Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Jaký nejlepší sci-fi film jste viděli?

Jaký nejlepší sci-fi film jste viděli?

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Víte co. já si je rozeberu pěkně po jednom:
Episode I. - Phantom Menace: Mě se líbila. Možná tam bylo moc politiky a bylo to trochu víc pro děcka než ostatní díly, ale dojem z filmu to nekazilo. To si vlastně protiřečí. :hmmm: Závěrěčný střídání 3 bitev bylo pěkný a hudba epická. Já dávám 9/10
Episode II. - Attack of the Clones: Podle mě nejhorší díl. Pasáž Anakin a Padmé mě točila a mám tendence ji přeskakovat. Prostě to nebylo to pravý SW. Anakin se choval jako 10letej fagan, kterej není schopen vlastního rozhodování. Film mě začal bavit až v bitvě o Geonosis a v závěrečném souboji. 6/10. Jenom proto že to je SW.
Episode III. - Revenge of the Sith: Nebudu to znova rozebírat. Prostě nádhera. Všechno tam bylo dokonalý. Při rozkazu 66 jsem skoro :cry: 11/10 To se jen tak nezapomíná.
Episode IV. - New Hope: Klasika. Samozřejmě se nemůžeme bavit o efektech. Ty byly na svou dobu úžasné. Příběh na mě ale působil moc "pohádkově". Ale je to paráda vědět že starý filmy jsou kolikrát lepší než ty tuctový hollywoodský (s prominutím) sra*ky. 8/10
Episode V. - Empire Strikes Back: Taky dobrej díl. Harrison Ford tady perlý a musím obdivovat vodiče Yody. Závěrečné: Já jsem tvůj otec. bylo taky dobré a proto dávám 9/10. Trochu kostrbatej příběh.
Episode VI. - Return of the Jedi: A další perla kinematografie. Nejlepší díl staré trilogie. V mnoha ohledech se vyrovnává třetímu dílu. Ewoci jsou úžasní. Příběh velmi dobrý a Vader vs. Luke byl dobrej. Konečně vymizelo to "zasekávání se" mečů do sebe. Prostě plynulý souboj. A Vaderovo: Nemám žádný vnitřní boj! bylo dokonalý. Prostě další super sci-fi. 10,5/10
A zapomněl jsem na Star Wars: The Clone Wars - animace mě sice nesedí, ale film se v mém žebříčku drží obstojně. Dávám 9/10. A seriálu 10/10.

Na konec ještě dodám že právě SW ve mě vzbudilo zájem o sc-fi. Bez něho bych v podstatě nemohl žít. Protože bych nepoznal ostatní sci-fi. Nejlepší žánr.
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

prevor Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nejlepší sci-fi je pro mě Avatar = Popisovat nemusím všichni znáte :ok:
Obrázek
hodnoceni :1= fuj ,2=dobré , 3=luxus

gadonking Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nejlepší?
Nejlepší Sci-fi/Drama
co sem kdy viděl je Donnie Darko
skvělá atmosféra a u toho filmu musíte přemýšlet jinak ho nepochopíte

Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
MY TOP 3
- Riddick
- Star Wars
- Avatar
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
http://www.firstshowing.net/2011/big-rumor-keanu-says-two-more-matrix-movies-are-in-the-works/



[Něco sprostého], nové Matrixy a k tomu ještě na ně bude mít vliv James Cameron a budou ve 3D.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Však tam píšou, že jde nejspíš o zvěst. Navíc jaký vliv by měl mít Cameron? Tam je, že se s ním možná sešli, aby prodiskutovali pro a proti 3D a ne že s ním diskutujou o scénáři, produkci nebo režii. Navíc... dneska jsou všechny blockbustery ve 3D... to sis ještě nezvyknul? :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Tak to doufám, že to je jenom zvěst. Novej Matrix ne. Možná tak za 40 let klidně(i když to jsem možná přehnal). Snad i remaky mají svoje meze :x .

NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Bohužel poslední dobou je nějak postrádají. :wall:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Skrejm: To si piš, že jsem si nezvyknul, proč bych také měl? To, že je nám dnes 3D všudemožně předhazováno [kino, televize, hraní her], ještě neznamená, že ho musím akceptovat.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já neřek, že ho máš akceptovat. Ale možná jsem místo "zvyknout" měl použít "nevšimnul" nebo něco v podobném významu.
Navíc nevím proč ti 3D vadí... on tě někdo nutí chodit na film ve 3D místo toho abys na něj šel ve 2D? Dokud se kvůli 3D nedělají změny ve scénáři, nebo nepřekope celý scénář (viz. Clash of the Titans) tak nechápu proč někteří kvůli 3D dělají takový povyk.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Protože průměrnej divák tahá DVD ripy z free uložta, zatimco filmy ve 3D vyžadujou placenou návštěvu kina nebo cenově náročnou techniku.

Jinak je snad jasný, že 3D je víc, než 2D, ne? :-)
Obrázek

RononCZ Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 33
Bydliště: Smallville
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ronaldus7 píše:
MY TOP 3
- Riddick
- Star Wars
- Avatar


:)Souhlasím s tebou přidal bych určitě ještě Filmy ze StarGate a už mě nic nenapadá musel bych pátrat v paměti ale tito Filmy jsou asi ty nejznámější a většinou mají oblibu, každý Film si najde své diváky :ok: :hmmm:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

-Jack O Neill- Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 141
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
U mě vede Transformars 3 společně s SG filmy.
Pokračování STARGATE zde:

STARGATE FUTURE - SGF


Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Shipo Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejlepší(=nejvíce shlédnutí) sci-fi má u mě Riddick + Aliens

Důležité jsou také: Fifth Element, First Contact, Starship Troopers

forton Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 584
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Fifth Element The
Stargate
Horizont Události
Starship troopers I

A na pobavení ale už nevím jak se to jmenovalo jak byli ti gremlini a ti druzí zaboha si nevzpomenu :rflmao:


Tyto skvosty u mě jasně vedou.

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ah, Forton, my maaaaan. Pravda SG bych posunul na poslední místo, ale jinak plně souhlasím.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Filmy

cron