Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Smallville 7. serie Smallvillu SPOILERY atd pokec o epizodách

7. serie Smallvillu SPOILERY atd pokec o epizodách

Smallville by se dal opravdu stručně popsat jako příběhy mladého supermana...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Jak to vypadá se Smallvillem?

Čím dál tím lepší, od 1 řady po 7 se to neustále zlepšuje a půjde to tak dál!
11
61%
Už to nestojí za nic
7
39%
 
Celkem hlasů : 18

spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano dneska vyšel první díl sedmé série a myslím že si udržel svojí kvalitu. Chloe opět zářila a její scény s Clarkem byli úžasné. To jak se tvářil Clark když zjistil že je Chloe mrtvá a pak úleva když jí slyšel z márnice, prostě nádhera. Sem zvědavej kam se poděl Lionel a samozřejmě mě naštval konec, tedy závěrečná písnička a pálení úmrtního listu plus zavření Lexe bylo perfektní, ale pak ta Lana..... no nechci být sprostý... Co si myslíte vy?
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 29.9.2007 09:52:40
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díl se mi líbil, zvláště momenty jako vyzdvihnutý účinet Slunce :wink: To, že Lana bude živá bylo jasné, to mě nijak nepřekvapilo, jen to mohli nechat otevřené o nějaký ten díl déle (btw. ta blond paruka jí fakt neslušela).
Jinak zmrtvýchvstání Chloe bylo z ničeho nic, bez zjevného důvodu, to bylo takové okaté.
Navíc mám vůbec nějakou averzi na ten celý nápad se Supergirl :roll: Přijde mi to blbé, béčkové čistě zaměřené na teenagery. Toho pocitu se zbavit nemůžu.

Příspěvek 29.9.2007 10:45:38
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No se supergirl, Karou to bude zajmavější hned v dalším díle se Clarky dozví že má být možná "zlá" takže uvidíme, mě se asi nejvíc líbilo jak Clarka zdrtilo poznání že je Chloe mrtvá a pak ten jeho smutek a pomatení všech schopností najednou a potom úleva když jí zaslechl z márnice. To byla tak emotivní reakce kterou sem dlouho v žádném seriálu neviděl... :D
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 07.10.2007 16:51:14
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tenhle díl mě nadchnul, Kara byla skvělá, novej editor byl velmi zajímavý, chudák Chloe, kdyby jen mohla napsat příběh o našem mimozemštanovi, ale takhle nechává ten nejlepší příbeh pod kobercem...., Lex a Lana mě silně překvapily a je to asi od první serie kdy se mi Lana opravdu líbila jako postava, sem zvědavej co přinese Lionel a samozřejmě taky kdy se objeví Jimmy, nic proti němu,ale ha to že je v titulkách a ještě sme ho neviděli...... a líbila se mi opět Chloe s Lexem a poté jak studovala tajné lékařské záznami, to že bude s Lois v Daily,,, pořád se dívám na ten její výraz... prostě takovej podraz!!! 8) a btw píšu druhej přízpěvek pod sebe, protože je to už dlouhá doba a taky se mi nechtělo editovat ten předtim, takže je na vás jestli s tím něco uděláte, mě to je celkem jedno.. :oops:
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 20.10.2007 13:35:42
Tajdalena Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 49
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zda se mi, ze smallville je serie co serie cim dal tim lepsi ..
Nova postava Kara v 7. rade neskutecny. Nadherna baba a jeste k tomu se schopnostma :P co vic si prat ..
Víte co je dobrý ? Že se na totom fórum nenudím, pač tu pořád někdo píše.

