Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy A Dog's Breakfast (2007)

A Dog's Breakfast (2007)

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 03.8.2007 15:35:23
Woylin Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Už jste viděli toto:
http://www.amazon.com/gp/product/B00000F5WY?ie=UTF8&tag=adosbrthmo-20&linkCode=as2&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B00000F5WY

Dle data by to mělo být 18. září 2007 v USA a Kanadě, snad se to u nás objeví taky co nejdřív. Já už se toho nemůžu dočkat.

Obrázek
Sheppard: "Když jsem já dostal svou první encyklopedii, začal jsem písmenem S."
Zelenka: "Ano, wraithská sexualita může být zajímavá..."

Obrázek

Příspěvek 03.8.2007 15:52:36
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím co k tomu říct, jsem zvědavej co na to řekne Klenotka nebo jiní admini na foru, ale tenhle topic zavání silným SPAMEM!!! nehledě naq to že , ale rsdši nic, nemužu........ :D :D :D
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 03.8.2007 16:23:54
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co by jsme na to měli říctno, je to regulérní téma o filmu. Duplicitní to neni, pravidla to neporušuje.

To, že my všichni díky Klenotce víme o co jde, a jsme důkladně informování, je věc jiná. :D Ale jinak proti tématu nemůžu nic mít. :wink:

Příspěvek 03.8.2007 16:41:43
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
SPAM? A ten vidíš kde?:roll: Normální topic s zajímavou informací. Škoda jen že nemám těch $16.99 a plus nějaké $ na dopravu.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 03.8.2007 16:50:54
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak ne vyloženě spam, ale chci vidět člověka z fora kdo o tom nevěděl a taky se o Davidovo filmu bavilo vv tolika topicích, ale jo, nic proti, aspon až se objeví na torenntech bude kam dávat odkazy....... :oops:
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 03.8.2007 16:55:12
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak důvod, proč jsem to téma nezaložila, je ten, že se to řešilo v několika novinkách, rozhovorech atd., nemluvě o mém do světa volajícím podpisu, abych se vyhnula doatazům, bombardujícím mou schránku na SZ každý týden :)
Každopádně je to dobrý nápad to založit, a jsem ráda, že jsem to nebyla já :)

Co se týče toho DVD, tak 18. září je to pro region 1, a co zatím vím, tak amazon.de nebo co.uk mají smůlu. Ale od kamarádky z Německa vím, že by to snad mělo tam vyjít někdy v listopadu. Možná.
Osobně si originál koupím, protože herci ani štáb za ten film ještě nedostali zaplaceno :D

Každopádně ke stažení to určitě bude už po tom 18. září :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.8.2007 19:38:23
Woylin Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tento topic jsem sem dal protože jsem ho v této sekci přímo neviděl, jinak o filmu vim taky dlouho (Klenotky web o DH mám projetej několikrát 8) ). A tím
"Už jste viděli toto:" jsem myslel pouze to dvd v předprodeji a jeho obal a ne to že ten film existuje.
Jinak tak nejak sem si řikal že by to u nás mohlo bejt v prodeji do prosince. A pokud to do Německa pujde v listopadu, tak u nás se to asi objeví taky v listopadu.
Jinak obal byl pro mne celkem novinkou.
Sheppard: "Když jsem já dostal svou první encyklopedii, začal jsem písmenem S."
Zelenka: "Ano, wraithská sexualita může být zajímavá..."

Obrázek

Příspěvek 20.9.2007 20:28:57
Slejtr Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak uz je to venku :) koukal sem na soupis new releasu a zrovna tohle na prvnim miste coz me zarazilo.No sem zvedavej jestli nato bude delat nekdo titulky,nebo nato nema cenu ani cekat a skouknout to v engl. ?

Příspěvek 20.9.2007 20:38:08
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, ADB je od úterý, kdy to oficiálně vyšlo, se drží mezi bestsellery :wink:
Ještě jsem to ke stažení nikde nenašla, ale jelikož spoustě mých známých to DVD teprve přišlo, tak to bude chvíli trvat.
V Evropě, čili region 2, by mělo být někdy příští rok, na jaře asi. Osobně si ho koupím, jakmile bude aspoň v UK. Ale protože to má na starosti MGM, tak by to snad mohlo být i tady.
Nevíte někdo, jaká distribuční společnost tady zastupuje MGM? Možná by stálo za to, kdybych tam poslala aspoň mail a zeptala se.
Na titulky bych být tebou nečekala. Jestli se někomu budou chtít dělat, netuším, ale na titulky.com se najde všechno.

