Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Komu byste dali technologii...

Komu byste dali technologii...

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
KOmu byste dali zbraň červích děr?

Peacekeeperům...
6
21%
Scarranům...
0
Žádná hlasování
Nebari...
1
4%
Scorpiusovi...
7
25%
Jinému...
14
50%
 
Celkem hlasů : 28

Příspěvek 02.3.2007 09:28:53
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ve farscape jak každý ví je zbraň červích děr a tak zde můžete hlasovat nebo si podiskutovat, komu byste v roli Johna Crichtona tu zbraň dali.
Takže pokud se vám zdá zbraň v dobrých rukách u Diagnosanů, napišteto sem :D .
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 02.3.2007 10:22:31
HARDESH Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dal jsem jinému a nebudu psát komu. Je to totiž jedno. Kdokoliv by tu zbraň měl, znamenalo by to buď konec světa a nebo nejdřív tyranii a potom skoro konec světa.
A komu ještě nevynadali, ten jako by ani nežil! 8-)

Příspěvek 02.3.2007 11:27:04
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nikomu, tahle možnost tam není :wink: Ta technologie je tak nebezpečná a přesahuje chápání všech jmenovaných ras, že by ji dříve nebo později zneužili. Pokud jde jen o červí díry, možná by se dalo uvažovat o lidech, kdyby je John dokopal, aby spolupracovali. Ovšem to je nepravděpodobné.
Technologii zbraní červích děr nikomu, ani náhodou.
Naposledy upravil Klenotka dne 02.3.2007 12:02:47, celkově upraveno 1
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.3.2007 11:59:07
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Souhlasím. Nikomu.
Nebo všem a máme tu vesmírnou studenou válku. I když ani v tom případě bych ji asi nedal Charridům ani Nebari. Takže zbývají PK a Scarrani, s tím, že ostatní se budou snažit všemi možnými způsoby ji získat taky.
Nebari by se nejspíš cítili ohrožení, napadli by Peacekeepery konvenčně, a jelikož jejich lodě jsou silnější, museli by PK sáhnout po zoufalém řešení. Buď by použili WH zbraň, nebo by se možná spojili se Scarranama, kdoví. Ale byl by to pěkný bordel.
Takže nikomu.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 02.3.2007 16:05:20
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdybych nevěděl jak to skončí, tak by ji dal Scorpimu. Od druhé řady nahoru jsem furt toužil aby mu ji Crichton dal. ;)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 02.3.2007 16:10:36
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
Kdybych nevěděl jak to skončí, tak by ji dal Scorpimu. Od druhé řady nahoru jsem furt toužil aby mu ji Crichton dal. ;)

Ac je to muj nej. oblibenec a fandil jsem mu celou dobu, tak jsem rad, ze on k ni cestu nenasel. S ni by byl takrka vsemocnej a tezko rict, jaky jeho dalsi rysy by vylezly na povrch :) ...
Obrázek

Příspěvek 02.3.2007 19:27:45
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky bych to dal asi taky Scorpymu, ale je to spíš kvůli oblíbenosti.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 02.3.2007 20:28:36
Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě tu taktéž chybí možnost "nikomu". Takovou zbraň by prostě neměl mít nikdo, protože i kdyby úmysly byly na začátku sebevíc dobré, tak by stejně nakonec došlo k jejímu zneužití...

Byla jsem tedy nucena zaškrtnout "jinému".

Příspěvek 03.12.2007 20:39:15
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem na tom stejně. nikomu bych tu zbraň nedávala. Je totiž jasné, ža pak bych tu už dlouho nebyla. Podle mne ještě nebyli všechny účinky této zbraně vidět :lol:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Farscape

cron