Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Přednášky na Festivalu fantazie

Přednášky na Festivalu fantazie

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 02.4.2008 23:27:45
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
LiraelVypadá to tak že jsme tu asi všichni až na pár lidi trémisti.Jéé o MOye,TAylinovy o tom by bylo zajíavé přednášet .....vůbc zajímavý nápad na přednášku.FArscape je takovej seriál o více postavách různého charakteru nebo jak to nazvat :lol:

Příspěvek 03.4.2008 00:35:40
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lirael píše:
Uvažovala jsem nad přednáškou o Leviathanech, ale na to bych asi nesesbírala dost informací. A taky jsem docela trémista (jsme tu všichni nějací stydliví nebo co). Jo, k přednáškám o postavách-myslím, že zrovná u Farscape se dá udělat zajímavá temněř o komkoliv :wink:


Proto ty ženy ve FS :wink: O každé z nich se dá říct plno věcí a přitom nespoilovat (zkušenost z webu, popsat postavu, ale nesespoilovat :D). Ale charakter se dá nastínit a přidat třeba osobní postřeh.
Jenom pořád nevím, jestli tam dát jen prezentaci, nebo i nějaká videa, ale pro to nevidím důvod. Asi tam dám ke každé postavě i něco o herečce. :wink: To Ženy ve FS taky definuje - dobré herečky.

leky: Nechci ti brát nadšení do přispívání, ale myslíš, že než něco odešleš, že by sis to po sobě mohla aspoň přečíst? Připadá mi, že tam máš spoustu zbytečných chyb a ta velká písmenka, která se ti tam občas mihnou...tohle není chat, tady nemusíš pospíchat s odesláním. :wink: Klikni si na "náhled" a koukni se, jak ten tvůj příspěvek vypadá a zkontroluj si ho.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.4.2008 06:20:20
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lirael: O Leviathanech, to bych si rozhodně ráda poslechla. A nejen o Moye a Talinovi, v průběhu seriálu jich tam problesklo víc a bylo by zajímavý trochu to prošťourat :) Ať už by šlo o toho šíleného L., který napadl Moyu, když
Toto je spoiler!!!:
umřel Talin

nebo toho z úvodu čtvrté série (měl tam nakonec takovou důležitou roli a nějak si nemůžu vzpomenout, jestli měl nějaké jméno :oops:)... Nemám teď namysli žádné spoilování, ale spíše takový obecný průřez leviathaní psychikou apod. No nic, sem se jen tak zamyslela, nevšímej si mě :D

Farscape vůbec je vážně výborný seriál k přednášení. Tím, že ho tady u nás ještě nezná tolik lidí a tím, že je tak dobrý, je plno témat a žádné není ohrané... :) Včera sem si ještě tak přemýšlela, vyžívám se docela v ironii a pojmout přednášku tím stylem by mně osobně sedlo nejvíc, FS je k tomu ideální, MUSÍM na FF! :D (a taky si musím přestat stěžovat na veřejnosti)
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 03.4.2008 16:20:40
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Linn: Měl jméno-Elack. Proč bych si tě neměla všímat? Tohle by bylo to nejlepší pojetí! A přibrat k tomu ještě piloty, DRD (zbožňuju DRD :lol: ), Leviathanské bohy...
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 03.4.2008 19:37:06
leky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka. Dobře tak já si už na to raději příště dám pozor....když já se snažím psát rychle ... :wink:,ale už si na to raději budu dávat majzla.

Každá přednáška o FS ať bude jaká koliv bude skvělá a snad lidi co to ješět neviděly navnadí aby se na to podívly :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Farscape