Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Na jaký film se těšíte?

Na jaký film se těšíte?

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 31.3.2009 19:36:07
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak, je tu téma "jaký film jste naposledy viděli", tak jsem chtěl založit tenhle topic, abyste sem mohli psát filmy, na které se těšíte a jejichž premiéra se blíží.. Recenze asi zatím nemají cenu, když film ještě nikdo neviděl, ale aspoň nějaký pokec by se mohl ujmout :)

Jde mi o to, že v dnešní době vychází nejen spousta kinofilmů ale i těch které se do kina nedostanou a je jich zkrátka tolik, že je člověk snadno přehlédne a tady by mohly být "na jedné hromadě".

Do již výše zmíněného topicu se mi to nechce zatahovat, tak můžeme začít chrlit...
_________________________________________________________

Já mám zatím jeden hlavní film, na který se těším, knížka se mi líbila (ano sem trochu úchyl na Browna) a doufám že film bude stejně super! Právě proto, že knížka byla mnohem lepší než Šifra mistra Leonarda, si myslím, že to bude i s tím filmem.. uvidíme

Andělé a démoni

http://www.csfd.cz/film/226776-andele-a-demoni-angels-and-demons/


Trailer 1
http://www.youtube.com/watch?v=ASVeN-58HKk


Trailer 2
http://www.youtube.com/watch?v=bcE8QaKiTGk&feature=channel


Někteří lidi si pouští stále dokola trailer k ST11 a já mám to samé s druhým trailerem k tomuhle filmu :)


No a druhý film jsem našel na csfd celkem náhodou, ale mohla by to být samozřejmě velká legrace... obzvlášť, hraje-li tam William Shatner :D

Fanboys

http://www.csfd.cz/film/226761-fanboys/


http://www.youtube.com/watch?v=UBkA3R2Habo

http://www.youtube.com/watch?v=ntzYG9t5zi0&feature=related


Tento film vám také odpoví na otázku "Startrek nebo Star Wars?"

Příspěvek 31.3.2009 19:50:57
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se teď hlavně těším na
Rychlí a Zběsilí (jdu v pátek)
a pak samořejmně na STAR TREK, Transformers 2 a na Avatar
Tohle jsou taháky které mě dostanou do kina :D (je samořejmě ještě víc filmů které chci letos, vidět ale na ty se do kina nutně nepoženu)
Obrázek

Příspěvek 31.3.2009 19:51:21
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
deleted
Naposledy upravil Ivory dne 31.12.2009 13:41:50, celkově upraveno 3
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 31.3.2009 20:08:08
SkullTAP Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 358
Bydliště: Earth
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2gravidius: Dobrý nápad na téma :thumright:
a na co se těším? na Watchman u nás v kině až koncem měsíce a já už odpočítávám dny, dále Star Trek 8. květen je v mém diáři označen červeně jako Den D, potom taky Rychlí a Zběsilí a Terminator: Salvation
Edit: málem bych zapoměl na Wolverine a také jsem zvědavý co vyleze z Iron Sky
Obrázek

Příspěvek 31.3.2009 20:18:07
Arekol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 266
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tsim se na fast and the furious, na novy transformery a herryho pottera :)

Příspěvek 31.3.2009 20:28:14
meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja se taky tesim na transformery a iron man 2 a FaF4
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Příspěvek 31.3.2009 20:29:29
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pěkné téma :)

V nejbližší době se nejvíc těším na Wolverina, Star Trek a Harryho Pottera :) Docela slibně vypadají i Transformers 2. Z jedničky jsem sice až tak nadšená nebyla, ale dvojka má prý trochu přidat na příběhu, tak snad to dopadne dobře. :)

Na co naopak moc zvědavá nejsem, je Terminator: Salvation, protože jednak nesnáším Christiana Bala a jednak Terminátor nikdy nebyl moje krevní skupina. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 31.3.2009 20:30:08
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak já s napětím očekávám co vyleze z Rychlí a Zběsilí a z Avatara. No a pak se těším na Wolverine a Transformers 2

Příspěvek 31.3.2009 22:24:48
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Star Trek, pro mě jednoznačně největší filmová událost posledních let. Protože je tohle moje srdeční záležitost, tak moje míra těšení je na maximální úrovni. :D Z dalších filmu pak T4, Fanboys i ten Potter. Na Wolverina kouknu rád a Avatar je pro mě velká neznámá s velkým potenciálem.

