Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Na jaký film se těšíte?

Na jaký film se těšíte?

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 28.9.2010 17:19:44
Emma Airman
Airman

Příspěvky: 8
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
The Social Network - jsem fakt hodně zvědavá, co z toho vyleze.
You Will Meet a Tall Dark Stranger - chci důkaz, že WA nestárne. Prosím.
Love and Other Drugs - vlastně jen kvůli hlavním představitelům, ale stejně :D

Příspěvek 15.11.2010 23:04:46
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Těším se na středu! jdeme do Cinestaru na premiérové půlnoční představení HP!! Fakt se těšim jak malé dítě, jsem i docela rád že je to na dvě půlky a doufám že se pokud možno budou hodně držet knížky!!!

Taky doufám že nevytuhnu, přeci jenom o půlnoci... jestli to bude do dvou do třech ... bude to náročné :-)

Příspěvek 16.11.2010 00:00:22
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No bude tam toho z knížky hodně, ale je předem avizovaná nespecifikovaná velká změna v porovnání s předlohou... Těžko říct, co tím myslí x)

Příspěvek 16.11.2010 09:38:44
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se přiznám, že víc než na HP7 se těším na trailer na Cowboys & Aliens, který je přilepený ke každé kopii HP7 :smile:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 17.11.2010 17:10:53
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
20. 11. Sobota - 22:00 hod. Praha - Harry Potter 7
Nemůžu se dočkat, lze to srovnat pouze s nedočkavostí před Pomstou Sithů.
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 17.11.2010 17:21:09
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://www.csfd.cz/film/248639-svetova-invaze-bitva-o-los-angeles/videa/


Podle traileru to vypadá opravdu zajímavě. Doufám, že to bude pecka.
Obrázek

Příspěvek 21.11.2010 23:09:31
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jistě, mohl bych sem napsat název filmu, který bude v kině za pár dní nebo týdnů, ale to mi přijde trochu zbytečné. O nezávislých a menších projektech se dozvím většinou až když vyjdou na scéně a velké trháky mají dostatečnou reklamní masáž, takže se nepřehlédnou.

Procházel jsem si disk, konkrétně složku s filmy a narazil na dvojici odpočinkových filmů o lidech, co luští hádanky a znovu jsem je celé shlédnul. Vzpomněl jsem si, jak mají američani rádi trilogie a napadlo mě se podívat, jestli se náhodou nechystá třetí díl i k této dvojici. A ono to vypadá, že snad ano. Saduskyho účast je doufám jistá, i když už se diskutuje o tom, že ve trojce nebude, ale strašně moc bych chtěl, aby tam znovu byla Alicia Coppola. Ten její kouzelný úsměv se mi vryl do paměti a od Jericha ji hrozně moc chci vidět v něčem dalším.

Toto je spoiler!!!:
Těším se na film Lovci pokladů 3. Tajně doufám, že se do kina dostane už v příštím roce. Zatím tomu nic neinklinuje, ale snad to tak bude.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 02.5.2012 12:08:28
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Využiju tohohle topicu... Na jeden film jsem se naopak přestal těšit. A to na novýho Batmana. Trailery už vykecaly hádám všechny hlavní dějový shockery. To za prvý. A za druhý z toho úplně čiší ten samej překombinovanej epickej zmatek jako z dvojky. Až zase začne nahypeovaný vynášení od těch svátečních Nolan lovers, asi mě omejou...
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 04.5.2012 10:53:17
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem se netěšila ani předtím. Jako jednu z mála mě TDK vůbec nijak nenadchl, protože to bylo přeplácaný a kdyby Heath Ledger neumřel, tak by to mělo poloviční hype.
Navíc já nemůžu vystát Christiana Balea.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 05.5.2012 11:45:29
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tento rok je pro mě, co do počtu očekávaných filmů, vůbec tím nejnabitějším v historii. Kde začít ... Skyfall, Expendables, Avengers, The Hunger Games, Sherlock Holmes, The Vow, Prometheus, Temný rytíř, Amazing Spider-Man, Total Recall, Rock of Ages, Bourneův odkaz - tyto mě napadly jenom z hlavy, ale pokud bych měl vytáhnout dva, na které se nejvíc těším, tak je to:

Amazing Spider-Man
http://www.imdb.com/list/RDuccS_NvmY/#play-all

a

Temný rytíř

Klenotka: To si musela, vzhledem k osobě Hugha Jackmana, mít hodně smíšené pocity z Dokonalého Triku ... ne teďka vážně, co přesně znamená obligátní "nemusím toho či onoho". Asi jsem já ten divný, ale obecně používané sousloví nemůžu použít u žadného herce nebo herečky. Jistě, mám své oblíbence, ale neexistuje umělec, které bych neměl rád nebo si kvůli němu nepustil film :sorry: Máš na mysli tvář, herecký projev ? Doufám, že nebudu za pokrytce a že jsem v nějakém svém přechozím komentáři nenapsal, že nemusím toho či onoho ... :)

