Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Jaký film jste naposledy viděli? (doporučte)

Jaký film jste naposledy viděli? (doporučte)

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tohle jsem viděla na jednom fóru a má to úspěch. Nemusíme pak zakládat na každý film topic, ale prostě se to napíše sem. Napište, co jste naposledy viděli, bez ohledu na to, jestli je to nový film nebo něco staršího. Cokoliv + třeba malé hodnocení. :wink: Název filmu klidně i silně zvýrazněte :wink: Označeno jako důležité, aby se to nepropadalo :wink:

Já jsem teď shlédla (i když už bych měla dávno spát :smile:) film Crash - úžasný film, jeden z nejlepších, jaký jsem viděla. Ještě se klepu. Párkrát mi vrhkly slzy do očí a několikrát jsem kvůli nějaké scéně zadržela dech.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 18.7.2008 08:49:59
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
HEH ok tak ja bych doporučil film Virus je to spíš takový scifihoror ale spis scifi . Popis: Obchodní loď Sea Star se v jižním Pacifiku ocitne v silné bouři a zachránit se dá jenom v oku tajfunu. Tam objeví velikou, ale liduprázdnou ruskou výzkumnou loď, která jeví známky boje a poškození, není však prázdná. Když posádka opraví její elektrické vedení, objeví se vystrašená vědkyně, která zázrakem přežila, a řekne svým zachráncům, že na loď pronikla mimozemská inteligence, která zabila celou posádku! Vesmírní vetřelci zjistili všechno o lidské rase a využívají lidských těl na budování smrtících strojů, jejichž posláním je neutralizovat nebezpečný virus. Od jeho existence ale závisí osud naší planety - tím virem je totiž lidský druh ... tady je link
http://www.csfd.cz/film/1011-virus/
doporučuji good film
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 18.7.2008 11:41:06
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Doporučuji film V Bruggách (In Bruges), je to taková tragikomedie, v níž excelují herecké výkony Colina Farrella a Brendana Gleesona (ten je známý jako Pošuk Moody z Harryho Pottera - tedy mimo jiné:-)).

Je to o dvou nájemných vrazích, kteří tráví neplánovanou dovolenou v Belgii v Bruggách... Není to ale žádný akčňák, spíš takové mírně psychologické nahlédnutí do jejich duší, ale zase to není nuda, označení tragikomedie jsem zvolila proto, že komedie jako taková to není, spíše taková hořká komedie, mno, zkrátka, myslím, že nudit se nebudete, je tam pár opravdu vypečených scén a Colin Farrell má úžasnou zásobu obličejových výrazů:-))).

Crash jsem viděla též a zadržovala jsem dech mnohokrát a slzy mě vhrkly hlavně u té scény s vysvobozováním z auta, protože mě prostě dostal ten paradox toho, že ten policajt byl rasista, který tu ženu obtěžoval, a pak jí zachránil život, zkrátka byl to hodně silný zážitek.

http://www.csfd.cz/film/228433-v-bruggach-in-bruges/
Obrázek

Příspěvek 18.7.2008 13:06:23
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já bych doporučil trochu starší (no dobře rok 1954) Japonský film Sedm Samurajů, podle nějž vznikl Americký remake Sedm statečných.

No a o čem to je? Ve zkratce.
Jedna vesnice má být napadena lupiči a tak si najme Samuraje, aby je ochránili.

Mě se to docela líbilo, takže pokud vás neodradí délka filmu (cca. 3,5 hodiny) tak rozhodně doporučuji.

http://www.csfd.cz/film/5435-sedm-samuraju-shichinin-no-samurai/


a ještě (snad nevadí doporučení dvou filmů) Britský film Bloody Sunday (česky: Krvavá neděle) z roku 2002.

no popis viz CSFD (nějak mě teď nenapadá jak to rychle popsat):
http://www.csfd.cz/film/82635-krvava-nedele-bloody-sunday/?text=33113
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 18.7.2008 15:57:09
Dutch Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 85
Bydliště: okr. Tábor
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Snad si někdo vybere. Myslím, že tohle jsou velmi kvalitní kousky, které stojí za to zkouknout...

