Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Lost 1x05

1x05

48 cestujících jednoho letu ze Sydney do LA ztroskotá 1000 mil od původního...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 25.9.2006 13:02:33
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Včerajšia epizóda sa ma úprimne moc nenadchla.
tak 2/5, dej oničom, avšak musím uznať že tie rozhovory boli moc moc dobré.

A samozrejme ako to už v loste pomaly býva zvykom najlepšia časť epizódy bolo posledných 5 minút.

Trochu sa mi nepáčila tá Jackova retrospektíva, v celku žiadne s týchto pohladov do minulsoti sa mi nepáčia.
Obrázek

Příspěvek 25.9.2006 17:03:42
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tahle epizoda byla zajímavá v tom že jsme zjístily proč letěl JAck do australie aspon že našly vodu :D
Obrázek

Příspěvek 25.9.2006 17:10:32
stranger Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 131
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jonas píše:
Včerajšia epizóda sa ma úprimne moc nenadchla.
tak 2/5, dej oničom, avšak musím uznať že tie rozhovory boli moc moc dobré.

A samozrejme ako to už v loste pomaly býva zvykom najlepšia časť epizódy bolo posledných 5 minút.

Trochu sa mi nepáčila tá Jackova retrospektíva, v celku žiadne s týchto pohladov do minulsoti sa mi nepáčia.

jestli se ti nelíbí flashbacky tak to máš docela blbý protože ty sou v každým díle

Příspěvek 25.9.2006 19:24:21
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nie že nepáčia, nemám rád keď ich je prehnane veľa, no ja som myslel že to bude len v prvých dieloch, dúfam že nie celý lost.
Obrázek

Příspěvek 25.9.2006 19:36:30
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:rflmao: tak to se na ten lost radši nedívej, protože flashbacky jsou ve skoro každé epizodě a pokaždé se jedná o jinou hlavní postavu - právě že je dost zajímavé jak dříve žili jak se nazvájem potkávali a nevěděli o tom. Bez nich by lost nebyl lostem.
Obrázek

Příspěvek 25.9.2006 19:53:20
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jj, flashbacky tam jsou, byly a budou, s tím se musíš smířit :). Ale jsou zajímavé...a až se to začne proplétat..;-)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 25.9.2006 22:32:57
Shorty

Odpovědět s citací
 
Bez těch flashbacků by ty postavy byly pěkně ploché, o ničem a absolutně bys neměl páru, proč jednají tak, jak jednají.

Příspěvek 25.9.2006 23:33:34
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jonasi, nechci tě urazit, ale teď přemýšlíš jako typický český telenovelácký divák. Čeští diváci nechtějí přemýšlet (můžeme si to namlouvat o Amících, ale je to tak) a potřebují jednoduchý přímý děj. U nás mladých lidí to snad odeznívá, ale reaguješ přesně jako moje máma: "Je to moc komplikovaný, jak se to tam pořád vrací do minulosti." Pravila a šla si pustit německý romantický film na Primě.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.9.2006 00:59:51
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale no tak...telenovelista by se na Lost ani nepodíval ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 26.9.2006 12:13:01
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Jonasi, nechci tě urazit, ale teď přemýšlíš jako typický český telenovelácký divák. Čeští diváci nechtějí přemýšlet (můžeme si to namlouvat o Amících, ale je to tak) a potřebují jednoduchý přímý děj. U nás mladých lidí to snad odeznívá, ale reaguješ přesně jako moje máma: "Je to moc komplikovaný, jak se to tam pořád vrací do minulosti." Pravila a šla si pustit německý romantický film na Primě.


No :D možno ale fakt iba s malej časti, pretože napríklad v sga 3x04 mi Rononove Flashbacky nevadili, ani ked som ich videl v Babylone 5 v pár dieloch, i v Loste v prvých epizódach, lenže v tejtp čo som videl poslednú mi to prišlo strašne nasilo, a to je to čo práve nemám rád, no uvidím ak sa to po pár dieloch vyvinie.
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Lost

cron