Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Hudba Nightwish

Nightwish

hudba a vše kolem ní

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 20.2.2008 00:46:22
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
sem Pražáka vzorný student, a tak musim do školy ne? Přece nemůžu zatáhnout školu kvůli tomu že jdu na koncert kterej začíná až večer a taky nemůžu chtít aby tohle moji rodiče pochopili :D Jen teda nevim co tam těch x hodin budu dělat :scratch:

Příspěvek 21.2.2008 00:38:07
Drizzt Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Obrázek¨NÁÁŘÉÉZObrázek

Ať si kdo chce říká co chce, tak Anette naživo zní suprově...
Realita všedního dne na kolejích:
Já: Seš tragéd.
Spolubydlící: A ty seš zase komik.
Já: Ano, život je jedna velká komedie a já v ní hraju hlavní roli.
Spolubydlící: A pro mě je život jedna velká tragédie a ty v ní hraješ hlavní roli.

Příspěvek 21.2.2008 01:26:16
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Yeaaah ! Fenomenální, hlavně Wish I Had An Angel podle mě Anette dost oživila
na druhou stranu Wishmaster ji imho moc nesednul

Btw mrzí mě, že jsme se minuli se zbytkem lidí tady z projectu - kam ste se protlačili ?
A očekávam, že "sedící diváci" zplodili haldy parádních fotek, když nemuseli skákat a rozhazovat rukama :lol:
Naposledy upravil Air Force dne 21.2.2008 12:12:58, celkově upraveno 1
Obrázek

Příspěvek 21.2.2008 02:01:20
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem nechala doma vstupenku a tak jsem se musela vracet :roll: V životě se mi to nestalo, ale jak jsem se musela vracet, tak jsem dorazila těsně, asi kolem 17.30. Ale dobrý, se švagrovou jsme našli Screama s HAckem a nějak se nám povedlo sice přijít pozdě, ale vecpat se dovnitř mezi prvními :D Sice mi málem zlomili ruku, ale jinak super :D
Ale zase jsem neměla možnost si s HAckem pořádně popovídat, to je snad zakletý :)

Koncert super, seděli jsme na perfektních místech a dobře jsme viděli. Akorát jsme seděli mezi nějakými mrtvolami, protože ty lidi vůbec netleskali! Připadala jsem si tam jak exot, když jsem zařvala a začala tleskat.

Šárka (švagrová) něco natočila, a Scream taky, takže to pak nějak Scream dá sem a zbytek já.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.2.2008 05:40:33
Pajabrunn Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 31
Bydliště: Štatl
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Musím se přidat a říct SUPER! Teda až na zpáteční cestu do Brna. Stát čtyři hoďky ve vlaku nic moc.. Super byla "The Islander" a mega "Dark Passion play" "Nemo" "Wish I had an Angel" Stáli jsme druhou řadu pod Annete.. 8) :D

Příspěvek 21.2.2008 07:26:38
Drizzt Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Akorát jsme seděli mezi nějakými mrtvolami, protože ty lidi vůbec netleskali! Připadala jsem si tam jak exot, když jsem zařvala a začala tleskat.


Celkově mi připadalo, že tam bylo docela dost "staříků", tedy lidí, kterým je přes 40 :oops:
Realita všedního dne na kolejích:
Já: Seš tragéd.
Spolubydlící: A ty seš zase komik.
Já: Ano, život je jedna velká komedie a já v ní hraju hlavní roli.
Spolubydlící: A pro mě je život jedna velká tragédie a ty v ní hraješ hlavní roli.

