Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Hudba SYSTEM OF A DOWN

SYSTEM OF A DOWN

hudba a vše kolem ní

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 24.8.2007 22:28:31
Frodo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
poradím ti.. sežen si kvalitní rip nebo original cd jestli slyšíš vřeštění..
jesi to nepomáhá tak i kvalitni mp3 se kvalitnima sluchadlama...

To pak neslyšiš vřeštění ale zjistíš že každý tón tam vlastně perfektně sedí a vychutnáváš si to... jinak doplnujici otazka: "Co posloucháš?"


a ted k veci Live at lowlands.. jo našel jsem na warforu nejaky divny rip v mpegu asi na 300mg.. jenze kdyz uz to je koncert tak bych chtel bud aspon 4,3GB a nebo kvalitni aspon 192kbps rip jen audio ... na torrentech nic neni..

Příspěvek 24.8.2007 22:56:01
Angmar.FZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 304
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Matthewxplp: Moc tě nechápu. Když by tu byla sekce o nějakém strašném discu nebo prostě něčem, co nesnáším, tak do ní nepůjdu a nebudu tam psát, že je to peetschovina. To je příspěvěk k ničemu, ale budiž :roll: .

Jinak dost lidem se Hypnotize nelíbí a trošku mě to mrzí - přijde mi nedoceněné. Jsou na něm hodně kvalitní písničky jako třeba řádně tvrdý Attack, Kill the rock'n'roll, samotné Hypnotize, které do sebe celkově zapadá a všechny jeho složky ladí, až budí představu dobrého hodinového strojku, She's like heroin a taky oposlouchaný Lonely day. Taky mi přijde, že na celém albu má větší podíl Malakain, což podle mě SoaD prospělo :idea: .

Hádat se, které album je nejlepší, asi nemá smysl. Jsem rád, že o žádném se nedá říct, že je slabé. :D

:arrow: teď jsem si vzpomněl na Roulette - skvělá věc :!:

Příspěvek 26.8.2007 00:17:35
Chuck_69 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No asi budem prvy ale System of a Down je podla mna jedna z najhorsich kapiel ktore su.
Napriklad ke dtu uz seci basnite o tom Toxicity to ma akoze pekny zaciatok ale potom do toho nejaky debil vrestat jakeby mal migrenu proste aby cloveka porazilo.
A to maju tak u viacerych pesniciek ze pekny zaciatok a potom celok zhovadeny hroznym vrestanim.
A k tomu su naladeny proti turkom a to maju odomna dalsie minus


Já ti to neberu,kařdej má jinej názor na tuto skupinu.
Akorát s těma turkama to bude asi kvuli jejich minulosti .
(SOAD pochází z Armenie,tak asi s turkama v hystorii nebyli
velici kamaradi,tak tim padem nejsou nai dnes)

Ale je to tvuj nazor,a alespon ja ti ho neberu i takove se v tu musí brát v
potaz,někomu se to "vřískání" líbí a někomu hold ne,akorát v
tomto topicu se očekává ,že se bude asi víc líbit :wink:
Mistr Stiffler budoucí leader Luciánské Aliance :-)
Obrázek
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Hudba

cron