Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Lost Lost - The final season!!

Lost - The final season!!

48 cestujících jednoho letu ze Sydney do LA ztroskotá 1000 mil od původního...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 26.5.2010 19:33:12
Shorty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aha, takže jsi to vůbec nepochopil. Nevadí. Popojedem.
Obrázek

Supporter of RDA SecOps. Get Some!

Příspěvek 26.5.2010 20:08:15
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Shorty ty si asi minul co říkal na konci Jackův otec. "There is no now, here..." a později taky "Everybody dies." Ti lidi žili dál svoje životy a jeden po druhém umírali. V té 'alter. realitě' se potkali, než to zabalili někam dál...
Nemůžu tvrdit, že by mi finále stačilo, ale co si čekal? Že si tam sedne chlápek na židli, vytáhne poznámkový blok a začne ti polopatě vysvětlovat co a proč se stalo? Na číslech bych řekl, není už co vysvětlovat. o co se snažila Dharma tam už taky bylo řečeno dost. Druzí byli lidi přivedeni Jacobem jako součást jeho "hry" s Monstrem, nevím co víc o nich chceš vědět a funkčností ostrova myslíš co?

Příspěvek 27.5.2010 00:06:29
Shorty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
St0rm: Eh...? Co to meleš? Z hladu? První část tvého příspěvku je totálně mimo (asi neumíš číst).
Další část: ne, nečekal jsem, že si tam někdo sedne. Po šesté sezóně jsem nečekal vůbec nic. Tenhle "argument" si nech pro sebe, protože tímhle se vy "zarytí fanoušci" rádi oháníte a je to pěkně stupidní "argument". ;-) Nasypou tam kopu záhad, kopu mytologie a ani se neobtěžují cokoliv z toho poodhalit. V 5. sezóně sypali logické odpovědi na nějaké otázky, které dávaly docela smysl. V šesté to bylo - dám sem kolo, které spojí světlo a vodu a já se odsud dostanu a vím to, protože sem special.
Dharma se snažila využít elektromagnetismu k záchraně světa... či čo. Jak se dověděli, že klíčem k tomu je ostrov? Kde se tam ten elektromagnetismus vzal? (že to bylo světlo z jeskyně vážně jako vysvětlení neberu, jestli ty jo, je mi tě líto)
Druzí - aha, vševědoucí Jacob, který věděl stejně úplné prd.
Pokud ti není jasné, co myslím "funkčností ostrova", tak se nemá smysl s tebou dále bavit, protože tobě je zřejmě úplně jedno, že v tom seriálu se událo milion záhadných věcí a autoři se neobtěžovali jakoukoliv z nich aspoň částečně vysvětlit.
Obrázek

Supporter of RDA SecOps. Get Some!

Příspěvek 27.5.2010 11:16:40
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak "nadávat" mi do zarytých fanoušků nemusíš, protože to vážně nejsem :) Prakticky všechno, co si o seriálu za těch šest sérií pamatuju, mi bylo vysvětleno a víc nepotřebuju. Že nezodpověděli zbytek je mi v celku jedno, když ani nevím co tam bylo :D
Od čtvrté série sem sledoval ze setrvačnosti, asi tak stejně jako poslední série SG1/SGA, protože jsem prostě chtěl vědět jak to dopadne. Už sem psal, že mi to finále sice nestačilo, ale určitě to mohlo dopadnout mnohem, mnohem hůř :)