Příspěvek 21.2.2008 11:22:15
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Yeah !!! Pain Super, Nightwish brilantní, není co vytknout, dokonalej koncert. Jen mě trošku mrzí, že jsem byl až ve třetí řadě, ale i tak jsem měl slušnej výhled. Mám i něco natočeno a pár fotek, tak je sem po postprodukci zítra hodím. Jinak jsem si chtěl na konci "šáhnout" na Anette, ale bohužel když končili, tak na mě najednou letěl (asi Marcův) ručník,a tak na mě všichni vyskákali a ručník zmizel neznámo kam. Ještě během koncertu se na mě Anette usmála :love: , ale to asi na každýho v prvních řadách. Prostě a jednoduše celej koncert by NÁŘEZ :kapela:

btw. já tam stepoval od tří hodin, ale u nejblbějšího vchodu, takže snad příště bude konečně první řada :)

Příspěvek 21.2.2008 12:11:11
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop, bylo to dost dobrý, stál sem vlevo v druhý řadě, viděl sem na pohodičku a měl sem taky přístup k vodě, což bylo myslim dost vychytaný...jinak lidem co nepaří bych zakázal vstup do kotle, stát v druhé řadě a překážet, jen stát a nepařit to nesnášim, ještě tam byla nějaká ženská a ta ani neviděla, nechápu, překáží tam a má z toho ho***, takový lidi tam nemaj co dělat...jinak my tam stáli od 1600, takže taky pěkná šichta :D a z toho řvaní moc ještě ani nemluvim, ale stejnak, mám alespoň trsátko :P .
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 21.2.2008 13:30:51
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Koncert SKVĚLÝ :D :pyramida: Prostě to co se píše níž. :D Musím říct, že se mi líbil i Wishmaster v podání Annete. :)

Air Force: S HAckem jsme mezi 13:10 a 14:10 čekali u výstupu z metra v Holešovicích. Ale nevěděli jsme jak vypadáš a ani jsme neměli tvoje číslo.

Klenotka: Ještě by stálo za to říct, že já tam stál od 12-ti (teda ne nepřetržitě) a Klenotka se tam dostala o chvíli dřív než já. :lol:

Taky nechápu na co tam ti lidi chodí, když jen stojí (sedí) a absolutně nic nedělají. :?

Koncert SKVĚLÝ :D :pyramida: Prostě to co se píše níž. :D

A fotky a videa bych sem chtěl dát ještě dneska.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 21.2.2008 13:39:52
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Super, na fotky se moc těšim, pokud by jich bylo hodně, bylo by super, kdybys mi je mohl poslat :) ...ono foťák je dobrá věc, ale nikdy se mi s ním nechce tahat, btw. nejvíc bylo, když sem za šatnu vysolil 100,- :D to trošku přehnali...
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 21.2.2008 13:47:12
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Camel: Ale nečekal žádné zázraky, mám to z mobilu. A ten je v druhé řadě především walkman.

Víc to, ale přehnaly ČD. Úplně je překvapilo, že z koncertu chce plno lidí odjet na Moravu v 0:06. :? :roll: Tam snad bylo 8 vagónů, úplně přeplněné. Přidali dalších 5, které se za chvíli taky přeplnili. Takže jsme s HAckem a ž do Hranic seděli v uličce (respektivě u záchodu) Ale hlavně, že tam mají ty lůžkové vozy 3. :roll:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 21.2.2008 13:50:35
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop, ty vlaky jsem viděl, ten co jel do Brna byl taky přecpanej, ale my naštěstí jeli do Plzně a ten byl zase kupodivu celý prázdný, na jeden vagon tak 10 lidí...tady u nás se to asi holt moc neposlouchá...jinak btw. to metro bylo taky monstrózní :D
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 21.2.2008 13:56:23
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to jo. :lol: V jednu chvíli jsem se začal bát jestli se tam dostanu. :lol: Ale povedlo se. Ale na Florenci to taky bylo brutální. :lol: Docela by mě zajímalo kolik lidí si koupilo jízdenky a kolik jelo na černo. :lol:

Tak to vám nějaké vagóny mohli ukradnout a dát je nám. Ale aspoň když někdy pojedu do Indie, tak zkoušku mám za sebou. :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 21.2.2008 14:01:09
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nás vezl táta autem :) Čekal na nás v Holešovicích a za necelou hodinku jsme byli doma :D

