Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Piráti z Karibiku

Piráti z Karibiku

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 17.7.2006 13:44:30
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Jo Orlando tam je
Obrázek

Příspěvek 17.7.2006 20:47:25
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hustý!!!!

Příspěvek 02.8.2006 17:19:26
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mám na zítra lístek do Palace Cinemas :D Jedu do Prahy kvůli práci a perfektně to vyjde, že budu mít čas na kino. Ale všechno bylo vyprodané :shock: Akorát tam bylo volno ve 13.00, no budiž.
A pokud jde o třetí díl-ten by měl mít premiéru příští rok, a tuším, že snad v květnu. Někde jsem to dneska četla, ale kdybyste mě zabili, tak si nevzpomenu kde a ani jestli jsem to trefila....každopádně to bude příští rok :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.8.2006 17:51:41
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díky, žes mi to připoměla. :lol: Úplně jsem na to zapoměl. Ale teď stejně musím počkat až mi ze Cinestaru napíšou, kde je v Ostrave pokladna předprodeje. (pokud to někdo ví, klidně mi může napsat SZ a cestu vysvětlit).
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 02.8.2006 17:56:53
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A proč si nerezervuješ vstupenky na netu, je to pohodlnější :wink:

www.cinestar.cz

Příspěvek 02.8.2006 18:16:00
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, ale pak si je musím koupit v prodejně Předprodeje (to "P" mám veké úmyslně). Nejpozději 30 minut před začátkem. A já nevím kde ta pokladna je.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 02.8.2006 18:29:16
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já myslel, že si ty lístky potom člověk normálně vyzvedne na pokladně u vztupu do kina. Jinak když jsem najel do toho jejich registračního systému tak tam je pod odkazem prodejní místa
Adresa
Novinářská 6A
702 00 Ostrava
Telefon
595699999
většinou
13:30 - 23:30

Příspěvek 02.8.2006 18:34:55
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak Truhla mrtveho muze byl asi nejlepší film co jsem kdy viděl, všm doporučuju, brečel jsem smíchy

Příspěvek 02.8.2006 18:52:30
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2Pomeranc: Taky jsem si toho všimnul, ale ta ulice je kapánek delší. Navíc je to centrum. To bych se ptal lidí dlouho, než by mi někdo dal správnou odpověď. Když tam chodí dost lidí do práce a adresy je moc nezajímají. A já bydlím v jižní části Ostravy.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 03.8.2006 21:40:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jem to dneska viděla a bylo to dlouhý, vtipný a
Toto je spoiler!!!:
končí to na pokačování! :twisted:


Bylo to jako jízda nějakým zábavním parkem, bylo tam toho hodně. Přeplácané, baravné, ale ani chvíli jsem se nenudila, prostě taková prázdninová jízda :D Několik hodně dobrých a originálních scén (jízda v kole nebo houpání v síti nad propastí :D )
Slaďoučkého Blooma fakt nemusím, ale tady se docela držel, konečně mu někdo nabídl nějakou pořádnou roli. Škoda, že Kiera Knightley tam nebyla víc, v první části filmu skoro není a pak se tam chová tak nějak podivně. I když na konci mě její chování (docela mile) překvapilo. Ti co viděli, vědí o čem mluvím.

Ale všeobecně si myslím, že jednička byla lepší. Tady se snažili nacpat všechno možné, ale asi je to tím, že tenhle film má nevděčnou roli druhého dílu z (zatím) trilogie. Ale jsem spokojená a navíc mě pustili na prošlou studentskou kartu, protože jsem si nestihla vyběhat novou, čili jsem to měla o 60 korun levnější. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.8.2006 22:07:59
Sopdet Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 423
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jestli byla jednička lepší tak na to nejdu... :roll: :D ...i když - nikdy neříkej nikdy....Depp a Nighy jsou přece jenom taháci....
Lennier and Vir will share a beer and watch Adira disappear

Příspěvek 03.8.2006 22:17:42
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sopdet, to je můj subjektivní názor. Nemůžeš se řídit tím, co řekla nějaká Klenotka, která vždycky všechno zkritizuje :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.8.2006 22:22:25
Sopdet Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 423
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
oukéj....neboj... :wink: já jen že máme docela podobnej vkus...z okna bych kvůli tomu neskákala.... :D
Lennier and Vir will share a beer and watch Adira disappear

Příspěvek 03.8.2006 22:41:26
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je pravda, že Nighy je moc dobrý a je dokonce poznat i přes ten rybí obleček, co má :D A po dlouhé době to bylo opravdu moc dobrý záporák.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.8.2006 23:08:06
stranger Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 131
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Druhej díl byl dobrej horská dráha jak sviň jinak souhlasim s klenotkou že první díl byl lepší
Toto je spoiler!!!:
Barbarosa rullez

Příspěvek 04.8.2006 15:56:50
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak já se taky podělím se zážitky z filmu :) včera jsem na to zapoměl

no tak je jasně poznat, že je film dnešní doby protože je tam kladen daleko větší důraz na efekty a akci. Příbìh se podle mě posouval dost rychle hlavně ze začátku, kdy jednou byli tady podruhý tam. Ale spíš jsem to po několika scénách bral jako komedii než nějaké :jako: drama. Scéna kdy Jack s tyčí na zádech překonává propast je toho důkazem.
A Davy Jones byl správný padouch, který se nenechal ukecat.