Příspěvek 27.5.2010 11:36:14
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hele já nechápu proč tak lidi zesměšňujou tu odpověď na to jak ví že to kolo bude fungovat :-D jistě že mohl vám podrobně říct co a jak to fachá, ale to mělo být takový utření té matky, aby jí ukázal že blbá je ona...
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 27.5.2010 11:43:57
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
St0rm: Ale to, že si je nepamatuješ nic nemění na tom, že oni nadhodili průmerně tak 1 záhadu na epizodu (možná aji víc) a z nich vysvětlili absolutní minimum.
Třeba kdo nebo co je Jackův otec, že se tam několikrát objevil a když víme, že Kouř to být nemůže, když se objevoval aji mimo ostrov? Proč Jackob může pryč z ostrova a kouř nemůže? Proč ženy na ostově nemůžou mít děcka a co to má sakra s čímkoli společného? A klidně bych mohl pokračovat...
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 27.5.2010 12:05:38
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No na ostrově to kouř byl... k tomu se Lock přiznal. Že ho viděl mimo ostrov si teď nevybavuju. Jacob je jediný, kdo může odejít kdy chce celkově, ne? (Protože mu šéfuje) Ostatní mohli tam a zpátky jenom s jeho "dovolením" a nebo tím složitým běsem co vymyslel vědátor s cestováním v čase ( Nevím jméno...). Ty porody, to nemám tušení, čistě má domněnka je, že to bude mít něco společného s narozením Jacoba a Monstra. A ty čísla jsou z Valenzettiho rovnice, která byla použita pro výpočet času, jenž zbývá lidstvu do záhuby ( použitá poprvé při Kubánské krizi, jenom nevím jestli to je lost fikce, nebo pravda) je v ní započteno úplně všechno, co ovlivňuje náš život. DHARMA se pokoušela ovlivnit jedno z nich, aby oddálila náš konec a ostrov si na to vybrali kvůli tomu elektromagnetismu.
Jasně, kopec toho není vysvětlený, ale mě jako polofanouškovi to relativně stačilo :)
Jenom s každým nedostatkem, co mi tady připomenete, si vzpomenu na další tři :D
Teď mě tak napadlo, že nevíme, proč ta bloncka ( zase nevím jméno.... :D ) co odpálila atomovku ve vrtu, věděla, že vytvořili tu alter. šílenost a řekla "fungovalo to" když to nefungovalo....

Příspěvek 27.5.2010 12:11:54
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
šmarjá, ještě že jsem se na to přestal koukat. Jak to tady píšete, tak to zní, jako velice slušná kravina
Obrázek

Příspěvek 27.5.2010 12:29:15
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Viděl jsem první tři řady, těšil jsem se na maraton... Teď vím, že to nikdy nedokoukám. Lituju těch fanoušků, co to pilně sledovali, psali teorie na deset stránek. Mají hrozně cool trička s čísly, která nakonec znamenají jenom čísla. Strýček Hans nemohl být tvrdší.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 27.5.2010 12:34:38
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Teda ještě že ste se na to přestali dívat, ti hnusní tvůrci by vám ukradli tolik hodin vašeho života, uplně byste je promarnili sledováním téhle kraviny, místo toho ste je určitě využili daleko konstruktivněj a lépe sledováním jiné, daleko kvalitnější TV show. Jsem rád že se ste se o to podělili s ostatními, knečně vím co udělali už před lety ti chytřejší, zlobím se na sebe že sem taky nebyl tak prozíravý už před lety :D
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 27.5.2010 12:37:54
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mimo ostrov se objevil minimálně 2x. A jestli teda s jeho "dovolením" tak proč je jenom 1 kurz jak se z ostrova dostat správný?
A vidíš? To je další věc, která s tím koncem jaký je nedává vůbec žádný smysl.

Ale objevila se zpráva, že na DVD by mělo být 12-14ti minutové video o Hurleym a Benovi jak byli na ostrově pak "sami", tak se třeba něco dozvíme... i když asi radši nebudu nic čekat.

Balial: Ale má pravdu. Já jsem byl fanoušek a dokonce jsem uvažoval, že bych si dal maratón a zkoukl to všecko, když už jsem si to všecko stáhl v 720p, ale teď uvažuju, že to s tímhle koncem prostě smažu...
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 27.5.2010 12:40:37
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Balial: Hádám že máš taky tričko, nebo proč hned tak ironicky?

Nezpochybňuju herce, kameru, napětí... Ale když vím, že toho spousta vyšumí a tvůrci se nakonec k tomu i odmítnou vyjadřovat, tak je asi něco špatně.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 27.5.2010 12:43:55
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Geser: Představ si, že nemám :-D
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 27.5.2010 13:27:42
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Geser: jak již zde psal St0rm, ty čísla nejsou jenom čísla, ale datum, který vypočítal uznávaný vědec, proto je to tam použité ;)