Příspěvek 20.10.2007 18:15:47
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tohle byl jeden z nejlepších dílů ve Smallville co sem viděl. Lana a to její když se ukázal Martánek, Kara versus náš lovec, já osobně veřím Martinu Manhauntrovi a to jeho s tvým otcem sme měli takovou dohodu, tret nechával na mě, to bylo prostě super, takže se teoreticky můžeme ještě s CK jem vidět, to beru jako skvělej joke od scénaristů, ten jeho kapesnik iniciali naseho superhrdiny.. užasný, Lana je bad girl to je fajn a myslím že jí to Clark všechno nesežral, Lexík užasnej. Jimmy a Kara, začíná se mi to líbit a konečně je vztah Chloe a jimmyho vyřešen, takže tu máme Chloe která by měla tedy být též nesmrtelná a Clark by mohl vidět výhodu tohoto "vztahu" jednu z mnoha podotýkám, líbilo se mi moc jak když přišel ke Chloe jí rozmlouvat důvody proč nejít na operaci, neřek že by nevěděla téměř nic ze svého života, přátel či přítele Jimmyho ale hlavní argument byl že by zapomněla na něj!!! Prostě nádhera díl, skvělá písnička nakonec a musím ocenit opět lanu a její lži a podvody... dávám 9,999999999999/10 je to zatím nejlepší díl co sem viděl, ale nechávám si rezervu, vždy může přijít něco lepšího...(konečně Chlark) :D :D :oops: 8)
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 20.10.2007 18:53:36
Tajdalena Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 49
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Poslední dil:
-Vztah jimmy chloe .. hm myslim, ze je to skoda, ale je to muj nazor..
-Vztah jimmy kara .. vubec se mi to nelibi jak se to vyviji :D .. ne ze bych mu to nepral, ale je ji skoda pro nej :D :D
-Lana a jeji cerna pracicka .. To sem myslel ze mi vypadnou oci, co ona to dela :D vubec sem to necekal ..
-Martian Mannhunter .. neskutecny, dily, kde se objevi sou vzdycky dobry a tentokrat nesklamal, jinak samozrejme verim nasemu lovci, ikdyz podle me kara nebude nejak zla a nakonec bude mit pravdu kara aj manhunter ..
-Knox .. jako pekny, by me zajimalo kam ho hunter odnesl :P :P ..

a dil ? 9,5(jeste slonni chobotek k tomu)/10
Víte co je dobrý ? Že se na totom fórum nenudím, pač tu pořád někdo píše.

Příspěvek 06.11.2007 13:38:39
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak stávka scénáristů se možná dotkne i Smallvillu. Scénáristé stihli dopsat 15. epizodu, která je cliffhanger. Tudíž když stávka skončí brzy, tak bude šestnáctá epizoda navazovat na patnáctku a když ne, tak bude pokračovat až v osmé řadě, pokud bude. Což když se vezme v potaz, že je sedmá řada jedna z posledních, ne-li poslední, docela zamrzí. :(

Jinak poslední dva díly opravdu skvělé. Jsem hrozně rád, že už je Lionel zpátky, protože je to moje nejoblíbenější postava. Člověk nikdy neví, co od něj může čekat a jestli to myslí vážně a nebo si jen po Luthorovsku hraje. Zatím se mi sedmá série hodně líbí a osobně víc, než pátá a šestá. Připadá mi, že to na sebe mnohem víc navazuje a hlavně Kara sebou přinesla i historii Kryptonu a to mě hrozně baví. Zvlášť v posledním díle Lara. Ten začátek na Kryptonu mě úplně dostal. Víc takových dílů!! :) Sice ta zápletka se Zor-Elem mě příjde taková telenovelácká, ale asi bych na to ve Smallvillu už měl být zvyklý... :wink:

Jinak Kara, nevím. Nějak mě zatím nezaujala. Neříkám, že je špatná, to ne, ale ani mě nijak neohromila. Co jsem tak pročítal fórum Smallvillu, tak se z ní všichni mohou zbláznit, že je překrásná atd., ale v této stránce mě též nezaujala. V obličeji mě nijak zvlášť krásná nepřijde. Taková Lana, Chloe i Lois jsou IMHO hezčí. Ale je to jen můj názor a pokud si někdo myslí, že je bohovská, tak mu to přeju... :wink: Btw. se přemýšlí, že by měla svůj vlastní spin-off Kara of Krypton. Ale v tomto bych byl opravdu hodně skeptický, protože nevím, jestli má dost charizma na to, aby svůj seriál utáhla...

