Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Na jaký film se těšíte?

Na jaký film se těšíte?

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 04.4.2009 20:23:44
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Trainspotting - omfg on je to fakt mcgregor :D Já mám už asi 5 let na CD dost nekvalitní verzi tohohle filmu a ta mi zabránila v identifikaci... Takže jsem si stáhnul znovu. Tentokrát i s dabingem, kterej je celkem sympatickej! Náplň večera je tu.. takže po jedenáctý 8)

Příspěvek 04.4.2009 20:24:48
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já osobně mám za to, že jednodušší příběh než Transformers může mít jen Teletubbies speciál. Oukej, možná budu taky slintat nad kolobotem ničícím libovolnou metropoli, ale tohle za měřítko kvality prostě nepovažuju :)
Podepisuju se dodatečně ke gmakovovým Inglorious Basterds. A teď jsem si i vzpoměl, že filmujou Kájínka. No a pak G.I. Joe: Rise of Cobra. Akčňárna a Eccleston-co dodat? :D
Hrozně mě rozesmála představa G-force. To musim vidět :lol:
The Surrorgates s Willíkem si ke mně taky určitě najde cestu.

To sem teď tak zpatra...
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 04.4.2009 20:53:12
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pomeranc: Já nemluvím o celým filmu, v tom se samozřejmě shodneme že je to úplně jinde než Spielberg, já mluvím o úvodní scéně zničení základny, ta mi příjde poměrně dost seriózní vzhledem k tomu, že film je inspirovaný skládacími hračkami. Říkám, že právě tím, že ze začátku to skoro vypadá jako Válka světů s více patosem a více výbuchy, popřípadě jako reimaginace Prciček (to když se dostaví Shia) a postupně se to (logicky!) dostává ke skádacím kamionům, "Message from Starfleet" a šíleným akčním kusům, to na mě prostě působilo hodně dobře; jako když se vám i v realitě stane něco hodně šíleného. Dvojka IMO už právě začne šílená a toho se bojím.

Geser: Jinak si tu zase IMO někdo plete příběh, tj. zápletku, s vnitřní logikou filmu, tj. tím, že tam jsou skládací roboti nebo kulky měnící dráhu letu :roll: Transformers mají IMO poměrně chytře zvolený postavy - zvolení hlavní postavy jako geeka působí na teenagery (minimálně na mě), pak tu ale máme i drsnější armádu, superseriózní politiky, přímočare vtipné postavy atd. Děj samozřejmě taky není moc komplikovaný, ale díky různým postavám se může dotknout lecčeho, od hlouposti prezidenta po onanování, a především všechny ty odlišné postavy logicky unese do velkého konce - což je o dost více, než zvládla řada pomaleji psaných a na sofistikovanost si hrajících filmů či seriáíů. Ono udělat zábavný a fungující blockbuster pro masy není jednoduchý a nevím, proč bych tomu filmu měl vyčítat, že se nepokouší o hlubokomyslné filozofování nebo superkomplikované vyprávění v šesti časových liniích... Ale tak každý máme jiný preference.

Abych nebyl zase tak moc OT, tak se docela dost taky těším na Inglorious Basterds, samozřejmě nový Trek a několik méně drahých filmů, na jejichž jména si teď nevzpomenu :lol: T4 mě popravdě moc neláká (i když Bale Out miluju!), Wolwerina se trochu bojím že bude vypadat divně (nezničitelná hlavní postava?) a Transformers 2 viz. výše.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 04.4.2009 21:02:35
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Když myslíš... Mě je jedno, že tam jsou skládající roboti, který by podle flexibility museli být jedině z nanosoučástek atd. Jenom si třeba říkám, jak hrozně trapný mi přišlo schovávání Transformerů na zahradě, švitořící robůtek-hajzlík...
Ano, udělat mix pro masy je kumšt. Ale nutně se mi ten popcornový mišmaš musí líbit?

edit: ještě jsem si tak vzpoměl- nesmíme dopustit aby všeničící bad guys dostali kostičku, tak jí odvezeme do obydleného města. Tohle by se mi tedy nelíbilo kdekoliv.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 04.4.2009 21:48:32
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Samozřejmě, že se ti nemusí líbit, ale pokud rozeznáš, že je to kumšt, tak ho přesto můžeš ocenit. Taky nerozeznám pěknou drahou kabelku od hnusný, ale pokud vidím, že nějakou sestrojili na páse ve fabrice a jinou ručně sešil nějaký známý gay, tak pravděpodobně uznám, že s tou druhou si více vyhráli. Roboti na zahradě byla právě komická vložka, která se neslučovala se seriózním úvodem, ale hodila se do filmu o hračkách. Nemusí ti nutně připadat vtipná, ale můžeš chápat proč tam byla...

Ale tak to zase srovnáváš zcela odlišné roviny - nemusí se mi líbit hysterické chování a kurvení Katy Thrace, ale to nutně neznamená, že musí jít o špatně napsanou postavu nebo blbě udělaný seriál. Tolik k převozu kostky do města.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 04.4.2009 22:26:03
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To si myslím je něco jinýho. Třeba Paolinimu taky dokázali udělat z mišmaše světoznámé veledílo. A taky to neocením...

