Scon

Scon

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 02.2.2007 17:21:11
Drekorian Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vzhledem k tomu, že u nás není fanouškovská základna Farscapu tak početná, rozhodl jsem se využít fóra SGA Projectu (který už v současné době více než dobře sdružuje většinu sci-fi magorů v republice).

Jde mi o Scon. Vzhledem k tomu, že nemám s přednášením na conech žádné zkušenosti chci se zeptat, jestli někdo z vás má připravenou přednášku nebo alespoň ví, kolik prostoru náš oblíbený seriál dostane.

Každopádně právě Scon by mohl být místem, kde se australská sci-fi perla konečně proslaví i v ČR (koneckonců, věčné procházení kruhem vody a nabíjení zbraní na maximum musí jednou omrzet).

Příspěvek 06.2.2007 09:51:31
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tady někde je Aldyho příspěvek ohledně Sconu. Nechce se mi ho hledat, ale na Lapiduchu napsal tohle:
Farscape na Sconu?!
Zdravim vsechny priznivce Farscapu na tomto foru! Nekolika z Vas jsem se jiz ozval s nabidkou co nejde odmitnout, ted se obracim na sirsi verejnost :-)
O co vlastne jde? Jde o Scon, coz je con, ktery se uskutecni v Praze ve dnech 31.3.-1.4.2007 a v jeho programu bude i cas venovany Farscape. Nemel by zde nekdo zajem udelat si tam prednasku, soutez ci neco podobneho? Na Sconu Farscape dostal zatim nejvice prostoru v histoirii, prisla by mi skoda nevyuzit teto prilezitosti k prosazeni tohoto skveleho serialu.
V pripade zajmu mailujte na aldy.st@seznam.cz, rad odpovim na vsechny pripadne otazky.
Tesim se na pripadnou spolupraci.
Aldy H. Watson


Takže napiš maila Aldymu na výše uvedenou adresu a on ti zajisté odpoví.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 06.2.2007 10:49:14
Drekorian Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, Aldy mi psal, nicméně na mail, co jsem mu poslal asi týden neodpovídá...

Příspěvek 30.5.2007 01:39:49

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak mi napadlo, že sa opýtam či sa uskutočnil ten Scon a či sa ho niekto zúčastnil a vie ako to tam ohľadne Farscape vyzeralo?
CSFD alias FlashFXP

Příspěvek 30.5.2007 07:33:50
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Con se skutečnil, ale já se nezúčastnil. Trochu mě to mrzí, ale moc mi ten termín neseděl.
Co se týká nějakých informací, zkus tohle prohrabat tohle: http://www.sga-project.com/forum/viewto ... &start=136
je to tady v sekci Co se jinam nevešlo - Cony blízké i vzdálené.
Nebo vyzpovídej Klenotku :)

Taky se něco dá možná najít tu:
http://www.scon.cz/
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 30.5.2007 17:27:43
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na hlavní stránce SGAP najdeš můj a Shortyho report. Ale on tam o scapu nemá nic a já byla na jedné přednášce. Ono tam toho bylo celkem dost, ale moje zájmy sahají o dost dál, takže jsem nestihla všechno. Ale jak říkal JS, najdi si na stránce Sconu program a anotace, uděláš si tak představu :wink: Farscape snad bude i na Festivalu fantazie, aspoň snad v nočním promítání tuším, ještě jsem to nestudovala.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Farscape

cron