Příspěvek 06.11.2007 20:23:08
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mytologie Kryptonu je bezva věc a moc ji v seriálu chci. Ale takových brutálně telenoveláckým způsobem, jakým to udělali v posledním dílu teda fakt ne. To jak Hali... err Zor-El začal svádět Laru bylo na mě teda moc. Mimoto měl ten díl další blbosti, jako jak se všichni tři dostali na Zem?? :roll: Fotka Lary v rámečku byla taky dost mimo. Ale největší kravina podle mě teprve přijde, a to v momentě jak Clark nějakým způsobem Laru naklonuje.
To díl 07x05 Action se mi líbil víc, zvlášť, jak pak na konci dostal Clark ten plášť :wink:
Laura kočka teda je (A to je taky podle mě důvod, proč postava Kary v seriálu vůbec je, protože chtěli tvůrci další tahák na puberťáky a očividně jim to funguje.) ale jinak postrádám smysl její postavy, nehledě na to, že mi nabourává tu představu, že Clark je posledním členem své rasy. Což teda nikdy úplně nebyl ani ve filmech (viz. generál Zod) ale tady to prostě strašně přehánějí. Mě to přijde, jako že za každým druhým rohem je nějaký Kryptoňan.

A taky jsem rád, že je Lionel zpět, jeho postava je bezvadná, tady s Markusem souhlasím. :wink: Jen se mi moc nelíbí, co dělají z Lany. To její špehování, pletichy a dokonce věznění a mučení Lionela mi k ní nepasuje. Hlavně, že Clark jí říká všechno a ona mu za zády tohle.

Příspěvek 06.11.2007 20:37:08
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aspoň na něčem jsme se shodli. :lol: Podle mě to moc pitváš. On Smallville byl vždycky tak trochu telenovela a dost často to působilo kýčovitě. :wink: Myslím, že milostný trojúhelník Zor-El, Lara a Jor-El nevybočuje z ostatních vztahových propletenců z řad minulých. S tou fotkou souhlasím, to bylo jak pěst na oko.

A s tím, jak se dostali na Zemi. Přeci říkali, že mají portály, kterými se dostávají na Zemi. Tak se dostal třeba Jor-El za mlada do Smallvillu v nějakém z dílů ve třetí řadě. Ale taky na začátku epizody Zor-El říkal, že portály už jsou skoro zničeni, takže asi proto poslali Clarka v lodi. Mě se prostě sedmá řada moc líbí a jsem s ní spokojený...

Toto je spoiler!!!:
A jestli ti vadí, že je tam moc Kryptoňanů, tak asi nebudeš šťastný, protože v jednom z následujících dílů objeví na Zemi dalšího Kryptoňana. :)

Příspěvek 06.11.2007 20:54:47
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nj portály, to je jen výmysl sc=náristů, aby nějak to nějak vysvětlili a ospravedlnili. Podle mě se Smallville čím dál tím víc vzdaluje od Supermana i když by to mělo být přesně naopak.
On byl teda Smallville vždycky takový jednoduhší, ale zdálo se mi, že se pátá a šestá řada staly dospělejší a že to bude pokračovat. Bohužel no.
Jinak jsem teda fakt zvědavý, jak to na konci seriálu všechno vysvětli. To zmizení všechny kryptoňanů a pod. Že by byl v poslední epizodě ultimátní boj, kdy je Clark všechny pozabíjí aby nakonec zůstal úplně sám, jak to má správně být? :lol: Asi ne no. Ale tak stejně už to dokoukám, protože chci vědět jak to do toho konce dotáhnou.

