Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Farscape na ČSFD

Farscape na ČSFD

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 07.2.2007 17:11:33
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pokud máte účet na ČSFD a máte rádi Farscape, ohodnoťte ho. Aby mohl šplhat po žebříčku seriálů, musí mít hodně hodnocení, takže hodnoťte. Klidně napiště i něco do "diskuze", pokud možno pozitiva.
stránka ČSFD:
http://www.csfd.cz/film/150805-farscape/

Musíme prostě rozšířit fanouškovskou základnu. Sice už FS neběží ani se netočí, ale stojí za to to vidět. Ale napřed o něm musí lidé vědět.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 07.2.2007 17:25:14
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dobrý nápad, jdu hned na to :wink: Někdy mě tam ty názory fascinují, hlavně od lidí, kteří viděli něčeho dvě epizody a jsou hotoví s celým seriálem :roll:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 07.2.2007 20:19:03
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To jo no, napad je to dobrej. Na csfd chodim uz dlouho, ale jeste jsem nemel potrebu udelat si tam ucet. Akorat to tam chce 200 hodnoceni, aby se dalo psat komenty... a jak mi to ted ohlasilo, tak za jeden den se jich da provest jen 100, takze smula, az zejtra :?
Obrázek

Příspěvek 07.2.2007 20:23:02
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ehe? Zatím tam vidím jen chválu a chválu ;)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 08.2.2007 12:18:15
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak aby mohl uzivatel komentovat, tak tam musi po tech 200 hodnocenich vyplnit jeste znalostni test - tim jsem ja bohuzel neprosel, takze se to bude muset obejit bez myho komentu...
Obrázek

Příspěvek 08.2.2007 13:21:43
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nemusíš nutně napsat komentář. Ale do diskuze můžeš přispět hned, bez jakýchkoli hodnocení nebo testů. Takže aspoň to...

EDIT: Oprava - už i pro psaní do diskuse musí mít člověk 200 hodnocení. To dřív nebylo.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 05.4.2007 16:59:10
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele no nebudu zakládat novej totpic a trochu se to hodí i sem. Na CSFD je u Farscapu napsanej nějakej tvfilm (o délce devadesáti minut) nevíte co to je? jelikož u toho nic nepíšou.

Jinak taky jsem hodnotil Farscape a to jak jinak pěti hvězdičkama.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 06.4.2007 08:01:58
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Řekl bych, že je to pilot. Mají tam sice blbě délku, ale jinak mě nenapadá, co by to mohlo být. A pilot mají skoro u všech seriálů, což by potvrzovalo mou domněnku.

Teď ještě přesvědčit ty hodnotící na ČSFD, kteří dali jenom jednu nebo dvě hvězdy, aby se podívali na celý seriál. Četl jsem tam třeba v diskusi k SG-1 názory některých lidí, že Stargate je úplná hovadina, že nechápou, jak se na to někdo může dívat a že sami viděli 2 díly a dávají tomu jednu hvězdu (nebo rovnou odpad). Jak, doprčic, můžou hodnotit seriál o 200+ dílech, když viděli dva?! Ať si tam napíšou, že se jim to nelíbí, ale ať to nehodnotí, když to v podstatě neznají. To bych já, jakožto odpůrce hororů, mohl všechny bez koukání označit jako odpad... To je asi tak stejně objektivní.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 06.4.2007 09:32:45
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takova perlicka: Jakysi dressic hodnotil FS-PKW jednou hvezdickou, tzn ze se mu to asi nelibilo. Ale u Farscape serialu hodnoceni nema zadne, tzn ze asi ani nevi, ze nejakej serial existuje, jinak by ho taky ohodnotil ne? To je presne jak rikas, ten se podival na par minut v PKW, zjistil ze tomu vubec nerozumi (proc asi), takze to vypnul a svihnul tomu jednu hvezdnicku :evil:
Obrázek

Příspěvek 08.4.2007 21:44:15
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak jsem hlasoval i pro ten (pravděpodobně) pilot.
Sice pilot se mi až tolik nelíbíl, ale nevím proč prostě jsem musel dát pět hvězdiček.
Tak hlasujte taky ať se mu zvýší hodnocení. :wink:
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 19.5.2007 02:42:38

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja som tiež hlasoval, samozrejme 5 hviezdičiek, a keďže môžem písať aj komentáre, tak som po jednom hodil k seriálu aj k Peacekeeper Wars.

Inak pozdravujem Johna Skylarka.
CSFD alias FlashFXP

Příspěvek 19.5.2007 03:13:07
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Děkuju ti zuřivě :D
Nejspíš se taky dokopu k tomu, abych nějaký ten komentář napsal. Sice jsem neprošel testem, ale byl jsem jedním vstřícným člověkem informován, že se to dá "obejít" posláním komentů přímo adminovi ČSFD.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Farscape

cron