Osudový dotek
Četa
Hvězdný prach
Dokonalý trik
Million dollar baby
Bílé peklo
Kruh 1,2
Forrest Gump
Zelená míle
Zachraňte vojína Rayena
Útěk do divočiny
Schindlerův seznam
......
Nemám rád soboly

Příspěvek 18.7.2008 16:19:41
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fazulina píše:
Crash jsem viděla též a zadržovala jsem dech mnohokrát a slzy mě vhrkly hlavně u té scény s vysvobozováním z auta, protože mě prostě dostal ten paradox toho, že ten policajt byl rasista, který tu ženu obtěžoval, a pak jí zachránil život, zkrátka byl to hodně silný zážitek.


Jo tak tohle byla přesně scéna, která mě dostala. On byl zpočátku představený jako šílený "záporák" a nakonec se ukázalo, že je to jen "člověk s problémem". Ta scéna s autem byla úžasná. Přitom to nebylo nijak "dojemné", ale bylo to tak silné, jak ji přesvědčoval, uklidňoval a ještě se pro ní vrátil.
Pak ještě ta scéna s tou holčičkou, jak po ní ten majitel obchodu střelil, tam se mi právě zastavilo srdce.

V Bruggách chci taky vidět, mám to v plánu. Četla jsem o tom moc pěkné věci.

Já jsem teď ještě stihla shlédnout Lovec draků - to je neuvěřitelný film. Je to o dvou afghánských chlapcích, kteří se v Afghánistánu v roce 1978 rozejdou ve zlém a na to je nabaleno plno věcí. Není to protiamerické, ani protiislamistické - je to točeno z pohledu muže, který byl jako kluk kvůli Sovětům nucen opustit Afghánistán a jako takový se vrací v roce 2000 do Afghánistánu, aby pro změnu viděl hrůzy Talibanu. Ale není to propaganda "Taliban je zlý", ale je to o tom, jak tam určití lidé zůstali a bojovali a přešli z jednoho špatného režimu do druhého. Obyčejné vyprávění příběhu, o tom to je. A, musím poznamenat, že Rusové tam taky nejsou vyobrazeni nějak zvlášť dobře. Jedna scéna mi tam hodně připomněla něco, co mi vyprávěla babička o tom, co se jí stalo, když do její vesnice po 2. sv. válce přijeli Rusové...až mi přejel mráz po zádech. Rozhodně doporučuju a to zvlášť lidem, kteří chtějí vidět normální, nepokroucený obraz o Afghánistánu, islámu atd.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.7.2008 16:10:08
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teď jsem dokoukal film Polda a bandita- dávali ho na Primě. Kdo ho propásnul, rozhodně doporučuju stáhnout a shlédnout. Je to jedna z klasických komedií ze 70. let s B. Reynoldsem.

Stručný obsah:

Bandita (B. Reynolds) přijme sázku. Úkol zní - zajet do Texasu, tam naložit 400 beden piva a ty propašovat do Georgie. Časový limit 28 hodin... Na tuhle práci musí být však dva a tak Bandita požádá o pomoc kámoše Cleduse. Ten souhlasí. Cledus tak řídí kamion a Bandita mu "čistí cestu" od poldů v černém kabrioletu Pontiac Trans-Am... Při zpáteční cestě vezme Bandita stopařku- ta utekla ze svatby a stále utíká před ženichem a tchánem - šerifem Texasu.

(větší část textu okopírovaná z warfora)

Pak ještě doporučuju film Tajný závod

Skupina přátel a známých pořádá tajný závod přes celé spojené státy na trase New York - L. A. Odměna pro vítěze je automat plný žvýkaček. Jeden polda je jim ale v patách- tahle skupinka mu už hodně dlouho pije krev a jeho cíl je jasný- všechny účastníky pozavírat a auta jim zabavit...