Jako jinak aby to nevypadalo, že jenom kritizuju. Tak se mi Smallville samozřejmě i líbí. Postavy Lionela i Lexe jsou výborné, Lois je taky bezva (ale zdá se mi, že je jí tam nějak málo) a samotný Clark je taky dobrý.

Příspěvek 06.11.2007 21:19:34
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak podle komiksu je Kara a Clark jediní přeživší Kryptonane na Zemi, par se jich zachanilo a zalozili novy krypton jinde, ale to sem nepatri, jinak Kara v komiksech mela pletky i s Lexem, ale to je taky jedno, to stavka scenaristu narusi mnoho serialu stejne tak i galaktiku, ale to se uvidi. Jinak smallville bude mit zase 22 epizod jakko tradicne takze myslim ze se 15-16 vyresi v teto sezone. Smallville ma skoncit dle slov tvurcu 8 serii kde uz bude Clark litat ale Lex bude jen v par dilech, posledni scena je jasna od zacatku a to Superman letici v obleku nad Metropolis to uvidime v 8x22 ale tam je dlouha cesta dojit. Smallville ma svuj vlastni svet: Napriklad v zadnym suprmanovi ci superboy nebyli lidi infikovani kkryptonitem, Lana je zrzka a je manzelka Peta , vi o Clarkovi ale nemuze s nim byt protoze neni na mimozemstany, ale chrani jeho identitu, Lois a Clark se potkavaji az prvni den co Clark nastoupí do Daily Planet. Nejvic se komiksu drzel serial s Deanem Cainem Lois and Clark The Hew Adventures of Superman kterej vychazeli jako komiks, ale to je taky jedno. Hlavni pointa je ze si Smallville vytvoril vlastni svet a ja fandim Jimmymu a Kare, Clarkovi a Chloe ktera dle novych zjisteni je tez nesmrtelna myslim starnuti (dil Cure) a tak si toho snad vsimne i Clark jez byl na zhrouceni v 1 dile 7 serky kdyz to zjistil ze je mrtva, ale to sem ja romanticka duse. Jinak se vrati Brainic a to bude narez. Tesim se na dil Geminy a jiz zminene dily 15 a 16 jez maji byt jedni z nejdrazsich ze Smallville. snad tedy prekvapi..... :D
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 06.11.2007 22:11:12
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Spiku já tě asi zabiju, víš co to je spoiler?? Že jo, tak na něj používej tu funkci. Já nechci vědět co se stane dopředu a kdo se tam objeví, to bych se na to pak už nemusel dívat.
Jinak souhlasím, že má Smallville svůj vlastní svět. Trochu mi to vadí, že se od toho původního filmového tak odchyluje. Jinak pro mě je ten správný Superman ten filmový, komiksy jsou až někde daleko vzadu. Nijak je neřeším. Seriál Lois And Clark s Deanem Cainem jsem měl rád, taky jsem ho pravidelně sledoval. :wink:

Příspěvek 06.11.2007 22:34:03
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak zaprvý sem z děje nic neprozradil a vetsinu sem bral z komiksu jez jsou za Supermanem jako celek jinak dobrej film je nedavno vyslej Superman: Doomsday ale to je jedno, zalozil sem tohle a je to i v nazvu SPOILERY atd takze tady se spoileruje jako na normalne jen sem to nechtel hazet do Spoilerovýho topiku, ale jestli tedy to vadí tak tady malej spoiler
Toto je spoiler!!!:
Clark bude opět pod vlivem červeného kryptonitu v jednom z dílů druhé půlky 7 serie myslím že díl Persona ale nejsem si ted jistej, btw Green Arrow se vrátí stejně i Bart ala Blesk nebo dle smallvillu Impulz a uvidíme nového z Justice legue a opět uvidíme Chloe použít její schopnost.


