Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Veřejní Nepřátelé / Public Enemies

Veřejní Nepřátelé / Public Enemies

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Jerkie-Leg Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 59
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Viděl to někdo? Já na tom byl v kině a příjemně mě to překvapilo.
Šel jsem na tento film, protože jsem zjistil, že jeho režisér Michael Mann režíroval film Poslední Mohykán, což je podle mě jeden z nejlepších westernů všech dob. Také jsem si oblíbil Christiana Bala (Dark Knight,Terminator Salvation,3:10 do yumy atd.) a i Johny Depp je ve všech :jako: svých :jako: filmech vynikající!
A poslední důvod: Miluju GANGSTERKY :lol: :palka:
Obrázek
Doporučuji :ok:
Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vím, že se očekává rozumná odpověď, ale tady nemůžu jinak - nemám ráda gangsterky a nesnáším Christiana Bala. :smile: Takže tenhle film vynechám :D
On mi moc nesedí ani ten Mannův styl, jakým používá kameru, takže si to možná někdy shlédnu jen čistě ze zvědavosti, jak Depp funguje mimo Burtonovy filmy a Piráty. Upřímně jsem ho snad jinde v nějaké "normální" roli kromě Hledání země nezemě neviděla (tam byl fajn).
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já proti Baleovi nic nemám, ale ten trailer mi taky DOST neseděl právě kvůli kameře. Určitě se na to nějak podívám (tentokrát bude nějaký kinorip právě naopak zvyšovat umělecký zážitek roztřesené kamery :lol: ), ale opravdu jenom protože mi to příjde jako zajímavé tou kamerou - asi v tom smyslu, že přežít autonehodu je taky zajímavé, ale nemusí to být tak úplně fajn.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Jerkie-Leg Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 59
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ano ta kamera byla vskutku zvláštní, ale myslím si, že spíš v dobrém slova smyslu... ale nevim no, někomu se to nemusí líbit..
Já osobně se totiž o filmovou vědu trochu zajímám, takže filmy se zajímavou kamerou ocením :yes: .
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Filmy

cron