Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Hudba Hip hop

Hip hop

hudba a vše kolem ní

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Posloucháte Hyb hop?

Ano
11
16%
Ne
56
84%
 
Celkem hlasů : 67

Příspěvek 07.7.2009 10:37:57
Alfa Samec Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Bydliště: Dysneyland!!! (v rusku)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno nechci nějak urazit Johna :D, ale taky se chci vyjádřit...
Vydržel jsem house, grunge, techno, drum and bass, ale když začali z rádia křičet černoši ověšený zlatými řetězy, pochopil jsem, že dál už nezajdu.
"Hip Hop náš ti udělá díru do hlavy, co na mě čumíš, ja na tebe prdím, moje pravda ti smrdí..." křičí oni černoši, samozřejmě v doprovodu pestrých melodií, kde nemůže chybět ani moje oblíbená: "bum-bum, techno-čávo-bum", megahit letní sezóny od kapely Hot-kokot...
Aaaach jo, jsem vážně jedinej, kdo je z toho zhnusen?

(a vyprošuji si obvinění od Johna, zhe jsem tohle téma zprznil, naopak jsem rád, že nejsem sám komu je z hiphopu, rapu apod. celkem šoufl)!!!
Národní institut záchodových věd se shoduje, že čtení podpisů uživatele "Alfa Samec" způsobuje rakovinu konečníku.

Příjemnou potřebu

Příspěvek 07.7.2009 13:00:28
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Alfa Samec: Ne, nejsi sám, mě je z toho také blivno. Tenhleten hip hop je jenom ekl mezi hudebními žánry. Neposlouchat a nepodporovat ho je ta správná volba.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 07.7.2009 14:02:54
Trig Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak to je diskuze :rflmao: , do toho se musim taky přidat, bejvá to tak, že ty co hip hop neposlouchaj tak maj blbý argumenty, že je hip hop nejhorší, jako že nosej oblečení XXL(to nosim taky ale to bude tim že mám skoro 2 metry), že má sprostý texty co urážej každýho,atd. zkuste si poslechnout mojí oblíbenou českou skupinu Pio Squad a na to zkuste najít negativa, to sem zvědavej: http://www.youtube.com/watch?v=1eFQ6Uk2g74

To John: neřeš ty lidi co sou tady, na základce sem byl v podobný třídě a hlavně neposlouchej hip hop protože je in ale protože se ti líbí

PS: jede někdo zakalit na HIP HOP JAM 09? www.hiphopjam.cz

Příspěvek 07.7.2009 18:52:11
Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak tihle zrovna nejsou tak sprostí, ale další problém hip-hopu je, že si kluci potřebují zvednout sebevědomí a ty texty jsou prostě strašně namachrovaný. Dělají, jak jsou strašně nad věcí atd... Neříkám, že tohle je úplně nejhorší, ale žádná sláva. A navíc to nemá nápad tahle "hudba". Nerozeznám od sebe dva takové songy (neříkám, že u heavy metalu jo).
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Příspěvek 08.7.2009 13:10:44
John :D Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 200
Bydliště: Loď Cestovatelů :)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Re: Trig: máš docela pravdu, všichni nejsou tak sprostí, chci ještě říct, než to všichni začnete kritizovat, tak si nejdřív najděte, co to ten hip hop vlastně je!
Jsem John Sheppard, tak pozor na mé hlášky. :D

Příspěvek 08.7.2009 13:38:22
Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Řekl někdo, kdo napsal do ankety hyb hop... :rflmao:
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Příspěvek 08.7.2009 16:42:37
opiti Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mno me se libi tahle, text - nerikejte ze to neni pravda a ta muzika paradni
http://uloz.to/2082738/psh-klubovy-pravidla-rmx-.mp3

Příspěvek 26.7.2009 15:52:31
áčko Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Bydliště: Krynn
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě se tak nějak zdá, že o Hip hopu nevíte skoro nic:
Hip hop je druh populární hudby a také novodobý taneční styl. Je tvořen ze dvou hlavních elementů, jimiž jsou DJing a rap. Hiphopová hudba vzniká spojením rytmů mixovaných DJem a veršů, které do nich vkládá rapper (též označovaný jako MC=Master of Ceremony). K již zmíněné hudbě, ať už reprodukované (DJing), nebo zpěvu (rap), patří grafický projev známý jako graffiti, akrobacie či tanec označovaný pojmem breakdance. Za pátý element je považován beatboxing.