Příspěvek 31.3.2009 22:37:32
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ST XI očekávám zdaleka nejvíc:) A všechny již zmíněné samozřejmě taky.
Potom dále Paul a The World's End (prostě geekoviny od Simona Pegga :lol: )
A mnoho a mnoho dalších :D
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 01.4.2009 17:36:07
Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ve zkatce Star trek ( těším se jako malý dítě) , Wolverin, Terminator: Salvation a Andělé a démoni
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Příspěvek 01.4.2009 22:41:28
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
deleted
Naposledy upravil Ivory dne 31.12.2009 13:42:26, celkově upraveno 1
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 01.4.2009 23:42:04
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na jaký film se tady všichni těšíte??? :)

Akorát, je to fake dnešního dne, nebo tomu mám věřit???? Jestli je to pravda, tak bych se na to stejně nepodíval i kdyby mě to zajímalo.. Stejně xmeny nemám rád...


WOLVERINE UNIKL a foxové mají prů***
http://www.gorilla.cz/article/6768-wolverine-unikl-na-internet.html



EDIT: Tak jsem se kouknul na mininovu a skutečně tam jsou torrenty... bože bože to jsou dneska lidi....

Příspěvek 02.4.2009 00:23:07
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, tohle mě neskutečně štve...slušně řečeno. Na ten film se hodně těším, ale dát na net nedodělanou verzi, kde chybí plno efektů, 15 minut z filmu a navíc může úplně jinak končit nebo být sestříhaný...to je prostě sviňárna.
Strávila jsem (dost nechtěně) nějakou dobu na imdb, v diskuzi pod Wolverinem a tři nebo čtyři šílení fanoušci tam šíří řeči typu "nenávidíme fox" a jak ten film "sucks" (jen proto, že nepochopili, že ten film se jmenuje Wolverine a logicky bude o něm a ne o nějaké pro příběh nedůležité postavě) a pak jsou tam "normální" lidi, kterým se film líbil, ale ti jsou hned napadeni těmihle blby, co neumí rozlišit pracovní verzi od finální. Nejlepší je, jak všichni hardcore fanoušci nadávají a jak prý ušetřili peníze, ale do měsíce na to zapomenou a stejně na to půjdou.
Naštěstí jsem tedy viděla i dost pozitivních reakcí a vět typu "viděl jsem to, líbilo se mi to, ale chci vidět pořádnou verzi v kině". Takže si nemyslím, že by to tomu filmu ublížilo, co se týče tržeb (stejně jako v jakémkoliv případě, kde je v hlavní roli stahování, je jasné, že většina lidí o tom ani neví a pokud jo, nebudou se obtěžovat se stahováním nedodělku). Ale je mi hrozně líto lidí, co na tom dělali. Hugh Jackman tomu věnoval tři roky života, taky je to jeho první velký film, akorát si vybral pitomé studio ke spoluprodukci (tedy, neměl moc na výběr, když má Fox práva) a navíc pěkný kopec smůly.

Opravdu jsem kvůli tomu naštvaná, protože na tohle a ST se těším nejvíc, a i když se říká, že "špatná reklama je taky reklama", tak tady tedy doufám, že měsíc je dostatečně dlouhá doba na to, aby se zapomnělo a lidi na to normálně přišli do kina.
Nevím, jsem spíš naštvaná na ty lidi, co nadávají na film, který má o 15 minut kratší stopáž a jehož verze se může od téhle ještě hodně lišit.
Sama to stahovat nebudu, nechci si nechat pokazit zážitek. Stačilo mi, že se to na netu začalo hýřit spoilery i v běžných diskuzích pod články, takže mám zkažený konec. :?

No nic, po rekordních asi pěti hodinách na netu půjdu zase žít normální život. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.4.2009 00:40:20
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jak říkáš, když tomu chybí 15 minut a ještě k tomu můžou hodně věcí udělat úplně jinak, tak bych se na to taky nekouknul... Tohle není jako když unikne epizoda z SGA, která je navíc krom pár efektů dodělaná a navíc si ji stáhnu tak jako tak... Hlavně jsem zvědavej, jak to vlastně uniklo a jestli za to někoho budou pranýřovat..