Jde taky o akční komedii, co rozhodně neomrzí :-)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 22.7.2008 01:49:48
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Repete dvou filmů, které jsem nějakou dobu neviděla.
Pelíšky - stejně jako třeba v případě Obecné školy - ten film zraje jako víno a je čím dál lepší, i když je vlastně pořád stejný :) Asi je něco jiného, koukat na to v 16-ti jako na komedii a v 26-ti, kdy už v tom vidím víc.
A Vykoupení z věznice Shawshank - stejně působivé jako poprvé, konec jsem sice už znala, ale o to líp jsem si to vychutnala. Má cenu u téhle filmové perly říkat víc? :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 22.7.2008 12:14:37
maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja bych osobne doporucil vecny klid neposkvrnene mysli a uplne luxusni horor 28 dni pote, samozrejme Continuum:-D

Příspěvek 22.7.2008 12:41:07
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nedávno jsem viděl film Escape Velocity kde mě příjemně překvapil v roli kněze David Nykl, je to scifi a docela povedené.....
http://www.imdb.com/title/tt0176700/
http://www.csfd.cz/film/47628-escape-velocity/
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 22.7.2008 15:52:34
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě jsem dokoukal Babel a i když je to teda hrozně dlouhý (dvě a půl hodiny) a děj sám o sobě vlastně nic moc (režisér má asi hrozně rád Japonsko a/nebo Japonky, protože linie odehrávající se v něm je tak nějak zbytečná), tak Gonzales, autor např. Amores Perros nebo 21 gramů, to natočil hrozně pěkně, na pěkných místech a s fajn hercema. Pokud nebudete čekat moc, bude se líbit.

http://www.csfd.cz/film/221646-babel/
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 22.7.2008 23:05:32
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Babel - to je podle mě naprosto famozni film. Jako japonská linie byla trochu nezáživnější, ale prostě Inarritu nikdy nezklame. 9/10 Od tohodle filmu naprosto, samozřejmě jen jako herce, zbožnuju Brada Pitta. když si vzpomenu jak jsem ho ve všem filmech nesnášel, tak ted doháním jeho filmografii a zjištuju, že to je super herec.

Jinak já sám můžu doporučit Hotel Rwanda
http://www.csfd.cz/film/182289-hotel-rwanda/

Ted jsem ho dokoukal a jsem z toho jak se patří rozsekaný, takhle už mě žádnej film dlouho nedostal.

Jo a ještě doporučím Kmotr I., II. a III.
http://www.csfd.cz/film/1644-kmotr-godfather-the/

http://www.csfd.cz/film/1645-kmotr-ii-godfather-part-ii-the/

http://www.csfd.cz/film/1646-kmotr-iii-godfather-part-iii-the/

Konečně jsem si doplnil filmové vzdělání těmito filmy. Shlédl jsem všechny tři najednou. Zabralo mi to kompletně celý jeden den, ale bylo to super. Nevýhoda určitě je, že pokud vidíte III. hned po II. a I. tak vám příjde trochu horší, pokud si dáte odstup, tak budete III. vnímat stejně dobře jako I. a II. Určitě si musím jít přečíst knížku, hned zítra či pozítří se na to vrhnu.

Příspěvek 23.7.2008 02:02:47
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hotel Rwanda jsem viděl dneska večer a i přes napodruhé více evidentní hollywoodskost je stále stejně dobrý. Odporučám. A kromě toho se musím znovu zmínit i o skvělém polotelevizním filmu z Bosny, Warriors, také zmámý jako Peacemakers. Můžete to brát jako vhodné doplnění "z pohledu vojáků UN" ke Rwandě nebo jako prima změnu k Black Hawk Down.
http://www.csfd.cz/film/46826-warriors/