Jinak cover vypadá (zezadu) takhle:
Obrázek

A samotné DVD takhle:
Obrázek
:)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.9.2007 20:53:52
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud vím tak Metro Goldwyn Mayer zastupuje v ČR Bontonfilm.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 20.9.2007 20:59:01
Martincz Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 219
Bydliště: Ústí nad Labem(P3X-972)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jestli budete chtít tak to sme během weekendu můžu hodit na rapid.com A je to fakt pecka :-D

Příspěvek 20.9.2007 21:11:27
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Urci to sem hod, mrknu se na to a pak mozna pockam se svoji objednavkou na amazon.de
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 20.9.2007 21:23:16
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pěknej obal :) - to vidět můj otec nebo matka, tak si pomyslí, co jsem to za zvrácenou osobu - je takový pěkně náznakový :lol:.

Martincz: Hoď :D
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 20.9.2007 21:48:18
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Martincz: Tak rapid není zrovna šťastné řešení. Plno lidí z něj tahat nemůže vůbec (třeba já) a pak se ti tady stejně ozvou lidi, že to chtějí jinam a vůbec, pro klid tvůj i ostatních, to dej na rapid a ještě někam. :wink: Já čekám, jestli to někdo nedá na Live Journal, už by bylo načase.
Vím, že na rapidu to vydrží, ale prostě...někam jinam, pls. :oops:

Ashrak: Taky jsem uvažovala, že si to tam aspoň předobjednám. Já chci region 2, protože bych ráda, aby mi to hrálo v dvd přehrávači a stahovat nějaký dekodér do compu...to si radši počkám. Nebo jsi tam už viděl datum? Přiznám se, že jsem ještě na amazon.de nekoukala. :oops:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.9.2007 21:52:08
Martincz Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 219
Bydliště: Ústí nad Labem(P3X-972)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No hodim to na rapid. A Klenotko si řekni kam to chceš dát :-)

Příspěvek 20.9.2007 21:54:11
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Martincz: Sem s tím klidně na Rapid :wink:
Obrázek

Příspěvek 20.9.2007 21:55:37
Slejtr Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mas pravdu vyslo to 18.Release vysel dneska tak to celkem jde nato ze to neni tak uplne velkej trhak :D Ale prave proto se asi titulkovaci nepretrhnou :( ale vzhledme k tomu ze sme fanda D.H. tak cekat nebudu pustim hned, aspon si trochu eng. pred zacatkem akad. roku potrenuju :twisted: jinak kvalita dobra :wink:

Příspěvek 20.9.2007 22:01:47
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Martincz píše:
No hodim to na rapid. A Klenotko si řekni kam to chceš dát :-)


Tak někam, kde ti to nezabere moc času a kde to může být ve více kusech. A ne, megaupload taky asi není zrovna nej :)
Filefactory možná...nebo i ten edisk, ale tam to budeš muset hodně kouskovat a houbeles to tam vydrží.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.9.2007 22:09:14
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ehm...jestli se můžu vložit...filefactory...*špitá s opatrným úsměvem*
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 20.9.2007 22:15:26
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já to možná ještě do té doby seženu jinak, tak je možné, že to třeba ani stahovat nebudu, ale kdoví? Oni ti, co si to objednali, na to teď koukají, na GW fóru diskutují a na nás, nebohé Evropany, neberou ohledy :) Tak snad někoho donutím to někam dát.
Ale uvidím, stejně to někam dej, protože určitě nejsem jediná, kdo má problémy s rapidem a můj upload (rychlost netu) je na zabití. :roll:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.9.2007 22:54:27
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Ashrak: Taky jsem uvažovala, že si to tam aspoň předobjednám. Já chci region 2, protože bych ráda, aby mi to hrálo v dvd přehrávači a stahovat nějaký dekodér do compu...to si radši počkám. Nebo jsi tam už viděl datum? Přiznám se, že jsem ještě na amazon.de nekoukala. :oops:


Já si to asi předobjednám až to budu mít shlídnutý...ale ja to spíš myslel tak že já už si tam stjně chci koupit filmy, co u nas ještě nejsou, počkal bych teda s nima až vyjde tohle ať nemusimm platit 2x poštovný
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 20.9.2007 23:42:04
Lordkolol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 268
Bydliště: Prague
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jako mám to teďka stažený a připravuju k uploudu ale nevím jestli bych to na tohle fórum směl dát. Nebyla by tu možnost hodit to do sekce kde se dají stahovat jednotlivé díly ? Udělat tam jeden malinkej topic pro tento filmeček :P ??? Rád bych to pro vás upnul releasově takže tam bude šecinko i se samplem.... Ať rozhodne vedení... :-D

Příspěvek 21.9.2007 07:15:12
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V případě tohohle filmu asi uděláme vyjímku..
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 21.9.2007 08:40:12
Lordkolol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 268
Bydliště: Prague
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Film je uploudnutej tak mi jenom řekněte kam ho mám dát a pojďme se zasmát... :wink:

Příspěvek 21.9.2007 08:41:34
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
klidně sem, ale nezapomeň dát linky do code :wink: :lol:
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Filmy

cron