Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Nová 3D vesmírná hra na téma Stargate

Nová 3D vesmírná hra na téma Stargate

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím

Kámoš se kterým programuju v C# má známýho který začal před nějakou dobou dělat na 3D vesmírný hře, co mu na hře chybí je grafika. Dohodli sme s ním že když mu seženeme grafiku (Naší tvorby nebo nějakou s písemným autorským povolením) tak udělá hru na téma STARGATE . Já se ve 3D grafice vyznám asi tak, jak naše třídní v PHP :D Proto bych na vás měl žádost, pokud máte někdo svou 3D grafiku na téma stargate, je jedno jakou loď, hodí se všechno.

Něco o hře:

Je to jen souhrn co by hra měla obsahovat, může se toho ještě hodně změnit, hotové jsou akorát nějaké základní věci.

ENGINE: Hra poběží na svém vlastím enginu, na kterém se pracuje, takže žádné kopírování !!

MOŽNOSTI: Budete moct lítat volně vesmírem, ničit nepřátelské lodě, k dispozici budou štíty, budete moct přistávat na planetách, opravovat loď....

PROSTŘEDÍ: Pokud se sežene grafika ze StarGate hra bude mít i stargate téma a prostredi, takze by jste mohli litat jako v Star Trek Bridge Commander nebo podobnych hrach ale nepotrebovali mod :)

PROBLÉM: Hra bude mít linuxové knihovny, takže bude problém rozjet to na windowsech, ovšem to možná půjde přez C++ takže .NET Framework pokud se nepletu. Pokud to nepůjde ani tak knihovny budu já s kámošem přepisovat do Windowsáckých (Pokud to půjde, budeme mít k dispozici zdroják).

DATUM VYDÁNÍ: Hra je opravdu na začátcích, takže na linuxech možná na konci roku 2012 , na windowsech možná 2013 . Opravdu se to nedá upřesnit protože na tom bude dělat asi sám možná tak ve 2 - 3 lidech !!!

O hře se zatím moc neví její tvorba je v začátcích, není zatím známé ani jméno hry


Kdo vytvoří nějakou grafiku nebo má zájem spolupracovat pište mi na email lukas.frasz@nanosoft.sk nebo skype booble1428

Všem předem díky ;)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Jerry93 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 25
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bojím se, že vím jak to dopadne, ale i tak hodně štěstí. :wink:

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jerry93 píše:
Bojím se, že vím jak to dopadne, ale i tak hodně štěstí. :wink:


Tady s tím jak to dopadne pohužel nic neudělám protože já jen čekám až bude hra hotová aby se přepsali knihovny, a něco jako prostředník co schání grafiky :D
Díky, budem se snažit ;)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Napiš koncovky v jakých mají být ty modely, já pár modelů mám v ipt
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Patas25 píše:
Napiš koncovky v jakých mají být ty modely, já pár modelů mám v ipt


Musel bych se poptat, jak sem psal nejsem v kontaktu přímo s ownerem hry, až budu vědět víc dám vědět, díky ! :)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry

cron