Chápu proč tam byla komická vložka se zahradou. Osobně mi to připomělo (v opaku) ptákovinu na začátku Příběhu žraloka. V dětským filmu stavět pointu vtipu na ústředním hudebním motivu Čelistí. Taky se mi to nelíbilo...
Nebo ještě lépe: Univerzální kniha - Dámy chtějí city a romantiku. Hlavní hrdinkou je tu náctka co má mindrák, že si nemůže najít kluka. A chlapy uspokojí fakt, že má jen dvanáct hodin na to, aby zabránila nukleární válce s Čínou. (Black books)
Sranda, nic víc. A neplní to ani jednu funkci naplno.

Já ti nevím. To s tou Karou je jako třeba hanit nějakou postavu, protože je nepříliš sympatický padouch. Taková holt prostě je. Ale když ve filmu/seriálu udělaj něco jako ten převoz kostičky, tak je to kravina . Nenapadá mě přesnější výraz. (Ústupek coolovosti, nesmysl, nelogické chování, vyražme na Sibiř za teplem! ...)

Eště jsem si vzpoměl na dokumentární fanfilm mého kamaráda, pojednávajícího o problematické menšině. Tak na ten se taky těším :lol:
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 04.4.2009 23:38:30
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Univerzální kniha? Dám si "chlazenou"...

No tak... ani jednomu z vás stejně argumenty nedojdou :wink: pravda je subjektivní.. ať žije demokracie.. dobrou noc!

Příspěvek 05.4.2009 01:36:38
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak pokud mám věc 50x50 centimetrů a nepřátel ji zřejmě nemůže jen tak detekovat na senzorech, tak mi příjde převoz do velké, členité a hustě zastavěné plochy logický. Rozhodně více, než třeba vyrazit do pouště, nebo tak něco. Jako zase boj ve městě je cool, ale IMO kdyby Bay chtěl, natočil by stejně cool souboj armády a robotů v poušti.

Vidíš, já bych se na film o náctce zachraňující svět i docela rád podívat :lol: Naplno je subjektivní. Transformers jsou popkorn až to voní máslem; když budu chtít hardcore depresivní military konec světa, pustím si Válku světů nebo třeba Threads. Ale to, že jsou Transformers odlehčený, prostě neznamená, že jsou automaticky méněcenej nebo špatnej film...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 05.4.2009 10:19:45
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak věděli, že jsou jim v patách. A když chytře jezdili jako konvoj, tak rovnou mohli pouštět do vzduchu světlice. Takže jediná výhoda pro ně byla, že Decepticons měli pletoucí se civilisty pod nohama. Dle mého tam šlo o to je dostat do města na suprdupr závěrečnou bitku, jedno jak...
Prostě někomu stačej cool měnící se autíčka a někdo chce víc.

Ale jo, na takový smrtící kombo bych taky rád zašel. Jenomže když půlku stopáže bude brečet na verandě a sžírat se že José nepřijel...

Tak popcorn nemusí znamenat přístupnost i pro pacoše po lobotomii. To, že se tak děje většinou je taky něco jinýho.

Vnitřní logika filmu se nerovnaj blbosti ve scénáři. Jestli autoboti kvůli bateriím musí pít mléko (váš oblíbený robot taky pije mléko děti , nebo jako Lebkouni :lol: ), tak mi ve filmu nebude vadit konfiskace cisterny uprostřed bitvy za účelem dobití. Ale pokud má přehnaně zdůrazněně nadřazená bytost Optimus kecy o násilnické lidské rase a pak vyrazí do další bitky proti jiný frakci...

Heh, už mi docházej filmy, na který se těšim. Možná tak Krvavé pobřeží od Wooa na velkým plátně.

666. příspěvek. Nehádám se tu s ďáblem? :lol:
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 05.4.2009 10:52:26
dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Star Trek XI
Transformers 2
Terminator
SGA film
SG film
Ostatní mě nechávají v klidu :)
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Příspěvek 05.4.2009 22:17:39
KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dost se tesim na Wolverina, Transformers 2, Terminatora 4 a docela i na Star Trek :) Jinak hodne jsem se tesila i na Watchmeny (pred chvili jsem se vratila z kina :) ) Bohuzel jsem je propasla v Usti, tak jsem si na ne dojela do Litomeric, ale jestli tam bylo 8 lidi, tak to bylo hodne :(
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Příspěvek 06.4.2009 23:30:14
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak co se mě týče hodně se těším na Star Trek (když už kvůli tomu sleduju tu TOSku :D ) a pak filmy s Peggem (ačkoliv to je vlastně i ten ST :D )
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 06.4.2009 23:37:03
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pegga mám taky rád, jaký letos připravuje filmy (samozřejmě krom toho ST :) )

Příspěvek 07.4.2009 00:04:51
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak poslední Cornetto, a pak Paul, což bude o dvou geecích a mimozemšťanovi. V Době ledový 3 má někoho mluvit a to samé v Tintinovi.
Ale většina z toho asi vyjde až na začátku 2010 :|
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 14.5.2009 01:46:34
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Těším se na Clerks 3 a Jay a mlčenlivý Bob 2.