Zbytek je : http://cs.wikipedia.org/wiki/Hip_hop

Já si z Hip hopu vybírám jen pár písniček :) , spíš poslouchám jinné styly, ale když tady na něj nadáváte a víte jen o tom, že se tam v některých druzích hodně uráží a nadává,...

Příspěvek 20.5.2010 17:43:05
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Můj žebříček nejhorších stylů:
1. Hip-Hop :evil:
2. Techno, Disco :evil:
3. Rap (nějaký songy se daj ale jinak :roll: )
4. Eva a Vašek :D
5. Metal (neukamenujte mě)
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 20.5.2010 19:15:48
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pán je znalec :D ... posloucháš Linkiny, ale metal nesnášíš?

BTW... Rap je součástí Hip-Hopu ;-)

Příspěvek 20.5.2010 19:31:26
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ozzák by ti dal.
Obrázek

Příspěvek 20.5.2010 23:18:59
maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hip hop=pro mě hudební hluch, nepovažuji to za hudbu a už vůbec ne za umění. Ani stylizace lidí, toto propagujících mne neoslovuje.

Příspěvek 20.5.2010 23:33:22
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě osobně hip hop nějak nevadí, ale vaděj mě ty smradi co si namachrovaně choděj po ulici se sluchátkama s hip hopem v uších, namachrovaným výrazem a stylem chůze, jako by měli někde přidělaný kovadliny.

Asi si budete řikat, že to není nic hroznýho, bohužel na takové lidi ve svém okolí slyším jen to jak jsou drzí...
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Příspěvek 21.5.2010 01:19:06
impaled_shadow Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Chcete kvalitní Hip-Hop? Dobře… dva perfektní, klidné tracky (instrumentální):

DJ Shadow – Midnight in a Perfect World
http://www.youtube.com/watch?v=nmzHRGoKca0

Blueprint – Numb
http://www.youtube.com/watch?v=zeHueubW0ys

Nebo je libo něco více "Hip Hop", něco tvrdšího?

dälek – Eyes to Form Shadows
http://www.youtube.com/watch?v=QTeIq8CCG3s

Doporučuji přečíst i texty. dälek píší více smysluplných textů do jednoho tracku, než většina "vašich" hudebníků do celého alba.

A teď mi do očí řekněte, že to není hudba, experti a kritici…
Bůůů. Co poslouchám?
http://last.fm/user/angoisseus

Příspěvek 21.5.2010 06:25:30
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě přesvědčovat nemusíš, já za ten půl rok (?), co jsem do topicu poprvé přispěl, pořádně změnil názor. I když mě stále vytáčí třináctiletí "borci" s rovnými kšilty a rozkrokem u kolen.

Příspěvek 21.5.2010 15:12:32
John Glassblower Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 201
Bydliště: Valašsko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hip Hop není ani tak hudba spíš životní styl.
A o tom že Hip hop je Hudba by se dalo vážně polemizovat. Do tohoto stylu se dostávají samí kreténi kteří ho už tak znehodnotili že to ani není možné.
Hip-hop v začátcích bych možná toleroval ale ten dnešní ne.
Jediné co potřebuješ k hip hopu je mluvit do bouchání bubnu. U Metalu či Rocku(nebo i u té Dechovky) se musíš naučit na hudební nástroj, v případě zpěváka dobře zpívat a mít na to hlas. Já sám sem zarputilý metalista a Rocker, a když vidím tlupu dvanáctiletých děcek s kalhotama s rozkrokem u kolen, trapnou placatou čapkou, a začnou pořvávat na mě různý kecy že sem metalistaa metal je sračka atd. tak bych jim nejraději rozbil huby.
Máme ve třídě také hopery ale někteří jsou v klidu ale jeden je opravdu debil.
To že Metal a Rock je sračka a že nikdo takového nic neposlouchá kromě mé babičky, je dost zarážející argument.

