Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Přednášky na Festivalu fantazie

Přednášky na Festivalu fantazie

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jelikož dostal Farscape v rámci SeriesConu celý jeden den na Festivalu fantazie, tak bych se chtěla zeptat a zároveň požádat, jestli by si někdo nechtěl udělat přednášku. Je úplně jedno, jaké téma, ale sama zvládnu maximálně jednu a tak chybí lidi.
Kdokoliv, kdo by si rád vzal přednášku, bude vítán a jak říkám, fantazii se meze nekladou - mluvíme přece o Farscape! :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 01.4.2008 20:49:06
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ježiši ráda bych nějakou uděla když já sme strašně stydlivej člověk :( JInak doufám že budou nějaké skvěle přednášky :D

Příspěvek 01.4.2008 21:55:54
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toho se neboj, to opadne, ja jsem taky docela stydlivej (kdo by to rek...) a mam na krku uz dve prednasky (sice ne o Farscape, ale i tak...)....
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 01.4.2008 21:57:07
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: A nějakej nápad by nebyl? Mě totiž momentálně toho moc nenapadá :lol: ... mno co, i kdyby mělo bejt jenom promítání tak se stavim :D


leky: Stydlivej, nestydlivej. Udělej přednášku, něco mi k tomu řekni, já si něco přidám a klidně přednesu. Pak půjdem půl na půl :D


Ale tak co, mám před sebou ještě dvě série a film, takže mě za tu dobu možná něco napadne :D

Příspěvek 01.4.2008 22:06:15
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ashrak No,ale alespon něco ..mě by hned všichni vypískaly..... :( :lol:

Kate: To jako navrhuješ společnou přednášku vždyt snad chceš mýt tu s Joli ne??

Příspěvek 01.4.2008 22:14:32
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
leky: S Joli asi těžko, když ona nedělá nic jinýho, než že se šprtá na maturitu, nestíhá vůbec nic a tak mám pocit, že jsem se s ní dohodla, že to necháme třeba na příště :lol:

Pardon za :offtopic: jenom jsem to musela uvést na pravou míru...

jo a ještě leky: Řekněme, že ty bys udělala prezentačku, nebo aspoň vymyslela téma a já budu brblat do mikráče :D

Příspěvek 01.4.2008 22:18:12
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já budu mít přednášek šest :) (dvě v SG, dvě v Heroes a dvě v SeriesConu)

Co se Farscape týče, ta mám Ženy ve Farscape a je to spíš takový úvod do postav ve FS, jenom bez mužů :)

A myslím si, že každý je zpočátku stydlivý. Já mám strach dodnes, protože nikdy nechápu, proč chodí tolik lidí jenom proto, aby mě poslouchali. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 01.4.2008 22:34:31
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kate-.No jo tak jindy no....heh no jak budeš chtít,ale myslím že letos na tom začít pracovat je asi torchu pozdě .....

KlenotkaTAk můj osobní názor je že tvé přednášky jsou dobré a lidme se libí :lol: ..No přednáška to bude zajímavá ..ženskejch je tam dost HIHI :lol:

Příspěvek 01.4.2008 22:52:25
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: OMG, šest přednášek? :shock: To znamená, že se na FF budu muset objevit minimálně na šesti přednáškách? To mám teda radost. :lol:
A kdo řikal, že tě někdo poslouchá? :lol:
Mimochodem - možná by šlo se domluvit aspoň s lidma odsud, abychom na jednu tvojí přednášku nešli, když ti to tak vadí :lol: (pozor, zkouška humoru :D)
Teďka přemejšlim. V Heroes budeš mít ty bráchy. Proč tady zrovna ženský? :roll:

leky: Pozdě? Ještě se přednášky ani neregistrujou. Já kdybych chtěla, tak mám přednášku do tejdne hotovou. (aspoň takhle jsem zvládla tu, co jsem měla dělat s Joli, teda - tu svojí část o Paulovi jsem stihla :D) Jenom idea mi schází. Jen tak mimochodem - stydlivej člověk? - v televizi to tak určitě nevypadalo - ale ještě pořád jsi mi to neposlala :lol:

Příspěvek 01.4.2008 23:01:06
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kate.Víš kolik je vůbec ve FArscape ženskej ..jen na palubě Moyi kolik jich je.Heh a těch ostatních ...no je jich tam tedy pěkná řádka ..no jen počkej až to uvidíš všecho...... :lol: . No tak bychom se mohly nějak domluvit,ale videa odemě nečekej víš přeci že já trouba z troubova to neumím hihi. Heh o televizi tu nemluv mě tam už nikdo nedostane ...Heh ono se to vymazalo :(

Příspěvek 01.4.2008 23:09:51
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Crooked.eye: Jednoduše - ženské postavy ve FS jsou neuvěřitelně propracované a skvěle napsané a zahrané. V Heroes jsou dvě, vlastně teď čtyři a nějak se nemůžu rozhodnout, která z nich je mi nesympatická víc :D A pak, nabídla jsem Reaver.manovi pomoc a tohle bylo nějak první, co mě napadlo.
Navíc je to něco, kde stačí prezentace a netřeba videí :)

Na ty přednášky chodit nemusíš. :wink: Být tam jen proto, že to dělám já, to po vás nemůžu chtít, když vás to téma třeba nezajímá :wink: Já jsem beztak asi jediný člověk, který ještě vůbec na nějaké přednášky i chodí. Na FF jezdím teď už tedy hlavně kvůli filmům a přednáškám sice taky, ale už míň. Být s kamarády je super, ale to můžu být večer a nemusím "prokecat" čas, který si vlastně platím :wink: A opíjet se (což stejně nedělám), můžu doma a nemusím jezdit do Chotěboře.

Každopádně, kdo by chtěl přednášku, tak na stránkách SeriesConu jsou kontakty na pořadatele. Piště Reavovi.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 01.4.2008 23:22:24
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka:tak já určitě poůjdu na přednášky o FS ..Heroes to jsme neviděla tak to neznám heh. :lol: .J8 sem takový střevo že bych ani tu prezentaci neudělala HIHI :lol:
Kate. TAk co ti na to nějakou tu přednášku o FS??..tedy i když nevím o čem to dát žádný pořádný nápad tedy nemám ..jediné co mě tet napadlo je něco o Scorpim :lol: ,ael tey nevím co já na žádné přednášky bych neměla talent kruci písek :lol:

Příspěvek 01.4.2008 23:26:19
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
leky: Mno. Přímo na Moye jsou momentálně tři. Jako v dílu, na kterej koukám :D ... uvidim, uvidim...když se mi to konečně dostahuje, teda :lol:

Klenotka: Počkej! Já nejsem ty. Ty chodíš na Tar-ařiny přednášky, protože je to tvoje kámoška. Já chodim kvůli tomu, že se mi líbí téma, nebo název, nebo jak to nazvat. (což mi připomíná přednášku z FF07 ,,Co nám všechno SG zkurvila'' nebo tak nějak...název, u kterýho si asi většina návštěvníků přednášky řekla, že je zajímavej a že tam teda zaskočí...všichni byli nemile překvapeni, ale když přednášejícímu vypadl zvuk a asi dva nebo tři kluci zaimprovizovali a začali dabovat...leky bude určo vědět - ,,čím si leštíte plešku?'' a další hlášky :lol: ... už zase jsem OT, pardon :roll:)
Takže, co jsem to chtěla?
Ale tak já na pár přednášek taky zajdu. A to, že jsou to povětšinou tvoje přednášky, tak za to fakt nemůžu :lol:

btw - v Heroes je náhodou docela dobrá Claire. Ale - jo už vim, ona je blonďatá. Tak jako hlavní hrdinky v BSG, DW, SG a dalších, že?


