Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Lost 3.9 začíná na Nově Lost

3.9 začíná na Nově Lost

48 cestujících jednoho letu ze Sydney do LA ztroskotá 1000 mil od původního...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Budete sledovat Lost na Nově?

Ano
43
65%
Ne
23
35%
 
Celkem hlasů : 66

Příspěvek 09.8.2006 10:12:40
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kua to už budu v Německu, no nic, aspoň že to mám na DVD.
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 09.8.2006 21:44:50
Tajdalena Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 49
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno ma to smysl se divat ,kdyz jsem dneska dokoncil 2.radu a uz cekam na 3? :p mno asi se podivam a zasmeju se jak budu vedet co se tam stane :lol: Jinak me celkem nasrali ze jeste neni 3rada, ale opet nezklamu a hned to budu mit :)
Víte co je dobrý ? Že se na totom fórum nenudím, pač tu pořád někdo píše.

Příspěvek 09.8.2006 23:23:11
Rodney McKay Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Bydliště: Pegasus Galaxy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
uz sem taky stihl zkouknout obe dve rady,ale nastesti v orig. zneni - stahl jsem totiz jeden dil z dabingem z AXN a byla to maxi hruza oproti ENG

jo a season 3 bude nekdy od 14.rijna nebo tak
doktorka Weirová se ptá : Dobrá, jaké jsou naše možnosti.

Rodney McKay odpovídá : No to máme pomalou smrt, rychlou smrt, bolestivou smrt nebo studenou osamělou smrt...:-))))

...jinak na Warforu je můj nick SGC, kdybyste me nahodou hledali :-)

Příspěvek 09.8.2006 23:30:18
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ohledne divaka techto serialu - kdyz se podivate, kde vsude se dane serialy o kterych tu mluvime vysilaji, tak to jsou vetsinou specialni kanaly, kde jde sci-fi, fantazy nebo vyloženě specificky zamerene televizni stanice. Nevim nevim, jestli prumerny jakykoli divak se diva treba na Lost, Prison Break... clovek musi mit chut u toho premyslet a ne jen bezzube cucet na bednu, mit okolo sebe popcorn, colu, strikovani ci hackovani a jen tupe poslouchat, jak se nejaka hezounka blondynka vykecava se svou radoby kamaradkou o tom, jak ten jeji si nasel milenku a trubka ani nevi, ze to je zrovna vona.... nnic... to jen k tomu, proc to nema zadny serial u nas jednoduchy, ktery je zrovna na pokracovani a zalezi na kazdem dile, aby to clovek videl

jo a taky musi mit rad scifi, fantazy a mit predstavivost.... moje mati, kdyz videla SG, tak rekla, proc koukam na takovou kravinu a nejdu si radsi precist vojnu a mir, ze mne to obohati ;)
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 09.8.2006 23:52:40
Rodney McKay Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Bydliště: Pegasus Galaxy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no prave...serialy jako Stargate,Lost...apod. jsou urceny prevazne pro divaky, kteri maji nejakou predstavivost a nevadi jim pri sledovani trosku 'odvazat' mysl - myslim to tak ze jim nevadi jista 'nerealisticnost' techto serialu

u me to treba funguje tak,ze jakmile si pustim Stargate, tak se prenesu do takoveho fantazijniho sveta, vžívám se do kůže jednotlivych postav (v SGA nejcasteji Rodney :-)) a po celejch 43 minut trvani SG me nic jineho nezajima a vsechny problemy,starosti,trapeni jdou stranou...pro me je SG nebo Lost neco jako takovej lek na vsechny problemy, i kdyz uz asi pisu :offtopic:

a co se rodicu tyka tak ti kdyz vidi ze mam spatnou naladu nebo me neco vylozene s...e,tak mi reknou bez si pustit branu, bude ti lip :lol:
doktorka Weirová se ptá : Dobrá, jaké jsou naše možnosti.

