Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Hudba Linkin Park

Linkin Park

hudba a vše kolem ní

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Co si myslite o Linkin Park?

Jsou naprosto paradni
41
46%
Ujdou, ale znam lepsi
21
24%
Moc je nemusim
13
15%
Primo je nesnasim
13
15%
Kdo to je???
1
1%
 
Celkem hlasů : 89

Příspěvek 15.8.2006 12:28:23
Calleb Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 226
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no jako jak to bylo v hlasování jsou dobří ale znám mnohem lepší....takovéj nějake metálek.....Soad nebo napr. P.O.D.
...Nothing ventured, nothing gained...

Příspěvek 15.8.2006 20:08:57
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no u P.O.D se mi zdá že poslední dobou se něják opičí po LP ja si je dokonce na chvíly splet :oops:
ale to je můj názor,vím že mi budeš asi oponovat
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 15.8.2006 20:50:35
Shorty

Odpovědět s citací
 
Oponovat ti nebude, protože to je OT. Tohle je topic o LP. :wink:

Příspěvek 15.8.2006 22:50:57
Calleb Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 226
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Deadlus píše:
no u P.O.D se mi zdá že poslední dobou se něják opičí po LP ja si je dokonce na chvíly splet :oops:
ale to je můj názor,vím že mi budeš asi oponovat



ale budu, maji super muziku i kdyz LP jsou taky good nejradsi mam "Crawling"....
jeden z muj prvnich nicku byl Chester... :)
...Nothing ventured, nothing gained...

Příspěvek 16.8.2006 21:13:52
Shorty

Odpovědět s citací
 
Tak jsem sehnal novej sonng LP. Jmenuje se QWERTY a je to z nedávného koncertu. Slušnej nářez. :)

Příspěvek 26.8.2006 10:29:00
Anubis22

Odpovědět s citací
 
Já je opravdu nerad...

Příspěvek 26.8.2006 14:22:06
Ecli Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 69
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jejich muzika se dá poslouchat... :D

Příspěvek 27.8.2006 23:05:22
Shorty

Odpovědět s citací
 
Jistě to už víte, ale stejně to sem písnu: LP s konečnou platností vydají nové CD až příští rok. :( Nemohou se rozhodnout, jaké songy daj na tu placku a jak se vůbec to album bude jmenovat. Vypadá to, že se LP začínají ubírat více metalovou cestou (což se mi velmi zamlouvá :D ). Viz song Qwerty.

Příspěvek 09.9.2006 14:56:11
macuss Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 5
Bydliště: ...Slovakia...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
...LP sa mi páčia...relatívne... poznám aj lepšie :wink: ...kedysi som ich počúvala v jednom kuse, ale odkedy nahrali cd s tým černochom...nejako poklesli v mojich očiach...každopádne ten nový album by mohol byť zaujímavý... :D

Příspěvek 25.2.2007 01:42:23
Shorty

Odpovědět s citací
 
12. 6. 2007 se v Sazka Areně koná jejich koncert. KONEČNĚ po 4 letech. :D Najde se tu někdo, kdo tam pojede?
Předběžná cena lístků by měla být:
Stání: 895 Kč
Stání před podiem: 1250 Kč
Sezení 1.část: 1595 Kč
Sezení 2.část: 1250 Kč
Sezení 3.část: 1050 Kč

Příspěvek 05.3.2007 11:31:01
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no jako LP jsem poznal teprve nedavno protoze jsem spis poslouchal svoji hudbu ale sestra si to nedavno poustela a hned me to chytlo moje zatim (neslysel jsem jeste vsechno) nejoblibenejsi je Numb :)
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 19.3.2007 19:06:00
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jinak to stání před podiem je oficálně 1200Kč ale to je detail. Tak já jedu s dvěma kámoškama. Stání před podiem, zejtra jdu pro vstupenky do sazky, jako prodejny ne areny :D Zejtra jdou do prodeje, po internetu ve středu

Příspěvek 19.3.2007 20:07:10
Shorty

Odpovědět s citací
 
2gmakov: Víš, proto sem tam psal, že je to předběžná cena. A psal jsem to před měsícem, tudíž jsem ještě neznal oficiální cenu. :idea:

Příspěvek 20.3.2007 14:57:56
Chuck_69 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj, je to super skupina,ale SOAD,to zkuste a budete na tom jako ja :-D

Příspěvek 20.3.2007 22:42:55
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jj tak ty vstupenky už mám :D
Jinak sorry Shorty nebylo to myšleno jako nějak urážlivě nebo nějak jako špatně, prostě jen jako aby lidi věděli, asi jsem to blbě napsal

