Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Lost 4. série Lost

4. série Lost

48 cestujících jednoho letu ze Sydney do LA ztroskotá 1000 mil od původního...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 19.12.2007 21:10:44
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
4. série LOST u nás nejspíš bude. Tvůrci tohoto seriálu mají v plánu "zatím" 6. sérii. Podle mne to není pro tenhle seriál nejlepší nápad - postupem času už není jako dřív...
Obrázek

Příspěvek 09.1.2008 02:32:26
Eskel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Planeta Nox, v lese
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mne se třetí série líbyla nejvíc, a těším se na 4 jak na vánoce.
KREE! Neslyšeli jste? řek jsem KREE!!

Příspěvek 09.1.2008 14:38:27
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak mě přišli nej začátky a když se našli přeživší z ocasu. Části z Druhýma jsou také dobré, ale mě se už LOST moc nelíbí. Všeho moc krom StarGate škodí. Prostě mi to přijde už dost ulítlé a navíc už mi to nepřijde tak záživné... :roll:
Obrázek

Příspěvek 07.2.2008 17:05:34
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Už jsem viděl první díl čtvrté řady a byl dost hustý.Jenom mi bylo líto jak se dozvěděli o Charliem. :(

Hlavně to naštvalo Harlyho a Cler. :(
Ale drsní byli ti piráti nebo ta Naomi z nožem vzádech a ona ještě dokázala i chodit a dokonce zkočila i na Kate ze stromu. :)

6e vůbec oni ty piráty voláli.Kdyby bylo namě já bych ten ostrov ochránil i kdybych musel zhebnout. :evil:

Příspěvek 16.11.2009 20:54:12
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Asi po 2 letech jsem obnovil své sledování Lost. Naposledy jsem skončil posledním dílem třetí řady, takže jsem dnes začal sledovat řadu čtvrtou. Musím říct, že nejsem ani zklamán, ale ani nijak překvapen. Flashforwardy jsou opravdu zajímavý prvek, ale jinak zatím postrádám v ději nějaké šokové momenty. Díly sice utíkají celkem plynule, ale nedostává se mi žádných skvělých momentů. No, uvidím, doufám, že se to ještě zlepší.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Lost

cron