Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Smallville 9. séria Smallville

9. séria Smallville

Smallville by se dal opravdu stručně popsat jako příběhy mladého supermana...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 16.2.2010 10:27:15
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak JLA byla skvělá a nejvíc se podobala komiksům, od kostýmu po zápletku, tohle byl nejreálnější díl z DC universa... jinak další díl s Chloe a Oliverem, konečně!.... uvidíme jak to pojede dál a jestli dostanou další serku tak to bude nejdéle běžící scifi seriál všech dob, překoná sg1 , už v téhle sérce budou mít přes 200 dílů..... (btw doctor who se nepočítá, americký tv)
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 17.2.2010 09:29:26
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Spiku když tk nejdéle vysílaný scifi seriál všech dob v USA, sice to máš v závorce, ale aji tak :)
Jinak CW dneska zveřejnila 5 seriálů co mají další sérii jistou a Smallville mezi nima není. Oficiálně se CW nemůže rozhodnout jestli to nechta pokračovat nebo ukončit.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 17.2.2010 10:43:04
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ukončit, prostimtě už konečně ukončit!!! Čekám na ten konec už snad tři roky, protože už jsem to sledoval je se setrvačnosti, abych viděl ten konec. Tuhle poslední sezónu jsem zatím viděl jen 5 dílů a na další už jsem se nějak vykašlal. Pokud by ale teď řekli, že to je poslední řada, tak asi ještě najdu síly a dokoukám to.

Příspěvek 18.2.2010 16:20:44
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tedy, tohle mi za reakci stojí. To si snad děláš legraci. Ano, teď, když se v tom seriálu konečně začalo něco dít, konečně začal být pravým komiksem, konečně sledujeme ten opravdový zrod Supermana a ne jen poflakování ve stodole a vlhké sny o Laně, tak to ukončíme, výtečný nápad. :roll: Tohle si tu desátou sérii zaslouží víc, jak cokoliv jiného. Poslední roky jsou jedna velká jízda, které se prvních pět sérií nemůže ani vzdáleně rovnat.

Ale co se namáhám. Jediná rada je, když se ti to nelíbí, tak se na to nedívej, nějaká setrvačnost není argument. :wink: Utíkej za "reálným" SGU, já se budu bavit u úžasně "nereálného" seriálu, jak jsem to měl rád u SG-1 a SGA... :)

Viva la komix... 8)

Příspěvek 18.2.2010 18:04:33
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak pokud se nepletu tak každej má snad právo na názor en??....ale musím říct že poslední řady sou opravdu lepší než ty první série...začalo to šestou řadou kdy se musel postupně vyvinout a vytrénovat aby mohl porazit i ty nej protivníky...a teď to ukončit?...to by se mi nelíbilo...teda uvidíme jak zakončí 9. sérii s Kryptoňanama v čele s Zodem...

Příspěvek 18.2.2010 19:39:09
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Markus: oddělej si tu ženskou z toho podpisu, neboť se dusím smíchem :D . To je prostě moc... (ani za to, co vydělal Avatar bych něco podobnýho na sebe nedal :D ) to možná spadá tak pod sekci vtipné obrázky, co tu je :D :D . Si to zaslouží desátou sérii víc, jak cokoliv jiného? Asi si žádný pořádný seriál neviděl a vrcholem je pro tebe Smallville a SG :D :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 18.2.2010 19:56:17
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A uklidníme se.

No, o Markusovi vím, že viděl ty nejlepší. O tobě to říct nemůžu.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 18.2.2010 20:06:15
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak po tom může obhajovat Smallville :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 18.2.2010 20:17:12
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podívejte, já jsem snad nikde neřekl, že Smallville je nejintelektuálnější seriál pod sluncem, či ano? Já jsem řekl, že se u něj bavím. Víte, zábava. :) Viděl jsem tunu seriálů a spoustu mnohem promyšlenějších a mnohem konzistentnějších. Ale miluju komiksy a jejich přímočarost. Dobro vs. zlo.