Shorty: tak mi to prosím vysvětli, evidentně jsem posmrtný život nepochopil. Já měl za to, že když umřeš a něco tam je, tak to "žiješ" dál a né, že ještě popocházíš do dalších levelů jako v nějaké hře...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 27.5.2010 14:07:53
Shorty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wanted: Původní záměr čísel měl být, že pokud se začnou objevovat častěji a častěji, znamená to blížící se konec světa a po dosazení do jakési rovnice jsi měl zjistit, kdy k tomu má dojít. Takže: Ne, není to datum konce světa. To se měl snažit zjistit Dharma, ale později zjistíš, že tyhle "kouzelné" čísla totálně vyšuměly do z(Z)tracena a kromě občasného zjevení se o ně už dál nezajímají. A Dharma co prováděla? Who knows, protože to z páté série nebylo jasné (přestože se mi pátá série dost líbila). Tolik k první části.
Druhá část: Ne, nepochopil jsi to. Flashsidewaye NEbyly posmrtný život, ale něco jako očistec. Pak až šli do nebe. Ale tohle si většina diváků domyslela sama. Bylo to tam dostatečně jasně podáno. ;-)

St0rm: Přesně v takového diváka tvůrci doufají. Jsi pro ně perfektní, protože jsi totálně zapomněl na všechny ty mysteriózní zhovadilé záhady, co tam nasázeli a nevysvětlili, PŘESTOŽE sami řekli, že většinu záhad vysvětlí a nakonec to bude dávat smysl. PROTO mě šestá série a hlavně finále tak moc zklamalo. Protože jsme nedostali odpovědi vůbec žádné. Ty poloodpovědi "protože to vím" neberu. Protože z toho, co sme se dozvěděli v 6. sérii tam NIKDO nevěděl vůbec NIC, přestože se všichni tvářili velice důležitě a vševědoucně. Viz tohle Lost v kostce:
http://lukke.ic.cz/lostvkostce.jpg
Podle mě velmi výstižné.

A tady tohle videjko zase pěkně shrnuje nezodpovězené otázky:
http://www.collegehumor.com/video:1936291
(ale musím říct, že ne všechny byly nezodpovězené, co v tom videu jsou, ale je to tak 1 z 20)

A pak tady ještě máme další seznam nezodpovězených otázek (v písemné formě) a na ně jednu ultimátní odpověď:
http://theoriesonlost.blogspot.com/2010/05/grand-theory-of-everything-by.html

Toto je spoiler!!!:
For dramatic effect, přeci!


Lost do páté řady (no, dejme tomu, že i šesté) bylo výborné drama, vesměs skvělé herecké výkony. Tady tohle všechno zvládli tvůrci na výbornou, ale v čem totálně zklamali a co shazuje tento seriál do vod průměrných a podprůměrných je to, že ho tvůrci vydávali I za mysteriózní drama, aniž by se vůbec obtěžovali drtivou většinu těch záhad jakkoliv racionálně (i částečně, což by mi stačilo; zbytek si domyslete) vysvětlit. Ne, že tohle všechno si máme domyslet sami. Proto je většina z nás (jako Skrejm, jako by byl Geser či DAVE!, jako je Tar-ara a spousta dalších) zklamaných.
Obrázek

Supporter of RDA SecOps. Get Some!

Příspěvek 27.5.2010 14:24:45
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jako promin, ale to video je trochu raply. Záhada proč smouke vydává divnej zvuk za záhadu nepovažuju.

NA pulku z těch otázek tam se dá odpovědět. IMHO.

Neříkám, jsou věci, který vysvětlení nemaj a který scenaristi zmršili, ale lidi, přeháníte to.
Neříkám že čas kterej vypýtvali na AU se nedal využít daleko líp, ale IMHO-dali nám dost podkladů k tomu abysme si 80% "záhad" domysleli.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 27.5.2010 14:41:24
Shorty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Balial: Nepřipadá mi, že by v tom videu něco rapovali. Nebo co myslíš "raplý"? (řečnická otázka) :roll: Ach ten češtin...

To bys mohl říct, že ti půlka toho seriálu nepřipadá vůbec záhadná. Voilá, máme dalšího perfektního diváka, který nepovažuje za záhady skoro nic.

