Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy A Dog's Breakfast (2007)

A Dog's Breakfast (2007)

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 30.9.2007 10:33:31
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem to taky viděl konečně .
Toto je spoiler!!!:
Musim říct že mi bylo jasný že neumřel myslel jsem si to ,že to na něják nahralí :D navíc ta policajtka :D stejně přízvuk :lol: .
Dost jsem se u toho natlemil :lol:
Obrázek

Příspěvek 01.10.2007 09:36:54
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Mno, tak když se zjevila "ona", tak jsem dostala záchvat smíchu :lol:. Bylo mi jasné, kdo to je. Tím spíš :D.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 01.10.2007 13:51:53
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Koukala jsem na to s bráchou
No když jsem "ji" uviděla, začala jsem se nekontrolovatelně smát :lol: . A chudák můj brácha nevěděl co se děje, protože zrovna dělal něco jineho a moc to nesledoval. Ale jak uviděl tak pochopil :D
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 01.10.2007 17:40:43
Maruxs Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 123
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nepodařilo se někomu najít název té písničky, co na ni Ryan
Toto je spoiler!!!:
vymetá pavouky :lol: :?:


Jinak moc pěkné, já tenhle Hewlett's film hodnotím moc dobře, válel jsem se smíchy celou dobu:

Toto je spoiler!!!:
Nejlepší hláška je asi Dance, monkey dance :D
a detektivka byla taky nezapomenutelná, hlavě "odstrojování"!

Příspěvek 17.10.2007 19:41:00
Scud Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
"Not dead..... undead!!!" :D

Příspěvek 27.12.2007 16:31:33
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mám dilema...První polovina filmu byla na Oskara(muj dojem :D ) a v tý druhý bylo jen pár momentů,zato nezapomenutelnejch.(undead,močál,atd).Proto hezky česky aritmeticky 6 bodů z deseti.Ale výbornejch šest bodů :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 27.12.2007 17:40:05
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jóóó - tak sem se k tomu taky dokopal. Luxusní filmeček a David si zas zahrál totálního magora :laugh:

Btw přišlo mi, že v titulkách je jmenovanejch mnohem víc herců, než tam hrálo :lol:
Obrázek

Příspěvek 13.2.2008 17:01:27
Zizi Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 532
Bydliště: Piešťany (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Woylin píše:
Tak řekni kam to chceš hodit. Jen ne edisk bo ten mi od druhé verze vubec nejede. Respektive vždy naběhne úvodní stránka a pak ať dělám cokoliv tak nabehně stránka 404.


Ahoj, prosím ťa nemohol by si to upnúť na ulož.to, uploaded.to alebo niekam, hlavne nie na rapidshare, pretože na to musím čakať a potom mi na to hodina informatiky nestačí :). Viem, že je tu viac odkazov, ale sú už zmazané :(

Vopred moc ďakujem ;)
I´m damn proud member of SheppofilclubObrázek
Obrázek

Příspěvek 13.2.2008 18:00:03
Spec.Fugaz Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Bydliště: Brnko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Skvělej filmeček hlavně ta část jak praštil toho Paula McGillona a měl ty zeleny rukavice :D
O'Neill:Tak co si myslíš o Ashrakovi Teal'cu?
Teal'c :Myslím že nám něco tají.
O'Neill:A co?
Teal'c :To nevím vždyť to tají.

Příspěvek 17.2.2008 22:46:36
deeniiskaa Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Prosím prosím tady je fakt hodně odkazů a já nevim co stahovat stáhla jsem si dva díly z něčeho jenže ty další nejdou stáhnou protže maj blbý kody nebo co tak vás prosim pošlete mi prosim něco co zaručeně jde stáhnout. Zatim děkuju a budu moooc vděčná když napíšete :D

Příspěvek 19.2.2008 01:54:40
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tenhle filmek by byl absolutní ztráta času, kdyby v něm nehráli David, Kate a Paul. V některých chvílích jsem se hodně držela, abych zoufalstvím nemlátila hlavou do zdi. Ale samozřejmě chvíle jako
Toto je spoiler!!!:
Ryanova snídaně..."I will never be hungry again!",večerní moučník..."Spoons are in the kitchen by the oven!", přitloukání dveří do ložnice a scéna s kačenkou

všechny nedostatky vynahrazují.
A co se týče
Toto je spoiler!!!:
scény pod koupelnovým oknem,

ta je naprosto geniální.
Doporučuju ke zkouknutí, pokud se chcete zasmát a opravdu si oddechnout.
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 19.2.2008 14:27:49
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ono se to hlavně nesmí brát moc vážně. David to natočil na koleně, za 200 tisíc dolarů, s rodinkou a přáteli, bez nějakých ambicí na seriózní film nebo i "seriózní" komedii. Hlavně mu šlo o to lidi pobavit a to se mu povedlo. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.2.2008 16:04:14
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo povedlo se muto až moc :laugh: :laugh:
Obrázek

