Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Lost Nové postavy v třetí sérii

Nové postavy v třetí sérii

48 cestujících jednoho letu ze Sydney do LA ztroskotá 1000 mil od původního...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Líbí se Vám Nikky a Paolo?

Ano
4
36%
Ne, ale snesu je
1
9%
Ne, ať koupí kulku co nejdřív
6
55%
 
Celkem hlasů : 11

Příspěvek 12.1.2007 00:57:25
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tohle je pokus o rozproudění diskuze na téma nové postavy v LOST ve třetí sérii. Je tady mnoho "Druhých" a přiznám se, že se mi Ben i Juliet líbí. Byť jsou to asi kapitální svině. Desmond je taky zajímavá postava, která se ostrova týká.
Co mne ale čílí, jsou ty dva otřesné modely z pláže, Nikky a Paolo (brazilský model Rodrigo Santoro, hmm).
Co tam pohledávají ...v jednom díle se prostě jakoby nic přidají ke stálým postavám a tváří se, že se jich něco týká. Grrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Navrhoval bych anketu: jakou smrtí by měli oba co nejdřívr zahynout, aby se nemíchali do toho příběhu, ve kterém jsou karty rozdány a žádný hezoučký cápek tam prostě nemá co říct.
Obrázek Obrázek
Ještě je tady jeden spoiler, který mne trochu uklidnil ...
Toto je spoiler!!!:
Podle posledních informací točí Rodrigo své finální scény a má doslova a do písmene "koupit kulku" někde v epizodách číslo 12-14.
g-a-f

Příspěvek 12.1.2007 16:13:47
Lordkolol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 268
Bydliště: Prague
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No nevím ty dva mi tam nějak nesednou .. najednou se objevili a chtěj o všem vědět ...

Příspěvek 12.1.2007 16:45:05
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2marmange: a co bys chtěl, aby pořád umírali hlavní postavy? Musí tam protlačit i ty ostatní ze skupiny. Je jich tam něco přes(okolo) 40. Mě se spíš zdá blbé, že se ti ostaní víc neprosazují. Když se jim moc nelíbí jak to ten TOP vede. (TOP = hlavní postavy)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 12.1.2007 16:52:42
stranger Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 131
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
naprostej souhlasim je tam 40 lidí a stoho všechno ddělá nějakejch 9 ? čim víc tim líp alespoň v některých dílech

Příspěvek 12.1.2007 17:53:59
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já teda nevim: nový postavy by mohly mít taky ňákou funkci. Lidí je tam spousta, tak ať se taky předvedou. A protože neměli šanci se nijak prosadit, tak odmítám hlasovat. Todle hlasování je naprosto nesmyslný, když sme eště neviděli další díly...
Obrázek

Příspěvek 12.1.2007 20:27:07
Shorty

Odpovědět s citací
 
Tak druzí jsou mi sympatičtí a Desmond je taky skvělý. Toho jsem si oblíbil od prvního dílu, co tam byl. Ale ten nový pár se mi tam zdá jako pěst na oko. :?

Příspěvek 12.1.2007 22:18:50
pepe.vyskoc Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 75
Bydliště: ori ship
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj take se mi nezdaji , podle meho nazoru by mohl byt ve 3 sezone nejaky masakr lidí , chtelo by to pomalu zuzovat pocet trosecniku , no reknete 40 je prece moc . Az nekdy lost v takove 5 rade skonci , mohlo by prezit tak 10 lidi , to by bylo good . ...... fuj ja sem skodolibej :lol:

Příspěvek 14.1.2007 15:13:06
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
scream CZE píše:
2marmange: a co bys chtěl, aby pořád umírali hlavní postavy? Musí tam protlačit i ty ostatní ze skupiny. Je jich tam něco přes(okolo) 40. Mě se spíš zdá blbé, že se ti ostaní víc neprosazují. Když se jim moc nelíbí jak to ten TOP vede. (TOP = hlavní postavy)