Příspěvek 21.5.2010 19:38:31
impaled_shadow Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak o tom nekecej a huby jim rozbij, frajere. Naštěstí je úplně jedno, co ty toleruješ nebo ne, hip-hop hudebním stylem je. A über ortodoxní metálisti se můžou třeba postavit na hlavu.
Bůůů. Co poslouchám?
http://last.fm/user/angoisseus

Příspěvek 21.5.2010 20:01:22
Fighter Airman
Airman

Příspěvky: 38
Bydliště: SGC
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hip hop sice hudebním stylem je ale hudební stránky v něm moc není. Jsou to vlastně jen patlaniny a lidé co to hrají vlastně ani nemusí nic pořádného umět. A co máš proti metalistům? Některé metalové skupiny např. Metallica hrají vskutku kvalitní hudbu. A mě můžeš věřit protože jsem členem nejlepšího dechové orchestru ČR.
(v kategorii do 26 let a do 45 členů)

Edit: Jo malinko sorry s tím orchestrem sem se chtěl i zároveň pochlubit. :sorry:
Naposledy upravil Fighter dne 22.5.2010 10:55:32, celkově upraveno 2

Příspěvek 21.5.2010 20:08:51
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nic takové nenapsal. ;-)
Jako pardon, ale s tou tvou definicí nemůžu za muziku považovat ani pop. :roll: Hudba to prostě je, klidně se postav na hlavu, ale je. Ač nemusí dotyčný umět na žádný hudební nástroj, pořád potřebuje talent, fantazii, charisma a ano, i hlas... jinak nemá šanci uspět.

EDIT: jen abys mi nezačal nadávat: já sám Hip Hop neposlouchám (i když některé písničky se mi dost líbí). Jestli si tohle téma pročteš, zjistíš, že jsem byl první, kdo tuhle hudbu odsuzoval. Za tu dobu jsem ale změnil názor. Osobně mám nejraději rock, ale nepohrdnu ani punkem, HH, diskem, elektronikou, folkem, jazzem, blues a dokonce i metalem (u Metallicy s tebou naprosto souhlasím :-) ).

Příspěvek 21.5.2010 20:14:05
Fighter Airman
Airman

Příspěvky: 38
Bydliště: SGC
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vanguard píše:
Ač nemusí dotyčný umět na žádný hudební nástroj, pořád potřebuje talent, fantazii, charisma a ano, i hlas... jinak nemá šanci uspět.


tak to se teda mýlíš
http://www.stream.cz/video/154/453673-britney-zpiva-na-playback/?word_id=1626818


Edit ti Edit: ja ti nenadávám :yes: ale když clověk nic moc neumí a je super slavný tak mi to nepřijde moc fér vůči těm co něco umí. :bye:
Naposledy upravil Fighter dne 21.5.2010 20:20:13, celkově upraveno 1

Příspěvek 21.5.2010 20:18:15
impaled_shadow Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Co je to Metallica? Nebo kdo? Neznám.

Opakuju, do té kultury prostě nevidíš. Nikdo z nás. Není totiž jenom ten "gangsta" hip-hop, spousta těch lidí muzikou opravdu žije.
Bůůů. Co poslouchám?
http://last.fm/user/angoisseus

Příspěvek 21.5.2010 20:25:33
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Fighter píše:
Edit ti Edit: ja ti nenadávám :yes: ale když clověk nic moc neumí a je super slavný tak mi to nepřijde moc fér vůči těm co něco umí. :bye:

Tak to ovšem na světě chodí ;-)

Příspěvek 21.5.2010 20:29:38
Fighter Airman
Airman

Příspěvky: 38
Bydliště: SGC
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale mělo by se s tím něco udělat. :yes:

Jinak to impaled_shadow: Jo do té kultury vážně nevidím a ani vidět nechci. Prostě se mi to nelibí. :scared: :bye:

Příspěvek 21.5.2010 20:35:23
impaled_shadow Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Proč by se s tím mělo něco dělat? Ne všichni chtějí být super slavní a super bohatí. Někdo to dělá jen pro sebe. Pro přátele. Pro radost. A když do té kultury ani vidět nechceš, těžko můžeš hodnotit a kritizovat. ;)
Bůůů. Co poslouchám?
http://last.fm/user/angoisseus

Příspěvek 21.5.2010 20:42:42
Fighter Airman
Airman

Příspěvky: 38
Bydliště: SGC
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo ale ti co nic neumi by nemeli byt v popredi a to nejen v hudbe :bye:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hudba