Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Iron Man

Iron Man

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 23.4.2008 15:47:07
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://www.csfd.cz/film/223262-iron-man/gallery/


Trailer:
http://film.moviezone.cz/iron-man/trailery/#Trailer


Na tenhle film se těším jako malá :D Mám ráda Roberta Downeyho Jr. Je to hodně charismatický a zajímavý herec a trailer vypadá výborně.
Přiznávám, že předlohu vůbec neznám, tedy nikdy jsem ji nečetla, ale ne že bych o ní neslyšela. Ale co jsem četla, tak by se film měl předloze dost podobat.
Premiéra je 1. května a osobně na to půjdu co nejdříve do kina.
Naposledy upravil Klenotka dne 03.5.2008 20:21:23, celkově upraveno 1
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 24.4.2008 08:32:49
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem se o tom dozvěděla v práci (dělám v Národním filmovém archivu :D ) tak, že jsem si přečetla distribuční list, kterej čekal na zařazení do kartotéky. :lol:

Dost mě to zaujalo, takže se na to taky hrozně těším, a už mám domluveno s kámoškou, že na to jdeme. :)
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 24.4.2008 12:36:01
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno, trailer jsem viděl asi stokrát :) Z toho filmu coolovost přímo číší. I když se mi líbí i "superhrdinské artfilmy", jako třeba první Hulk, tak tohle bude asi takové dokonalé guilty pleasure, letní blockbuster. Downey jako opilecký zbohatlický hrdina, drsná hudba, výbuchy, nějaká lehká romantická linie a především hlášky. :-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 24.4.2008 16:51:16
Catano Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 148
Bydliště: Trenčín, SR
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na to pôjdem určite, už len kvôli AC/DC v traileri :kapela:. Inak to vyzerá to ako transformers v menšom vydaní, tak aspoň akčné scény budú dobré.
Obrázek

Příspěvek 24.4.2008 18:24:47
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na tenhle filmek se docela těším - sice Ironman nebyl hrdinou mého mládí (to bude vždy Spidey :D ) ale i tak jsem pár dílů (kreslený) na Fox Kids viděl a docela se mě to líbilo - no i když prada začal jsem na to koukat až když se ukázal v Spidermanovi - ale tenkrát mě to bavilo mín protože pokud si pamatuju tak neměl žádný spešl schopnosti - ale i tak to bylo celkem fajn a ted by to mohlo bejt totálně Awesome :lol:
Obrázek

Příspěvek 29.4.2008 16:58:42
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak, ve čtvrtek na to jdu do Cinestaru s kamarádem. Těším se moc, recenze jsou velmi pozitivní, takže snad mi to po Spidermanovi 3, který mě minulý květen naprosto zničil, spraví dojem ze super-hero filmů.
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 29.4.2008 18:49:33
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A pokud ne, vyjde letos ještě Hulk. A Hellboy. A Temný rytíř. A Wolverine. Něco z toho se podařit musí ;)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 29.4.2008 19:23:05
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na Ironmana jsem narozdíl od Hulka, Hellboye čí Wolverina zvědavý :D :D Já mám rád takové ty klasické největší komiksy jako Superman nebo Batman, proto jde většina těch ostatních mimo mě. Na Ironmana se ale těším, protože RDJ mám docela rád, trailery byly opravdu stylové a co jsem teď četl recenzi, tak se film povedl. Takže myslím, že když si koupím ten lístek do kina, tak litovat nebudu. :wink:

Příspěvek 29.4.2008 19:34:29
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chtěla jsem už na předpremiéru do Palace, ale je to až večer a asi bych se nedostala domů. Takže tam vyrazím asi až v pátek. Tak, vydržela jsem to ty měsíce, den navíc mě už nevytrhne. :)
Taky jsem četla pár pozitivních recenzí, že prý je to zase jednou typický komiks, který si sice zase až tak nehraje na něco víc, ale rozhodně to není hloupý film.
A všichni chválí RDJ, takže jo, třesu se na to jak ratlík, čekající v zimě na svetr :D
Naposledy upravil Klenotka dne 30.4.2008 00:58:39, celkově upraveno 1
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 29.4.2008 23:22:59
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Aaa, super, další komiks ke shlédnutí! Teď už jenom někoho překecat, aby šel se mnou do kina a jak tka přemýšlím, bude to dost náročné :D
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Příspěvek 01.5.2008 19:06:44
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Viděl jsem! 8)

