Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Lesbian Vampire Killers

Lesbian Vampire Killers

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 16.7.2008 22:13:22
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lesbian Vampire Killers jak už napovídá název, film bude mít upírskou tématiku, nejaká ta kletba a sličné po krvi drásajícíse démonky... a hlavního "ničitele" si zahraje vikář, tedy herec jež je znýmý z Doctora Who(film 1996) nebo jako první důstojník Bush z Hornblowera, Paul McGann. Viděl sem ukázku a vypadá velmi slibně film vyjde až za nejakou dobu, někdy na listopadu, prosinci.., vím o tomto filmu proto, že kámík je právě na brigádě ve VB a připletl se do natáčecího týmu, dělá zvukaře.....
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 17.7.2008 09:31:39
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak se tu tak rozhlížím, vidím tvůj topic a říkám si: to jsem už někde viděl, ale je to už starší a nikdo neodpověděl, takže jakto, že je to takhle navrchu?
A pak jsem si uvědomil, že jsem si to spletl s tématem Zombie Strippers, které je tuším taky od tebe. :D
Díváš se taky na jiný filmy než ty, ve kterejch vystupujou striptérky nebo lesby? :wink:
Mám takový dojem, že tady je asi moc lidí rozebírat nebude...
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 17.7.2008 10:09:02
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ono nejde jen o to aby lidé odpovídali, ale aby si uvědomily že ty filmy existujou a podívali se na ně. Všechno jsou to zajímavý filmy s neotřelým nápadem a trochou erotiky, nic neslušného... btw Zombie Strippers ted vyhráli nějakou cenu a Lesbian Vampire Killers vypadají taky dobře dle fotek co my kámík posílá......
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 21.6.2009 19:03:27
Hemond Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 58
Bydliště: Jablonec n.N.
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, musim rict, ze jsem videl oba ty filmy. Zombie Strippers je opravdu tezky "B", na to se da koukat maxilne s partou kamosu a to jeste musite bejt hodne nality :) Ten druhy film je uz lepsi, obcas docela zabavny, ale bohuzel nejsou tytulky.
Mír ochráníme i za cenu použití jaderných zbraní!!!

Příspěvek 21.6.2009 19:14:43
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zombie Strippers jsem taky viděl přesně v té náladě, kterou Hamond doporučuje, a neuškodí, ale kdyby se v tom složení namísto toho pošedesáté díval na Transformers, vyšlo by to na stejno.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 21.6.2009 21:42:12
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
OK Zombící byli spíš taková ptákovina, ale docela sranda, Vapires byli v místech dokonalý nebyl to špatnej film...
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 21.6.2009 22:19:21
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tenhle film se mi zamlouval. Hlavně úvod a Paul McGann... :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 19.12.2009 00:00:04
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Film jsem viděl teď asi před týdnem...

Zkrátka, vidím název filmu..říkám si...tohle musíš zkouknout, ať je to ptákovina sebevětší...tak sem se podíval a film bych zhodnotil jako Béčko, jehož hlavní postava a jeho blonďatá nová holka byli sympatický...ale ten jeho kreténskej kamarád a jeho rádoby vtipy a tisíckrát zopakované slovo "kokot" my šlo hodně na nervy (chtěl sem napsat, že mi to lezlo krkem...ale víte jak..)

No...jelikož jsem se zrovna nudil nepovažuji to za takovou ztrátu.... kdyby vynechali toho jeho kámoše nebo kdyby byl o něco málo zticha nebo kdyby ho rovnou upírky zabily..bylo by to rozhodně lepší...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Filmy