Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Thor

Thor

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 02.6.2009 15:46:37
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem tak brouzdal a našel to to. Docela jsem koukal jelikož jsem neměl ponětí že se něco takového má natáčet.

Thor bude drtit kosti - 02.06.2009
Komiksová adaptace Thor, kterou pro studio Marvel natočí Kenneth Branagh, začíná nabírat konkrétní tvary. Na scénáři už pracují původně televizní tvůrci Ashley Miller a Zack Stentz (Terminátor: Příběh Sáry Connorové, Fringe) a slibují kombinaci vikingské fantasy s klasickým superhrdinským komiksem. Značná část příběhu se bude odehrávat v mýtickém království bohů Asgardu, kde se dozvíme, proč byl arogantní bůh bouří za trest poslán na Zem mezi smrtelníky. Thor samotný bude mít božské schopnosti, ale zároveň půjde o postavu, která může krvácet. Jeho úhlavním protivníkem bude zrádný Loki, pán lží a černé magie, schopný měnit podoby či předvádět ještě onačejší kousky (třeba dělat z mraků draky). A když se tito dva potkají, bude nejen špatné počasí, ale uslyšíte i praskat kosti a uvidíte téct krev. A jakmile Thor propadne berserku (vikingskému válečnému šílenství), divák sám bude mít potřebu běžet mu z cesty. Hlavní roli nakonec zástupu jiných kandidátů vyfoukl další australský import Chris Hemsworth. Aktuálně jej známe jako Kirkova otce z úvodu Star Treku, brzy se objeví v celovečerním Red Dwarfovi či thrilleru A Perfect Getaway. Loki dostane tvář Brita Toma Hiddlestona. Ten se původně ucházel o hlavní roli, ale Branagh se rozhodl, že z něj chce mít padoucha. Teď má půl roku na to, aby se dostal do formy. A nepůjde prý o
nabírání svalové hmoty – režisér si ho prý představuje spíš jako hladového vlka. Natáčení bude zahájeno začátkem příštího roku, premiéry se dočkáme 20
. května 2011. Pro úplnost dodejme, že Thor bude i součástí superhrdinského týmu The Avengers po boku Iron Mana, Captaina Ameriku a Hulka.

Příspěvek 02.6.2009 16:01:09
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sakra. Já už si představoval Thora jako Kevina McKidda.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 02.6.2009 18:01:56
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak doufám že to bude dobrý...docela se začínám těšit a už vůbec sem nevěděl že by s měl začít natáčet celovečerák Red Dwarf...to je překvapení...

Příspěvek 27.5.2011 18:28:11
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak tenhle film nezklamal. V něčem je lepší než první iron man. Marvel ví jak na natočit film. Jen tak dál.
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Filmy

cron