Když teda máme podklady pro vysvětlení si (opět - proč se obtěžovat s vysvětlením, když si to divák sám domyslí), tak mi teda napiš (klidně do PMky) odpovědi na ty otázky v té textové formě, na které jsem posílal odkaz v předešlém postu. Budu čekat. Pokud mi od tebe nic nepřijde nebo mi napíšeš, že to nemá cenu (či jiný "argument"), bude úplně jasné, že popíráš sám sebe a nevíš, co říct, protože se to nedá vysvětlit, pokud si to nevymyslíš (ne nedomyslíš, je v tom rozdíl :wink: ) sám.

PS: Takže jako promiň, ale přijde mi to jako alibismus, protože jsi to tvůrcům sežral i s navijákem. :wink:
Obrázek

Supporter of RDA SecOps. Get Some!

Příspěvek 27.5.2010 15:21:31
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Shorty: No to právě nechápu, proč by se měli takhle očistit, tím, že se potkají se očistí od čeho? Zla? Nebo špatného života...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 27.5.2010 17:04:35
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Záměrně píši komentář cca. 4 dny po premiéře. Potřeboval jsem si v hlavě srovnat všechna fakta a informace, předtím než vynesu verdikt. Nyní mohu s potěšením konstatovat, že se mi závěrečný dvojdíl líbil.
"Retrospektivní" scény trosečníků byly dojemné, především záběry z první série. Je pravda, že spousta záhad zůstane navždy pohřbena, ale celkově to nevidím jako velký zápor. Lost jsem sledoval primárně kvůli postavám, samotný ostrov a jeho záhady byly jenom omáčka kolem.
Závěr seriálu byl zvláštní. Asi neexistuje jedna univerzální pravda. Každý se nad tím musí zamyslet sám.
Přívlastky typu "nejpromyšlenější seriál všech dob" jsou asi pasé, ale i tak jsem si Lost opravdu užil a nelituji ani jedné sekundy, kterou jsem tomuto seriálu věnoval :) .
Díky :bravo:
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 27.5.2010 17:44:38
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Shorty: Za prvé, kdybys mi nadával třeba za špatný i/y, tak neřeknu, ale čárka... děláš jako bys nikdy neudělal chybu. Hlupáka děláš spíš ze sebe. To jen na okraj.

Ještě jednou: jak už sem říkal, jsou věci, který tvůrci nedomysleli a kde si protiřečí, ale spousta věcí, na který lidi nadávaj, si můžeš domyslet. Přišlo mi, že to část kde říkám, ano, není to ideální, si nějak (žeby záměrně?) přeskočil.

Seznam záhad: Jak sem už opět dříve říkal, nepovažuju za záhady věci typu, proč smouke umí to a ono. Je to prostě negativní energie z toho zdroje, co má takový vlastnosti. Ptát se, proč dělá ten skřípavej zvuk, proč umí skenovat....já nevím, vysvětli mi fyzikálně, proč a jak funguje Asgardskej transportér, sknery, a jak se vytváří HP okna. Prostě musíš operovat s tím, že něco prostě tak je. Je to nadpřirozeno. Takže toto za záhady nepovažuju, takže to ani nebudu řešit.

Abych ti ale na něco odpověděl, tak:

-Why did the Others kidnap the children?
Nehledal bych v tom nic jiného než snahu o udržení vlastní populace,tj přežití. Všimni si že je převychovávali, druzí prostě potřebovali udžovat stavy, nehledě na to že si mysleli, že se o děti postarají líp.

-Why was Mikhail resurrected at least once?
Mikhail nikdy neumřel, byl jen omráčen, myslim že topotvrzovali aji tvůrci

-Why did ash (presumably always Jacob’s ash) stop Smokey?
IMHO proto, že to bylo přímo něco od Jacoba-a jelikož ti dva si nemohli ublížit, tak to přecházelo i na ten popel. Vysvětli si to jak chceš - Jacob ho vyráběl, přidával do něho svoji krev, cokoliv.

-Why could Jacob leave if MIB couldn’t?
Vzhledem k tomu, že on byl ten co ostrov řídil a určoval pravidla, je to jasný. On vytvářel to pole co bránilo odplutí, ale on samozřejmě odejít mohl. Jak přesně, nechápu a souhlasím, že toto tvůrci měli říct. Ohledně jak to blokoval. Podivej, já to vidím tak, že ten ztrážce, má v sobě té energie/světla, co má každý člověk, víc, a to mu umožnuje jím do jisté míry manipulovat...vzhledem k tomu že to světlo je "život, smrt", tak ano, dávat nesmrtelnost, léčit, atd.