No jo, říkam na Screama, aby nám držel dvě místa a najednou nás to tam nějak vcuclo a už jsme byli vevnitř :D
To jsem si tu cestu v poledne mohla rozmyslet a jet až odpoledne, takhle jsem kvůli vstupence vyhodila tři stovky jenom za autobus. Ta hlava děravá :?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.2.2008 14:02:58
Pajabrunn Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 31
Bydliště: Štatl
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To Nameless: Na tebe letěl ručník od Marka? Tak to si musel stát nějak hned vedle. Kdybych nebyl línej vyskočit tak sem ho měl. Letěl těsně vedle mě napravo. Od Áji máme slíbený nějaký videa a hodně fotek z foťáku. Takže lepší kvalita než z mobilu.
Jinak já sem patřil k těm kteří ač ve předu tak sem moc nepařil. Spíš sem se to snažil vnímat tak mi moc nenadávejte.. :lol: Už sem asi trochu starší a pořádně se dokážu rozjet jen na fotbale ale to mi de pak o průser.. :D

Příspěvek 21.2.2008 14:04:24
Pajabrunn Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 31
Bydliště: Štatl
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
He he takovou frontu na automaty na jízdenky už asi dlouho neuvidím.. :lol:

Příspěvek 21.2.2008 15:53:43
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ony se tvořili fronty pak všude, nějakej chlap na hlaváku se mě naštvaně u výdejny jízdenek ptal, jestli byl koncert či co, ptž tam byla fronta celkem taky :D stejnak jak v mekáči :D
Jinak všichni co budete mít nějaké fotky či videa, sem s tím :)
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 21.2.2008 17:02:19
uja Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 33
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ty voe, HC jak svina, jak rikate suprovy zazitek.. mel jsem trochu strach ze starych pecek viz Angel, Wishmaster, ale Anette je brilantni a dala to fakt luxusne, mam jenom dobry dojmy ;)

stal jsem asi 10m od hlediste, ale videl jsem dobre pac jsem vysokej, ale lidi za mnou asi ne no, dokonce mam i suvenyr, jak tam na konci The Poet and Pendulum litaly ty stuzky tak jsem si jich par chyt, vyvesim si je :)

jediny co me mrzy je ze nehrajou The Escapist, to by byl druhej Angel
There is optimism, hope, faith ...

Příspěvek 21.2.2008 17:22:57
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Prostě se musim pochlubit :D :

Obrázek

...už visí na stěně :)
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 21.2.2008 18:10:08
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pajabrunn -> Ten ručník letěl PŘÍMO na mě, ale já se nekoukal, snažil jsem se uchránit zbrusu nový foták před nevyhnutelným pádem a pak se to najednou všechno sesypalo, naštěstí jsem vstal celkem rychle a foták to taky přežil

btw metro nádraží holešovice 23:13
Obrázek

Příspěvek 21.2.2008 18:14:56
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vypadá to děsivě, když si vezmu, že někde v té hromadě tam jsem :D
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 21.2.2008 18:59:26
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem ráda, že jsem tam nemusela. Jsem zlá, škodolibá, ale já měla luxusní svezení autem, jak jsem tady neopomněla několikrát zmínit :D Je fajn bydlet blízko Praze 8)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.2.2008 20:06:58
Aelon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
lidičky všem vám závidím ja jsem tam nebyl bohužel :cry: :cry: :(
zkuste dodat fotky co jste nafotili prosím...

Příspěvek 21.2.2008 21:23:51
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop, bylo to dost dobrý :) Sem ráda, že sem šla... a lituju všechny, kdo nešli. K tomu metru - nejzajímavější byl úsek Nádraží Holešovice - Florenc :lol: To bylo vážně kruté, ale sranda :D

Ještě tu někdo zmiňoval o sezení na tribuně (omlouvám se, nevím kdo, sem líná to teď dohledat :))... Taky jsem tam byla a už nikdy víc; kolem mě seděly samý pecky, který ani netleskaly, sem si občas říkala, proč teda někdo chodí na koncert, když tam pak sedí s rukama v klíně :roll: Ale já si to užila 8)

btw. přimlouvám se za ty fotky :wink:

Příspěvek 21.2.2008 22:52:06
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
My se Screamem jsme seděli na tribuně, docela blízko pódia, na pravé straně (z pohledu z pódia)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hudba

cron