Rodney McKay odpovídá : No to máme pomalou smrt, rychlou smrt, bolestivou smrt nebo studenou osamělou smrt...:-))))

...jinak na Warforu je můj nick SGC, kdybyste me nahodou hledali :-)

Příspěvek 10.8.2006 02:17:47
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:offtopic: Aby se jen nepomlouvalo tak NOVA co sem koukal do programu vysílá telenovelu jen jednu a to ještě docela brzo (pokud nepočítate Dawsonův svět za telenovelu. :lol: BTW víte že 24 hodin je vpodstatě telenovela?)
:offtopic: no.2: Tyhle seriály jsou v americe jedny z nejsledovanějších. A to i když se studia snaží většinou děj zjednodušit pro pochopení průměrným američanem. Zjevně se z toho už stává minulost.

A teď k tématu: Je to super. Lost jsem ještě neviděl tak mi ani moc nebude vadit ten českej dabing (pokud to nebude dabing jak v kině) a taky myslím že to poběží déle než v 21h. ASuperstar bude aspoň o hoďku nebo min. půl delší...



Edit: Tak vysílá ještě Anastázii. ale až od pěti v noci...
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 24.8.2006 18:35:13
Stenly Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kris píše:
Se vsadim ze se nova z Lostu urcite posere a bude to vsem a vsude cpat.
Kdyby radsi koupily nakou poradnou telenovelu :-D


Ty.....
Copak těch telenovel máš na nově málo ? Jestlijo, tak máš ještě primu, stv a markýzu. a jestli je ti to pořád málo, tak si pořiď kabelovku, ale věz že sledování telenovel zanechá na tobě ZNAČNÉ psychické následky.....
Všichni se jednou dostaneme do vyšších sfér bytí ...... nebo taky jinam !!

Příspěvek 28.8.2006 20:13:52
0WinN0 Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Na Lost se určitě budu dívat. mám všechny díly na dvd s eng. titulkama, ale musim se přiznat, že sem viděla pouze 2. sérii(teprve nedávno sem zjistila, že brácha má všechny díly na dvd), takže se těším na 1. :D

Příspěvek 03.9.2006 13:14:01
Osmen Airman
Airman

Příspěvky: 50
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
na nove to cely predabovali a naproti AXN dabingu je to strasnyyY!!!kokoti novacky!
Obrázek

Příspěvek 03.9.2006 13:24:24
Fallen Angel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja puvodni dabing neznam, takze to pro mne bude snad trochu snesitelnejsi,
ale 100% se budu divat,serial je dobrej

Příspěvek 03.9.2006 16:31:38
SteveRowland Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
puvodni dabbing je super... snad ten ceskej zas tak hroznej nebude... i kdyz ja ceskej dabbing nemam rad...

Příspěvek 03.9.2006 22:27:06
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem zapla Lost na Nově...hmm, vlastně teď před pár dny jsem shlédla třičtvrtě Lostu v originále...tohle je...divný (to je ale asi jasný :)). Ty hlasy...mno, divný :). A Sayid mě dost nesedne, ten přízvuk tam není a nevim...asi bych si představovala, že cizinec bude mluvit spisovně (možná je to jen dojem). A nejen on. Ale prostě...originál je originál :). Ovšem trochu potěší slyšet originál hlas u dvou korejců :).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 03.9.2006 22:32:17
Apollo Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
CO to z toho udelali? :cry:
Už vidim svoji babičku jak plete a z televize slyší hlášku "Tamto neco ma vylozene parametry obludy" :lol:
Ten dabing to totalně pohřbil....je to divný a hlasy se ke vetšine postav vubec nehodej...snad jenom Hurley...ten mi celkem pasuje :wink:

Příspěvek 03.9.2006 22:34:21
Rubi Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 307
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
...
Naposledy upravil Rubi dne 20.4.2009 23:57:46, celkově upraveno 1

Příspěvek 04.9.2006 11:46:09
czatlantis Airman
Airman

Příspěvky: 20
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mam takovej pocit, ze TV JOJ je na satelitu i NEKODOVANA takze se muzete divat :-D

Příspěvek 04.9.2006 14:22:37
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Apollo píše:
Ten dabing to totalně pohřbil....je to divný a hlasy se ke vetšine postav vubec nehodej...snad jenom Hurley...ten mi celkem pasuje :wink:


No ale aj tak super že to nova kúpila, aj takýto dabing je super pre ľudí ako ja čo to v originále nemohli vidieť.