EDIT:

leky: Scorpy. Hmm, to není špatný nápad. I když bych se skoro vsadila, že aspoň dvě přednášky o něm už byly :lol: ... a co o Sparkym? :D
A neboj, Heroes ti vypálim. To se ti určitě bude líbit. Konečně tě taky na nějakej seriál přivedu já a ne jenom pořád ty mě (ne, že by mi to vadilo :D)

Příspěvek 01.4.2008 23:42:30
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
KAte.Ježiiš pleška oo obože už znovu nee :lol:
No a bude jich tamm víc kolem té 3 řady tedy pokud se nepletu tedy ona se to vyrozná když jedna zmyzí :( .
O Sparky..ježiši a co o nem né že by to nebylo špatné ...asi je pravda že o Scorpym už asi něco bylo :( .Ale tak jak sme koukala tak plno přednášek se sme tam jednou obnovuje že? :)

Ano já taky byla na dosti tvých tedy alespin myslím co vím tan na FF07 a FFS07 jsme fur seděly na přednáškách HIHI :lol:

(trochu mimo........ tohel bylo pro mě snad prvních několik příšpevků tady HIHI ) :lol: :lol:

Příspěvek 01.4.2008 23:58:10
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kroketa: No jo, na Claire jsem zapomněla. Ta je fajn, jenom jí ve 2. sérii napsali pitomou linii. S tím, že je blond, to nemá co dělat. :wink: Občas mám averzi na blond postavy, ale to spíš kvůli tomu, co z nich dělají, než že bych je neměla ráda (carterová je výjimka a na té mi vadí jiné věci, než že je blond :D To jen to jméno pro ní se tak nějak obecně vžilo :wink:). A taková Ali Larter je imo moc dobrá herečka, jen její Niki je trochu nepovedená. A budeš se divit, ale tím nesnášením jsem měla spíš na mysli Mayu, protože z jejího "Alejandrooo" se mi vždycky zježí vlasy. :D Jinak Elle je fajn, akorát zpočátku byla nevyhraněná. Vlastně mi vadí spíš ty neblond postavy + občas Peter :D

Yay, to je mega OT.

Já jsem na Tar-ařině přednáškách už taky dlouho nebyla, protože runové písmo mi nic moc neříká, ale mytologie je zajímavá. :wink: Zpočátku to možná bylo proto, že jsme kamarádky, ale obě jsme s přednášením začínaly a šlo spíš o morální podporu. Teď už to za nás zvládne banda jiných lidí a takže přítomnost ani jedné není nutná.

Jestli jsi teprve u 2. série, tak to na tu mou přednášku radši nechoď. Budu mluvit i o postavách, které přijdou potom. Nebudu vyloženě spoilovat, kdo jsou a kdy se objevily či zmizely, ale načrtnu série, kde byly a co jsou zač. A ženských postav je tam víc, než jen tři, věř mi. :wink: Mohla jsem ti to na sraz vypálit, ale netušila jsem, že na to koukáš.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.4.2008 00:13:43
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ona to KAte docela rychle dožene .....takže až se pojede na FF tak už myslím že bude dobře znám FS :lol: . No já sme jí k tomu tak tochu možná přivedla neřím že nějak příjmo :lol: :lol: :lol:

Příspěvek 02.4.2008 00:24:48
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hihňalka: Zmizí? Kdo the hell vypadne? :shock: Já to vlastně nechci slyšet.
Yop, yop. Taky jsem koukala, že se přednášky obnovují. (kde jsem zase nabrala tu spisovnost? jednou tak, podruhé onak <-však to říkám! :lol:) Ještě to probereme a uvidíme :D


Klenotka: (teď jsem kvůli tobě dostala chuť na krokety a my tu máme jenom hranolky! :lol:) (btw - nepřesuneme se s těma Heroes do jiného topicu? :lol: Ale, tohleto si neodpustim - Teda, zapomenout na Claire, když je to Nathanova dcera! - což mi teda připomíná - kruci - já jdu emigrovat na ,,sesterskou'' stránku, teda až mi to přestane hlásit, že mám neplatnej login :D)