Tím ale rozhodně nechci říct, že by byl Smallville hloupý seriál. Je to komiks. Ano, dnes je moderní hrát si i v nich na realitu, viz. Dark Knight. Ale já na komiksech právě mám rád tu jednoduchost. Proto miluju Smallville, že se nebojí být pravým komiksem. To neznamená, že nedokážu ocenit Star Trek či Babylon 5. Jen je sleduju z jiných důvodů.

Za to rejpnutí do SGU se omlouvám, to ze mě jen číší zklamání z tohoto seriálu. Nechytlo mě to.

Ta poznámka, že jsem v životě neviděl nic krom SG přecházím, to je teď v módě, označit každého, komu se nelíbí třeba SGU či BSG, za seriálového analfabeta. :)

A Pomík na svůj názor právo má a já zase mám právo divit se, proč se někdo dívá na seriál ze setrvačnosti a projevit nesouhlas s jeho názorem. :smile: Nijak jsem ho neurážel...

P.S. Díky za pochvalu podpisu... :wink:

Příspěvek 18.2.2010 20:23:54
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dyť já jsem nenapsal, že je to nějaký odpad. :) Jen si myslím, že se ten seriál neubíral takovým směrem, jak by se mi líbilo. Je tam spousta šíleností, na které prostě neslyším. Kryptoňani za každým rohem, kde je sakra to, že jen on poslední přeživší z celé rasy? (vyjma teda uvězněného Zoda, což ale tady taky neplatí) Cestování časem do budoucnosti, to že Clarkovi rodiče si na Zemi vlastě jezdili na výlety nějakýma portálama, neměluvě o některých vycpávkových epizodách. Podle mě to prostě přeplácali. Možná je to opravdu tím, že šli do Supermana z nějakého komiksu a já mám rád toho filmového. :dontknow: Jop, komiksového Supermana jsem nikdy nečetl, Kendor znám jenom proto, protože koukám na TBBT. Možná pro mě tyhle věci nijak neberou. Když Chloe oznamovala do kameru spuštění Watchtower, tak mi bylo do smíchu i když mi bylo jasné, že z hlediska komiksu jde asi o velkou věc. Co se dá dělat, mám na to jiný pohled.

Neházím to úplně do smetí, jsou věci, které se mi tam líbili, ale taky tam jsou věci u kterých si říkám, jestli si ze mě náhodou nedělají srandu. Zkoušel někdo spočítat, kolikrát už měla Lois otřes mozku? :D A podobně no... Takže čistě ze sobeckého důvodu, který jsem napsal výše, bych byl rád, kdyby už tomu dali konec. Pokud se na to ale stále lidi dívají a baví je to, tak ať to klidně točí dál. :wink:

Příspěvek 18.2.2010 20:38:14
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Markus: Narážkou na SGU jsem nic nenaznačoval, na to se již nevyjadřuji, každému se to líbit nemusí... tím, že se ti nelíbila BSG si mě překvapil... Ten díl špatný nebyl, ale ty kostýmy a to prostředí (takový pro děcka malého věku) to hodně degradují... Ze začátku tam ti záporáci měli aspoň "normální" schopnosti a Clark za nimi běhal a házel s nimi a furt chtěl Lanu... připadalo mi to jako seriál pro lidi o pár let starší... Ty šílenosti a přeplácanost, jak psal Pomeranc považuji taky za negativum, přeci jen ze začátku to opravdu nebylo... komiks jsem nečetl a čekal jsem, že to bude líčit ty Supermanovi mladá léta a ono se z toho stalo cosi...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 18.2.2010 22:32:27
Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Wanted píše:
Ze začátku tam ti záporáci měli aspoň "normální" schopnosti a Clark za nimi běhal a házel s nimi a furt chtěl Lanu... připadalo mi to jako seriál pro lidi o pár let starší...

O pár let starší? Veď to bol úplne typický teen seriál, akurát v hlavnej úlohe s mladým Supermanom.

