Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Fanboys

Fanboys

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.5.2009 00:38:48
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Obrázek


Film Fanboys už je tu (teda v kinech ještě né,já vím) a někteří jste ho už určitě viděli.Pocta Star Wars o skalních fanoušcích vydávajících se vloupat na ranč Goerge Lucase,aby tam ukradli kopii Hvězdných válek:Epizody 1:Skrytá hrozba,protože jeden z fanoušků má rakovinu a pravděpodobně by se nedožil premiéry.


Já jsem byl po zhlédnutí naprosto unešen.Lituju jen asi toho,že jsem si nepočkal až na kino,vidět ten s ostatními fandy by bylo ještě lepší,ale i tak na to půjdu,znovu se podívat do kina.Sice to nejsou války,ale jsem zvědav,jestli se objeví fandové v kostýmech,někd jsem četl,že se jich tak pár na ten film chystá jít.

Film má u nás premiéru až 2.července,takže pokud se chcete vyhnout spoilerům,tak dál nepokračujte.
Když jsem u té premiéry,nevíte někdo,kdy měli Fanboys premiéru v zámoří ?A jak je možné,že film,který má číslovku 2008 u nás ho budou promítat až tak pozdě ?


Moje hodnocení: Neřekl bych,že přeháním a i když to kritici strhají,tak dávám 93%

A co vy říkáte na ten film ?Fanoušci Star Treku teď určitě budou chtít Fanboys s jejich tématem.

Title na Fanboys:
http://www.mojetitulky.com/display-82240-fanboys.html?os=&oe=&search=fanboys
Naposledy upravil Ivory dne 31.12.2009 13:56:25, celkově upraveno 10
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 12.5.2009 02:11:10
Thor. Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 91
Bydliště: P3X-233
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Film nebyl špatnej, ale docela mi tam vadilo že si tam dělaj srandu z fanoušků Star Treku. V tu chvíli jsem měl sto chutí jim omlátit ten světelnej meč o palice :palka:
A to neberte nikdo osobně prosimvás, ale já patřim na stranu Kirka :D
Nero: James T. Kirk was a great man but that was another life!
Obrázek
http://www.youtube.com/user/SGThor2

Příspěvek 12.5.2009 06:02:47
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
americká premiéra je o měsíc dřív než u nás. :wink:
a ostatní odpovědí jsou na moviezone stačí jen do vyhledávání zadat Fanboys. :wink:
a správně by neměl mít příponu 2008, ale 2005
http://www.moviezone.cz/clanek/13772-kde-jsou-ti-zatraceni-fanboys/
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 12.5.2009 07:26:59
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no cekal jsem ze to bude lepsi,zase tak uplne tolik me to nechytlo a to jsme se na to tesil pul roku 6/10
" IMMORTALITY "

Příspěvek 12.5.2009 09:49:32
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak mě se to celkem líbilo. Vztahy mezi fanoušky ST a SW tam mírně přehnali, ale zas z toho bylo pár vtipných scén (pardon jestli fanouškům ST vtipné nepřišli, já proti ST nic nemám, sám se na něj rád podívám, ale SW mám radši... :sorry: ). Jinak to jak na konci předvedli Lucase jako hodného tvůrce legendy, který má pochopení pro své fanoušky, to mi připadá pro SW fandy typické... :wink: Myslím že 9/10 je dobrá volba...
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 12.5.2009 10:10:16
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak jsem shlédl trailer a sem překvapenej...za prvé sem vůbec nevěděl že se něco takovýho chystá a za druhé to vypadá ůžasně....

