Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Incredible Hulk

Incredible Hulk

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 15.10.2008 20:02:06
Siria Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 168
Bydliště: Černčice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Právě jsem se vrátila z kina, kde jsem shlédla tenhle film. Nic moc jsem od toho nečekala, což je dobře. Byla to klasická klišovitá popcornovka, byť lepší než většina komiksových adaptací. Zařadila bych to tak k lepšímu průměru. Bylo tam pár dobrých hlášek, třeba:

Gen. Ross: Kam na ty chlapy chodí?


Děj byl mírně řečeno dost předvídatelný. Na konci jsem se musela smát, když

Toto je spoiler!!!:
jsem si po závěrečném souboji s padouchem při pohledu na Hulka ozářeného z boku světlem reflektoru z helikoptéry řekla: tak teď by si na něj mohl jednou nohou stoupnout a vítězně si zařvat. A co udělal vzápětí? Hádejte! :loltransparent:


Na druhou stranu mě dost potěšilo

Toto je spoiler!!!:
objevení Tonyho Starka na konci


i když to jsem mohla čekat, koneckonců celé Marvelersum je propojené. Příště by tam třeba mohl být Spidey :D (Samozřejmě mám na mysli hláškujícího Spideyho z Leeho komiksů, ne tragického hrdinu z filmů!) V Iron Manovi byla přeci jen taky na konci zmínka o Avengers. Jen doufám, že se tam v nějaké další Marvelovské adaptaci neobjeví Baťa :evil: Ačkoliv Baťa do Marvelersa nepatří, tak snad ne...
Jedině bych ho viděla ráda v roli, jakou měl v komiksu Hitman. Baťa tam mlátil Tommyho. Dal mu pěstí do žaludku a Tommy: "Sakra, curry hlásí comeback. Blééé!" :rflmao:

Každopádně Hulka bych, jak už jsem řekla, zařadila k lepšímu průměru komiksových adaptací, a to ještě jen s rezervou.

PS. Přemýšlím, že si pustím Iron Mana... :D
"Mohu žít bez rodiny, svých přátel, ale nikoli bez chrta." beduinské rčení

Rekord v Battle Tower: Diamond - 46
Platinum - 20

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek - help these little guys hatch by click :-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Filmy

cron