Příspěvek 28.2.2010 16:11:14
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fakt bych chtěl vědět co by se muselo stát, aby Clarc už uměl lítat.
Toto je spoiler!!!:
Zod má ty schopnosti chvilku a už zase lítá, jak za starých času... ale Clarcovi očividně stačí běhání... :roll:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 28.2.2010 20:00:11
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Kara se ho to snažila učit už v 7 serce, přišli na tom že je to psychologický, prostě vevnitř nechce, malej se bál vejšek, ted si říká že když nelítá tak podvědomě neni celej alien......
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 28.2.2010 20:15:12
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale tak to už musí mít za sebou. třeba teď klidně stojí na mrakodrapu úplně nahoře a vůbec mu to nevadí. a s tím druhým by už neměl mít problém po tom co prodělal ten výcvik se svojim otcem na začátku série...
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 28.2.2010 20:24:18
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak oni jsou tohle jen výmluvy, jako Kal-El v 4 serce lítal jak divej, prostě takhle rozlišujou jeho lidskou stránku a stránku mimíka.....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 28.2.2010 20:31:53
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Foo Fighter: však ano, ale co jsem viděl teď, tak to bylo spíš pro 3letý děcka ;)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 28.2.2010 21:26:42
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
spika no právě... proto mě zajímá co by se muselo stát, aby on sám už začal lítat
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 01.3.2010 11:04:55
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
kdo ví, ale na kryptonsite se spekuluje že jestli dostanou tu 10 serku tak by to mělo bejt tam jako bonus pro fandy.... pockame a uvidime...
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 20.3.2010 15:46:46
Vašek-Daygles Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 611
Bydliště: Destiny - Můstek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Uvidíme jestli to tam bude :)
Obrázek
Vědět málo je nebezpečné,vědět hodně také.
Albert Einstein

Příspěvek 20.3.2010 16:20:19
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak teď už je 10. série odsouhlasená tak se ta, snad dočkáme...a doufám že né nakonci jako rozlučka...někde během prvního dílu by to chtělo...už konečně

Příspěvek 21.3.2010 14:36:30
Vašek-Daygles Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 611
Bydliště: Destiny - Můstek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Daedalos304 píše:
tak teď už je 10. série odsouhlasená tak se ta, snad dočkáme...a doufám že né nakonci jako rozlučka...někde během prvního dílu by to chtělo...už konečně


To by chtělo :) :)
Obrázek
Vědět málo je nebezpečné,vědět hodně také.
Albert Einstein

Příspěvek 28.4.2010 19:46:46
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ke konci deváté série se to konečně začíná rozjíždet... :) už jsem začal uvažovat, že se ta Smallville přestunu dívat, ale poslední 2 díly mi začínají měnit názor :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 30.4.2010 16:49:23
Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Som teraz pár dielov pozadu, asi by som to mal dohnať :)

Příspěvek 02.6.2010 22:50:14
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Letos se mi tak pár dílů opravdu líbilo, i když si nemůžu odpustit to, že mi to někdy přijde příliš chaotické. Zrovna jsem dokoukal poslední díl. Nejlepší byl na něm asi ten začátek, bohužel to ale byl jen
Toto je spoiler!!!:
Clarkův sen.
Potěšilo mě to s Lois, jen doufám, že ji na příští sezónu nepošlou někam do té afriky, či co. Byl jsem zvědavý, jaký to bude mít cliffhanger, nakonec docela zajímavý. :)

Jo a Tess, dobře se zachovala, pochvala. Jen co teď dál?
Toto je spoiler!!!:
Když jsme se zbavili Zoda i Tess, kdo tam bude jako záporák? Uvidíme.
Jen si myslím, že by si už konečně měli zaplatit za tu Supermanovskou licenci a zbavit Clarca té černé barvy. :)

PS: Vím, že toho se dočkáme maximálně v poslední záběru celého seriálu. Ale stejně.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Smallville

cron