Příspěvek 19.2.2008 20:19:03
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To je jasný, že se to vážně brát nedá...já jen mám dost silnou alergii na grotesky typu Mr. Bean - takže ve chvíli, kdy to začalo přesně tenhle typ filmu připomínat jsem zalézala pod gauč :-D...ale celkově se mi to fakt líbilo, David za to má můj veškerý obdiv (OK, veškerý ne, nějaký musí zbýt i na Paula :oops: )
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 19.2.2008 20:31:23
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm, tak to nevím, jestli by sis s Davidem rozuměla, protože on přesně tenhle styl humoru miluje :D Tedy tenhle, mixovaný s humorem Monthy Pythonů a Růžovým panterem :D
Každopádně jeho další projekt, "Starcrossed" je seriál a to "jen" vytvořil a píše ho, hrát tam nebude. Ale měla by to být satira, sitcom, ale spíš taková satira, jak jsem pochopila.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.2.2008 00:43:08
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Starcrossed?? To jako TEN Starcrossed? Prosím řekni, že hlavní roli má Paul :D Pokud ano, tak jsem schopná zkousnout jakejkoli humor...mimochodem Starcrossed jsem v hodnocení toho filmu zapoměla...to byly také moje oblíbené momenty :-)
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 20.2.2008 01:00:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ne, ne TEN Starcrossed :D Ono je teda možné, že tam třeba Paula obsadí, kdoví, ale převzatý je jen název. Má to být seriál, sitcom z prostředí natáčení sci-fi seriálu :D A jestli Paul bude volný, tak věřím, že David jako autor, producent a scénárista nějakou roli Paulovi nabídne :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.2.2008 16:40:45
deeniiskaa Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hej ten film je fakt dobrej. Konečně jsem ho viděla.

Tjn

Příspěvek 20.2.2008 16:47:21
deeniiskaa Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Air Force píše:
Jóóó - tak sem se k tomu taky dokopal. Luxusní filmeček a David si zas zahrál totálního magora :laugh:

Btw přišlo mi, že v titulkách je jmenovanejch mnohem víc herců, než tam hrálo :lol:


To jo no taky bych řekla dyt tam hrálo asi 6 lidí možná 5.

Příspěvek 10.3.2008 14:33:59
THaM Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ajjjjj :( chtěl jsem si to taky stáhnout a vidět tu bandu v nějaké jine roli jenže mám asi ukrutnou smůlu...stáhl jsem za sebou 7 partů z rapida a jako naschvál u posledního mě to napsalo že je smazanej. A když jsem se podíval na předchozí linky tak už jsou taky smazaný. Prostě neuvěřitelná smůla...stačilo 10 minut na víc :cry:
Nebyl by někdo tak hodnej nebo to ještě neměl na disku a někam to znovu nedal???? :(


Edit: Tak už nic. warforum to vyřešilo 8)

Příspěvek 05.4.2008 12:06:49
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
David H dal tohle na svůj web - trailer k ADB s hudbou z Ark of Thruth - změněný na Bark of the Truth:

http://www.youtube.com/watch?v=tDYtqVsOmRA


:lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 15.4.2008 13:37:26
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak musim rici, ze nebyt tohoto fora, tak se o tomto filmu asi nikdy nedozvim...takze DEKUJI!!! Tenhle film jsem si fakt uzil od zacatku do konce a nemohl sem pochopit, co dokazou udelat ve filmu pouze tri postavy...

Jinak jeste musim pochvalit Rachel Luttrell, ktera narozdil od SGA predvedla skvely herecky vykon..alespon v tech nekolika sekundach co se objevila...ve StarCrossed..

Vice nizkorozpoctovych a nekomercnich filmu...ty jsou nejlepsi :)

Příspěvek 05.9.2008 13:43:45
King Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 73
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Teprve vcera jsem si vzpomnel na tento film, bohuzel az vcera, protoze jinak bych ho mel zrejme zkouknuty jiz nekolikrat.

Skvely film, smal jsem se od zacatku do konce. Je ale pravda, ze jen tezko muzu byt jako fanousek SG(A) objektivni, i tak ale 9*.

(btw nechapu, proc neni na csfd uvedena mezi herci Kate Hewlett)
Apophis: A single human life is worth so much you would risk a world?
Jack O'Neill: That's right. That's why they call us the good guys.

Příspěvek 05.9.2008 14:19:09
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Asi proto, že tam nemá profil? To bude nejspíš ten důvod, protože tam samozřejmě můžeš kliknout na jméno herce a ono tě to odkáže na příslušný profil. A když ho tam nemají, tak asi proto ji tam neuvedli. Tedy myslím si to :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 29.9.2008 10:31:11
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže oficiální český název je: Snídaně pro psy

Mám to z dnešního TVMaxu.... Dost mě dostala ta fotka tak jsem to oskenoval a házím to sem:
Obrázek
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Filmy