Toto je spoiler!!!:
Teda doufám,že Kevn Smith jednou natočí aspoň jedno z toho,ale těším se na to už teď.Všechny Smithovky mám už shlédnuté a chybí mi Jay s Bobem.



Jinak jsem zvědav na další film od bratra a sestry Wachowských Ninja Assassin.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 20.5.2009 16:10:41
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zatím tak výhledově se letos těším na Coraline, Harryho Pottera, Válka s mloky a po zkouknutí traileru na nového Sherloka Holmese se těším i na něj :D Roberta Downeyho Jr. prostě můžu a takhle velmi netradiční pojetí nemusí být ku škodě :D
http://aktualne.centrum.cz/video/?id=250870
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 20.5.2009 23:16:57
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Linn píše:
http://aktualne.centrum.cz/video/?id=250870

wtf? to neni Sherlock Holmes, to je James Bond v 19. století. :lol:
Obrázek

Příspěvek 24.5.2009 00:09:41
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sherlock Holmes: No na tenhle film jsme se i docela těšil, ale teď. No uvidíme, ale osobně první na co jsem si při tom traileru vzpomněl byl novej Star Trek, takže uvidíme jak dopadne tenhle "restart"
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 01.6.2009 10:59:14
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja vyckavam porad jeste na Star-Trek XI az vyjde aspon v r5 nebo dvdripu a smaozrejme se tsim jeste na terminatora v tak samo a v lete na Transformers 2
" IMMORTALITY "

Příspěvek 01.6.2009 17:04:46
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak po trailerech se začínám hodně těšit na Sherlocka Holmese, teď po přečtení recenze na Coralinu se těším i na ni, pak samozřejmě na Transformers 2 - stále odpočítávám dny.

Ivory: Clerks 3 nebo Mlčenlivej Bob 2? Ani nahodou, nechci aby Smith točil stále to samé dokola, chce to něco originálního, opustit staré postavy... Něco jako Zack and Miri...

rossi001: Ty máš zákaz vstupu do kina či co? Star Trek v R5? OMFG!!! Jdi na to do kina... To mi neříkej, že nemáš money na jednu vstupenku. Kašlete na ty ripy... Stahujte jen to, co není v kině a ani nebude a není ani na DVD.

Příspěvek 01.6.2009 19:52:30
Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já si nemůžu pomoct, ale na žádný chystaný film se netěším. Snad jen kdyby Lucas natočil další SW. Takže se teda těším aspoň na SW seriál (hraný).
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Příspěvek 01.6.2009 23:36:37
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Trailer na Sherlocka vypadá možná zajímavě, ale opět budu pan skeptik... Nevím jestli se mám těšit na sexi-akční podívanou, obzvláště proto, že klasický Sharlock Holmes je přeci jenom intelektuálnější detektivka než to, co jsme zatím viděli v traileru (nepopírám ale, že to nakonec může být pěkný film...).

Zkrátka jsem pro klasiku Pes baskervilský - film i knížka... rulezzzzz :) Nechce se mi totiž věřit že by Sharlock byl zamlada takovej divoch, s polštářkem na piňďovi, rozdávající jednu ránu za druhou a sypající jeden bonmot za druhým....

Uvidíme uvidíme...

Příspěvek 17.6.2009 15:24:22
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže se prý chystá pokračování Wanted, (což je prachsprostá Hlídka bez Hlídky). A Khabensky má větší roli :yahoo:
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 17.6.2009 19:44:21
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak může mít větší roli, když ho zabili? I když, jestli se má vrátit i Angelina, tak to asi fakt bude nějaký prequel.
Tedy, jakkoliv mám Khabenskyho hodně ráda, tak zase nemusím Angelinu - radši bych pokračování s McAvoyem. Ale nic moc se neví, tak je možné, že tam budou nějaké flashbacky (?) :scratch:
Osobně mi teda ty neustálé sequely, prequely, rebooty a zvláště remaky už lezou krkem. Jako by neměli vlastní nápady - a většina toho dopadá špatně, jenom ty filmy sekají jako Baťa cvičky, aby co nejvíc vydělali, bez ohledu na kvalitu.
Mám pár filmů, na které se těším, ale ty jsou ze vzdálenější budoucnosti (nebo ještě nejsou ani ve výrobě :smile: ). Dva muzikály - Nine a Carousel, a na Unbound Captives (z jednoho očividného důvodu a taky z důvodu, že pořádná dobrodružná podívaná tu hezky dlouho nebyla. :wink: )
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 17.6.2009 20:02:38
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No uvidíme. Má to natáčet stejný štáb, který s Bekmambetovem dělá už od Noční hlídky, takže v to mám důvěru :)
Jo, na slovo remake už taky reaguju podrážděně. Od Souboje titánů přes Robocopa po Total Recall :?
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Filmy

cron