Když už jsem zmínil Warriors, tak Jarhead, česky Mariňák, je taky fajn věc s vojákama. Mendez, autor třeba Americké krásy, udělal protiválečný film o tom, jak i nudná moderní válka (1. v Zálivu) není košér věc, a samozřejmě tam má pěkný záběry, takže mu prominete i trochu vlažnější pointu.
http://www.csfd.cz/film/197354-jarhead/
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 23.7.2008 13:48:27
Smith Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 113
Bydliště: Ida
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Viděl jsem celkem solidní film Unleashed
http://www.csfd.cz/film/92176-unleashed-danny-the-dog/


a dále historický - Království nebeské (můžu doporučit)
http://www.csfd.cz/film/178906-kralovstvi-nebeske-kingdom-of-heaven/


a skvělý film s Nicolasem Cagem
http://www.csfd.cz/film/189557-lord-of-war/

Příspěvek 23.7.2008 18:27:04
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
o vikendu jsme videl novou hvezdnou pechotu 3 a taky komedii s Mikem Myersme the love guru u toho se urcite zasmejete doporucuju!!

Příspěvek 23.7.2008 20:14:54
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Doháním asi po roce všechny filmy, které se mi nahromadily v počítači, takže jakž takž doporučuju i Děkujeme, že kouříte. Není to žádné terno, v podstatě je to jen trochu lepší výplň času, podruhé se na to asi nepodívám, ale některé momenty jsou geniální ("Využíváme digitální technologii, abychom vkusně vylepšili staré filmy - odstraňováním cigaret") a téma není zrovna často viděné. Samozřejmě pokud nemáte ani průměrný smysl pro černý humor, satiru a/nebo jste ultramilitantní radikální nekuřáci, asi budete nesouhlasit. Nu, dobře vám tak.
http://www.csfd.cz/film/206019-dekujeme-ze-kourite-thank-you-for-smoking/
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 23.7.2008 21:02:13
Sgt. Hoot Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 570
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mnichov od Spielberga. Zajímavý film
http://www.csfd.cz/film/211208-mnichov-munich/
Obrázek
Obrázek

Chceš-li se mít jako prase v žitě - chovej se jako svině.

Příspěvek 23.7.2008 22:07:05
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
RUN FATBOY RUN
Je to film o absolutnim niemandovi, ktery svou vlastni vinou ztrati tehotnou zenu (utece od oltare). Po nejake dobe bude chtit dokazat sobe, sve "byvalce" a svemu synovi , ze neco dokaze dokoncit. Proto se prihlasi na londynsky maraton, kde mimojine pobezi i nastavajici manzel one byvalky..
Hraji: Simon Pegg, Dylan Moran, Hank Azaria (dabuje simpsonovi ale nevim koho) a dalsi..
Rezie: David Schwimmer (Ross z Pratel)

Oddechova komedie s happyendem

Příspěvek 23.7.2008 22:27:45
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Když už jsme u těch Pegg-Frostovek (jako Run fatboy,run! ) ,tak opravdu doporučuji prakticky všechno,co tato dvojice natočila.
V prvé řadě seriál Spaced ,který vypráví o dvou náhodných známých,kteří přišli o své byty a musí předstírat,že jsou pár,aby dostali jediný pro ně cenově dostupný byt v Londýně. Je to sitcom známý svým rychlým střihem a spoustou pop-kulturních narážek. Onen pár se skládá z komiksového nadšence Tima a neúspěšné spisovatelky Daisy . Stálou skvadru doplňuje Timův přítel-vášnivý militarista Mike , neortodoxní umělec z vedlejšího bytu Brian a alkoholická domovnice Marsha se svou neviditelnou dcerou Amber. Má to jen 14 dílů,tak to nezabere tolik času. A amíci už dělají remake... :?

Dalšími jejich počiny do kinematografie jsou filmy Soumrak mrtvých a Jednotka příliš rychlého nasazení. První pojednává o zaplavení poklidného londýnského předměstí bandou masožravých zombie. Opět tu je spousta narážek na jiné horory a sám film se vysmívá žánrovým klišé.
Jednotka příliš rychlého nasazení si zase bere na paškál akční filmy. Děj se točí kolem londýnského policisty,který je kvůli přílišné horlivosti převelen na poklidnou anglickou vesničku. Jenže je cosi shnilého v Sandfordu...