btw rád se podívám na smallville protože je tam hodně rozebíraný vztah mezi postavami a jejich vývoj například z Lany ala já chudinka roztleskávačka až do tý nej svině a mnoho dlších prožívá drastickou změnu či porozumění je to takový opak sga kde nevidíme ani po třech letech ani pusu mezi "hlavní" zamilovanou dvojicí prostě i když to ve smallville občas přeženou tak mě to doplnuje se nevyvíjející se postavy v sga a pěkně mě to takhle asspon doplnoje. Jinak komu fandite jak ja sem napsal tak Jimmy a Kara a hlavně já patřím do Chlark neboli Chloe+Clark clanu. Lanu jsem nenáviděl až do tedka kde se mi jako "bitch" náramně líbí a očividně si to i ona jako herečka užívá.! :D 8)
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 06.11.2007 23:14:03
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pomeranc: Tak co se týče návaznosti Smallvillu na filmy, musím naprosto souhlasit se Spikem. Já jsem taky nikdy nebral Smallville jako prequel k filmům, ale spíš jako nové převyprávění cesty Clarka Kenta k Supermanovi. Jako takový příběh z alternativního vesmíru. Přesně jak říká Spike, už se ve Smallvillu stalo oproti filmům a komixům tolik odlišností, že už se to opravdu nedá dávat v souvislost s filmy. A stejně jako Spike, který má sen vztah Clarka s Chloe, tak já měl zase oproti filmům a komixům sen, aby Lex nebyl nakonec takový bastard, jakým by měl být. Aby byl záporák co nejméně a nakonec v něm převládla alespoň trocha dobra. Vím, bylo by to naprosté odklonění od komixů a filmů, ale zpočátku byl Lex takový sympaťák, až mě mrzelo, co se z něj stává. :( Ale Michael Rosenbaum je naprosto špičkový herec, stejně jako John Glover, takže i toho záporáka hraje skvěle a je radost ho pozorovat na cestě ke zlu.

Spike: A s tím oblekem v 8x22 Spikeu nevím. Pokud vím, tak Tom Welling ten kostým nesnáší a má přímo ve smlouvě, že si ho nikdy nebude muset obléct. Takže s tou poslední scénou nevím, nevím. Byl bych šťastný jako blecha, ale mám strach, že ho neukecají. No snad když mu před obličejem zamávají pár zelenými papírky, tak změní názor. :)

Co se vztahů týče, ty mě nikdy nevadili, ale Smallville to opravdu přehání. Já mám rád, když vznikají pevné vztahy a ne to co předvádí tady. Nikdo s nikým nevydrží déle než jednu sérii (obrazně řečeno), pořád se jen někdo rozchází a dává dohromady, už je z toho nechutné klišé. Teď zase Chloe a Jimmy a Jimmy a Kara. Už je toho moc. Ještě, že už jsem se od toho během těch šesti let dokázal oprostit. :wink: Za romantika se sice považuji, ale tohle...

A jaký vztah je můj favorizovaný? Ani nevím. Lana mi nevadila nikdy, ale naopak mě spíš začíná vadit teď jako mrcha. Jako pořád jí mám rád, ale to, že nevěří Clarkovi, má tajemství atd. a opět se to začíná zamotávat jako vždy. Takže jednoduše řečeno nejsem nějakým tvrdým zastáncem nějakého vztahu, ale už od začátku to směřovalo ke Clark Lana a po těch všech dávání se do kupy a rozcházení by mě asi už šíleně naštvalo, kdyby se opět rozešli, takže asi budu pro tento vztah. Prostě bych si ve Smallville přál více Supermana a méně telenovely...

Příspěvek 07.11.2007 11:08:49
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak k tej scéně na závěr, Tomík má ve smlouvě že si ten oblek nikdy neobleče, ale od čeho jsou digitální efekty záběr letícího supermana s Tomíkovou hlavou nebude tak drahý a vždycky se dá člověk přemluvit a ten kostým si za pár prezidentů navleče....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 07.11.2007 19:18:38
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Omlouvám se Spikovi, skutečně je v názvu tématu spoilery, tak jsem to tak neměl řeřit. Sry :wink:
Jinak já jsem to bral tak, že seriál vypráví o začátku supermana jak ho známe. Je to spíš moje osobní zklamání, že to tak není. Neříkám, že je to nějaká katastrofa, ale takový z toho mám prostě pocit.

