Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Lost Lost - The final season!!

Lost - The final season!!

48 cestujících jednoho letu ze Sydney do LA ztroskotá 1000 mil od původního...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 26.3.2010 22:28:55
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No jako tak díl Ab Aeterno byl podle mě naprosto fantastický, tvůrci nám toho po dlouhé době prozradilo opravdu hodně a vše se začíná pomalu vyjasňovat a myslím, že to bude stále napínavější. Už, aby tu byl další díl.

Příspěvek 26.3.2010 23:35:11
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
NoMouse:
Historii Jackoba a muže v černém spolu s jeho jménem by nám měli odhalit v díle
Toto je spoiler!!!:
6x16 - What They Died For


Jinak souhlasím s tím že tohle by výbornej díl. Jen mi trochu vrtá hlavou proč
Toto je spoiler!!!:
Se Jackob nechal od bena jen tak probodnout, když předtím dal Richardovi, kterej měl ten samej úmysl, docela slušně přes ústa.


a hádejte jak se bude jmenovat poslední díl? :)
Toto je spoiler!!!:
The End. :smile: :) :lol:
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 27.3.2010 01:59:49
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Poslední díl mě naprosto uchvátil :) na tohle sem čekal od prvního Richardova zjevení v Lost. KONEČNĚ :D

Příspěvek 27.3.2010 23:26:24
NoMouse Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 191
Bydliště: V jedné předaleké galaxii....
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, s tím názvem posledního dílu mě fakt dostali... Je vidět že nechcou spoilerovat za žádnou cenu. :)
Jackson D. píše:
NoMouse:
Jen mi trochu vrtá hlavou proč
Toto je spoiler!!!:
Se Jackob nechal od bena jen tak probodnout, když předtím dal Richardovi, kterej měl ten samej úmysl, docela slušně přes ústa.


Možná to
Toto je spoiler!!!:
od Bena nečekal. Anebo od té doby zestárl, tak už nemá takové reflexy. :wink:
Good night, Destiny!

Příspěvek 10.5.2010 20:18:53
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak co říkáte na dosavadní vývoj? Já za sebe musím říct, že mě to dostává s každým novým dílem :bravo: , idkyž na konci toho posledního sem byl celkem vyplesklej, že Sun s Jinem umřeli tak krátce po znovushledání :( a navíc jsem o Saweyrovi zase získal dojem, že to je blbec, kterej musí bejt za každou cenu v opozici vůči Jackovi a ostatním :box2: :wall: . Naštěstí mi to snad vynahradí příští díl, ve kterém
Toto je spoiler!!!:
se máme dozvědět historii Jackoba a monstra alias falešného Locka :yahoo: :)
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 11.5.2010 00:19:07
stalker Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 654
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele Jacksone, je sice pěkný, žes dal do spoileru tu fakt pro děj zásadní informaci, že se dozvíme něco, co chtěj vědět všichni už půl roku, ale že zemřou Kwonové, tos vypálil na prvním řádku. :palka:

Příspěvek 11.5.2010 08:36:34
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Však už je to týden od vysílání, sice si na to mohl dát pozor, ale i tak... :) Jinač teda ti dva mi moc nevadí, že natáhli brka. Bylo to sice pěkně natočené, ale nikdy u mě nepatřili mezi ty "hlavní" postavy. A jinak co se dalšího děje týká, tak se těším, až se ve finále z
Toto je spoiler!!!:
Jacka stane Jacob (if you know what I mean :D )

Příspěvek 18.5.2010 19:26:27
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Poslední byl dobrej. Já ale stále nemůžu uvěřit že už v neděli Lost končí :cry: (proč tady není smajlík kterj brečí pořádně?)
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 18.5.2010 21:00:17
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
NewAsgard:
Máš naprostou pravdu, jak v hodnocení dílu tak ve smajlíku. Mě je taky dost líto, že Lost už končí, ikdyž mě na druhou stranu těší, že nám už snad vysvětlí nebo aspoň naznačí řešení většiny záhad (nebo aspoň těch který sou podstatný pro hlavní děj).
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 19.5.2010 19:50:42
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak poslední "normální" díl je tu a je výbornej - 9/10
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 22.5.2010 09:07:25
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Díl před finále velmi dobrý. Hodně mě překvapil Ben, no a z Jacka je nový Jackob. No a ten konec jsem nečekal, zajímá mě, jak to chce "monstrum" provést. A taky, co chce Desmond v té alternativní realitě vlastně se všemi udělat? Hodně už se těším na finále.