A na trojku jsem zvědavej.
Toto je spoiler!!!:
btw nevim jak mohl Barbarosa přežít a ještě se na konci k hrdinům přidat
Obrázek

Příspěvek 08.8.2006 19:31:59
Sopdet Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 423
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak jsem na to dneska v rámci mého výletu po Práglu vyrazila...a musím říct že mě to celkem mile překvapilo....Velkej trumf filmu je hlavně Davy Jones....je skvěle udělanej a celá jeho postava i fajn zahraná....jinak oproti prvnímu dílu přibylo akce - a myslím že někdy se to dost přehánělo...ale co od nenáročného filmu na prázniny chtít.....
Lennier and Vir will share a beer and watch Adira disappear

Příspěvek 08.8.2006 19:46:35
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, Dave Jones byl vážně super. Bill Nighy je takový správný, neustále sjetě působící hipík, takže mu uvěříš cokoliv :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.8.2006 11:26:58
Damacon Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 215
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Klenotka: před pár příspěvky jsi napsala, že konečně někdo Bloomovi nabídl pořádnou roli....no, mylsim, že v království nebeském, Troji, nebo Pánovi prstenů měl roli tisíckrát lepší, a nevim, jeslti se to dá trumfnout jeho deseti minutovou jízdou na mlýnskym kole... :?

Příspěvek 09.8.2006 12:40:47
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pán Prstenů- to nebyla role, ani v Troji, která je IMO děsný film. Dlouho jsem se tak nezasmála jako u Troji. Uznávám, Království nebeské jsem neviděla, hlavně kvůli Bloomovi, který je mladší verzí Brad Pitta a není nijak zajímavý. Spíš se mi v Pirátech líbilo, jak se tam změnil oproti jedničce, teda aspoň trochu, že už tak nějak věděl, co dělá a nebyl jen kovářem, co se vydává do velkého světa.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.8.2006 12:48:31
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě se to dost líbilo, i když posádka Bludného Holanďana byla už na mě moc přeplácaná. Johny Depp se mi líbil, jak jinak, žejo a Keira mě překvapila hlavně na konci, že už není taková nevinná květinka jako v prvním díle. Orlando byl v pohodě, zkrátka, on už jinej nebude, a líbil se mi i Komodor Norrington coby ožralý bezdomovec:-). Taky se mi líbil Stellan Skalsgard v roli otce Willa Turnera, byt takovej pěkně namodralej:-) No, celkově jsem se dost dobře pobavila a už se těším na trojku a na
Toto je spoiler!!!:
kapitána Barbosu (mimochodem mám dojem,že to opravdu není Barbarosa, ale BARBOSA....), kterýmu Davy Jones nesahá ani po kotníky, a taky to, jak se Will vyrovná s tím, že jeho milovaná políbila Jacka Sparrowa, i když pod záminkou jeho připoutání.


To Klenotka: Máš pravdu v Pánovi prstenů a Troji (která byla opravdu dost děsná) byl Orlando jen takový holátko, ale v Království nebeském se mi moc líbil (i když to taky byla taková američovina:-)) a já bych ho jako mladšího Brada Pitta nedefinovala.... má něco do sebe:-)

No ale na Rodneyho McKaye nemá, to je jasný:-)
Obrázek

Příspěvek 10.8.2006 11:52:31
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Rodney McKay je postava, ne herec :P
Možná kdyby Bloom jednou hrál trochu něco jiného než něco, kde pobíhá v kostýmu a s mečem. Nevadí mi, ale zatím mě moc nepřesvědčil, to je celé.
Stejně nejlepší byl Jack Sparrow, jak se snažil dostat z toho ohně :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 12.8.2006 23:29:17
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No videl som teda dvojku pirátov a musím povedať že v celku dobré, ale jednotka bola lepšia.

Som fakt zvedavý o čom bude tá trojka, už som na chvílu uveril že v nej Jack nebude, že ho zabili, ale potom bol ten koniec, čiže vyzerá že sa s toho dostane...veď je to americký film

Příspěvek 24.8.2006 11:18:05
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no tak mě se více líbila dvojka.Johny Depp nezklamal a hrál skvěle.Jeho styl běhu je opravdu ukázkový :lol:
Parádní byla scéna na mlýnském kole :rflmao: no a už zmiňovaný skok přes propast s ovocnou tyčí :laugh: :laugh:
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 24.8.2006 13:36:06
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě se teda líbila jednička víc... ale možná to bylo tim, že to co sem viděl bylo stažený z kina... Ale jinak to bylo fakt supr. Skok s tyčí, Mlýnský kolo a další scény byly supr. Ale nej scéna byla na začátku s Jackem a jeho mírně kostěným pádlem.... u toho chcípal :D ...
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Filmy

cron