Geser: Díky za přečtení mého příspevku. NolenLover tě zdraví :bye: . To bych trochu přeháněl, je pravda, že nejsem žadný "avid" fan, ale Nolanovi filmy jednoznačně patří k tomu nejlepšímu, co je daný rok v kinech k vidění :yes: .
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 05.5.2012 13:34:56
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pod tím pojmem spíš myslím Průměrného ČSFD uživatele, kterej slintá nad Nolanem, protože je to zrovna in. Ačkoliv se mi Nolanovy filmy převážně líběj, a jeho prvního Batmana považuju za super, tak TDK byl podle mýho názoru naprostá dějově-komiksová tragédie. A některý stejný prvky na mě doslova křičej i v trailerech na trojku. Proto jsem ohledně toho skeptickej. Ale věř mi, že když to bude super, budu jásat, a rád. Ale chci jásat, protože to byl dobrej film. Ne z principu proto, že to je Nolanův Batman. Což je přesně to, co pozoruju okolo.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 06.5.2012 14:39:37
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fancipal: O něm jako o člověku nic nevím, ale nelíbí se mi herecky. Vůbec. Vadí mi jeho hlas, a podle mě má univerzální výraz, a pozornost na sebe strhává jen tím, že během měsíce nabere a shodí dvacet kilo. Herecký projev je (imo!) o tom, zahrát perfektně scénu bez toho, aniž by se musel herec hnout z místa a jen očima a výrazem zahrát naprosto všechno. Tohle on prostě neumí.
A Dokonalý trik miluju, ale máš pravdu v tom, že s ním mám v tom filmu problém, ale právě u Dokonalého triku je to snad jediný případ, kdy mi až tak nevadil prostě proto, že výše zmíněné stránky svého herectví vynechal a snažil se normálně hrát.
Chápu, že to asi vypadá divně, když někdo napíše, že "herce nemůže vystát", což je trochu nešťastná formulka (když herce jako člověka neznám), a měla jsem spíš napsat, že nemůžu vystát jeho herecký styl. Doufám, že to jako vysvětlení stačí? Nevím, jestli jsem to napsala dost jasně, abych se do toho moc nezamotala. :wink:

Co se týče Batmana, tak já nedám dopustit na Burtonova. Jeho druhý díl byl už trochu divočejší, ale jeho první Batman byl přesně na hranici komiksové přepísklosti, a batmanovské potemnělosti.


S těmi jmenovanými filmy souhlasím - letos to vypadá na hodně silný rok. Expandebles jsem teda ještě neviděla jedničku, takže to je jedno z mála pokračování, nad kterým nejspíš jen pokrčím rameny. Rozhodně Prometheus, Skyfall, Avengers už jsou v kinech a nezklamali, jsem zvědavá i na nového Spidermana, na konci roku se těším hlavně na muzikálové Bídníky, protože je to jeden z nejlepších muzikálů vůbec. A Hobbit, samozřejmě :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.7.2012 20:41:46
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mass Effect: Paragon Lost

Konata.cz píše:
Podle Funimation bude film „sledovat začátek vojenské služby aliančního mariňáka Jamese Vegy. Vega povede elitní jednotku speciálních sil do bitvy proti záhadnému mimozemskému nepříteli, Collectorům (Sběračům). Umístěni v kolonii ve vzdálené hvězdné soustavě, musí Vega s jeho vojáky ochránit civilisty před nelítostnou invazí, která má za úkol zajmout obyvatele pro neznámé účely.“


Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=Af6tA206 ... r_embedded

Imo vypadá nabitě :-)
Obrázek

Příspěvek 13.7.2012 21:52:24
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No mě to tedy vyloženě děsí... vážně je to nutné, když stejně víme, jak to dopadne?

Příspěvek 13.7.2012 21:58:02
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No nutný to snad neni, má to bejt zábava, né povinnost... jak dopadla kubánská krize nebo druhá světová taky víme a filmy o tom (některý) jsou dobrý i tak... cesta je cíl, je to jen show :-)
Obrázek

Příspěvek 21.7.2012 13:03:46
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Obrázek
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 21.7.2012 15:03:35
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A to já se těším na Dark Knight rises. Konečně uzavřeme trilogii :)

Příspěvek 21.7.2012 15:30:04
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To jsme dva. Už mám doma lístek na půlnoční premiéru ze středy na čtvrtek :)
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 21.7.2012 15:41:33
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jdu "až" v sobotu :D

Příspěvek 07.10.2012 14:27:05
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Muzikáloví Bídníci a Hobit ještě aktuálně letos. Příští rok určitě Elysium, většina nových komiksovek (hlavně Iron Man 3 a Wolverine), Star Trek, The World´s End...příští rok bude hodně plný :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Filmy