Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Filmy The Avengers

The Avengers

Co dávají v kinech či v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 21.12.2011 12:22:13
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž

Příspěvek 21.12.2011 12:57:32
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No Whedon se konečně dostal k pořádnému hollywoodskému trháku, snad to nezmastí. Jeho seriály vždycky potřebují "rozjezdovou sérii", která je poněkud slabší, trpíce představováním postav. Tenhle projekt by měl být jako dělaný pro něj, všechny postavy už nám představili v jednom a více filmech:D

Příspěvek 21.12.2011 14:14:23
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Souhlasím, hl. postavy byly představeny a některé i (zřejmě zabity) ano narážím na Lokiho...by mě zajímalo jak ho chce vysvětlit, a jestli na nás zkusí tajný cestičky, tak ho lisknu :D

Příspěvek 21.12.2011 15:28:07
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Že Loki žije bylo ukázáno už na konci Thora. Jako každá Marvelovka má potitulkovou scénu.

Příspěvek 21.12.2011 16:07:50
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
jo? kde to bylo ukázaný? mám stáhlou blu-ray verzi a tam nic takovýho nebylo...:(

Příspěvek 21.12.2011 16:09:16
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://www.youtube.com/watch?v=iegZJhZ_6cE
je to blbě vidět,ale je tam :)

Příspěvek 21.12.2011 18:08:50
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
jo tak mám to tam....za titulkama...koho by to napadlo :D, no předpokládám, že Loki ten zdroj ovládne a proto s ním budou mít všichni takej problém :)

Příspěvek 22.12.2011 18:17:42
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
U Marvelovek je vždycky potitulková scéna :) Předpokládám, že u The Avengers bude scéna už navazující na Iron Man 3 :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 22.12.2011 19:45:51
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
WTF? on bude Iron Man 3?

Příspěvek 22.12.2011 20:08:09
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To tě jako překvapuje? :D Stejně tak jako Thor a captain America 2 .

Příspěvek 22.12.2011 20:34:20
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
téda to jsou mi novinky :) ale jo...mile mě překvapily :)

teď nevím jestli nejsem dezinformován, ale nemá být i Green Lantern 2? (údajně by měl bojovat proti Sinestrovi, kterej se pokusí zvládnout sílu žlutého prstenu) :)

Příspěvek 22.12.2011 21:16:59
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to nevím... lantern je DC comics a to mě krom batmana vcelku těžce míjí x)

Příspěvek 22.12.2011 22:02:04
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
a co superman? ten tě nebaví?

Příspěvek 22.12.2011 22:55:09
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Superman je moc Mirek Dušín :) Který navíc ani není ze Země :)

Iron Man 3 se mimochodem začíná natáčet už v lednu.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.12.2011 09:44:35
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo tenhle film by mohl urvat pár rekordů. Jinak doufám, že Iron man 3 se vrátí ke kořenům a nebude to jen předváděčka efektů. Efekty jsou hezký jenže trochu zanedbávali ve 2 vývoj postav a děj. Jinak DC jsou zoufalí nemaj proti marvelu nic čím by konkurovali jedinýho batmana a jak to přestane natáčet Nolan tak jsou v háji protože z toho zas udělaj dojnou krávu. Green Lantern byl zkaženej film a dvojku radši nechci. Jinak Marvel si u tohohle filmu zakládá na interakci postav a to je už patrný na traileru. Doufám, že ten rozhovor Roberta Downey juniora a Chrise Evanse nebyla nejlepší hláška z filmu. Taky jsem zvědavej kdo Avengery povede jestli Iron man nebo Kapitán. Osobně volím Iron mana, kapitán je moc mirek dušín.
Obrázek

Příspěvek 23.12.2011 11:48:53
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle Downeyho je scénář k Iron Manovi 3 to nejlepší, co četl za posledních pár let. Prý je to návrat k prvnímu dílu a dokonce to má být tak trochu jako román Toma Clancyho. Tedy tam asi bude trochu nějakého pletichaření. Zajímá mě, jestli se odváží už do tohohle dílu dát
Toto je spoiler!!!:
Starkovu ztrátu Stark Industries a založení Stark Enterprises


Interakce postav se nebojím, to má Whedon zvládnuté na jedničku. Myslím, že ten film na tom bude z velké části stát :)
V komiksu vede The Avengers America (a chvíli i Hawkeye), ale Iron Man i Thor byli zakládajícími členy (včetně Wasp, která ve filmu samozřejmě nebude), a možná kvůli zachování kontinuity s předchozími filmy to bude fakt asi Iron Man.
America se ještě rozkoukává v budoucnosti a Thor není ani ze Země. A Hawkeye je nová postava, takže mu jen tak nepředají velení. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.12.2011 12:12:14
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
No....tak to by mohlo být zajímavý..t.ěším se jak malej kluk....

Lukec: Tobě se nelíbil Green Lantern?...já si ho teda užíval od začátku do konce (asi to bude tím, že jsem nečetl komiks)

Příspěvek 23.12.2011 12:47:19
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já ten comics taky nečetl a film se mi nelíbil ani trošku... Celý film měl jednu zábavnou scénu, kterou ještě vyžbleptli v traileru, a tím to skončilo. Kdybych zato zaplatil v kině, tak bych snad šel na reklamace.

No předpokládám, že Avengers budou víceméně o Thorovi, iron manovi a cpt. Americe a o to líp, že je má pod palcem Whedon. Protože America je takový marvelovský superman/ Dušín, Thor egoistický bůh a ironman bůh ega :D Tihle tři budou mít asi problém, hrát si s ostatníma :rflmao:

Příspěvek 23.12.2011 13:21:10
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Daedalos304: Tak každej máme rádi něco jinýho. Já sem Green Lantern pokládal za dobrej nápad, ale lajdácky natočenej a uspěchanej film sem fakt nečekal. Žádnej solidní scénář a dutý postavy. Iracionální rozhodování hlavních postav atd. Mám rád drama jako třeba Thor kde postavu vykreslili hodně dobře a díky tomu jsem ochoten odpustit i ty zprzněný scény ze země. Green lantern měl pár hezkejch momentů, ale ty neutáhnou celej film. Celej film taky trpí tou soutěživostí DC a Marvelu DC prostě uspěchává dobrej materiál ve snaze se srovnat s Marvelem a tím se dál propadá do pekel. Jak říkám je to jen můj názor.

Jinak k avengerům. v traileru se mi zdá, že sem zahlídl ohnat se thora po kapitánovi kladivem tzn. asi se bude o post velitele bojovat.
Obrázek

Příspěvek 23.12.2011 14:09:48
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No on se neohání po Americe, nýbrž po někom, kdo drží jeho štít, není vidět obličej.

Příspěvek 23.12.2011 20:18:21
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jestli jsou tam Krullové, tak ti jsou schopní převzít podobu, tak o to tam možná šlo. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.12.2011 21:23:42
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ale ti zas zabíjí ty od kterých převezmou podobu. ten Thorův nevlastní brácha by měl umět způsobovat vidiny... ale kdo ví jak to nakonec bude :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 24.12.2011 12:24:13
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím proč by to musela být iluze, nebo kopie... Prostě má někdo v ruce kapitánův štít. Nemá pojistku jako Thorovo kladivo, může ho mít naprosto kdokoliv.

Příspěvek 24.12.2011 14:20:29
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nemusí být iluze, ale Thor si může myslet, že je to někdo jiný :wink: a taky je možné, jak píšeš, že je to někdo úplně jiný... uvidíme v dalším traileru, nebo ve filmu (spíš doufám ve film) :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Filmy

cron