A když už jsi mluvila o té "negativní reklamě", tak jsem teď taky četl, že ten nacistický blázen z Vatikánu (ano myslím papeže) už napadl film Andělé a démoni, asi si opět neuvědomili, že tím film akorát vydělá :) Zajímalo by mě akorát, jak může protestovat proti filmu, který ještě neviděl :D Asi má taky nedodělanou verzi :rflmao: A nebo k němu promluvil Bůh...

Příspěvek 02.4.2009 01:06:22
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tohle je něco jiného než stahovat nedodělanou SGA (a jo, taky mi to nakonec dost zkazilo zážitek). Stahovat film před premiérou, navíc nedokončený, resp. který nejspíš bude ve finále vypadat třeba úplně jinak mi přijde tak nějak...špatné. Prostě člověk, který má rád film, by měl ten film nejdřív vidět v kině a pak si ho až stáhnout (i v tom případě si koupím DVD, když se mi to líbí). Je to asi dost omezený názor a jsem v tomhle nejspíš staromódní, když filmy natočené na mobil putují po netu běžně a lidi je stahují, ale ještě pořád mám k filmovému řemeslu dost úcty, abych se nedívala na něco takového.
Postihy určitě budou, akorát už nezastaví šíření té kopie po netu, protože to prostě nejde.
Ale protože se něco takového stalo poprvé, kdy film prý vlastně v DVD kvalitě (ale s nedodělanými efekty, hudbou z Transformers a chybějící skoro čtvrtinou filmu), navíc takhle velmi očekávaný, utekl na net, tak to bude asi dost intenzivní hledání. Myslím, že najít samotného člověka, co to vynesl, nebude zase tak těžké, ale samotnému šíření už nezabrání.
Každopádně Fox už vydal prohlášení, které je z velké části spíš bububu s obvyklými kudrlinkami o trestech, protože postihovat lidi, co to šíří dál, stejně nenajdou. Četla jsem článek, kde se vyjadřují lidi z branže a jsou překvapení, že se to neděje častěji, protože prevence je dost laxní. Jen mě štve, že se to stalo zrovna u Wolvieho :(
Já hlavně doufám, že ten film nakonec opravdu bude jiný (a ještě lepší), aby to těm všem posměváčkům zavřelo pusu.
Ještě k těm FOXům - jejich šéf je sice očividně idiot, ale u toho soudu u Watchmen přece jen bylo právo na jejich straně. A potopit dobrý film jen proto, že někdo nemá rád studio, které ho produkuje, je dětinskost a blbost. Ještěže takhle přemýšlí jen opravdu omezené množství lidí.

S těmi Anděly a démony se to dalo čekat a akorát to zvedne návštěvnost. Sama na to nepůjdu, ale myslím, že mají dost nešťastný start (mezi Wolviem a ST), tak jsem zvědavá, jak to v květnu bude v kinech vypadat.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.4.2009 00:30:24
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě tolik nevadí že AaD budou promítat mezi Wolverinem a ST... Jelikož mě naplno nezasáhlo ani jedno z toho. Budu si naplno užívat Toma Hankse tu pěknou Italku, kterou tam dali místo Audrey Tattou a jejich maratónech po Římě.. Jenom musím ještě najít tu správnou oběť, která půjde dobrovolně nebo nedobrovolně se mnou... :twisted: Jsem jenom zvědavý na Obiwana, nakolik bude "Obiwanem" a nakolik bude kardinálem...

Příspěvek 04.4.2009 16:03:06
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já se asi úplně nejvíc těším na Star Trek. A to jen díky trailerům. Nikdy jsem nebyl žádný Star Trek fanda. Film jsem neviděl žádný, ze seriálů asi tak jeden díl a neptejte se mě čeho. Ale trailery na mě moc zapůsobily. A J.J. Abramsovi moc věřím.

Pak se určitě těším na Terminátora 4, na Transformers 2 - Míša Bayů nemůže zklamat, Rychle a zběsile, Crank 2, Up, Taking of Pelham 123 - pokud jste neviděli trailery, rozhodně na ně koukněte, Public Enemies, Bruno - to bude nářez, rating NC-17, Final Destination 4, nový Tarantino - Inglourious Basterds, podle trailerů vypadá slušně i The Boat that Rocked, no a více dopředu určitě Iron Man 2 a další Marvelovky a samozřejmě nový Nolan, který si opět dává pauzu mezi Batmany a tentokráte sci-fi Inception, která podle obsazení zatím vypadá slušně, no a Nolan prostě zklamat nemůže. Jo ještě samozřejmě Andělé a Démoni, to zas bude něco.

