Obsah fóra Kultura Filmy Remake Stargate filmu??

Remake Stargate filmu??

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Příspěvek 09.9.2013 20:26:51
taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací

http://herocomplex.latimes.com/movies/stargate-to-get-movie-trilogy-roland-emmerich-plans-a-reboot/#/0

Tak som zvedaví čo z toho bude.. :D

Prosím odkazy vedoucí mimo forum do code. DAVE!

Příspěvek 09.9.2013 21:17:12
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Odpovědět s citací

Jsou to zatím jenom domněnky. Plácl to bokem, když se řešilo pokračování Dne nezávislosti (který taky vůbec nemusí vzniknout). Neremakne ani za zlaté prase x)

Příspěvek 11.9.2013 09:32:17
forton Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Odpovědět s citací

Tak na den nezávislosti už mu myslím plácl i Will Smith ( po jeho finančním propadáku After Earth)... Myslím, že se máme na co těšit.
toto je z CSFD...
Toto je spoiler!!!:
Smith a Den nezávislosti 2, remake Hvězdné brány
9.9.2013

Když se vám jako tvůrci nedaří, pomůže vám návrat k tomu, co vás kdysi proslavilo. Platí to jak pro Rolanda Emmericha, jehož White House Down je jedním z propadáků léta 2013, tak i pro Willa Smithe, jehož „nezničitelná hvězdná aura" dostala pořádný kopanec v podobě neúspěchu Po zániku Země. Pro režiséra i herce je tu řešení: pokračování Dne nezávislosti. Emmerich už na něm léta pracuje a tvrdí, že premiéry se dočkáme pravděpodobně v létě 2016. Ví se, že Jeff Goldblum a Bill Pullman souhlasili s návratem do svých rolí. O Willu Smithovi Emmerich ještě nedávno tvrdil, že ve dvojce se neobjeví, protože je „příliš drahý". Inu, stačí jeden kritiky strhaný finanční průšvih a Smithova hodnota očividně klesla, protože Roland hlásí, že bude mít s Willem další kolo rokování. A možná se dočkáme i nové Hvězdné brány. Původní film z roku 1994 byl solidní hit a Emmerich měl tenkrát v hlavě celou trilogii. Jenže pak přišly jiné projekty a Hvězdná brána se nakonec přesunula do televize. Německý destruktor uvažuje o remaku, který by v případě úspěchu mohl mít pokračování, což by naplnilo jeho dávný sen o epické sci-fi trilogii.

Příspěvek 11.9.2013 10:55:18
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Odpovědět s citací

No tam se píše, že se bude jednat, ne že si plácli :) A i když je to dvacet let od původní hvězdné brány, seriál skončil teprve nedávno. Vyvinul svět do kompletně jiného směru, než měl Emmerich v plánu a pokud teď začne remakeovat a vyrábět trilogii, fanoušci ho sežerou. Jeho idea universa se určitě neshoduje se seriálem a využít tak bohatý background (i když je plný děr), který seriál nabízí, se přímo nabízí. Bohužel by tam lidi očekávali herce ze seriálu a ani jeden z nich není filmová kvalita, akorát by to zabili.
Takže tak jako tak, jak to vidím já, leze Emmerich do pasti.

Příspěvek 13.9.2013 21:52:28
coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací

Radši ne ještě to skazej, bral bych spíš pokračování seriálu. :D
good night chesty wherever you are

Příspěvek 01.12.2016 00:33:26
Moiki Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Odpovědět s citací

No já jsem viděl původní film asi 2-3 krát ale nějak mi tam zkrátka nesedli herci a pojetí příběhu mnohem více se mi líbí seriál jak příběhově tak po stránce herců. atd.

Příspěvek 01.12.2016 22:27:48
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Pohlaví: Žena

Odpovědět s citací

No, bohužel podle nových zpráv se nového filmu nedočkáme, projekt se tak trochu rozpadl.
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek

Příspěvek 01.12.2016 23:02:08
Moiki Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Odpovědět s citací

Remake by ale měl být jistý někde jsem čet že jakmile Emerich dokončí Den nezávislosti 3 půjde na Stargate

Příspěvek 02.12.2016 09:04:52
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Pohlaví: Žena

Odpovědět s citací

Bohužel, před týdnem bylo napsáno prohlášení. Film nebude.
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek

Příspěvek 02.12.2016 10:06:01
Moiki Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Odpovědět s citací

tak jsem to dohledal máš pravdu je to velká škoda naštěstí ještě aspoň bude další díl Dne nezávislosti

Zpět na Filmy