Příspěvek 24.5.2010 20:51:46
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak je tu finále a musím říct že jsem z toho dost vyplesklej.
Toto je spoiler!!!:
Odhalení, že zdrojem schopností monstra a pravděpodobně i Jackoba mě moc nepřekvapilo, co mě překvapilo, bylo jmenování Huga na Jackovo místo a jmenování Bena jeho zástupcem. No a pak samozřejmě ten konec, přiznám se, že jsem při něm neměl daleko k trochu většímu slzení a po skončení jsem zůstal s otevřenými ústy, že už je konec. Odhalení Alternativní reality jako posmrtného života přeživších mě celkem překvapilo, čekal jsem že bude mít návaznost na konec 5.řady. No a poslední záběr končící na tom samém místě, kde to před 6. lety začalo mě dostal úplně hlavně to simbolické zavření oka. Jen mě trochu mrzí, že nebylo poodhaleno co se stalo s těmi co odletěli, jak Hugo vedl ostrov(ikdyž tady to aspoň naznačili v rozhovoru Bena a Huga v AR." Byl jsi skvělí číslo 2. A ty jsi zase byl skvělí číslo 1." (mimochodem skvělá narážka na ST :smile: )) a jestli se Desmond nakonec znovu shledal s Penny, ale jinak tomu nemám co vytknout.Takže za mě 9/10.


Bylo to pěkejch 6 let a Losti mi nejspíš budou chybět ještě hodně dlouho. S těžkým srdcem se s tímto seriálem loučím. :cry: :cry: :cry:
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 25.5.2010 13:02:13
kronos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 349
Bydliště: Ostrava, Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Víc pokazit to nemohli. 6 serií přidávají nové záhady a všichni počítají s tím, že to na konci vysvětlí, ale nevysvětlili téměř nic. Co je vlastně monstrum? Proč nemůže opusti ostrov? Co socha? ...
Hugo se stal novým Jacobem a co bylo dál? Ostatní opustili ostrov a co se stalo s nimi?
Kdyby to skončilo po 3. nebo 4. serii, byl by seriál sice kratší, ale s důstojnějším koncem.
Tímhle dílem se podle mě seriál hodně propadl.
Díl hodnotím 2/10. A seriál 6-7/10.

Příspěvek 25.5.2010 15:38:49
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Monstrum byl přeci bratr Jacoba, který ho hodil do té díry se světlem. Čekal jsem, že se to stane i Jackovi, ale ten to záhadně přežil, možná protože "vedl" Ostrov. Proč to nemohl opustit, ty by si do světa pustil tohle bez možnosti to zabít, já teda ne. Sochu nevysvětlí, bohužel. Když byl Hugo, tak už de facto nebyl nikdo, kdo by o tom ostrově věděl, kromě těch, co odletěli a ti se asi vrátili ke svému původnímu životu, Kate a spol. se vrátili tam, kde skončili, když je Ben přemluvil, aby se vrátili na Ostrov...


Já jsem si konec užil, bylo dobré, jak si na sebe vždycky vzpomenuli, co mě ale štvalo, že pokaždé udělali: ou :D . Nepoužité záběry z 1. dílu u závěrečných titulek... nostalgie :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 25.5.2010 17:50:22
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Krásný díl. Mě ani nevadí že nevysvětlili všechno. Jack vs. Locke byl super. A ten konec mě dostal. Ale AR jako posmrtný život se mě moc nezdá. :hmmm: 9/10
kronos: tys asi neviděl 6.sérii že? Monstrum nemůže opustit ostrov, protože nemůže být kouřem nad vodou. A sochou nevím jestli myslíš proč z ní zbyla jenom noha nebo co tam dělá. Asi si to máme domyslet a já sem si to domyslel krásně a sem spokojenej.
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 25.5.2010 18:15:41
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
NewAsgard: Tak proč z ní zbyla jenom noha to už víme :wink: Ale co tam dělala a proč měla 4 prsty?
Jinak tady je hezké video co si všecko máme domýšlet. :lol:
http://www.collegehumor.com/video:1936291
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 25.5.2010 18:36:56
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
emočně to bylo zvládnutý skvěle, to je bohužel jediná dobrá věc, kterou můžu říct. Tvůrci si s náma za těch šest let pěkně utřeli zadek. Neměli ani šajn, jak to všechno vysvětlit, žádnej plán(přesto tvrdili opak), aby to nakonci dávalo smysl, a proto radši nevysvětlili vůbec nic. Některý věci jsou opravdu hodně směšný, matka pobije celej tábor, černej xicht prohlásí, že až otočí kolem tak se dostane pryč, na otázku jak to ví, řekne že je výjimečnej.