Příspěvek 05.9.2006 23:18:28
Fallen Angel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
pro ty kdo uz videli cely LOST: mohl by mi nekdo rict, co vlastne je v ty džungly???
nemam rad prekvapeni, a nechci cekat az se to dozvim kdovi kdy na nově.
hodte to treba do spoileru (zatim sem videl 1x1 a 1x2 a je mi jasny ze tam neni
stado lednich medvedu :lol: )

Příspěvek 05.9.2006 23:25:20
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fsici si stezujete na nabing a pritom 99 procent naroda to stejne v originale nevidelo... tak si stahnete original a je to :D Vostatnim se to stejne bude libit s dabingem jakej je a nebo se jim to libit nebude a nelibilo by se jim to ani v originale.
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 06.9.2006 06:15:21
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 Vamp: Tak to by ses divil, co dokáže dabing... Když sem na to koukal na počítači s titlema, tak mě to hned vzalo. Po shlídnutí pilotu na Nově bych asi nezačal, nevim...
2 Fallen angel: No jistě, že by ti to někdo moh říct. Je to
Toto je spoiler!!!:
něco v džungli :D

OT: No tak se tu mějte hezky já musim na ňákej ekologickej kurz a vracim se až v sobotu :-(
Obrázek

Příspěvek 06.9.2006 07:51:44
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2Fallen Angel: To ti nikdo neřekne. To z 1 důvodu. Ještě se to neví. Možná se to dozvíme ve 3.sérii.
2Vamp_: Tak já to taky neviděl v originále, ale česky na AXN. A můžu ti říct, že tam udělali o hodně lepší dabing. Nechápu proč to od nich Nova nekoupila, než ho takhle zkazit.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 06.9.2006 14:27:33
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
podle lost.cz autoři potvrdili že

Toto je spoiler!!!:
ono monstrum je onen černý kouř jak v jedné epizodě levitoval kousek od obličeje pana Eca, nebo ke konci první série chtěl stáhnout Locka do té díry ale Jack tam hodil dynamit.


ale podle mě je to jenom kec. I když znáte američany :rflmao:
Obrázek

Příspěvek 06.9.2006 14:47:34
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Moc se těším a určitě se budu dívat, bohužel sjem viděl jenom pár dílů s dabingem, tak nemůžu posoudit kvalitu, ale v originále to bude jistě lepší.

to Hemi: Jenže prej no.

Příspěvek 06.9.2006 16:15:03
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem si včera dala posledních 7 dílů, co mi zbývali (7 za den, jsem fakt blázen :)).
Ale s koukáním na Novu to asi nebudu přehánět...ten dabing...prostě :-/.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 06.9.2006 16:43:13
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem se teď dokoukal na ten úvodní díl a... ne Lost Tillion nebude. Dabing ani nekomentuju, ale ani příběhově mě to moc nezaujalo. Zkouknu ještě pár dílů a jestli mě to nechytne, tak se na to...
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 06.9.2006 17:41:21
Fallen Angel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nebude to neco jako ve filmu "Koule" kde podivné mimozemské zařízení zhmotnovalo
strachy lidí-mozna ze v ty džungli je neco podobnyho, co zhmotnuje predstavy a myslenky trosecniku a tim se je snazi dostat.
ale jestli je to tak, tak co to je? (mimozemstane nebo snad nejaka entita na jiné rovine bytí???) je to dost zahadny :scratch:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Lost

cron