To jsme si ne úplně rozuměli. Já nemám nic proti tomu, aby dostaly nové postavy větší prostor. Některé nové už zapadly ... Julie, Ben, Desmond ... možná se ještě něčeho dočkáme od Alex.
Důležitost těchto postav ale vyplynula z děje, mají svůj příběh a svojí roli v hlavní dějové linii Přijde mi ale blbé, když z toho anonymního zbytku trosečníků (.. ruku na srdce, nehraje je pokaždé někdo jiný?) s najednou vyberou dva, kteří sebou nepřináší žádný děj, žádnou zápletku, jen prostě jednoho dne "začnou taky chodit na důležitý výlety", postávají tam, glosují ... a celé to působí strašně nepřirozeně.
Těším se na epizody o Benovi a Juliet... snad budou - jejich příběh mne zajímá. Co bude ale zajímavého na těch dvou krasavečcích ... jestli z nich scénáristi neudělají kanibaly, tak se obávám, že nic.
Proč to říkám: bojím se, jestli výskyt těch dvou není příznakem smrtelné nemoci, která postihuje sci-fi seriály a která zabila už SG-1: scénáristické nemoucnosti.
Doufám v opak, že to bylo jen klopýtnutí. Stejně jakou doufám, že autoři seriál nejpozději příští sezónu ukončí, aby si Lost každý pamatoval jako záležitost (téměř) dokonalou.
g-a-f

Příspěvek 30.1.2007 01:23:03
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak nevím, jestli to je tou přestávkou ve vysílání, ale nějak to to vymřelo :(
g-a-f

Příspěvek 03.2.2007 00:13:16
Kanzaki Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 186
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě se taky moc nelíbí. To, že skupinu 40 lidí vede jen 9, považuju za normální, tak by to asi v reálu vypadalo (možná jich je až moc). Myslím, že by hlavní postavy měly postupně vymírat (myslím ty z letadla) až jich přežije jen pár nebo nikdo.

Příspěvek 03.2.2007 16:05:00
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
přežije jenom pan EKO(nebo jak se to píše to je fuk :D a hurley :lol: :lol: :lol: :lol:

Příspěvek 03.2.2007 17:54:04
Kanzaki Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 186
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Eko je sympaťák, ten se mi moc líbí. Ale úplně nejradši mám Lockeho, ten musí přežít jinak budu naštvatý.

Příspěvek 03.2.2007 23:30:45
Sokoro Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 230
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ty dve postavy tam sou zatim kratce na to abych se rozhod jestly mi vadi nebo ne
Rodney: "Patnact? Kam chodite na tyhle nesmyslny cisla?"

Příspěvek 06.2.2007 19:52:11
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
bob 1 píše:
přežije jenom pan EKO(nebo jak se to píše to je fuk :D a hurley :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale, ale ... nepovídej. A kolik bys na to vsadil?

Toto je spoiler!!!:
Víš, nikdy nevíš, kdo umře příště ... posleních pár dílů, to jsou jatka ....


Jinak já myslím, že jestli někdo přežije, pak to bude Vincent :)
g-a-f

Příspěvek 06.2.2007 20:59:23
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud vim:

Toto je spoiler!!!:
tak Mr. Eko uz je po smrti, mam dojem ze ho zabili v sestym nebo patym dile
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 06.2.2007 23:17:04
Sokoro Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 230
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jj, je tuhej.
a psa mozna zabijou, v nouzi, ve hladu :)
Rodney: "Patnact? Kam chodite na tyhle nesmyslny cisla?"

Příspěvek 06.2.2007 23:31:16
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jidla maji dost... o to bych se nebal...no jsem zvedavej jak se to vyvrbí, po prestavce..
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 07.2.2007 00:38:40
Dr. Malas Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: U PC
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ještě, že ta přestávka už skoro skončila. :)
Obrázek

Příspěvek 07.2.2007 23:01:56
Kanzaki Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 186
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo jo, musel jsem 3. řadu zkouknout radši ještě jednou, aby se mi to obnovilo. A už se těším jak malej :D

Příspěvek 10.2.2007 18:39:33
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To Ashrak_22: Já vím, ale nechtěl jsem to být já, kdo zlomí "bobovi 1" srdce.

Jé, nový díl mám už stažený, ale koukání už dva dny odkládám, čekám až budu mít správnou náladu. Flashbacky Juliet... to bude určitě skvělý díl.
Jsem zvědavý, jestli má Jacka ráda doopravdy nebo s ním manipuluje. Nebo obojí ... což vlastně dělá každá žena :oops:
g-a-f

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Lost

cron