Jo jinak gravidusi, Ewan McGregor opravdu nehrál jen v SW 1-3. To je podlě mě jeho nejhorší role. Koukni na Moulin Rouge, nebo trojici filmů Boyla - Extra život, Trainspotting a Mělký hrob - tam hraje McGregor parádně.

Příspěvek 04.4.2009 16:18:30
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ne, tak jako myslím, že nemá smysl bavit se o tom, že dívat se na kinorip nebo nekompletní verzi, a ještě třeba s otřesným zvukem, se nemůže rovnat kinu nebo třeba i dvd(ripu). Že zážitek bude o několik tříd horší je přece jasný; to je jako sledovat Monu Lisu v Louvru a sledovat fotku Mony Lisy na zmačkané a potrhané stránce z novin...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 04.4.2009 18:16:11
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Gmakov: Počkat, počkat, E McG hrál v Trainspottingu???? Pane bože, ten film jsem viděl asi desetkrát a asi jsem si toho nikdy nevšiml :shock: A samozřejmě vim že nehrál jenom ve SW, jenomže to je zkrátka prokletí toho herce... Já už ho vidim jenom jako Obiwana, i když jsem ho jednou slyšel jak dával rozhovor, že už SW úplně nenávidí a že o nejvíc energie přichází, když utíká fanouškům, kteří chtějí podepsat světelný meč :D :rflmao:

Jinak Transformers2, no... já nevim.. jako jednička byla šílená pohádka se spoustou výbuchů a hercem z disturbie, jehož kvůli jeho hysterickému řevu úplně nenávidím, snad to zachraňovala ta holka, na kterou byl příjemný pohled i když vypadala, spíše než jako středoškolačka jako... no dáma jež podává pánům jistý druh "obohacení"... bez urážky... I když dvojka teda má být víc dějová, ale co si pod tim představit... jestli bude mít Optimus na konci místo 5, desetiminutový monolog...

Příspěvek 04.4.2009 18:43:33
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já nevím, mě se Transformers jednička hrozně líbila a kdybych ji měl hodnotit, tak asi zvolím absolutní číslo. Ale tak proti gustu... :-) Dvojky se ale docela bojím. Transformers jednička se mi líbila i proto, že ten fakt o kamionu skládajícím se do superrobota tam byl postupně establišovanej, nepřišli s tím nárazově a mnoho částí filmu vypadalo hodně seriózně (na to, že to je film o hračkách). Úvodní zničení základny by skoro mohlo být součástí Války světů od Spielberga. U dvojky se bojím, že už od začátku tam bude mluvící skládací Camaro a tiráci a relativní zakotvení v realitě bude fuč...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 04.4.2009 19:05:29
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak wolverine jsme videl a super i kdyz s nedodelanymi efekty, pak se moc tesim na angels and demons, startrek, terminator4 a transformers 2 !
" IMMORTALITY "

Příspěvek 04.4.2009 19:38:22
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Raynor: Zajímavé, na udělal film opačný dojem. Přišlo mi to o hodně míň seriózní. Atmosféru jako Válka světů to nemělo ani náhodou. K žádné postavě, nedejbože robotům jsem nijak nepřirostl. Možná se o tu serióznost snažili, ale priority měl ten film jinde. Proto to bylo pro mě ve výsledku zklamání.

PS: Star Trek má nový TV spot, viditelně hodně mířený na mladé. Ale je tam pár nových záběrů. :wink:

http://trekmovie.com/2009/04/04/new-sta ... -analysis/

Příspěvek 04.4.2009 19:59:47
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aha! Přišel jsem na to... Mám z toho filmu blok, protože bratr utrhal mejm transformerům nohy aby ti jeho byli silnější... samozřejmě long time ago... :)

Nevím, jestli právě dvojku nebudou hnát mnohem víc do extrémů, protože tam budou ještě větší roboti a ti budou ničit a ničit a ničit až Shia a Bublebee zachrání situaci...

Příspěvek 04.4.2009 20:06:45
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Transformers budou zase totální výplach. Bude to blbost, nebude to mít scénář, bude to asi hodně okopírovaný z jedničky, už to nebude takovej wow efekt, ale já každopádně bude zase slintat v kině a to nejmíň pětkrát :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Filmy

cron