Sympatická akční podívaná, která mává dalším komixovým adaptacím pěkně z dálky. Příjemný hlavní hrdina, který si svou super identitu musí vytvořit za pomoci zástupů inteligentních mechanických pomocníků. Nutno podotknout, je to sranda :) Celý film se vyhýbá typickým komixovým klišé, ikdyž ne vždy je v tom úspěšný (závěrečný souboj). Stark není obyčejný hrdina, který ochraňuje lidi. Spíš než to bojuje svou vlastní soukromou válku. Poslední věta dává korunu celému filmu:
Toto je spoiler!!!:
Truth is...that I am Iron Man.


9/10
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 01.5.2008 19:54:52
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky jsem to dneska viděla a miluju to :D Je to konečně zase trochu jiný komiks, kde si hrdina v podstatě všechno udělá sám, ale není to žádný samotář nebo nějaká pokřivená osobnost, ani mu nepomáhají schopnosti dané čímkoliv.
Nutno říct, že Robert Downey Jr. prostě je Stark. :D Ten chlap je dokonalej. "Jestli mě ještě jednou postříkáš tím sajratem, tak tě věnuju univerzitě" :lol: Upřímně nevím, jestli by tenhle film byl tím, čím je, bez něj. Ale jsem ráda, že to nemusím zjišťovat. :D Nikdo jiný by to asi tak nepodal. Díky němu jde film správným směrem.
A i když nemám moc ráda Gwyneth Paltrow, tak tady je jednoduše okouzlující a vztah mezi nimi funguje.
Relativně méně akce nevadí, skvělý začátek to myslím úplně vynahrazuje a řekla bych, že si to schovávají do dalšího filmu. Jako představení hlavního hrdiny to funguje dokonale.

Rozhodně jsem se bavila dvakrát víc než u Transformers, kdy mě hodně štvaly řeči o morálce a nedokonalosti lidské civilizace a "vtipné scény" (trávník), vtipné nebyly. Tady to hlavní hrdina vynahrazuje, navíc mu věřím i vážnější scény.
Mně se ten souboj na konci líbil, i když mohl být asi trochu delší. Počítám ale, že to si nechávají do dalšího filmu. :D Možná tam byl problém, že záporáka vytvořili dost rychle a podlehlo to určitým klišé. Ale to je jenom malý problém, jinak to zase tak nevadilo.
Musím přiznat, že tady se na nějaké to pokračování těším. Je vidět, že je to natočeno jako začátek série (hlavně díky scéně PO titulcích) a jsem na to zvědavá víc než na Spidermana s kýmkoliv dohromady. 8)

Totálně mě dostal konec:

Toto je spoiler!!!:
"Vrať se k papírkům."...."Pravda je...já jsem Iron Man." :lol:


Takový letní popcorn, ale určitě super popcorn :D
Naposledy upravil Klenotka dne 05.5.2008 19:42:05, celkově upraveno 4
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 01.5.2008 20:18:58
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je třeba to vidět na velkém plátně?
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 01.5.2008 20:27:46
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Odpověď na tvou otázku - kvůli pořádnému zvuku a efektům - ano, určitě je lepší vidět to na velkém plátně.
Jinak tomuhle typu dotazu nerozumím. Kino je prostě kino a žádný monitor ho nenahradí. :dontknow:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.5.2008 01:25:01
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nějaké osobní drama a tak myslím není třeba vidět v kině, a jelikož není možné chodit do kin na všechny filmy...
Spíše jsem měl na mysli, jestli jsou akční scény nějak vyjímečné. V recenzích píšou, že zajimavá je spíše konverzační část, než souboje.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 02.5.2008 12:29:34
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale akce je tam taky, hlavně úvodní část je super. Takže ano, stojí to za to.
Jinak já chodím do kina na cokoliv a jelikož jsem na tohle čekala kolik měsíců, tak teď se rozhodně nevzdám šance to v kině vidět. :wink:
Jsem možná staromódní, ale kino je kino. :D
Naposledy upravil Klenotka dne 02.5.2008 18:13:06, celkově upraveno 1
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.5.2008 17:40:35
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
100% souhlasím s Klenotkou, v kině je každý film jiný zážitek oproti televizi. A šance to v tom kině vidět je jenom jednou, reprízovat to až na brutální výjimky typu SW nikdy nebudou. Takže, když jde o film, na který se už nějakou dobu těším a mám tu možnost si na něj zajít, tak není co řešit. :wink:

Jinak já na to půjdu asi zítra.

