Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry darkorbit.com

darkorbit.com

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 04.6.2011 22:08:26
bindina Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 244
Bydliště: puddle jumper zaparkováný za našim domem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zdem můžete diskutovat o této úžasné hře,mě osobně se na ni libí to že platiči se mohou vyrovnt neplatičum.Neplatiči tomu ale budou muset věnovat hodně času a energie.
http://www.darkorbit.com
nyní pokračuji na mé povídce: Stargate trochu jinak
viewtopic.php?f=27&t=7920

a na nové povídce z prostředí neovladatelné vesmírné lodi která míří směrem k černé díře a z níž není možnost úniku(zatím nemá jméno)

Příspěvek 05.6.2011 17:44:31
The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hrával sem,ale podle mě je to jen a jen žrout času. Uridium se strašně těžce získává,a navíc to neni moc kolektivní hra,maximálně pro ty borce co ve skupinách lítaj a všechno kolem sebe likvidujou (v nepřátelskym území),ale pro normální hráče je to jen o neustálym likvidování Steunerů a Lordiakánů a následnym letěnim na stanici prodat zdroje...Prostě nuda,pro ty,co nic nezaplatěj...
Tato hra se prostě bez peněz nedá hrát,a to mi na ní dost vadí..
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

Příspěvek 05.6.2011 18:15:22
Sim100 Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 165
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Radšej Warpfire.

Příspěvek 05.6.2011 23:37:02
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo no, dokud nejsi trvalym hracem, co ma 10000 kamaradu z MMO a dalsich 5000 co se necha dobrovolne strilet od VRU, tak skoncis u streuneru a mordonu. Ja tam mam Vegu a to je elitka a pres to kdyz jdu do deva sejmu ho jen tak tak a siba si ani nepodam. co se tyce tedy kolektivu, nelibi se mi to, ikdyz musim uznat ze to donedavna byla opravdu perfektni hra. Ted co je BSGO, ktera je pres net a je s krasnou 3D grafikou, uz nema takovy smrnc.
Zato byl jsem hodne velkym fandou Warpfire, s tim souhlasim ze je nejlepsi.
Hraje ho jen neco okolo 20000 lidi s tim ze asi jen 50 je online neustale. Tam je komunita primo uzasna, kazdeho jsem znal jmenem,... Mel jsem Archangela, 16 lvl a plno baryonu =) U toho se mi libilo, ze kdyz nekdo opravdu makal, dokazal vytahnout i Horneta nadupaneho elitou - kdyz umel perfektne manevrovat a poustet miny + rakety. Jojo, vzpominam na tyto casy s hodne velkou nostalgii ;-)
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry