Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Piráti z Karibiku

Piráti z Karibiku

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 16.9.2006 15:08:25
janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:wink: SE MÁTE JÁ JEŠTĚ PIRÁTY DVOJKU NEVIDĚLA ALE NEBUDE TO DLOUHO V PŮL OSMÝ SI S KÁMOŠKOU SKOČÍME DO VESMÍRU (Pelhřimovské kino) A ZEJTRA TU BUDU O TOMHLE FILMÍKU DEBASTOVAT S VÁMI KAŽDOPÁDNĚ STEJNĚ VÍM OČ JDE A VĚŘTE NEBO NE TĚŠIM SE NA BARRBOSU ..CO SE TÝKÁ DABINGU NA NOVĚ -DĚS A HRŮZA TO SAMÝ UDĚLALI S CSI MIAMI A JÁ SE MÁLEM ZBLÁZNILA NEJLEPŠÍ JE FILM S TITULKAMI POSTĚ A JEDNODUŠE JE TO ORIGINÁLNĚJŠÍ :wink:

Příspěvek 21.9.2006 18:45:51
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dnes sem si Stáhl dvojku z DC musím uznat opět skvělý herecký výkon od Johnyho Deppa a Orlanda Blooma(ten snad ani špatně zahrát neumí :D ) vynikající film.Přeci jen se mě jednička zdála krapet lepší, a nějak neviřešili ten konec mezi Elizabeth a Willem:( budeme muset čekat další roky na třetí díl..

Příspěvek 21.9.2006 18:51:35
janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě se teda víc líbila dvojka je taková víc akčnější a je to opravdu zajímavý ....už se těším na další díl ... doufám že do tý doby nebudu pod kytičkama

Příspěvek 21.9.2006 19:10:36
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky se těším :) Bude to určitě dobrý díl, má se v něm hodně co vysvětlit, tak to si počkám
http://jelda.deviantart.com/gallery

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Filmy

cron