Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Iron Man

Iron Man

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 08.5.2008 22:29:21
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Gralex: To s tím Mandarinem je zatím jen spekulace a spíš to vypadá na "skromnější" (tu první) variantu. Tedy aspoň já si to myslím.

http://www.gorilla.cz/article/4363-iron-man-2-v-roce-2010.html


http://www.gorilla.cz/article/4392-iron-man-2-dalsi-detaily-o-pribehu.html


Geser: Marvel chce rozhodně dělat crossovery. Mají velké plány, co jsem tak četla.

http://www.moviezone.cz/clanek/13067-bezici-pas-od-marvelu/


http://www.gorilla.cz/article/4381-marvel-otvira-staje-ceka-nas-komiksova-zaplava.html


A jo, když člověk (já :D) nemůže hýbat s krkem a může maximálně sedět (u počítače), tak vyšťourá všechno :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.5.2008 22:51:44
Gralex Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Forgotten realm: Prague
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja se stejne doufam v mandarina, protoze mi to pride mnohem zajimavejsi nez chlastajici stark a silejici war maschine.
Geser> ono je pravda ze podobu jacksona marvel dava furymu uz delsi dobu. Me osobne se to prilis nelibi (i kdyz velka drsnost se tomu priznat musi), protoze sem si zvyk na furyho z kreslenyho spidermana.
"Jake jsou zpravy pro nasi Velitelskou lod?"
"Ale Pane, my nemame zadnou Velitelskou lod."
"Nemáme Velitelskou lod?! Proc mi o tom nikdo nerekl?!"

Příspěvek 08.5.2008 23:57:52
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak si myslel,že Furry má Jacksonovu podobu už delší dobu ?Tohle mi nějak muselo uniknout :) Ale Furryho mám v hlavě jako hnědovlasýho zjizvence z komiksů ,takže S.L.J. mi tam nějak nesedí...Tím ale nevylučuju skvělý provedení postavy
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 09.5.2008 00:35:07
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Gralex píše:
Ja se stejne doufam v mandarina, protoze mi to pride mnohem zajimavejsi nez chlastajici stark a silejici war maschine..


Tak pro mě je nejzajímavější hlavně postava Starka, takže já to neřeším. :D A tedy hlavně si myslím, že pokud má být třetí Iron Man už součástí Avengers, tak se budou snažit spíš jeho postavu co nejvíc samostatně rozvinout a udělat mu nějaký prostor. I když je RDJ vynikající, pochybuju, že v Avengers dostane zase až tolik prostoru. Takže si myslím, že takovou "civilní" formou se ho tam pokusí víc rovinout. Osobně mi to tedy tak vyhovuje víc.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.5.2008 08:39:01
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Spec.Fugaz píše:
čau all......je to trochu divný ale mohl by mi někdo říct jak to skončilo?protože jsem stáhl verzi kde není konec.Mám to jen po to jak chcípne ten bastard pak mi tam skočí tiskovka ,u ktere mi to na začátku skončí ...díky


Taky jsem si tuto verzi stáhla, ale pravda je, že když si to pustíš ve VLC playeru, tak ono to tam je až do konce. Neptejte se mě proč, v BS playeru to skončilo na 1,53, ale ve VLC na 1,56 a je tam i ta poslední věta. Konec po titulcích tam není. Nejsou tam totiž titulky. Asi ten, co to v tom kině natáčel, spěchal domů:-).

Jinak já jsem byla též nadšená a mrzí mě, že jsem to v kině neviděla, ale když jsem nenašla parťáka, který by na to se mnou šel:-(. No, třeba se mi to ještě poštěstí. To jsem celá já, jsem nedočkavá a tak jsem si to pustila doma. Film byl super a můj oblíbenec RDJ prostě neodolatelný, ta ironie a sarkasmus, to bylo prostě super. Naopak Gwyneth se mi tady moc nelíbila, už mě nebaví, jak je všude prostě naprosto dokonalá.... Viděla jsem s ní v poslední době několik filmů a všude je stejně .... unylá!

Co se týče filmů v kině, podle mě není nutné je vidět v kině všechny, ale možná si to jen namlouvám, protože jinak bych tam trávila každý den:-). Na české filmy, komedie, psychodramata a tak, na ty do kina nechodím... Iron Man je ale pro kino jako stvořen.
Obrázek

Příspěvek 13.5.2008 17:23:41
Catano Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 148
Bydliště: Trenčín, SR
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak som na to do kina zašiel a rozhodne odporúčam. Kto to nevidel v kine prišiel o veľa, toto je jednoducho film, ktorý sa do kina hodí.
Dobrá hudba, hlášky, efekty...
A ešte ma v kine zaujal preklad "fun-vee" na "zábava-vee", niežeby to nebolo preložené dobre, ale zábava-vee??? Mohli to vymyslieť lepšie.
Obrázek

Příspěvek 18.5.2008 22:09:18
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Viděl jsem! (v kině) :)