Příspěvek 03.5.2008 10:41:07
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ještě jsem to sice neviděl - ale v roce 2010 bude dvojka :D
viz:
http://www.gorilla.cz/article/4363-iron-man-2-v-roce-2010.html
Obrázek

Příspěvek 03.5.2008 13:12:59
Tyrael Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 39
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mno ja jsem slyšel o iron menovi až když v rádiu říkali že Marvel vypustil dalšího comixového hrdinu rozhodně se na ten film podívám, i když víc se těsím až se mi dostane do ruky Wolvarin

Příspěvek 08.5.2008 20:01:39
Spec.Fugaz Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Bydliště: Brnko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
čau all......je to trochu divný ale mohl by mi někdo říct jak to skončilo?protože jsem stáhl verzi kde není konec.Mám to jen po to jak chcípne ten bastard pak mi tam skočí tiskovka ,u ktere mi to na začátku skončí ...díky
O'Neill:Tak co si myslíš o Ashrakovi Teal'cu?
Teal'c :Myslím že nám něco tají.
O'Neill:A co?
Teal'c :To nevím vždyť to tají.

Příspěvek 08.5.2008 20:47:41
marazt Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Spec.Fugaz píše:
čau all......je to trochu divný ale mohl by mi někdo říct jak to skončilo?protože jsem stáhl verzi kde není konec.Mám to jen po to jak chcípne ten bastard pak mi tam skočí tiskovka ,u ktere mi to na začátku skončí ...díky


Hodim to do spoileru, takze se na to nedivejte Ti, kteri nechcete...

Toto je spoiler!!!:
Ptaji se ho na tu nehodu,... . Pak vezme do ruky listecek, co si prinesl ze 'zakulisi', koukne na nej a rekne : "I'm Ironman".

Příspěvek 08.5.2008 20:54:33
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdybys na to šel do kina, tak by ti žádný konec neutekl :lol: Vážně, lidi, co z toho filmu máte, zírat na to na obrazovce? Tohle navíc potřebuje i pořádné ozvučení a pokud nemáš opravdu velkou obrazovku s velkými repráky, tak je to na houby.
Já na tom v kině byla už dvakrát a rozhodně nelituju.

Ten konec je skoro to nejlepší z celého filmu, výraz RDJ je tam k nezaplacení a navíc je tam ještě krátká, význámná scéna PO titulcích.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.5.2008 21:08:26
Ted Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 113
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A jaka??:)
Jaksi sem si na ni nepockal, podel se o ni s nama :oops:
Meiles: "I had the most amazing idea last night"

Příspěvek 08.5.2008 21:34:55
Gralex Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Forgotten realm: Prague
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ted píše:
A jaka??:)
Jaksi sem si na ni nepockal, podel se o ni s nama :oops:


Toto je spoiler!!!:
Po titulkach je jeste scena kde se v starkove vile objevi S.M. Jackson jako Nick Fury (sef SHIELDU) a zepta se ho jestly si mysli ze je jediny superhero na svete a ze je soucasti vetsiho univerza
Prakticky je to poodhlaleni deje dalsiho dilu kde by se uz mel objevit zeleznakuv uhlavni nepritel Mandarin (ve filmu je na nej narazka ve forme spolecenstvi deseti prstenu)
"Jake jsou zpravy pro nasi Velitelskou lod?"
"Ale Pane, my nemame zadnou Velitelskou lod."
"Nemáme Velitelskou lod?! Proc mi o tom nikdo nerekl?!"

Příspěvek 08.5.2008 22:05:43
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hmm,že by MARVEL začal s crossovery?
Toto je spoiler!!!:
A Sam L. Jackie jako Furry ?
!Bože :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Filmy