Mno - teď jsem už za půlkou druhý sérky. Stahuje se třetí a čtvrtá. (A sakra, pořád zapomínám hodit do řady ten film, nebo miniseries, nebo jak to tentokrát nazvali.)
Ale do FF to uvidim určitě ještě dvakrát, takže toho bych se nebála. Spíš mi do toho něco/někdo vleze - to je pravděpodobnější.
Tak FS naštěstí neni SG-1, aby se to pořád točilo okolo 4-6postav. Takže - I believe you! (nebo ,,I trust you''? - jakej je v tom vlastně rozdíl? - já to asi přesunu do ,,Náhodných myšlenek a událostí'' :lol:)
To je dobré, ono se to snad někdy dostahuje :D


EDIT: Naopak. Přímo mě k tomu navedla! Stejně jako k Atlantisu! I když, u toho jsem viděla aspoň dva díly a pak to všechno bylo nějak dohromady s FF :D

Ehm - kde je tu fórum ,,Buďte pořád OT!'' ? :lol:

Příspěvek 02.4.2008 07:32:01
Dr.Snak Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 146
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak za prvé :lol: : Věci, které nemusí být všeobecně známé dávej prosím příště do spoileru. Já se naschvál vyhýbám topicům o Heroes, abych nic nevěděl dopředu. O Clair jsem to nevěděl.... :( Ale co už no.... 8)

Za druhé: Pro nálákání nových fanoušků by bylo třeba zajímavé téma nejvtipnější scény Farscape. Nebo třeba jenom úvod do seriálu, tj. nastínění děje + popisy charakterů posádky. Ano, určitě už toto téma bylo, ale to nevadí si myslím. Já osobně bych se totiž orientoval na skupinu lidí, kteří Farscape ještě neznají.... :D
No každopádně držím palce a věřím, že na něco zajímavého přijdete. :wink:

Příspěvek 02.4.2008 17:38:39
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kate. Nebuud nic říkat si to stáhnui a koukni na to :lol: .Nio jo probereme. Já tě k ničemu nechtěla nutit at se kouzkáš HIHI

Příspěvek 02.4.2008 17:52:00
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak si to tady tak čtu, tak si úplně říkám, že bych taky do nějaké přednášky šla - a to sem přitom takovej trémista; jenže s mojí účastí na letošním FF to zatím nevypadá dobře :( Ach jo...
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 02.4.2008 18:00:47
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
LinnTAk to já sme také děsnej trémista..až to není pěkný .Jéé to je mi moc líto :(

Příspěvek 02.4.2008 18:14:56
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To já jak kdy. Kdyby na mojí přednášku přišli jenom lidi, který znám a šlo by jim to jedním uchem tam a druhým ven, tak bych trému asi neměla. Ale hned, jak by mě začal někdo opravovat, že to nebylo takhle ale takhle - asi by se mi to nelíbilo a utichla bych :lol:

Může někdo mému torrent klientovi vysvětlit, že potřebuju dřív 3.sérii a ne 4. a PK Wars? :lol:

Tak já jdu ještě přemýšlet. Ale přednáška o Rygelovi - to se celkem zamlouvá a snad by bylo i co říkat a pouštět. Hmm, zatim to je můj nejlepší nápad...popřemýšlím o něm :D

Linn: Jaktože to nevypadá dobře? (mimochodem - výbornej podpis! Nejlepší kombinace, jaká může bejt :D)

Příspěvek 02.4.2008 18:24:52
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
KAte. No Rygle ...dobrej nápad ...já bych ti s tím třeba pomohla...no kdo z naší bandy viděl FS myslím že asi zatím nikdo co?
Jakýho klienta co to je,? :lol:

Příspěvek 02.4.2008 18:32:14
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
crooked.eye.sgc: Možná budu v tu dobu pryč, mimo ČR... Ještě se to snažím nějak zaonačit, na FF prostě chci :)
ad podpis: Jj, ti tři jsou prostě... k sežrání :love:
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 02.4.2008 23:10:58
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Uvažovala jsem nad přednáškou o Leviathanech, ale na to bych asi nesesbírala dost informací. A taky jsem docela trémista (jsme tu všichni nějací stydliví nebo co). Jo, k přednáškám o postavách-myslím, že zrovná u Farscape se dá udělat zajímavá temněř o komkoliv :wink:

:offtopic: Linnin podpis-mimořádně dobrý výběr :D
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Farscape