Jako vítané odreagování od poviností konce semestru je to perfektní... nic víc jsem vlastně nečekal, takže spokojen... určitě snese i více podívání :)

Skvělá byla ta scéna, kdy si dělal botu a nadával tomu robůtkovi s lupou :lol: technologické libůstky, to je moje :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 18.5.2008 23:46:20
Ted Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 113
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Me se hrozne libilo jak poprve nekam letel, oddelal tam ty teroristy a toho posledniho hodil na zem a kdyz odlital : "he's all yours!" to bylo fakt paradni:)
Meiles: "I had the most amazing idea last night"

Příspěvek 22.5.2008 17:52:45
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Taky jsem byla v kině, jak jinak O.-) akorát, jsem si nezjistila, jak bych se dostala domů, tak jsem se hezky o půlnoci prošla z centra Ostravy do Vítkovic a nikdo mě neokradl, jupí :D
Má oblíbená scéna: Stark se snaží sundat zesknutý oblek, když v tom příjde Pepper. "Už jsi mě viděla i v horších situacích." :D (nebo jak to řekl)
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Příspěvek 13.6.2008 13:49:27
lihkan Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 388
Bydliště: South Park
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
muzete mi rict nekdo neco o tom mandarinovi? o nem nevim vubed nic traba jestli ma psycho nebo techno schopnosti a tak :) me se ten napad z war mashine nelibi ale furt lepsi nez technologicky iron man proti nejakemu fantasy padouchovy :?
Obrázek
má literární tvorba:
Obrázek
Niní ve vaší povídkové sekci

Příspěvek 19.11.2008 02:28:16
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem taky konečně viděla (přestanou už udivené výkřiky "Tys neviděla Iron Mana???" :)). Mno, neroztrhejte mě, ale poté, jaké jsem na to slyšela ódy mi to přišlo...tak jako na podívání, pak možná za čas někdy v budoucnu. Mělo to docela dobré scény, Ta věta na konci (před titulkama) byla výborná :), ale přiznám, že jsem čekala trochu víc. Já se musím odnaučit příliš očekávat :). Než mě roztrháte, neříkám, že by to bylo nějak hrozně špatné ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 19.11.2008 13:46:41
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Otázka je co *víc* jsi čekala? :wink: Jestli ti svlečený Robert Downey Jr. nestačí...? :smile: Ale vážně - od Iron Mana nesmíš očekávat vlastně nic, než starý dobrý komiksový film, žádné utápění v depresích a objevování temné stránky. Prostě nech mozek před kinem (případně pokojem) a nech se unášet. :)
Je Temný rytíř a je Iron Man. Oba jsou naprosto a totálně odlišné, vlastně úplně jiné žánry, kdyby je nespojoval komiks. A osobně se přiznám, že v době, kdy pokazili třetí díly X-Men a Spidermana, se mi Iron Man líbil víc, protože si na nic nehrál - hercům to navíc mezi sebou klapalo a hlavnímu hrdinovi (resp. představiteli) bys díky charismatu a nadhledu odpustila i vraždu. :) Což se třeba o Peteru Parkerovi říct nedá. :dontknow:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.11.2008 04:26:36
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak v tom bude ten problém...čekala jsem, že se bude dít něco zvláštního (jako něco víc do hloubky) a ne, že to zvláštní má být v tom, že je to čistě k zábavě. Moje chyba, tak jsem to pochopila, když mi bylo říkáno "je to super". :)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 13.4.2010 22:19:00
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Novej trailer... a vypadá to čím dál líp... Scarlett je konečně v akci. :-D

http://www.youtube.com/watch?v=FNQowwwwYa0


EDIT:
Obrázek
Koukal jsem na novej interaktivní trailer a všiml jsem si téhle veselosti. Zdá se mi to, nebo druhá vlajka zleva je slovenská? A ta za ní připomíná českou. A čtvrtá zprava je vyloženě česká... A první zprava je slovenská s invertovanejma barvama... stejně jako pátá zprava. Parádní...
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Re:

Příspěvek 19.5.2010 21:29:53
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Geser píše:
Jak si myslel,že Furry má Jacksonovu podobu už delší dobu ?Tohle mi nějak muselo uniknout :) Ale Furryho mám v hlavě jako hnědovlasýho zjizvence z komiksů ,takže S.L.J. mi tam nějak nesedí...Tím ale nevylučuju skvělý provedení postavy

Ultimate Nick Fury je skutečně černoch a jeho předlohou je SLJ.
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 19.5.2010 21:41:52
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, od té doby jsem o tom už něco načetl. Stejně mi je ale bližší původní verze.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 24.5.2010 14:24:14
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mimochodem neví někdo jak přišel o oko?
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 24.5.2010 23:07:33
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Obrázek
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 26.5.2010 18:13:14
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
HUSTÝ !!! Toho bych chtěl. Jak se asi jmenuje? R2-Mark1
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Filmy