Tohle finále je jedno z nějvětších zklamání za posledních pár.

V porovnání s timhle, Je "Bůh" v BSG nejlepší scenáristický počit za posledních sto let.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 25.5.2010 18:58:59
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
NewAsgard: kouř nemůže být nad vodou? Tak jak vylítl z té jeskyně, do které tekl ten potok? :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 25.5.2010 19:02:38
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to byl tunel, takže tam byl "strop". To je přece jasný jako facka :D
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 25.5.2010 19:04:57
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jakože cestoval po stropě, jo? :D :D

Skrejm: to video... některý věci byly vysvětlený, některý věci zjevně nepochopili, ale přesto tam bylo plno věcí, o kterých jsem ani nepřemýšlel :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 25.5.2010 21:28:13
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Páni, čekala jsem, že se mi konec asi moc nebude líbit a že toho mnoho nevysvětlí...ale že nevysvětlí nic a ještě tam nase...nasunou takovej debilní konec, to jsem tedy vskutku netušila. Bravo, překvapili mě. Je to ještě blbější, než jsem si rýsovala v nejhorších scénářích. A to jsem si ještě myslela, že s tou mytologií jde kvalita zas nahoru. Navíc jsem tedy doufala, že tam nenacpou něco jako...
Toto je spoiler!!!:
Očistec. Bohové moji. Tohle mi tedy vážně scházelo. Ta shledání párů sice dojemná...ale po chvíli tak sladká, že jsem myslela, že dostanu cukrovku. Ocením alespoň to oko na konci, i když se to dalo předpokládat. Ale prostě...doufala jsem v objasnění záhad. Alespoň nějakých. Miluju záhady...ale hlavně jejich složitosti a rozuzlování. A ne stylem "Jsem special, vím to a je to takhle, protože to tak je." Myslim, že něco takového se stane heslem Lostu. Fakt mě těší, že vím, jak pro sebe ti lidé byli důležití...to mě opravdu vynahradí to všechno. Imo díky tomuto zakončení poklesl celý seriál. Protože, ač se mi třeba první a druhá série hoodně líbila, a pak kusy něčeho víc a něčeho méně, tak prostě zakončení "je fuk, co se stalo, hurá do Nebe" mě tedy VÁŽNĚ naštve. Postavy pro mě v seriálech jsou důležitý a hodně, ale chci taky safra nějakej děj, kterej nějak končí a má hlavu a patu.
Jistě, rozhodně netvrdím, že bych si ty minulé série neužívala...jenže ráda bych si užila i ten konec.. A vlastně tím spíš mě štve, když něco, co mám celkem ráda, se změní na něco takovýhleho. Ještě, že jsem to tak nežrala. A co se týče domýšlení si příběhu...může být pěkné, když je pár věcí nakousnutých a člověk si může spekulovat, ale pokud si člověk má domyslet celý systém fungování Ostrova a toho, co s tím souvisí včetně technických věcí, historických, mytologických, dalších...to si mohu už rovnou vymyslet něco svého, ne.. Vážně velké zklamání.
:dontknow: :wall: :stupid: :stupid: :stupid:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 25.5.2010 22:49:32
Shorty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
NewAsgard píše:
Asi si to máme domyslet a já sem si to domyslel krásně a sem spokojenej.
Aha, paráda. Máme si domyslet CELOU mytologii, celou funkčnost všeho (Ostrova, druhých, Dharmy, čísel and so on...). Takže prakticky celý seriál. Tak proč si nenatočit vlastní. Aha, ono je to o POSTAVÁCH.
Toto je spoiler!!!:
Paráda, všichni nakonec umřeli a dostali se do nebe. "Skvělé" zakončení. Všechny ty smrti, co se tvářily veldůležitě, byly vlastně k ničemu. Všechno, protože stejně všichni umřeli.


Tleskám autorům za největší vy*ebání s diváky za hodně dlouhou dobu. :D
Obrázek

Supporter of RDA SecOps. Get Some!

Příspěvek 26.5.2010 00:15:28
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Všichni neumřeli přeci... nebo aspoň né nijak násilně jako třeba Jack...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 26.5.2010 16:17:24
Shorty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wanted:
Toto je spoiler!!!:
Jsi asi sledoval něco jiného, ne? Co myslíš, že byl ten konec? Všichni umřeli a odešli do nebe. Juhů, happy end.
Obrázek

Supporter of RDA SecOps. Get Some!

Příspěvek 26.5.2010 16:39:55
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A to "Move on" bylo jako co? Všichni šli do po-posmrtnýho života nebo kam?
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Lost

cron