Jinak já si vždycky představovat poslední scénu tak, že Clark bude v Pevnosti, navleče si kostým a poprvé odpoletí (viz. scéna z prvního filmu). Tím jako že zakončí tu svoji proměnu a seriál vlastně skončí v místě, kdy Supermanova dobrodružství začínají. :wink:

PS: Jak může Tom Welling kostým nesnášet, když ho v životě neměl na sobě. :D A beztak mu vyrobí úplně nový. Každopádně si sem jistý, že ho v té poslední scéně bude mít na sobě. Jinak by celý seriál ztratil pointu.

Příspěvek 20.12.2007 18:18:22
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nejdříve malá reakce k poslednímu dílu:

Tak díl to byl skvělej, jen Clana momenty mě pěkně štvaly, ale potom co jsem zjistil že je to bizzaro mi bylo hned dobře..... Chloe a jimmmy a jejich momentky, cool. Clark zamrzlý ve své pevnosti, koukám že to martánek nějak podělal, snad se Jonz vrátí a uklidí svůj bordel, jinak jak bizzy Clark vletěl zachránit Chloe a jimmyho a chvilku nevěřil co vidí, prostě dobrá scéna. Bizzy Clark a profesor Fine to bude zajímavý, cítím podvědomě žeby nějaká aliance či se z Fine stane kladas, teším se na další díl škoda že za tak dlouho, 9,5/10

a tady music video na tento díl od jednoho z fanoušků. mě se hrozně líbí...,,
http://www.youtube.com/watch?v=SJJ8IHRWBqs
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 21.3.2008 13:04:05
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tenhle díl byl naprosto fantastický!!! Celá Veritas skupinka byla složena z velmi bohatých a mocných lidí, škoda že v ní nebyli i Waynovi (Bruce aka Batman) bylo by to ješte zajímavější.... Jinak zpátky k epce, napínavá a úžasná! Líbilo se mi jak byla Lana překvapená že Chloe ví jak se dostat do pevnosti, Clark se nesvěřuje co pohled byl k nezaplacení.... Chloein a Kařin výstup v pevnosti byla nádhera. Chloe a její proslov o tom jak Clark je v nebezpečí a Jor-el stále nereaguje a až se vyjádří že miluje jeho syna a ať jí věří!!! To byla nádhera. A ano nesmím zapomenout na "Šéfa z Galactiky" jeho výkon byl k nezaplacení a když řekl On není člověk, připomnělo mi to celou otázku Cylon ano/ne... Patricia byla pěkná a kupodivu po otci i hodná , jen škoda že nevydžela déle, Lexík také nezaváhal, uvidíme až objeví ten klíč v náhrdelníku co si tak pěkně očistil, jsem zvědavej co otevře. Lionel, musím říct že sem rád že je pořád dobrej chlapec, řekněme trochu více opatrovnický, ale já s ním cítím a chápu jeho postoj, doufám že ještě uvidíme Lionela jako Jor-elova velvyslance ještě jednou s jeho cool očima..... Sečtěno a podtrženo, tohle je jedna z nejlepších, nejspíš nejlepší epizoda 7 serie a Smallvillu vůbec, tedy aspoň pro mně, dávám 9/9999998/10, vždy může přijít něco lepšího, těším se na další díl a samozřejmě na 16 kdy jsem zvědav s kým se rozloučíme, btw doufám že ne Chloe..... ale nějak po tom rozhovoru v pevnosti mám neblahý pocit aby se chudinka neobětovala pro lásku svýho života... použiji Rimmrovu hlášku z Červenýho trpaslíka: Listr:"Je to o mužským co obětuje svůj život pro lásku!" Rimmer:"Nerealistické jenom jako!!" Samozřejmě aplikovat na naší situaci....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Smallville

cron