Někteří lidé mají toho světla v sobě víc a to je právě dovede nakonec na ostrov, trochu jako magnet. Jacob to udělal uměle, když objem toho světla zvýšil v kandidátech, věděl, že pak už mu stačí jenom čekat. Stejně byli zvláštní třeba Walt-jestli ta energie je život, a on ji umí (třeba i instinktivně) jen trochu ovládat, tak to vysvětluje jak zabil toho papouška nebo co to bylo. Jaho objevení u díry s Lockem bylo samozřejmě Monstrum/Samuel.

Podívej mohli bychom se takhle bavit hodně dlouho, jde o to, že si to můžeš domyslet, když trochu zapojíš mozek. Opět říkám-někde jsou kiksy (Jak ten druhej říkal že Jack není na Jacobově seznamu, když je), místo AU měli využít na flashbacky do historie ostrova, ale není to zdaleka taková slátanina jak spousta lidí předkládá.
Samozřejmě můžeš říct, že tak jak navrhuju ty vysvětlení já nejsou pravda, proto že to nidky není řečeno, a máš pravdu, není. Ale jde o to, že podklady pro domyšlení vysvětlení máš.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 27.5.2010 18:31:16
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
O Waltovi bude víc na DVD ;)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 05.6.2010 10:13:15
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Finále seriálu mě lehce zklamalo, čekal jsem to mysterióznější a více epické, ale i tak se mi líbilo. Myslím, že bylo vysvětleno vše to, co bylo pro seriál nezbytné. Ten zbytek je na lidech, jak si to vyloží, je to přeci "mystery" seriál, takže nějaké záhady by tam měly zůstat. Nápad alternativní reality jako "očistce" se mi zamlouvá, tady nechápu, co se na tom spoustě lidem nelíbí. Asi je to jen o vkusu. Frank, Claire, Kate, James, Richard a Miles se tedy z ostrova pravděpodobně dostali a dožili své životy. Richard tedy pravděpodobně taky zemřel stářím (podle toho šedého vlasu). Ještě mě napadla jedna věc, když Benjamin nešel do toho kostela, tak to s nimi ani nešel dál?
Každopádně, seriál jako celek hodnotím výborně, něco tak promyšleného od prvního do posledního dílu jsem neviděl a dojem mi nezkazí ani lehce pokažené finále.

Příspěvek 24.6.2010 19:37:11
NoMouse Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 191
Bydliště: V jedné předaleké galaxii....
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Uvědomil jsem si, že jsem se zde ještě nevyjádřil k finále. Přidávám se k těm, pro které to bylo velké zklamání. :(
Fancipal píše:
Lost jsem sledoval primárně kvůli postavám, samotný ostrov a jeho záhady byly jenom omáčka kolem.
Tak to jsi další (jak říká Shorty) "perfektní" divák. Bohužel já (a zřejmě velké množství dalších fanoušků) jsem to měl celé naopak - stěžejní pro mě byl ostrov a jeho záhady, a příběhy postav jenom omáčka kolem. Celý seriál se tak podle mě tvářil, jako mysterózní, finále nás ale přesvědčilo o opaku, že šlo jen o postavy. Takže nás autoři vypekli, promyšleného neměli na začátku absolutně nic. :evil:
Good night, Destiny!

Příspěvek 25.6.2010 15:17:07
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Narazil jsem na tohle, i když to bude mít jen 11 min., tak se na to těším.
Jak už bylo dříve oznámeno, na DVD a Blu-Ray se objeví zcela nové záběry natočené exkluzivně právě pro domácí kina. Také už víme, že tyto scény budou zachycovat události na ostrově poté, co na něm Hurley převzal roli Jacoba a Ben se stal jeho "číslem 2". Celý klip má trvat 11 minut a co je novinkou - bude se jmenovat The New Man in Charge (Nový člověk ve vedení). DVD a Blu-Ray vyjdou v USA 24. srpna, dá se očekávat, že se klip objeví velmi brzy po vydání i jinde...
zdroj: lost.cz

Příspěvek 25.6.2010 16:55:05
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Už se těším. Může to být zajímavý.
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Lost

cron