Příspěvek 13.6.2007 20:52:53
Shorty

Odpovědět s citací
 
Tak to tu trošku oživím a napíšu i sem dojmy z koncertu. Pominu to několikahodinové čekání před Sazkou, tlačenici, "likvidační" práce sekurťáků atd. No, kolem šesté sme se konečně dostali dovnitř, do kotle. Byl jsem tak v desáté řadě od pódia. Ofic. začátek měl být v 19:30. Jako první nastoupili zhruba v 19:45 Blindside ze Švédska. No, zvuk byl otřesný, zvuk kytar se slil do jednoho, zpěvák nebyl absolutně slyšet. Aspoň toto utrpení skončilo po půl hodině. Pak zhruba 15 minut příprav na další předskokany, 30 Seconds to Mars. Další přetrpění do příchodu hlavních hvězd. Se zvukem stejný problém jako předešlá kapela. Moc ten kotel nerozpálili, ale zpěvák, Jared Leto aspoň naběhl mezi nás a prošel údajně celý kotel. Díky tomu se moje skupinka protlačila skoro těsně pod podium. No, ve 21.15 +/- 30StM zmizeli a čekalo se na hlavní hvězdy. Kolem 21.45 to začalo. Za mixážním pultem se objevil Joe, aréna potemněla a nastoupili profíci. Celý kotel začal vřít. Začali netradičně songem One Step Closer, ale dokonale nás nažhavili na nadcházející nářez. Bylo poznat profíky, protože problémy se zvukem vůbec neměli. Každou písničku s nimi zpívali všichni fanoušci. Dokonce i lidi na sedačkách vstávali. Bylo to neuvěřitelně vyčerpávájící a náročné. Hlavně na hlasivky. Ale hoši zářili naprosto skvěle. Uměli si perfektně připravit diváky. Naštěstí to nebylo tak hektické, jak jsem očekával, tak jsem měl i trošku místa na skákání. Pořádně sem si to užil. Po posledním songu (s parádním outrem) hoši naběhli ke kraji pódia a začali rozhazovat svoje věci (pitivo, ručníky, Rob paličky). Měl jsem neuvěřitelné štěstí, protože se mi podařilo ukořistit jednu z Robových paliček. (pozn. pro ty, kdo neví: Rob je bubeníkem LP). Shrnuto: byl to ten nejlepší zážitek, jedinečný a nikdy na to nezapomenu. :)

Příspěvek 20.8.2007 09:59:20
Wal Airman
Airman

Příspěvky: 5
Bydliště: Šlapanice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Koncert byl i ze sedadel boží. A co si pamatuju, tak všichni stáli, protože Mike po 3. písničce (tuším Somewhere I Belong, kdyžtak mne opravte) řekl, že na jejich koncertech se vždycky stojí. A jinak pamatuju hnězdný okamžik, kdy nás Chester vyzval před písničkou Leave Out All The Rest, abychom vyndali svoje mobily a udělali takovou malou galaxii...

http://www.youtube.com/watch?v=lf08zAwlI3M

Příspěvek 20.8.2007 13:25:35
Shorty

Odpovědět s citací
 
Wal: Jj, Mike skoro hned na začátku vyzval všechny sedící, ať vstanou. Jak vyskočil na ten reprák. A pak ta galaxie z mobilů byla úžasná při LOATR.

Příspěvek 30.8.2007 15:44:27
Zizi Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 532
Bydliště: Piešťany (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No čo už zmeškala som hlasovanie. Tak aspoň dodatočne volím: Jsou naprosto paradni :)
I´m damn proud member of SheppofilclubObrázek
Obrázek

Příspěvek 26.11.2007 12:32:03
lihkan Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 388
Bydliště: South Park
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
fakt dobri ja osobne mam rad numb a breaking the habbit ale me se nejvic libi What I´ve done :thumbsup: z transformers ta proste nema chybu
Obrázek
má literární tvorba:
Obrázek
Niní ve vaší povídkové sekci

Příspěvek 09.12.2007 14:18:21
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Linkini jsou skvělá skupina. Nejradši mám Numb, In the End an Crawling :love: :love:
Obrázek

Příspěvek 08.5.2008 19:22:31
Scud Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Před pár lety jsem na LP skutečně neskutečně ujížděl :twisted: ..... Miluju Meteoru i Hybrit Theory, z tama miluju snad všechny písničky. Z Minutes to Midnight se mi už pár nelíbí...
Jinak nej skladby - One step closer, Crawling, Runaway, What I´ve done, Numb, Braking the Habit
Naposledy upravil Scud dne 08.5.2008 19:41:35, celkově upraveno 1

Příspěvek 08.5.2008 19:37:13
Del_S Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 230
Bydliště: Nová Paka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jedna z nej skupin co znám :)
Kaithlin: JJ tak tyhle mam rád taky ale ještě knim patří - Faint... :kapela:

Příspěvek 18.6.2008 08:56:37
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže vzhledem k tomu, že včera v Brně proběhl koncert LP, tak se ptám, byli jste tam někdo a co jste na to říkali? Já osobně si myslím že to bylo naprosto Awesome!!! Akorát mě pěkně naštvali s tou hodinovou pauzou mezi těma "Enter Shikari" nebo jak se to jmenujou a samotnými LP. Ale ti "Enter Shikari" hráli taky dost dobře, hlavně ten jejich bubeník to slušně rozjel, až si nakonec udělal díru do bubnu :D . Každopádně atmosféra byla naprosto super, akorát to mohlo být trochu delší. Doufám, že příští rok to bude zase.
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 18.6.2008 09:31:41
Dr.Snak Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 146
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Souhlasím, koncert se Linkinům opravdu hooodně povedl. Sice jsem nebyl jako účastník, ale jako security, ale i tak jsem šel občas nakouknout. No bylo dost těžké vrátit se zpátky na moje místo, atmosféra tam byla skvělá. Pokud budou příští rok, tak už asi neodolám a lístek si koupím... :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hudba

cron