A vrchol tragikomiky je Pegg-Schwimmerovka Nula od nuly pojde. U tohoto filmu jsem nevěděl,jestli to je horor či komedie. V obou žánrech to obstojí na jedničku a Schwimmer zde má svůj herecký vrchol

Uff,četli jste to? :D
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 23.7.2008 22:39:49
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A já bych ještě dodal, že Dylan Moran je ten rozcuchaný cynický hajzl z Black Books; jinými slovy, je to Bernard Black.

gravidius: Příliš pomalé kuře na Kocoura...! :)
Naposledy upravil Raynor dne 23.7.2008 23:09:02, celkově upraveno 4
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 23.7.2008 22:40:00
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja mam rad predevsim Dylana Morana, a hlavne v serialu BLACK BOOKS, pribehy majitele knihkupectvi ve zkratce alkoholic, silny kurak, flegmatik a clovek, ktery si nevyplni danove priznani a dalsich postav jako Manny sileny puntickar a Fran z vetesnictvi od vedle, ktera nadevse touzi po sexu ale nema stesti na chlapy.

Tohle muzu doporucit na sto procent neni minuta v kazdym dilu, kdy bych se nesmal..

Raynor: Tak si me predbehnul..

Příspěvek 24.7.2008 00:10:09
stranger001 Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
A já bych ještě dodal, že Dylan Moran je ten rozcuchaný cynický hajzl z Black Books; jinými slovy, je to Bernard Black.


Tak mě napadá, nevíš o nějakým filmu, nebo jiném seriálu, než Black Books, kde Moran hraje? Mám na mysli nějaký kvalitní když už :) Aby se na to dalo koukat...Protože ten herec je fantastickej "Manny! Podej mi nanuk!" :)

Příspěvek 24.7.2008 11:04:04
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Děkujeme, že kouříte se mi moc líbilo, takový ten styl humoru který mám opravdu rád. A navíc aspon jsem zjistil kdo je Aaron Eckhart a ted se na něj moooc těším v Dark Knight

Jarhead No Mendes opět nezklamal a natočil podle mě jeden z nejlepších filmů roku 2006

Soumrak mrtvých, Spaced, Jednotka příliš rychlého nasazení, Run, fatboy, run a Nula od nuly pojde - tyhle filmy a jeden seriál naprosto miluju. Jen ten fatboy je trochu slabší

Jinak sám za sebe doporučím Leona Jean Reno ve své nejlepší roli, malá a skvělě hrající Natalie Portman. On je najémný vrah, ji zabijou rodinu, on se ji ujme a začne ji vycvičovat. Je tam spousta akce, spousta hlášek a celý film spěje k závěrečnému asi 20 minutovému akčnímu infernu. Jo a rozhodně si sežente Director´s cut, který je asi o půl hodiny delší a jsou v něm ty nejbrutálnější scény + něco co nebudu prozrazovat.
http://www.csfd.cz/film/773-leon-leon/

Příspěvek 24.7.2008 11:29:19
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Včera jsem se na Dark Knight koukla. Je to skvělé.... Staré Batmany nemusím, ale Batman Begins byl výborný a tenhle kráčí v dobře našlápnuté cestě... Navíc je tam naprosto famózní hudba. Moc dobré, opravdu a sláva Heathovi Ledgerovi, který si na sklonku života sekl tak ujetou roli. Hraje prostě krásně....
Obrázek

Příspěvek 25.7.2008 12:44:04
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Včera jsem koukal na You Don´t Mess with the Zohan docela dobrej filmek :D Alespon já jsem se zase po nějaký době dobře pobavil :D :D Doporučuju :D
Je to o Iránským zabijákovi (Adam Sandler) kterýho už zabíjení unavuje a chce se stát kadeřníkem :D
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Filmy

cron