Příspěvek 12.5.2009 20:39:27
Sopdet Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 423
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A je to úžasný. Moc doporučuji, ani na chvilku jsem se nenudila, naopak jsem se celou dobu řezala se smíchy. Všeho je tam tak akorát a některé scény jsou prostě neodolatelně šílené. :D
Lennier and Vir will share a beer and watch Adira disappear

Příspěvek 12.5.2009 21:36:15
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak, mě se na filmu líbily nike boty toho brejlatýho :) Já mám podobný, ale asi si pořídím nějaký víc barevný :D

Slovy "úžasné" nebo "skvělé" bych asi nehodnotil ale spíše "příjemné a zábavné" určitě jo... Doporučuji :yes: Nejlepší byla líbačka s paní doktorkou Leiou :D A Bill Shatner vylézající ze stínů :D :D

Příspěvek 12.5.2009 23:21:27
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo film to byl úžasnej :rflmao: (škoda že ty titulky nebyli "dodělaný" neboli nebylo vše přeloženo "správně" jak se to v těch seriálech a filmech říká [snad někdo udělá nějakou vylepšenou verzi])
A co se mi tam líbilo nejvíc? No tak asi STvs SW roztržka :-D "Jmenujte mi jednu postavu ze ST která má astma"
"Jmenuj jedinou postavu ze SW která je Gay!" :rflmao: :rflmao: (vůbec celá ta scéna byla bombastická "KHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁN!" :rflmao:
A pak samořejmě Shatner - jak nejdřív je slyšet ten teleport a pak se tam oběví ze stínů :rflmao: :rflmao:
A pak ten z ochranky u Lucase "Pomáhal vám William Shatner?" :rflmao:
Prostě mazec :rflmao:
Obrázek

Příspěvek 12.5.2009 23:30:54
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to sledoval bez titulků, pochopil jsem to správně, že Shatner jim pomohl jenom proto, aby sabotoval něco tak nechutného jako SW??? :) :D

Příspěvek 13.5.2009 22:28:37
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se na to hodně těšil už... počkat, vyhledám... od 8. prosince minulého roku, kdy jsem viděl trailery. Když jsem jednoho sobotního rána narazil na odkaz ke stažení, dostal jsem se ihned do svého nadšeného módu.

Počkal jsem až do večera, potom jsme spustil BSPlayer a rozjel Fanboys.

... a bylo to dokonalé.

Byla to komedie, ale s takovou tou vážnou linkou... a fungovalo to.
Byla to komedie, kde sice byla i ta romantická část, ale nezničilo to celej film narozdíl od Zacka a Miri.
Bylo to o scifistech a já se v tom viděl. Fandy vystihli teda skvěle.
Byla to komedie a byla vtipná celou dobu. Neskutečný úspěch. Nenudil jsem se ani chvíli.
Obsazení... Kristen Bell ala Leia slave... co říct víc... Možná, že jsem si všiml i dalších herců... a všichni byli sympatičtí... Plus ti ze SW. Lando a Leia...
Stříleli si z trekkies... dost drsně, ale nějak mi to nevadilo... Zaprvé trekkie nejsem (byť mě nový Star Trek také nadchl), zadruhé... zas tak hrozný to nebylo. :-) Trekkies, vzmužte se... buďte jako Kirk... Zatněte zuby a přejděte tu velkou zasněženou pláň.

Celkové hodnocení... 97% a to jen protože ten flash Kristen Bell neukázali pořádně zepředu. :-D Jinak to bylo úúúžasné.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 31.5.2009 01:12:24
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jiný kraj, jiný mrav, opravdu. Asi něco takové mě napadlo, když jsem se podíval, že Honza Modrák dal na svém webu Fanboys hodnocení jen 30%. Cituji jeho hlášku/komentář:
Narážky na popkulturu občas zábavné, ale vtipné to tedy fakt nebylo.
Naposledy upravil Ivory dne 01.6.2009 21:23:56, celkově upraveno 1
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 31.5.2009 10:21:49
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
můžu poprosit o link na stránku kde se to dá stáhnout??....neměl jsem to štěstí a nenašel jsem to...moc děkuji.. :)

Příspěvek 31.5.2009 12:41:33
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
film me zklamal a to fest,trailer vypadal dobre,ale vse vtipne je prave v tom traileru,jinak fakt nic moc...
" IMMORTALITY "

Příspěvek 16.7.2009 13:30:53
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
deleted
Naposledy upravil Ivory dne 17.9.2009 17:19:50, celkově upraveno 1
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 16.7.2009 15:27:56
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ani nevím, že to mělo jít do kin. Neslyšel jsem o tom... je to holt málo mainstream. V americe má "menšina" lidí, co by na to šli přibližně tolik hlav jako celá ČR. Tady je to tak pět tisíc lidí... nevyplatilo by se to, ergo nejde to do kin.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 16.7.2009 15:40:34
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem si to stáhl a musím říct, že dobrá blbost :lol: ti fanoušci ST jako za moc (ano s urážkou, ST nemám vůbec rád)...
Obrázek

