Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy Nejlepší filmy podzimu (22.9.2009 - 21.12.2009)

Nejlepší filmy podzimu (22.9.2009 - 21.12.2009)

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Vinas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 68
Bydliště: Between Mars and Venus
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto téma jsem vytvořil pro ty, kteří by chtěli vyjádřit své názory na filmy, které vyšli během podzimu 2009.

Prosím zbytečně nespamujte.
Na konci období sepíši seznam všech filmů, které jsou podle Vás ty nejlepší.
Pokud budete psát příspěvěk, pište ho tímto způsobem:

Film(*nemusíte tam psát datum vydání*) - Váš názor, vaše hodnocení a nejlépe ještě přidat hodnocení z csfd.cz

A abych šel příkladem a nezahálel, tady je moje recenze filmu:
District 9 - Je to epický sci-fi film, který se podle mě neztratí. Má výtečnou zápletku (emzáci :D), u které je člověk někdy jako na jehlách. Monumentálnost filmu samozřejmě doplňují strhující efekty a hudba od Clinta Shortera (kterou momentálně poslouchám). Navíc je tento film jedinečný svým stylem, protože je natáčený jako dokument. Podle mě je tento film jeden z nejlepších celého roku 2009 :ok: . Je zajímavé, že tento film vznikl z krátkometrážního filmu "Alive in Jodburg", který je (nečekaně) od režiséra Districtu 9 (je to Neill Blomkamp).

Moje hodnocení: 98% (některé věci mi tam prostě nesedí)
Hodnocení CSFD: 85%
"Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem jist." - Albert Einstein
---------------------
Avernakis -> Avalon -> Terra -> Atlantus
Universe -> Milky Way -> Earth -> Atlantis

Dellorik1992 Airman
Airman

Příspěvky: 10
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nejlepsi 3 ceske filmy co jsem videla jsou:

Atenat
Opus pro smrtihlava-dokument
Spalovac mrtvol


Nejhorsi 3:
?Trilogie "slunce, seno...- to je to nejtrapnejsi, co jsem v zivote asi videla z Cech.

Dellorik1992 Airman
Airman

Příspěvky: 10
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Z valecnych filmu je nejlepsi, ty co jsem uvedla.
Mene kvalitni je napr. oznamuje se laskam vasim.- velmi nerealne, kdyz v nem Nemci mluvi cesky.
Az mi prijde ten film Atentat budu rada, i na ten Klic se tesim a na ten dokument.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Filmy

cron