Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy HITMAN

HITMAN

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 15.12.2007 00:14:09
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Obrázek

Tak jako velký fanoušek herní předlohy jsem si nemohl tenhle film nechat ujít. Podle ohlasů jsem toho moc nečekal, tím víc se mi to potom líbilo. Byl to vážně skvělí. Opravdu povedené. Hitman byl místy sice trochu lidštější než ve hře, ale když se to tak vezme - brutalita Hitmana ve hře závisí vždy na hráči :lol: :lol:

Každopádně film suprovej

Toto je spoiler!!!:
Jak jenom prostřílel "dědovi Hitmanovi" klouby a pak jenom "Nikam nechoď" :lol:


Nemá někdo ponětí kdy má vyjít DVD? :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 03.4.2010 15:01:31
Jerkie-Leg Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 59
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Podle mě rozhodně podceňovaný film. Hodně lidí si stěžovalou na malou podobnost k předloze, ale já osobně mám tento film moc rád! I přes průměrný příběh jsou například akční záběry naprosto nenahraditelné!
:) každopádně se teším na pokračování (2011) ..
Obrázek

Příspěvek 03.4.2010 16:28:57
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No nevim, mě přišlo, že třeba Kurýr měl k Hitman stylu mnohem blíž, než tenhle film... viz scéna se soubojem na meče. To jsem měl vážně pocit, že jsem omylem vlezl do špatnýho sálu.
Obrázek

Příspěvek 03.4.2010 19:02:45
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Film to byl dobrý, ale hned na začátku mi dojem z něho srazil kec, když sejmul do hlavy borca na 4 km... no nevím, jestli je to zcela reálné... :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 03.4.2010 19:19:30
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wanted: Není. Nejdelší zaznamenaná vzdálenost, na kterou se někoho povedlo zabít střelnou zbraní je 2430 metrů. Tenhle zásah se povedl jednomu z Kanaďanů v roce 2002 v Afganistánu. Předchozí rekord držel Gunnery Sergeant Hathcock, který ve Vietnamu zasáhl cíl na vzdálenost 2500 yardů (2286 metrů). Obecně, zasáhnout něco vzdálenějšího než kilometr je docela "fuška" a tyhle zásahy nad dva kilometry jsou opravdu vyjímka, takže 4 kilometry (a ještě k tomu headshot) jsou vážně kokotina. Ale holt každej filmovej "sniper" přece dokáže z otočky trefit bežícího maníka do hlavy Berettou bez optiky na 12km v noci, jinak to přece není sniper :rflmao: .
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Příspěvek 03.4.2010 19:41:44
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Však právě... že je to blbost, proto mi to shodilo dojem z celýho filmu a ještě takhle na začátku... o těhlech rekordech vím... fakt haluz... a pochybuju, že i tohle bylo do hlavy...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 03.4.2010 20:37:57
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Darth_RevanCZ píše:
Wanted: Není. Nejdelší zaznamenaná vzdálenost, na kterou se někoho povedlo zabít střelnou zbraní je 2430 metrů. Tenhle zásah se povedl jednomu z Kanaďanů v roce 2002 v Afganistánu. Předchozí rekord držel Gunnery Sergeant Hathcock, který ve Vietnamu zasáhl cíl na vzdálenost 2500 yardů (2286 metrů). Obecně, zasáhnout něco vzdálenějšího než kilometr je docela "fuška" a tyhle zásahy nad dva kilometry jsou opravdu vyjímka, takže 4 kilometry (a ještě k tomu headshot) jsou vážně kokotina. Ale holt každej filmovej "sniper" přece dokáže z otočky trefit bežícího maníka do hlavy Berettou bez optiky na 12km v noci, jinak to přece není sniper :rflmao: .


Ano, to je fakt a obzvláště když měl na zbrani tlumič (teda jestli blbě nevidim). Pokud je mi známo (Darth_RevanCZ ví určitě víc :) ) tak nejlepší puška + nejlepší střelivo + dobrý odstřelovač dokáží trefit cíl 30x30cm na vzdálenost přibližně 2800m za dobrých podmínek (myšleno na cvičné střelnici, ne v ostré akci).
Já to však beru jako film, tudíž několik věcí bude určitě přehnaných a jako takový to se mi to líbilo. Nečekal jsem od toho nic extra, takže mě to ani nenaštvalo, ale zároveň ani nějak extra nenadchlo.

Příspěvek 03.4.2010 20:56:46
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevím... mám za to, co jsem slyšel i v dokumentech od odstřelovačů (alespoň policejních, kteří musí být více přesní), tak takovouhle "položku" či rozměry trefí s jistotou pod 2 km... rekord je 2,5km... ;)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 15.4.2010 15:02:31
Moni Airman
Airman

Příspěvky: 18
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
proč mi ten začátek připomínal seriál dark angel?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Filmy

cron