Příspěvek 16.7.2009 20:43:14
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo tak to byl dokonalý film. Záchvaty smíchu od začátku až do konce. A bylo super na to koukat s kupou fanoušků ST a SW :D :rflmao:

Příspěvek 16.7.2009 20:57:21
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se taky pořád smál :lol:

Kirsten mě mile potěšila na konci v tom oblečku :oops:

A jak tam sledovali Hvězdnou bránu :lol: :lol:

Všechny ty zvuky atd. z SW se tam náramně hodily :bravo:
Obrázek

Příspěvek 29.8.2009 20:25:18
Jerkie-Leg Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 59
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No naprosto výborný film! Moc jsem se nasmál! Dobrý byl záběr, kdy sledovali v hotelu SG-1 (zdálo se mi, že ten díl, co tam byl trochu časově nesouhlasí s časem děje....), dále vztah fanoušků SW a ST byl opravdu s nadsázkou..(nefandil jsem nikomu jenom jsem si užíval různé narážky :D ), jinak záběr s Shatnerem byl úžasnej a vůbec výbornej epic film! :rflmao: :rflmao:
Obrázek

Příspěvek 30.8.2009 15:38:35
miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
superfilm,konečně dostal Star Trek co proto!
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 30.8.2009 23:14:58
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mikiquicna: A kolik jsi toho ze Star Treku viděl?
Podle mě většina lidí, co ST potírá, ho pořádně nezná. Ono se to na první pohled jeví jako ptákovina, to uznávám, ale jakmile se člověk dostane víc do hloubky, pozná, že jde o něco mimořádného.
Mně tato sága naprosto změnila pohled na scifi jako takové. Rozhodně jsem při sledování některých dílů zažíval pocity, které by mi SW nikdy neposkytly.
Mám rád i SW, ale ST u mě vede.

Jinak, abych nebyl úplně mimo téma, film se mi hodně líbil. Pro lidi, kteří se s hlavními hrdiny dokáží alespoň částečně ztotožnit, tohle musí být jízda.
Opravdu nálož vtipných situací zejména díky radikálnímu přístupu těchto fandů :-D Osobně jsem si stírání trekistů rozhodně nebral.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 30.8.2009 23:31:54
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Naprosto souhlasím s Nohajcem, akorát jsem nenašel slova, která by nebyla sprostá. Drtivá většina lidí, co stírá ST, viděli jednou v televizi 2 díly a ani neví, z jakého treku to bylo. :roll: Já hodnotím jen to, co jsem opravdu viděl a mohu posoudit. ST mě také naprosto uchvátil, je to legenda sci-fi žánru. Nevadí mi, že to někdo ohodnotí negativně, ale opravdu mi vadí, když to někdo hodnotí, aniž by viděl alespoň od začátku kus nějakého ST seriálu. Takoví lidé mi jsou pro smích. Omlouvám se za OT, ze začátku jsem na ten stupidní příspěvek ani nechtěl reagovat, ale když už to udělal Nohajc, tak jsem musel taky. Uf, to se divím, že jsem se udržel na uzdě. Asi se v tomhle vážně zlepšuju.

Příspěvek 22.9.2009 20:59:01
RobColonel Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mam velmi rád oba světy a tenhle film se mi líbil. Sice to někde přeháněli, ale z odpovědi na ,,Jak se řekne klingonsky, chcípeneš jako panic" jsem já chípal smíchy :D
Líbilo se mi vystoupení známých herců. Už tam chyběl jenom Leonard Nimoy a Harrison Ford :smile:

Příspěvek 06.2.2010 12:16:19
Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ako tak čítam vaše hodnotenia, mám chuť si to pozrieť, ale mám otázku. Je mi až trochu blbé to tu priznať, ale nevidel som ani ST, ani SW :D Má cenu to aj tak pozerať, alebo si mám najprv pozrieť SW a ST?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Filmy

cron